379
Soldiers of Anarchy
  • skorpio7
    #138
    Ugy láttam , hogy néhány file már törölve volt .Te voltál az ? Vagy az extra rendezkedett ?
  • skorpio7
    #137
    Bocs a késésért .Csak este sokáig felvoltam és ugye pihentem . :)
    OK ! Örülök , hogy sikerült .Megnéztem és valóban igaz , hogy max sebességgel ( mármint , amit enged a chelló , ADSL maximum ) éjjel 2 és 6 között lehet tölteni , előtte utánna 2 óra szakdozva ingadozva , atöbbin meg egy jobb elfelejteni a szolgáltatót .
    Na , akkor mindjárt hozzákezdek a feltöltéseknek és szólok , ha kész vagyok .Persze először törölnöm kell a régieket .
  • skorpio7
    #135
    Lammer !
    E-mail ment neked is !
  • skorpio7
    #134
    Rasim !
    Ment egy e-mail neked , csak persze ezt már nem tudod most elolvasni . :)

    Megjegyzés .
    Ugyan nem tudom mi köze egy játéknak a filmkodekekhez , de egy trailer miatt felraktam a NIMO kodeket és utánna a játék , új pályatöltéskor elszállt , azaz kilépett a játékból .Letöröltem a kodeket , minden ment tökéletesen ... felraktam , megint elszállt a game .
    Konkrétan a NIMO nevezetű kodekról van szó , amiről már hallottam hogy "kavar" , de hogy egy game-hoz mi köze lehet?! , a fene se érti ezeket a kodekeket .Szóval aki játszik a game-val és filmet is szokott nézni , esetleg fent is van a gépén a NIMO kodek , az szedje le .Döntsön , hogy most játszik vagy filmet néz ... legalább is nálam ez a helyzet .
  • marlowe
    #132
    Köszi a linket, és nem írtam még ki a gamét :)
  • skorpio7
    #131
    ... homlokegyenst ellekezően kezdett el futni a kijelölt iránnyal ...
  • skorpio7
    #130
    IGEN !
    Én most fogok hozzákezdeni a 6. küldetésnek , szóval ezt a 3. küldetéses , kilépéses hibát javítja a CRACKFIX .
    Töltsd le INNEN ! .De remélem , még nem írtad ki a gamet , mert ezzel csak a BIN-t patch-elni .Én mostmár alapból később írom ki a game-kat , hogy várjam a visszajelzéseket a játékról ... és a hibákról .

    Néhány szó a játékról válaszul .Hát igen , szerintem azért ha megnézed , rázoomolsz az egységekre és látod a kidolgozottságot ... hát azért ehhez kell vas .Mondjuk nem tudok reálisan ítélni , mert nekem nincs gond vele 3 hónapja volt upgrade és eddig nem volt olyan game , ami megakasztotta volna max beállításban , 1024*768-ban .Az egységek mozgásanimációja is tényleg minden dicséretet megér ( főleg , ahogy beszállnak egy-egy járműbe ... teljesen reálisnak tűnik és eddig ilyet egyetlen game-ba sem láttam ) , ott vannak az árnyékok is még .
    Nos ... a járművek útkeresés mechanizmusa valóban az egyetlen , amire figyelni kell ( felszisszentem , amikor a 6 kijelölt katonából az egyik homlokegyenest kezdett el futni a kijelölt iránnyal , pedig láttam a "kijelölt körhelyét" ) .Végül is a megadott helyre eddig mindíg odament , csak néha eléggé furcsa útvonalon . :)
    Végülis ez egy kissé COMMANDOS-os játék , így minden egységet akcióba egyedül irányotok a pozíciójába és nem veszek el így a figyelésükbe , hogy ne csináljanak felesleges előre nem tervezett galibát ( szóval ne az ellenség látó szemei előtt érjék el a kijelölt célpontot .:) )
    Az 5. küldiben amúgy is már elég precíz megtervezést igényel egy-egy akció , ugyanis minden egyes lövésre ugrik az enemy banda , másrészt meg elég nyílt a terep .Ajánlom mindenkinek , hogy legyen vagy 2 ATLÉTIKUS skill-ű katonája , hogy el tudjanak futni a rohamozó-k elől ... és nem vicc , nagyon bejött eddig ez a taktika ( megyek odacsapok , elfutok ) .És mégvalami az 5. küldihez , mivel én már körbejártam az egész térképet , így tudom , hogy a 2 helikopterhez van elegendő SA rakéta a felrobbantott hídtól balra haladva , a helikopteres tábortól északra a hegyen egy katonánál .Aki csak arra várt , hogy majd én az helimmel arra járok és leszedjen , de én szedtem le őt , a földi egységemmel .
    Szóval most megint újabb tanács( 5. küldetés ) , ami most jutott eszembe .Amikor a helikopteres táborhoz érsz , akkor egy bazooka-val leszedheted még a földön az egyik repcsit ( arról az oldalról ajánlom , ahol egy út vezet a megtámadott és segítségre váró falu felé és legyen ez egy atletikus katona , aki gyorsan elfut majd :).A a másik heli-t az előző küldiben kapott SA-val már nyugodtan leszedheted . És ajánlom , hogy legyenek mindíg nálatok aknák ( a felém , azaz a leadott lövési pontra száguldó gépesített egységek elé ledobtam 15 db-ot és már nem is volt gond velük ! :), én soha nem adtam el őket .Ez utóbbi feladatot akkor kapod majd, ha beszéltél a fallal körülzárt McNeil-el vagy kivel .ÉS !!! ... itt jön egy fontos tudnivaló , ha lerombolod a falat vége a küldinek ... ugyan nem értem a logikát de így van .Szóval ekkor használtam a játékban a helikoptert , berepültem a kertbe , leszáltam és így már gond nélkül tudtam beszélni az emberünkkel .
    Huhh ... ez jó sok lett , de ezt elakartam még mondani . :)
  • marlowe
    #127
    Viszont, ha már ittvagyok a játékhoz is hozzászólnék :))
    nekem is nagyon tetszett elsőre, bár a gépigény nekem nagyon úgy tűnik, hogy túl nagy a grafika minőségéhez képest. A járművek útkeresése meg egyenesen katasztrófális :) Szóval még dolgozhattak volna rajta, meg kicsit több elemet is átvehettek volna falloutból :))

    Mert nekem ez mind világában, mind rendszerében kicsit koppintásnak tűnik, ami nem baj, mert legalább van valami :)
  • marlowe
    #126
    Helo, fel tudnád azt a crackfixet nyomni nekem is valahova? Én is abbahagytam anno 1.5-2 hete a rabszolgapiacos küldi után cd-key-ért nyavajgott :(

    Ez a crackfix megoldja?
  • skorpio7
    #125
    RASIM !
    Ment egy e-mail neked !
  • MuERTe
    #124
    Miért nem nézed meg a forrást? Annál minimálisabb html oldal nem nagyon van, linkelni meg ugyis tudsz.
  • skorpio7
    #123
    Amúgy elég ingerlő a logód ... nem tetszik .Olyan lopás szaga van ... mintha már láttam volna valahol . :)))
  • skorpio7
    #122
    Erről még elbeszélgetek veled . :)
    Tudod milyen vagyok , látok valamit , megjegyzem és azután használom is .Amúgy ment a letöltés , még éjszaka régebbi warez-es emlékeimből előszedtem némi maradékot és csak kiötöltem a dolgot .Persze azért így valamivel szebb . :)
    Nem akarok én warez oldalt nyitni , csak néha segíteni ... mikor milyen kedvem van .Most , emiatt a játék miatt igen .Éjjel 1/2 2-kor végeztem az 5. pályával .Öt napig voltam itthon , 5 pálya .Csak sajnálni tudom azt , aki nem látta még a játékban az egységeket mozgás , hang , kidolgozottság szempontjából .Ez az új etalon , hogy ebből mekkora RTS-t lehetne csinálni !!! Verné a még csak készülő C&C:Generals-t is .
    Bazz ... szereztem egy helikoptert .Ne tud meg , mi mindenre figyeltek .Bedőlés induláskor , hang , rakétavető füstöl lövéskor , gépágy remeg lövéskor ... nálam új etalon .Csak azért nem ismerik az emberek , mert nem vmi nagy név csinálta .Már előre sajnálom , ha vége lesz .Majd ha eljössz megmutatom .Amúgy ezek után már elő sem veszem a Commandós kiegészítőt és 2. részt .Ehhez képest az a múlt árnya csak .
    Na mindegy , ez a minimális honlaposdi készítés érdekel .Ha más nem ICQ-n megbeszéljük , lusta vagyok elugrani hozzád . :)))
    Mikor nem . :)
  • Lammer
    #119
    Akkor gondolom nem sanszos, hogy föl tudnád pakkolni az ISO-t valahová???
    Pénteken mennék gyors nethelyre ott kb fél óráig tartana lenyulni!
    Meg tudnánk oldani, mert engem is érdekel a gamma!
    Köszi előre is.
  • MuERTe
    #117
    Most nézzétek meg. Nem kell megköszönni :))
  • skorpio7
    #116
    Ment egy e-mail neked RASIM !
  • skorpio7
    #114
    Hát ezaz , ami maitt fél óráig görcsöltem .
    Ma már úgysem lesz belőle semmi .Majd unokatesómat megkérdem ezügyben , hogy a francba kell öszedobni egy egyszerű honlapot .
    Még a héten jelentkezem ezügyben .
  • skorpio7
    #112
    Ja igen ... ez az EXTRA site-on kell beírnod !
  • skorpio7
    #111
    RASIM !
    Az extra jó lenne , kb 10 s alatt megy fel rá egy 15 MB-os file .Csak éppen az a baj , hogy nem nagyon értek a honlap szerkesztéshez és a saját oldalamat sem tudom elérni , bár a file-t látom a FILE MENEDZSERBEN .Ha egy kicsit jártasabb vagy benne , akkor lépjél be töltsd le .
    De sgíthetsz is , hogy miként is tudom ezt jól elérhetővé tenni .
    név : skorpio7 pass : 879ebdc4
  • Spenser
    #108
    Hali Skorpíó engem is érdekellne a dolog megoldható ?
  • skorpio7
    #106
    Talán az extrá-ra még megpróbálom most .Nézzél vissza egy jó fél ora múlva .
  • skorpio7
    #104
    Sajnos http-s megoldást semmiképp nem tudok mondani , mert a hazai társzolgatatók előszeretettel törlik a nagyméretű file-okat .
  • skorpio7
    #103
    Otthon ? Van net ?
  • skorpio7
    #102
    Hát az attól függ , engedélyezett-e a külső belépés .Bár a céges tűzfalaknak éppen ezek kiszűrése a céljuk .
  • skorpio7
    #98
    Ami kifelé látszik , szerintem az kell !
  • skorpio7
    #97
    Mikor már az ALL OTHERS alatt ( baloldali keretben ) ott figyel a nevem , ki kell jelölnöd a könyvtárat , amihez hozzáférhetek ( a vinyón azért legyen elég hely , legalább 800 MB ) .
    Szóval katt az ADD FOLDER-ra és jelöld ki , hova pakolhatom a game-t .
    FONTOS !!!
    Miután ez megvan , katt a DIRECTORIES-ben az általam elérhető könyvtárstruktúrára és jelöld ki a jobb oldalon található cselekvésekből , mit is csinálhatok . Tehát UPLOAD , DOWNLOAD , CREATE , REMOVE ...
  • skorpio7
    #95
    SERVER fül és katt a settingsre !
    Itt "adsz hozzá majd engem az FTP elérhetőséghez" . :)
    ADD USER-re katt , adsz egy logint nekem , mondjuk skorpio7 és egy pass-t , amit inkább küldj el e-mail-be , mert nem szertném , ha más is olvasná a fórumban írottakat és belekontárkodna a művünkbe .
  • skorpio7
    #94
    Utánna APPLY és SAVE gombra katt .
    Most jönnek az egyedi beállítások .
  • skorpio7
    #93
    Szóval amikor indítod a regisztrált progit , akkor alul a szervert kell bekattintani .
    Utánna irány az options , itt a szerver IP-t ( azaz a te elérésedet kell beírni ) .Ezt nem árt , ha tudom én is . :)
    Szóval ha nem akarod public-ra kitenni ide , küldd el e-mailbe .
  • skorpio7
    #90
    Várj ! :)
    Az lényegtelen , mivel szeded a progit . :)
    A lényeg , hogy a TE GÉPEDBŐL KELL CSINÁLNI EGY FTP-T !!! És ehhez kell ez a progi .Szóval a melóhelyen vagy ? Támogatja az ottani net az FXP-t ?
    Mert én át karom FXP-zni neked a file-okat egy helyről ( sejted ugye , hogy miért nem adhatom ki semmiképpen ) és ezért kell használni ezt progit neked is .
  • skorpio7
    #88
    Rasim !
    Ha vagy jelentkezz ! Talán segítek a játék megszerzésében , ha már ilyen kicsi ez a közösség .
    A lényeg , hogy értsél az FTP nyitásához ! Töltsd le erről a site-ról a FastreamFTP++ progit INNEN .
    Regisztráld is be magad !
    CRACK Serial : s/n: 4384127515637107 Password: 4A65AC36361F69D

    Szólj , ha sikerült .Vagy ha a SERV-U ismered , az is jó , a lényeg , hogy a gépeden legyen egy általam is elérthető , bekapcsolt FTP .És legalább ADSL kapcsolatod legyen ... bocs , de a modemmel egy fél élet lenne a letöltés ( remélem nem bántottam meg senkit ) .
  • skorpio7
    #87
    Sajna priv. ftp , így nem kiadható .
    OFF
    Én úgy látom azonban ( és sajnálom is ), hogy ilyen kevés az érdeklődő iránta ( talán mert nem is töltötték le , mert rossz game-nak gondolták ) , bár mostanában olyan sok game jelenik meg , hogy ezt a kis közösséget is megossza .Egyszerűen nincs idő mindegyikre .Nincs idő nekem se , pedig minden hónapban van 15 szabad napom .Ugye nyomom a BF-et , most a SoA-t , de megnézném a Project Nomadst , Iron Storm-ot és az Europa140-at ( ami szintén egyedi , profi ötletet tartalmaz , pedig JoWood játék ) és itt az NF6 is , de egész egyszerűen nincs idő .Válogatni kell .És arról nem is beszélve , hogy mindjárt itt az Arx Fatalis ... ahhh , kár beszélni róla .Az ember szíve megfájdul , hogy nem is tudják milyen jó game is ez .
    ON
    Rázoomoltatok már a tankra !?
    Bazz emberek , ez nagyon tetszik .Minden egyes katona a valóságnek megfelelően száll be , ajtó kinyit beszál , a kocsi megrándul .Tank páncélfedél felnyit , belehelyezkedik , bezár .Ilyen profin megcsinálni ... és az nagyon tetszik , hogy figyeltek a járó motorra ( füstölés ) , a tanbk dobálja a sarat , a hangok a topon vannak !
    Szóval mindíg találok vmit , ami miatt az utóbbi idők legjobb stratégiai-akció game-jének találom .
  • skorpio7
    #85
    Na nincs gond , sikerült gránáttal és molotov koktéllal szétkapni az épületeket .Amúgy nem kellett izgulnom , mert a nehézlőszereket a misszió végén csak megkaptam ! :)
    Na szóval , sikerült vkinek a 4. misszióban toboroznia új embert ???
    Még most is sajnálom , hogy a GAZ A-t ott kellett hagynom a pályán .Pedig cserének milyen jó is lett volna !
    Szóval a tanácsaim a 4. pályára .:
    1. Amikor megtudtad a jelszót MAD-től , választanod kell , hogy melyik bandához tartozz !!! ÉS !!! Ajánlom , hogy itt csinálj egy mentést és nézd meg mind a két oldalt , hogy mi lesz a csata végeredménye .Én először a DROG-osokhoz csatlakoztam és így nyertem .Ugyanis tőlük egy tankot kaptam a harchoz .A másik oldalon egy BMP-t adnak , amint sikerült kifürkésznem .Én most fogok nekikezdeni a másik oldalnak így , mert kíváncsi vagyok , hogy ugyanazt a küldetést kapom meg-e 5.-nek mind a kettőnél , csak éppen a másik fél emberei lesznek benne .
    Na harcra fel ! :)
  • skorpio7
    #84
    Nem kell benthagyni !
    Rakd át a sérültet vagy erősíteni kívánt autót , személyt a jobb oldalra és nyomd meg a START gombot .Amit az illetőre , autóra fordítottál időt az szépen levonódik az össz időből .

    HELP !
    Szóval elakadtam ! A 4. küldiben már vannak nehézlőszerek is , amiket felvehetek .Be is ugrik a HEAVY AMMO ablak , de hogy lehet előcsalni ?!? Kéne a tankba a lőszer , mert nem tudom különben szétlőni a bunkereket .Egész egyszerűen nem tudok tovább haladni ilyen sgyszerű ok miatt .Már vagy fél órája a "nehéz hátizsák elővarázylásával szenvedek" ! :(

    Aiugo !
    Nem csináltad meg , amit mondtam ?!
  • MSGT
    #83
    Köszönöm szépen a segítségedet!!!!
  • aiguo
    #82
    Szia, innen leszedheted Te is:

    ITT TALALSZ SOK JATEKHOZ PATCHEKET:
    ftp://dox:[email protected]:9031/
  • aiguo
    #81
    Szia az sg-rol gyorsan torlik...itt egy ftp innen leszetheted! ha nem sikerul jelezd, es megoldjuk maskepp:)))

    ITT TALALSZ SOK JATEKHOZ PATCHEKET:
    ftp://dox:[email protected]:9031/
  • MSGT
    #80
    Hát sajnos akkor megint lemaradtam! Nem találom! Küldje már el valaki legyenszíves ezt a crackfixet, mert marhára izgat ez a játék!
    Köszönöm!
    [email protected]
  • hammond
    #79
    Skorpio!

    Kösz az infót, ha erősítek/gyógyítok, akkor ott a bázison leketyeg az az x óra és mehetek dógomra, vagy álá JA bennt kell hagynom a depóban a sérült/javítandó egységeket és majd a következő missionre elkészülnek?

    Megdobnál ezzel a crackfixxxel? [email protected]ímre.

  • skorpio7
    #78
    Igen van hivatalos patch-e ... a demóhoz ... és az is egy régebbi verzió , mint már maga a játék !!!