522
A Gyűrűk Ura - A Két Torony
  • Evil
    #258
    xvid verziot nezted?
  • Csacsi
    #257
    Félreértesz, vagy Én írtam rosszul.

    Háromszor olvastam mind a három kötetet, és nem csalódtam benne. Több mint valószinű, ez msot azért van, mert nincs még itt a harmadik rész. Nah mind1.

    Természetesen azóta már megnéztem kétszer a filmet, és kezd egyre jobban tetszeni. Szóval még megnézem négyszer ötször, és tökéletes lesz.

    Nincs vele semmi komlyabb probléma, csak nekem egy kicsit hiányzik az első rész feelingje. Ennyi az egész.

    De ettől függgetlenül angy, de nagyon jó film, és örülök, hogy ennyit vissza tudtak adni a könyvböl. Nem hinném, hogy ennél töbebt lehetne, vagy ha igena, akkor mindegyik rész lehetne vagy 9 óra... az meg ugye egy kcisit sok lenne. :)

    Gyűrűk ura rulez
  • Sir Quno Jedi
    #255
    Namost lehet, hogy félreértem amit írsz, de EZ tudod egy könyv, nem ők találták ki mi, melyik részben történjen, max. kicsit átbuherálták némileg megfilmesíthetőbbre (több-kevesebb sikerrel), szal. max Tolkien-nél lehetett volna anno benyújtani ezért a panaszkönyvet !

    Ez a rész nem "kedvcsináló", a sztori nem a filmesek hibájából "ugrál", sőt nem is ugrál (ez olyan párhuzamos szálas izé, tudod, ha valami rémlik), ha már itt tartunk és még sorolhatnám, mik azok amikről csak a halott író tehetne, ha valóban problémát jelentenének, de nem jelentenek !

    Ajánlom a jó öreg 4 pontos módszert (profik rövidíthetik):
    goto könyvesbolt + megvesz knyigá + read knyigá + felfog sztori = sájni hepi pípl

    Nekem sikerült vagy két évtizeddel ezelőtt átesnem ezen az egyszerű, ámde nagyszerű procedurán és mondhatom nem betegedtem bele...
  • Sir Quno Jedi
    #254
    Mert biztos beültetnek a stáb közé/mellé :-(((
  • Sir Quno Jedi
    #253
    Namost ha a balrogos fiaskóra gondolsz, az tényleg cgi gáz végig, de egyéb toronyban nem kaszabol Gandalf, így gond sem lehet vele.
  • Coine, The A&O
    #252
    megemszétenem = megemésztenem

    késő van már :P
  • Coine, The A&O
    #251
    Én moziban néztem, szal... 8)
  • JHetfield
    #250
    en csak beleneztem a masodik cdbe es pont gandalf kaszabolja az ellent a toronyba... szal azzal a jelenettel eleg nagy gaz van:] nagyon cg es szaggat es elut:]
  • JHetfield
    #249
    nalam nem sistereg! bar en mpg2 kartyesszel jatszom le:] hardware-es play rulz:]
  • Coine, The A&O
    #248
    Megnéztem én is, hát álljon itt az én "kritikám".


    Az elején kicsit csalódott voltam, hogy mennyi mindent kihagytak a filmből, ami a könyvben szerepelt, továbbá mekkora hatalmas dramaturgiai változtatásokat hajtott végre Peter Jackson.

    DE, miután pár órával utánna sikerült megemszétenem az egész dolgot, eltűnt a csalódottság érzés és kijelenthetem baromi jó volt a film, ugyanis szvsz még komorabb a hangulata, mint a könyvnek.

    Az effektek nagyon ütnek, sztem megint besöprik az Oscart érte.
    Gollamot meg nagyon jól csinálták meg, ő volt az egyetlen szereplő, akivel szinte 100%-osan meg voltam elégedve.

    Bravó Peter Jackson & crew, várom a kibővített változatot !
  • Csacsi
    #247
    Nekem is az a version van meg, de nálam a hang nem jó, sistereg, és nem hinném, hogy itt lenne a baj a gépembe, mert a többi svcd simán lejátsza jó hanggal, szóval akkor biztos hazudsz, úgysem szoktál igazat mondani... :)
  • JHetfield
    #246
    Nekem van 4cds fasza kep,hang TDI release:]
  • Csacsi
    #245
    Most meg az a bajom, hogy ugyebár adott a 4cd-s svcd ami tükörsima képpel rendelkezik, de szar a hang.
    Meg adott az ac3-as hanggal kijött 3cd-s divx, aminek meg szar a képe. A kettőt kéne valahogy összehoznom, és akkor jó napom lenne.
  • The Garrett
    #240
    Nekem semmi bajom nem volt az effektekkel. Talán egy résznál amikor Pipinék a nagy enten lovagolnak.. Amugy maguk az entek Gyönyörűen ki lettek dolgozva, és a többi szörnnyel is meg voltam elégedve :)

    Volt dolguk rendesen az animátoroknak. Főleg Gollam el :)
  • The Garrett
    #239
    jah igen mondtuk is haverokkal hogy EZT AZÉRT NEM KÉNE...
    Tudom hogy az a divat de azért nem kellene "gördeszkán" lépcsőn csúszva hentelni az ellent!
  • Cat #235
    ma kijött az ac3mas divx is
  • Sir Quno Jedi
    #234
    Sajnállak...
  • Sir Quno Jedi
    #233
    Á, azért arra nem tellik, most szokolon nyomom az ipart !
  • DEx-
    #232
    honnan?
  • Cat #231
    az xvidhez szedjétek le a sync fixet is
  • JHetfield
    #229
    szo ismetles rulez:]
  • JHetfield
    #228
    hat azert te szeretned te azt a 4cds svcd-t megkaparintani...:]
  • Sephi
    #227
    Ez ket CD-es es tukor minoseg nem mint az a szar 4 cd-es SVCD !

    Oaai anyuu!! Alig varom lassam ma!
  • Csacsi
    #226
    *********SPOILER********

    Viszont legolasnak az "deszkás" mutatványa nagyon nem jött be.

    ********SPOILER VÉGE*************
  • Csacsi
    #225
    Hát Én is csalódtam egy picit a filmben, talán azért, mert többet vártam...nem tudom.
    Az ok : adott volt egy majdhogynem tökéletes első rész, amivel minden rendben volt, harc, történet, feszültség, és ami a legfontosabb újdonság, tehát elindított valamit.
    Nah most a második rész, nem indít el semmit, és nem fejez be semmit. Tudom, hogy ennek így kell lennie, hiszen ennek elméletileg csak kedvcsináló a 3. részhez, de ahhoz egy kicsit gyenge.

    Szóval nekem hiányzott az a feeling, amit az eslő résznél éreztem.Ettől függetlenül jó film, bár tényleg túlságosan ugrál a heyszinek között, és mire kezdeném élvezni az egyyik részt, jön egy lehangolóbb másik. Szóval egy kicsit csalódottan jöttem ki a moziból, de ez nem jelenti azt, hogy nem nézem emg többször, lehet, hogy csak fáradt vagyok, vagy nem tudom....

    Mind1. Türelmetlenül várom a 3. részt.
  • Sephi
    #224
    Nah kijott a vegleges tukor minoseg!!!

    Two Towers.DVDRipp(XVID)

    Ye ye ye !!!
  • Bandew
    #223
    Hát fiúk, meg kell hogy mondjam hogy én egy kicsit csalódtam!
    Tényleg jó volt, de túl sok volt az akció, a sztori alig haladt. Na mindegy azért megnézem holnap is, a jegyek már megvannak.
    Amugy Gandalf és a balrog harcával kezdődik. Mondhuk inkább úgy hogy a zuhanással.
    Ui.:Nem tudom ti hogy gondoljátok, de szerintem elég röhejes volt hogy Aragorn páncélinges szűznek nevezte Éowyn-t.
  • The Garrett
    #221
    Nah hazaértem és elmondhatom hogy egy igazi élménnyel lettem gazdagabb!!!!!! Mesésre sikerült a film! NEgatívumot nem is nagyon tudok elmondani talán csak 1-2 zavaró dolog volt benne...
    Az egyik a nagy csatajelenet...nem mondom el mi volt benne, csak az idegesített hogy a csata alatt ugrált a kamera 3 teljesen különböző helyszín között, így egyikből se lehet eleget látni :// nade majd a bővített verzió!

    Amugy mint már mondtam a film hibátlan lett. Mindenkinek tudom ajánlani!!!
  • Martin576
    #220
    Egyébiránt most rántottam le a 4CD-s SVCD-t, ez TÉNYLEG csúcs minőség!
  • Martin576
    #219
    Vagyont? 2 Videoton hangszóró és egy 1983-as Akai rádióerősítő (kizárólag tuel bemenetek) egy vagyon?? :D
  • Sir Quno Jedi
    #218
    Az mind1. Otthon NEM tudsz mozit emulálni. Én is egy vagyont költöttem már a hazai cucczra, mégis veszem a fáradtságot és ebattyogok a moziba, mikor itt az ideje, majd csak utána mehet a bulee odahaza !
  • JHetfield
    #217
    kiderult 4cds cuccot szedem:] csak meg nincs fent a 4. cd
  • JHetfield
    #216
    Nem kameras:]
  • Coine, The A&O
    #215
    Nem barbár csak türelmetlen, de vhol igazad van.
  • Coine, The A&O
    #214
    Sztem várd meg a filmet és utánna nézegetheted még otthon.

    Én letöltöttem, de még nem néztem meg.
    Nem akarok kis részleteket se látni a filmből, majd holnap az egészet egyben.
  • Sir Quno Jedi
    #213
    Barbár aki ócska kamerás rip-en nézi !!! Movie only !
  • Sir Quno Jedi
    #212
    Ma negyed 10...
  • Coine, The A&O
    #211
    A "mesével kezdődik", azaz hogy Frodó és Samu a hegyekben mászkálnak.
    Én is westendben nézem holnap 4-től, 4-es terem :)
  • Gladiator
    #210
    mázlista. nekem még 46 óra. de ez a 46 óráként csökken. ez vígasztal... unknow! hol nézed? ha a westendbe, akkor lehet találkozunk. én is szombaton nézem 16-tól. hogy kezdődik a film? gandalf harcával, vagy mesével?
  • The Garrett
    #209
    NA megyek moziba megtekintem Remélem nemfogok csalódni!