376
COSSACKS-Back To War
  • JaSoN HuNTeR #376
  • Rue East
    #375
    Van ilyen lehetőség, Peace Time a neve (PT). A Random Map elindítása előtt, a beállításoknál megtalálod.
  • cyber
    #374
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni hogy van e olyan lehetőség hogy ha csak sima gép elleni csatát játszom hogy a gép bizonyos ideig ne támadjon meg? Vagy van e valami megoldás erre hogy nyugottabban lehessen építkezni fejlődni!
    Előre is köszönöm!
  • Angelus1991ster
    #373
    Közben a fejlesztők megírták nekem válaszul, hogy igen. No meg a Steam-en is a kommentek között olvasható, hogy 18.népként része a játéknak :)
    C:\Program Files (x86)\Cossacks 3\data\scripts\lib country.script-ben
    ez a sor: 'hun' : id := 18;
  • Angelus1991ster
    #372
    Sziasztok! A Cossacks 3-ban van magyar nép? Játszhatóak valamilyen DLC által?
  • Hunor1
    #371
    inkább látogass el ide, a magyar nyelvű cossacks 3 oldalra :
    Cossacks 3 magyar oldala
  • cyber
    #370
    Üdv!
    Megköszönném ha pár órányi játékról írnál egy kis összesítőt!
  • Hunor1
    #369
    most töltöm ! :))))
  • bundaskenyerrrr
    #368
    ja már sok videó fent van a youtube on.
  • Hunor1
    #367
    bocsi de nem tudok topicot nyitni. de itt a legújabb videó a kampányból kedvcsinálónak !
  • bundaskenyerrrr
    #366
    Szia Hunor1!

    Az rts játékok iránt alapból kisebb az érdeklődés. Nyiss neki egy topicot. Én is várom már ezt a játékot. Mostanság ez az egy rts lesz, ami érdekel.
  • Hunor1
    #365
    Hello , srácok csak 4 nap és kijön a cossacks 3 !!! kicsit furcsa hogy még nincs topikja, vagy hogy itt miért nincs érdeklődés... ?
  • Shakyboy
    #364
    Sziasztok!

    olyan problémám lenne, hogy nem mozog az egér, azaz a háttérben mozog rendessen, de a képernyőn csak egyhelyben áll.
    erre tud valaki valami megoldást?
    win8.1
    Köszi a segítséget előre is!
  • Hekagros87
    #363
    Sziasztok!
    Nekem egy olyan problémám lenne, hogy skirmish-ben semmilyen ellenfél nem gyárt lovas egységeket az istállóból. Volt már valakinek ilyen problémája van valamilyen megoldás? Már az összes cossacks-ot néztem mindent kiegészítőt pacthet, de egyik se jó. Köszi a válaszokat, üdv!
  • Grembore
    #362
    blackcaptain: Steamen kellene megvenni a játékot, az kb % hogy fut, mindig frissítik a klienset.

    Dave8814: Frissíteni kellene 1.38-ra asszem. Neked is azt tudom mondani, hogy Steamen vedd meg. Nekem ez megoldotta ezt a problémát (nem kell frissítést keresni, mert automata).

    Szewy: Látatlanban azt mondanám, hogy elfogyott a vas és a szén. Ilyenkor előfordulhat ez.
  • Szewy
    #361
    Sziasztok!
    Más nem találkozott egy olyannal, hogy amikor alakzatban támadok szuronyos puskásokkal vagy gránátosokkal, akkor nem lelövik az ellent, hanem odaszaladnak hozzájuk, és közelharcba bocsátkoznak? Ez azért zavaró mert mire odaérnek, a fél sereget lemészárolják messziről? Ez mitől lehet? valami bug?
  • Framsen
    #360
    Sziasztok !
    Remélem még él ez az oldal. :)

    Abba a problémába ütköztünk, hogy az egyik gépünkön itthon online módban a kép nagyon gyorsan megy- az egeret ha oldalra húzom ugye megy a kép arrább de nagyon gyorsan.-

    Van erre valamilyen megoldás ?
    Olyan beállításokat használok mint a másik gépen, és ettől függetlenül is ilyen.

    Előre is köszi !

    HH-D
  • Dave8814
    #359
    Nekem az van, h mikor belépek, fekete kép, majd a játék hibát észlelet, ezért leállt. Az mért van?
  • blackcaptain
    #358
    Sziasztok!

    Olyan problémám lenne, hogy windows 7 rendszer van a gépemen és az istenért sem akar elfutni rajta a cossacks. (egyik sem)
    Próbáltam már a cs-dd-patch-el is, de semmi eredménye a win7-nél! :S
    Esetleg tudna valaki segíteni?

    msn: [email protected]
    skype: b-l-a-c-k-c-a-p-t-a-i-n

    hamachi szerver:

    NÉV: Cossacks: Back to War and Art of War
    JELSZÓ: 12345
  • noname23
    #357
    cossacks download work it
  • noname23
    #356
    cossacks downloads
  • noname23
    #355
    1.35= Back to war
    1.30= Art of war
    1.xx Europen wars
  • Colton
    #354
    hello!

    az a problémám hogy amikor szerevert csinálnék "Direct Tcp/ip" kiválasztom a profilt és egyszerűen vissza lép a főmenübe. Másik gépen ez működik. de akkor az enyémen mért nem.

    előre is köszönöm
  • kas123
    #353
    Üdv emberek, a COSSACKS-Back To War-hoz kellene nekem 1 kis segítség.
    Letöltöttem az IMPERIA nevű mod-ot, amiben van madártávlat, és az megtetszett, de a többi dolog nem kellene, csak az. Sajnálatos módon külön nem lehet belőle felrakni.

    Ha valaki tudna nekem erre megoldást azt megköszönném.

    ezeket a kulcsszavakat sikerült kibogarásznom ,de én nem értem el velük semmit option of L_mode (zoomed out or birds eye view)
    nem találtam a googléban semmit

    remélem ti tudtok segíteni :) köszi
  • BF109
    #352
    OK akkor bocs. Azt hittem benne vannak azok a kampányok is amik az első cossacks-ban benne voltak. Ugyanis a CD borítóra az van írva, h az eredeti játék ÖSSZES lehetősége elérhető.
  • Alwares
    #351
    Miféle kapmányt? A Back to War-ban csak külön missziók vannak. Van vagy 100 darab...
  • BF109
    #350
    Sziasztok!
    tegnap megvettem ezt a játékot és az a bajom, hogy a tutorial küldetéseken kívül nem engen más kampányt. Az összes oktatópályát végignyomtam, mégse enged tovább. Mit csináljak? Peccs megszünteti?
  • Megyori
    #349
    Meg tudja valaki mondani hol lehet letölteni a Back to war-t(nem a patch-eket, hanem a rendes, eredeti játékot)
    Torrentről?
    vagy más oldalról?

    Valaki segítsen!!!
  • no thanx
    #348
    sziasztok meg tudná nekem valaki mondani hogy miért fogy el az vasam mikor nem is készítek ill. eépítek semmit?előrre is köszönöm
  • KADARKA
    #347
    heelo valaki segiccsen a tesommal szeretném nyomni a gémet a neten de sajna azt irja ki mikor jointolok hogy UNABLE JOIN GAME.előre is köszi....ja és nem game spy-en keresztűl
  • Risci
    #346
    bocs [email protected]
  • Risci
    #345
    hy aki játszik ezzel a játékkal adja meg az msn címét mert én is játszok vele vagy itt az enyém [email protected]
  • RiM
    #344
    Üdv. szeretnénk játszani gémszpájon keresztül. 1ik haveromnak router-re van és ő nem tud csatlakozni. mi 2en tudunk csak ő nem. Hol kell sé mti beálíltani h ő is tudjon?
  • csingacsguk
    #343
    Üdv!
    Van aki még játszik ezzel a játékkal? Élnek még a klánok? Mert úgy gondoltam , hogy nem ártana újraéleszteni a Cossacks Warokat! Várom a privát üzeneteket és az e-maileket kinek mi a vélemény erről!
    [email protected]
  • Kókúsz Mókús
    #342
    Hy!
  • blindmousexx
    #341
    Szasztok!
    Én még igazán kezdő és egyáltalán nem tudok cossacks-os vagyok de tetszik a játék,és meg akarok vele tanulni jáccani ezért kérek SEGITSÉGET.

    KÉRDÉS: MÉRT kezd el fogyni az arany egy idő után,DE megállitathatlanul?
  • SZU
    #340
    Nekem megvan az American Conquest elég rég. Hát ritka ratyi...
    Vannak benne újítások, hogy ha sokan meghalnak 1xr-e akkor elkezdenek fejvesztve menekülni, amit ellensúlyozni lehet a több tiszttel, dobossal, meg zászlóssal.

    De pl.: minden házba be lehet vinni az emberkéket, s onnan kilőhetnek mint az állat. Persze, csak amerre van ablak. Most innen elhalt a játék. Egy nyamvadt város kicsinálása tüzérség nélkül, 5x túlerővel is lehetetlen. Amíg elfoglalsz Sztálingrád szerűen 4-5 házat, elfogytak az embereid, a gép meg lazán újraépíti az elfoglalt házakat a város másik felén.

    Akkor az gyengén dühítő, hogy ostromgyűrűben kell támadni, mert ha több tucat ágyúval leírtom a városának a nagyobbik részét, akkor visszaépíti őket a másik felén, ja! Gyorsabban építi vissza, mint amilyen ütemben tudom rombolni, meg foglalgatni túlerővel...

    Szal gáz lett. A mezei csaták jobban tetszettek mint a sima Cossacksosak.
  • Imremagdi
    #339
    nincsmit, sajnos a folytatáshoz nincs időm :(
  • LouiS Kmét
    #338
    Köszi a magyarosítást ! Grat !
  • Thomasy
    #337
    Előre is köszi