10995
Melyiket érdemes megvenni? Ár, technikai háttér, stb.
  • karajjj
    #10593
    az újak már ott is érintősek leginkább, egyébként nem rossz telefonok, de üzleti célra vannak, az oprendszerüket is arra találták ki, telefon-email-bb üzenő, stb
  • precision
    #10592
    én azért nem temetném azt a nexus4 -et... lehet új akku kéne bele, az is lehet hogy ráférne egy teljes rendszer újratelepítés
    esetleg a háttérben futó alkalmazásokat kéne letörölni, főleg az ilyen reklám értesítéseket dobálózó gagyi játékokat, ha van ilyen
    valami akku figyelő appal megnézni (vagy a gyári akkumulátor statisztikát megnézni) hogy mi eszi az akkut
    ha van root akkor greenify -al fagyasztani az appokat
    stb.stb.stb.

    de a kérdésre válaszolva, ha jó akkuidőt akarsz akkor vegyél Note 3 -at pl, ésszerű használattal ki lehet belőle hozni 2 nap üzemidőt is
    de akármelyik androidos telefon tud 1 nap készenlétet 3-4 óra képernyő idővel... csak ésszel kell használni és ésszel kell appokat felrakni
  • precision
    #10591
    voltak :) symbianos nokiák és társai... jelenleg nincsenek tudtommal, de értelmüket se nagyon látom, hogy legyenek :)
  • Mondeo19
    #10590
    A BlackBerry telefonokról mit tudtok? Vélemények? Tapasztalatok? Ahogy látom az nem érintős, és okos telefon.
  • karajjj
    #10589
    talán valami kínai szart esetleg találhatsz, de szerintem elképzelhetetlen, hogy érintő nélküli okosteló legyen
  • karajjj
    #10588
    garancia?
  • Skypack
    #10587
    Szerintem jelenleg legjobb vétel Sony Xperia Z3
  • matyi0323
    #10586
    Hali. Nexus 4-et cserélnék, de nem tudom mire. A problémám vele, hogy 2 hónapja ( 1 éves a telefon ) már naponta kétszer kell tölteni, néha kikapcsol magától, újraindul, lefagynak a dolgok, eddig nem volt ilyen.
    Nézegettem iphone-t is, bár én eddig nem szerettem, de barátnőmnek az van egy ideje és elég jó, iphone 5 ami tetszene. Androidban nem gondolkoztam, de az is szóba jöhet, de a legfontosabb az akksi lenne, ne kelljen tölteni naponta kétszer, hanem ha lehet 1-1,5 napot húzzon ki átlagos használat mellett. Szóval mi jöhet szóba 130 ezer körüli max árral?
  • Mondeo19
    #10585
    Sziasztok ! Vannak olyan okos telefonok amik nem érintősek?
  • whiskeyman
    #10584
    Tegnap este óta nyúzom :)
    Eddigi tapasztalatok: méretével abszolút meg vagyok elégedve, azt gondoltam, hogy a 4x után sokkal nagyobb lesz, de szinte ugyanakkora (4,7 vs 5,0)
    Végre azt csinálja, amit szeretnék, rohadt gyors, semmi megakadás, folyamatos. Akkuidőről még később, de sokkal energiatakarékosabb, mint a 4x volt. Gps azonnal talál jelet, wifi kiváló, mobilnet brutálgyors, 74/42 Mbps-t mértem. (Persze ez a telenornak is köszönhető.)
    Végre a közelségérzékelő is hibátlanul működik. :D
    Kijelző tökéletes, fényerő remek.
    Egyelőre ennyi, játékokat nem hiszem, hogy fogok rajta tolni, de egy próbát megér.
    Egyetlen negatívum...nincs gyári headset hozzá. Bár kevés a jó minőségű füles, meg amúgy is bluetooth hs-t használok. Szóvel ezen nem akadok fent.
  • precision
    #10583
    Honor 6 -ot? tapasztalatokat várunk :)
  • k0trapali #10582
    Helyes! Eddigi tapasztalatok?
    Utoljára szerkesztette: k0trapali, 2014.11.25. 07:22:21
  • whiskeyman
    #10581
    Csak megvettem tegnap :D
  • karajjj
    #10580
    nekem úgy fest, hogy te már meggyőzted magad, hogy ezt veszed, csak megerősítést vársz :D
    egyébként vegyed nyugodtan, ilyen árkategóriában már képtelenség szart venni, ha tetszik, biztos, hogy elégedett leszel vele, esetleg még simogasd meg valahol élőben is, hogy ne csak teszt alapján vedd meg
  • whiskeyman
    #10579
    Ennyi pénzért ilyen tudású telefon nem nagyon van a többi gyártónál. Sony, Samsung semmiképpen nem játszik. A 4X, már a 2. LG telefonom, de ezt kifejezetten utálom...a legnagyobb problémám a közelségérzékelő hibája. Mellette lassú, újraindulgat. Az előző egy Optimus Black volt...hibátlanul működött. Párom most vette egy HTC One M8-at, remek darab, de azt a +50k-t nem tudom ráfordítani.
    Ennyi pénzért nem találok egy ilyen felszereltségű telefont...8 mag, 3GB RAM, 5" full HD, 2 napos üzemidő..10% töltöttség mellett, még 24 óra működés.
    Sajnos G2 már nem játszik, pedig nagyon tetszett. G3-at nézegettem mellette, de kicsit kipróbáltam és meg-megakadt a menüben lapozgatva. (erről írtak is többen.)
  • k0trapali #10578
    Én megnézném ennyi pénzért a nevesebb gyártók készülékeit! Nem vagyok Huawei ellenes csak jobban bíznék egy Sony, LG vagy Samsung esetleg HTC készülékben! Termék támogatás szempontjából is jobban járhat velük az ember!
  • whiskeyman
    #10577
    Telefoncsere előtt állok, szeretnék megszabadulni az LG 4X-emtől. Hete óta nézegetem az aktuális árlistákat, de még mindig nem sikerült megtalálni az újat. Viszont a minap felfigyeltem egy cikkre, amelyben ez a telefon szerepelt. Több oldalon is utánaolvasva, igen meggyőző lett számomra. Főleg, hogy 105k verhetetlen ár érte.
    Ki mit gondolt róla?
  • Lacee86
    #10576
    xDD
  • bardocz
    #10575
    A 200ppi pont annyira pixeles 5,5"-on, mint 48"-on
  • k0trapali #10574
    Az nagyon sovány! Az tuti pixeles 5,5 colon!
  • precision
    #10573
    asszem 200 ppi
  • k0trapali #10572
    PPI ertek az mennyi?
    Szerintem egy video nem adja vissza. 4,7 colon 235ppi mellett a qHD felbontast en mar pixelesnek lattam. Nem azt mondom, hogy zavart, de latszodott, hogy nem az igazi! Attol is fugg, hogy pentail vagy rgb matrixos.
  • precision
    #10571
    nekem nem tűnik pixelesnek: video

    mondjuk nem vágom miért ilyen gagyi touchwiz szerű felület van rajta... mondjuk egy jó launcherrel ez eltüntethető
  • karajjj
    #10570
    azért az erős túlzás, hogy jók, max ár/érték arányban esetleg
  • k0trapali #10569
    Jók ezek a kínai telók!
    Mondjuk az elsőnél elég karcsú a felbontás! 5,5" (960x540) IPS érintőkijelző Akkora tepsin tuti pixeles!
  • Szabi #10568
    Prestigio-t nyomogattam tegnap, nekem tetszik, ajándék lenyílós tok is van hozzá, szóval a + ajándék hátlap védő tok szöveget nemigazán értem.. :D
  • precision
    #10567
    nyugodtan olvass utána akkor mobilarenán ezeknek a gyártóknak :)
  • Lacee86
    #10566
    Hát nemtom, ha kínai, akkor még max Huawei, de ezektől én is ódzkodnék. :)
  • Lacee86
    #10565
    4,3-as.
  • k0trapali #10564
    En is hasznaltan vettem a telefonom. S3 LTE. 50ezer. Egy akkut kellett benne cserelnem es hibatlanul mukodik. Fuggetlen. Hatlap kisse karcos meg a kereten is van 1-2 serules, de tokban olyan mintha uj lenne. Folias, karc mentes kijelzovel.
    Egy darabig nem is szeretnem lecserelni, mert mindent tud amit manapsag egy okostelefon a felso kozepkategoriaban!
    nfc, lte, 4 mag, 2gb ram, 16gb adattat, 8mp kamera, elolapi kamera is meglepoen jo! 720as amoled kijelzo.
    Erdemes olx-en, hardverapron is szetnezni! Termeszetesen ne utaljon senki elore, nem ajanlatos! Sok a csalo!
    Utoljára szerkesztette: k0trapali, 2014.11.18. 22:33:01
  • precision
    #10563
    semmi baj nincs a kínai telefonokkal... azért ezek nem a legótvarabb kínai gyártók.. :) meg hát üzletben veszed, ott a garancia
    az mtk procik sem annyira rosszak
  • Sippie
    #10562
    háde ezek milyen gagyi kínjai telók kéremszépen
  • precision
    #10561
    40ért? mondjuk ezt vagy ezt
    picit drágábban ez

    de amúgy én használtam szoktam venni telefont, kifogástalan állapotút, gyári függetlent (vagy igazolhatóan feltöltőkártyásat), garanciásat... és 40ért már jóval jobb telefont lehet így venni mint az az Ace
  • precision
    #10560
    én is erről beszélek, kompromisszum kérdése :)
    2014 -ben ez a felbontás már alsó kategória... és személy szerint én nem kötném meg azt a kompromisszumot, hogy ilyen felbontású telefont vegyek :) az 1 giga ram is kevés lehet, de az még határeset
  • Sippie
    #10559
    és hány colos készüléken ha szabad érdeklődni? :)
  • Lacee86
    #10558
    Teljesen jó. Én a vb meccset is ágyból azon néztem néha, ha éjjelbe nyúló hosszabbítás volt. :)
  • Sippie
    #10557
    még a monitorom sem fullhd :D
  • karajjj
    #10556
    bőven jó, ha nem tűéles fullhádét szeretsz nézni
  • Sippie
    #10555
    filmezésre milyen az a felbontás? vagy inkább a coltól függ, minél nagyobb annál jobb? Néha unalmas munkaórában megnéznék egy sorozatot vagy ilyesmi :D
  • Lacee86
    #10554
    Erről van szó. Az én telóm is hasonló felbontású (480 x 854), sima TFT ráadásul, de teljesen megfelelő. Nem vitatom egy percig sem, h sokkal szebb kijelzőjűek vannak, hisz láttam is nem egyet, de amennyiért vettem, és amire nekem kell, arra bizony bőven elég.
    Utoljára szerkesztette: Lacee86, 2014.11.18. 20:36:13