10995
Melyiket érdemes megvenni? Ár, technikai háttér, stb.
  • bardocz
    #10393
    Ja hogy ilyesmi, ez tényleg hasznos lehet.
  • karajjj
    #10392
    menetrendet, havonta kb 2-3 alkalommal keresek, azt neten is elintézem, nekem inkább erre van szükségem, androidon nagyon jó dolog, mikor jön automatikusan az értesítés az adott járatok leállásáról
    Utoljára szerkesztette: karajjj, 2014.09.04. 13:30:16
  • bardocz
    #10391
    Ha menetrendek miatt kell bkk-s, akkor nem is nagyon szükséges rá, nokia transitban beírod hova mész, és kiírja mivel merre hány perc, milyen átszállásokkal. Csak pár busz van, aminek letöltöttem a menetrendjét, hogy meg tudjam nézni, amúgy inkább ezt használom.
  • karajjj
    #10390
    nézegetem most őket és egyetlen problémám van vele, kevés az alkalmazás rá, se a bankomnak nincs, se a bkkinfo nincs wp-re
  • Gauge
    #10389
    Csakis windows phone-t vennék a helyedben. Stabil, gyors, megbízható.
  • blackcalibra
    #10388
    Tárgytalan.
  • blackcalibra
    #10387
    Sziasztok!
    A Samsung Galaxy S3 és a Samsung Galaxy S3 LTE között van hardveresen eltérés?
    Gondolok itt esetleg gyorsabb procira, vagy hasonló dologra.
    Vagy ez csak a gyorsabb adatátvitelért felelős?
  • karajjj
    #10386
    igen, de számíts rá, hogy ha megrendeled, áfát és vámot is kell rá majd fizetned!
  • piamania
    #10385
    Sziasztok!
    Ez a telefon itthon gond nélkül használható szerintetek?
    Telefon
  • Tatyla
    #10384
    Így van ezért hoztam ki a múlt héten egy G2-öt 1Ft-ért...
  • szabii98
    #10383
    Windows Phone semmiképpen, iPhone pedig ennyiért újonnan nincsen sajnos, és csak boltból tudok venni
  • bardocz
    #10382
    Mindenképpen android kell?
  • szabii98
    #10381
    80-90 körül milyen telefont ajánlanátok? G2 túl drága lenne, G2 minin gondolkodtam. Egyéb alternatíva? :D
  • Dzsí Pí
    #10380
    tehát akkor tudunk jampis szelfit csinálni a népekkel vele, remek :D
  • Szabi #10379
    kb. szebbet rajzolok mint az előlapi kamera képe.. de videótelefonálni elég ez, a hátlapi se túl erős, de dokumentálni tökéletes :D
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2014.08.06. 20:38:56
  • Barnabyka
    #10378
    LG G2 most a szolgáltatónál, bizonyos csomagban ugyan annyiba kerül,mint a G2 mini! És azért a 2 telefon majdhogynem ég és föld.
  • Lacee86
    #10377
    Erre az a válasz, h alkalmazásfüggő. Valami nem használja ki a 4 magot, ellenben szereti a magas órajelet, míg másnál inkább a nagyobb párhuzamos feldolgozás a mérvadó.
  • Dzsí Pí
    #10376
    Szabi, megtennéd h csinálnál képet az elölapi kamerával és privibe elküldenéd vagy itt linkelnéd? marhára érdekel h az a 0.3-as cam mire képes :)
  • Szabi #10375
    SP-m van és szeretem :)
  • Dzsí Pí
    #10374
    akkor ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy itt is elvileg mint a pc-nél, úgy müködik az erőviszony? tehát a 4 magos 1200 mhz, az ebből adódóan erősebb mint a 2 magos 1700 mhz...
  • karajjj
    #10373
    Leírtam, egyel újabb technológia az LG, azért. Egyébként Samsung párti vagyok, szóval rám nem érdemes hallgatni! :D
  • Lacee86
    #10372
    Miért? Jókat írnak a Sony SP-ről is. link
    Ettől függetlenül sztem élőben kellene megnézni a két telefont, és úgy dönteni. A 4 magos procit btw sztem nem használja ki egy átlag mobil felhasználó.
  • karajjj
    #10371
    Ha a kettő közül kellene mindenképpen döntenem, én az LG-t venném, egy fokkal újabb technológia, mint az SP, meg a Sony telefonok mostanában nem a minőségükről híresek, itt is szidták többen a topikban.
  • Dzsí Pí
    #10370
    Üdv, két gépezet között vacillálok:
    Sony Xperia Sp
    Lg G2 Mini
    itt egy összehasonlítás:
    http://www.phonearena.com/phones/compare/Sony-Xperia-SP,LG-G2-mini/phones/7785,8390

    Xperia párti vok, de ez az lg is most szemet szúrt.
    Ami az xperiához húz: 2 magos 1700 mhz proci, jobb grafikus proci, jobb felbontás
    ami az lg-be tetszik: bár csak 1200 mhz-s proci, de az 4 magos(szerintetek akkor melyik az erősebb), ips lcd képernyő(amott csak tft), 1.3 mp előlapi kamera, a másiknál csak 0.3)
    várom az építő jellegű véleményeket, tapasztalatokat
    Előre is kössz!
  • karajjj
    #10369
    Olvasd el a mobilarena.hu tesztjeit, attól részletesebb leírása sehol sincs. Én mindig elolvasom telefon vásárlás előtt, így biztos nem érhet meglepetés.
  • Barnabyka
    #10368
    Rendben, köszi, akkor nem csoda, hogy tanácstalan vagyok már... esetleg nem tudsz valami oldalt ahol fellelhető valami jó fajta összehasonlításos dolog?
  • karajjj
    #10367
    S4-et venném a helyedben. De ezek közül már tényleg azt vedd, amelyik tetszik. Menj be a szolgáltatóhoz, nézegesd meg, próbáld ki, utána úgyis eldöntöd.
  • Barnabyka
    #10366
    Na most segítsetek..lejárt végre a hűségem, fizu is megjött, így veszek egy új telót. 3 lehetséges készüléket néztem ki, jelenleg is olvasom a teszteket, de nehéz a döntés már.
    1. LG G2 (NFC)
    2. Samsung Galaxy S4 (NFC)
    3. Samsung Galaxy S5 mini (NFC)

    ???
  • karajjj
    #10365
    Mondj egy összeget, hogy max mennyit szánsz rá, függetelen legyen vagy melik szolgáltató, előfizus, vagy feltöltőkárytás?
  • Greencola
    #10364
    Sziasztok.
    Én milyen telefont vegyek, ha valami modernt / stílusosat szeretnék, de az alap funkcióján kívül - telefonálás - és zenehallgatáson kívül, nem szeretném másra használni?
  • balintka
    #10363
    Hasonló árban van LG-nek F70-e is. Pillants rá arra is.
  • Barnabyka
    #10362
    LG vagy Samsung... nézd meg mindkettőt bekapcsolva és amelyiknek jobban tetszik a kezelőfelülete válaszd azt.
  • zolihonfi
    #10361
    Hali! Melyik telefont vegyem meg a felsoroltak közül? :)
    Sony Xperia E1,Samsung Galaxy Trend Plus, LG L70 NFC, HTC Desire 310, Alcatel POP C7?
    köszi
  • Barnabyka
    #10360
    Én is a mobilarénás tesztre támaszkodva, inkább a G2-t fogom választani, mivel a G3 egy rakat pénz és egy rakat pénzt nem adok ki egy "hibás"(tudom erős kifejezés, de a lényeg, hogy nem hibátlan) készülékért.
  • szabii98
    #10359
    Hát én G2-n gondolkodom, nemtudom, a G3ban vannak jó dolgok, de igazán megvárhatták volna a Snapdragon 805-t. Jó, tudom, így is ez a legkésőbbi csúcsmodell, de azt írták mobilarenán hogy a 801-el vannak kis mikrolaggok. De vannak itt okosabbak, én csak leírtam a saját véleményemet :D
  • Barnabyka
    #10358
    szerintetek az LG G3 jobb annyival a G2-nél, mint amennyivel drágább is vagy bőven megéri még G2-őt venni?(kb fele annyi, bizonyos előfizus csomaggal)
  • karajjj
    #10357
    ha a kettő közül kellene döntenem, akkor a htc-t venném
  • bruna #10356
    Sziasztok ,vennék egy új telefont 40 és 55ezer forint között valamennyiért , androidosat ,és persze újat eddig a HTC Desire 500 és az Lg optimus f6 között gondolkozok (kártyafüggetlent vagy 20-ast) Szerintetek melyik a jobb vagy van e esetleg más javaslatotok ? A kamera fontos hogy 8mp-s legyen vagy annál jobb ,meg hogy azért ne legyen lassú teló :) Mint pl ahogy hallottam hogy a sony-k hamar belassulnak a többihez képest...
  • Barnabyka
    #10355
  • KaBuTo666
    #10354
    lol...