10995
Melyiket érdemes megvenni? Ár, technikai háttér, stb.
  • karajjj
    #10473
    Kártyás? Előfizus, milyen csomagban? Melyik szolgáltató?
  • k0trapali #10472
    Gorilla Glass is karcolódik... nekem is az van, de én egyből bevédtem egy minőségi fóliával.

    LG G2 Mini, G3 Mini, de ott vannak a Lumia-k is. Ilyen árban már elég jó Nokia-t lehet kapni! Lumia 730-735
  • Sippie
    #10471
    Üdv!
    Új telefont vennék, de nem a méregdrága kategóriából. Az elvárás 4"-4,3" méret, lehetőleg nokia 5800 5MP kamerájánál jobb képeket csináljon, normálisan működő GPS esetleg glonass támogatás, nem silány anyagminőség, gorilla glass, cserélhető akku, lehetőleg qualcomm proci.
    Ár kb 60-65ezer, de az olcsóbb is jobb.
    Majdnem jó a Sony Xperia V, de a kijelzője úgy tudom nem gorilla glass (legalábbis sehol nem láttam erre utalást), annak meg nem örülnék ha lazán összekarcolódna a telefon pár hét után.
    Ha van valakinek javaslata hasonlóra, azt előre is köszönöm!
  • k0trapali #10470
    LG G2 Mini!
  • karajjj
    #10469
    G2 Minit vegyed, vagy Galaxy Core plus, ezek alatt csak szívás lesz használni...
  • KlinikaHUN
    #10468
    Üdv Mindenkinek!
    Jelenleg mi a best buy androidos készülék,4" - 5" kijelzőméretben a hazai szolgáltatóknál kártyás csomagban vagy magyar webshoppban függetlenül?
    1. 25-35ezer forintos árkategória? ~(Sony Xperia M)
    2. 40-50ezer forintos árkategória? ~(LG G2 Mini)
    köszönöm
  • Miguel125
    #10467
    Melyik most a legmegbízhatóbb hely ahonnan, Motorola Moto G 2nd gen (2014)-et lehet vásárolni gyártói garanciával?
  • Botond #10466
    Kösz! Megnézem!
  • TomBond
    #10465
    Akkor ezt találtam!

    Itt azt írják, hogy az egyik SIM kártya normál, a másik micro.

    A kamera is 13 MP.
  • massssza
    #10464
    Milyen telefont vegyek? Amire mindenképpen kell online állandóan gmail, facebook és net, 1-2 játék és ezt bírja egyszerre lefagyás nélkül, eddig használtam Sony Xperia P de ez mindig memória hibával küszködik be lassul,le fagyott ezt nem szeretném megint. Olyat ketesek ami jól kezeli a memóriát nem fagy bele a hirtelen váltástól és a több alkalmazás egyszerre használattól. Ezekre gondoltam: LG Optimus F6, LG G2 Mini, Samsung Galaxy S5 mini, Sony Xperia Z3 Compact, LG G3S. Kb 4,5collos legyen szép felbontással, jó kamerával.
  • Botond #10463
    Kivágás semmiképpen nem lehetőség. Szóval dualsim, amiben legalább az egyik normál sim lehet?
  • TomBond
    #10462
    Ha kivágnak egy normál simből egy micro simet akkor azt bármikor vissza tudod bele tenni.
    Nem tudom mi a tapasztalat, de abban a kategóriában "jó minőségű hátlapi kamera" szerintem nem reális.
  • Botond #10461
    Sziasztok! Dualsim telefont keresek nejemnek, de mivel az egyik sim céges, és nem adnak micro simet, levágni meg nem akarom (baja lehetne belőle), ezért mindenképpen olyat, amiben a két sim közül az egyik vagy mindenkettő normál sim hely. Ráadásul amennyiben van ilyen Nokia Lumia (offline térkép miatt), akkor azt. 530,630,730 ezeket néztem, de mindnél micro simet ír. Ezeknél mindkét sim hely micro sim hely? Vmi egyéb ötlet javaslat?
    Ami még szempont, hogy lehetőleg nettó 50nél ne legyen több a telefon, és nem árt ha van rajta egy 5mpixel feletti, jó minőségű hátlapi kamera és ha van vaku is hozzá az sem egy hátrány.
    Előre is köszönöm az ötleteket!
  • karajjj
    #10460
    maga a telefon kurtajó, a fém borítás is nagyon fasza, viszont szerintem kicsit drága lett, de ha tetszik, vedd meg nyugodtan, nem fogsz csalódni benne, ebben a kategóriában, már mindegyik telefon pöpec

    (viszont mint írtam, nekem mostanában samsung fétisem van, a htc-k annyira nem tetszenek, de ez csak egyéni vélemény)
  • whiskeyman
    #10459
    Valakinek van tapasztalata a HTC One M8-cal kapcsolatban?
  • karajjj
    #10458
    nekem sem volt az, viszont olcsóságának köszönhetően kurvavékony az anyaga, így nem lesz túl vastag tokkal együtt a telefon
  • pxxl
    #10457
    nekem nem szimpatikus ez a fajta tok. túl kommersz :D
  • karajjj
    #10456
    S3-mal nekem ugyancsak a csilivili hátlap volt a gond, én egy 200 forintos szilikon tokkal megoldottam.
  • pxxl
    #10455
    röviden: 2 napja élvezek :D

    Ami fura, bár nekem nem annyira fontos, hogy nem lehet sd kártyát belerakni, de szvsz azt a kb 10 gigát is alig fogom kihasználni, ami elérhető benne. De majd kiderül. Amúgy a kijelző kiváló, a hardver ami benne van kiváló, minden suhan rajta, ahogy azt kell. Izmosabb játékot még nem próbáltam (annyira nem is érdekel), majd egyszer. A mérete nekem pont jó, azt hittem, hogy zavaró kicsit lesz, de nem, kellemesen elfér a kezemben. Ami még nem tetszik, az a hátlap, hogy ennyire fényes-csúszós műanyag. De ezt megoldom egy kemény tokkal majd. Hirtelen ennyi, a ~2 nap alatt. :)
  • karajjj
    #10454
    véleményt majd azért kérnék róla
  • karajjj
    #10453
    megmondtam, hogy hülyeségeket beszélnek készlet terén
  • Barnabyka
    #10452
    A G2 lett nálam is, teljesen ugyan úgy, ahogy pixxel kollégánál. Én egy voda üzletben megérdeklődtem, a másikban megvettem. Egyikben sem említették, hogy hiány lenne belőle. :D (Debrecen)
  • pxxl
    #10451
    Vissza is szólt a néni h hétfőn mehetek érte :D
  • pxxl
    #10450
    lehet, hogy lesz hétfőn G2 ^^ találtam egy boltot, ahol van egy félrerakva, és ha nem megy érte az ember (valószínű, hogy nem fog / én meg remélem...), akkor ott lesz egy :P jejee
  • karajjj
    #10449
    Addig meg tapogass meg egy kínai csodát, hogy mi a véleményed róla.
  • pxxl
    #10448
    na igen, pár éve a sógorom csak huawei telefont vesz, és az a 2-3 ami nála volt, azokon érződött, hogy ez bizony nem a legjobb anyaghasználat...nekem ennyi elég is volt belőle...:D de ha ezt már kinőtte, akkor jó :) Szerintem ez marad akkor a B terv. :) 1 hetet kap a voda a G2 beszerzésére :DDD
  • karajjj
    #10447
    Jó a p7, bár még csak bemutató darabot simogattam, de p6 volt az egyik biztosítós üzletkötőnknek, az is korrekt telefon, a p7 meg attól csak jobb lehet, ne félj a márkától, kinőtte már a gyerekbetegségeket a huawei. Esetleg még samu s4?
  • pxxl
    #10446
    Go+, lehetőleg 1Ft-ért, így havi 5000+5000 lenne (nekem csak a telefon kell, az előfizetés asszonyé...)

    Hát pont ez a bajom, hogy a G2 mellett kb elbújhatna mind. De lehet, hogy végigtelefonálom majd a közelben lévő viszonteladókat. Ha meg abszolút nincs, akkor hajlok a P7 felé, bár vannak kétségeim, eleve a márka, meg a felbontás/hardver kombó kicsit soványnak tűnik, de nem hiszem, hogy sokszor megakasztanám... :D
  • karajjj
    #10445
    Hány mobilosnál kérdezted a G2-t? Mert ezek közül én mindenképpen azt venném a helyedben. Ez az országos hiány meg általában hülyeség. Végigjársz 4-5 boltot, egyben biztos, hogy lesz. Anno nekem is magyarázták ezt és mégis találtam egy Tescoban egy alvállalkozó által üzemeltetett boltot, ahol volt 8 db is a keresett telefonból 2 féle színben. Egyébként milyen csomagban vennéd és mennyiért?
  • pxxl
    #10444
    jah, kicsit szedett-vedett gondolat volt... :D bocs.

    Szóval (most van időm átgondoltan leírni...) kell nekem egy telefon. De nagyon, mert a SGA már no comment kategória.
    Mindenképpen előfizetéssel kell, és a Vodától. Amit néztem, persze az LG G2, de az most nincs, és egy ideig valószínűleg nem is lesz, mert országos hiány van, azt mondta a vodás néni
    Szóval ha nem érkezik 1-2 héten belül G2, akkor helyette kellene valami. Amit néztem, és esetleg szóba jöhet, az a Huawei Ascend P7, G2 mini, Sony Xperia T3, esetleg a Sony Xperia T2 Ultra, bár ez kicsit nagynak tűnik. Vagy valami más ötlet? Mindenképpen ilyen kategória (méter/felbontás stb) kellene. Bár sokkal több választék nincs is náluk. :C
  • karajjj
    #10443
    lehet, hogy erősebb a hardver, de újabb technológia, szvsz tökmindegy melyiket veszed, mint a kettővel elégedett leszel, hogy döntöttél végül?
  • Barnabyka
    #10442
    Mindjárt indulok telefont venni, de nem sikerült döntenem. LG G2 vagy LG G3.
    Igen a G3 a csúcstelefon, de nem túl sok az most jelenleg? Főleg a QHD miatt, meg a bitangerős hardver miatt félek..melegedhet, hamar lemerülhet... A G2-ről meg még nem is nagyon hallottam semmi rosszat.

    Szerintetek?
  • TomStorm
    #10441
    köszi
  • karajjj
    #10440
    Ha ők sem tudják megmondani, akkor felejtős, plusz ezekre általában nem is jön hivatalos frissítés, mert ázsiai régióba szánt telefonokat árulnak.
  • TomStorm
    #10439
    Üdv.
    Ha egy ilyet"Samsung I9301 GALAXY S3 Neo" rendelek akkor lesz benne Magyar nyelv?Nincs írva az oldalon van benne vagy sem és nem tudják megmondani van benne Magyar vagy nincs.Kérdeztem tőlük,egyszerüen nem tudják melyik telefonba van Magyar nyelv vagy nincs.Nemrég vettem egy Titanium S5-t tőlük abba nem volt.Ebvbe az S3 Neo-ba mi az esélyem,hogy lesz?
  • karajjj
    #10438
    Kerítettem most egy használt S3-at 35-ért, inkább azt választottam, de a G2 mini volt a b terv, tényleg nagyon rendben van az a telefon.
  • k0trapali #10437
    Ennyi bajod legyen :)
    Mondjuk azt én sem értem miert hagyták ki... nappal kb. 80% on használom a kijelzőt este felé pedig 50%. Fényérzékelő letudva.
    HTC Desire 610-el is szemeztem, de nagyon nagy és az anyaga is gagyi! One S utan meg főleg. A helykihasználtságrol ne is beszeljünk. Sok a keret fent, lent és oldalt is! Majdnem belefér az Lg-m pedig egy méretű a kijelzőjük.
    Utoljára szerkesztette: k0trapali, 2014.09.26. 20:36:57
  • karajjj
    #10436
    Rohadt jó telefon, viszont nekem egy bajom van vele, nincs benne fényérzékelő, ezért nincs automatikus fényerő állítás, ezért nem vettem csak.
  • k0trapali #10435
    Én most vettem LG G2 Mini-t. :)
  • karajjj
    #10434
    Én értem, de abszolút nem lehet biztosra mondani, hogy mi kap frissítést és mi nem. Találgathatsz, ahogy akarsz, a gyártó egy tollvonással elintézi a frissítést.