379
Soldiers of Anarchy
  • skorpio7
    #77
    Egyértelműen Maxtor !
    De lehet IBM is .Nemrég vettem egy 80 GB-os IBM vinyót és nagyon jól teker eddig , semmi gond vele .

    Hammond !
    Az 2 különböző dolog , amit csinálsz .
    - Van ugye a repair , a mi a sérülések megjavításából áll .
    - És van a páncélok megerősítése opció !!! ( Azért vált fehérre , mert erősebbé tetted a páncélt , általában 12 óra kell neki .De ez le is van írva középen a kisablakban . )

    Az idő egy fix dolog benne .Ha sok embered sérül meg , akkor lehet , hogy kevés lesz a megadott idő a korházban és lesz olyanod , akit csak medipackkel lehet majd a következő misszió elején meggyógyítanod .Amúgy itt is van egy "heal erősítő" opció , a második lesz az .Itt is fehérre vált az életvonalad , mert erősítettél rajta . :)
  • hammond
    #76
    amugy van neki hivatalos peccse is... ahhoz sem ártana egy törés, de a gamecopyworld-ön nem találtam :-(
  • hammond
    #75
    Nincsen fenn a peccs az sg-n, ha valakinek lenne pár perce dobja már fel... vagy emilben nekem:
    [email protected]. THX!
  • hammond
    #74
    Hali!

    Amikor egy járművet a depóban meg kell javítani a páncélt jelző kék csík fehérre vált. Miért?
    Javításnál gyógyulásnál ír valami időket (2H, 3H) amikorra kész lesz. Hogyan tellik ez az idő? Van valami szerepe?
  • aiguo
    #73
    Ja...az uj hard drive a rendszer futtatasahoz kell!
  • aiguo
    #72
    Szia!
    Koszi a tippet megprobalom azt amit irtal...
    :)akkor felvaltom egy Sound Blaster Audigy Pltinium-al...

    Ui:most akarok Hard Disk-et is cserelni,Te mit javasolsz?...Tapasztalat?!
    Maxtor? vagy Seagate?
  • skorpio7
    #71
    A rendszerem hasonló, de nálam nincs ilyen gond . Az alaplap nekem is Epox , 1,67xp+ , 512 DDR , Gef4 Ti4200 , Yamaha Xwave , Win98se és ami a legfontosabb , szerintem nem mindegy milyen a videókártyadriver .Én a jól bevált 29.42-est használom .
  • skorpio7
    #69
    Ha van kitől ! :)
  • MuERTe
    #68
    Hogy osztja az észt, hehe
  • skorpio7
    #67
    AIGUO !

    Olvastad a #64-es hozzászólásomat !? Szóval BIOS-ban kapcsold ki a hang-ot , mert az lehet a ludas a játék el nem indulásában !!!
    Az alaplapra integrált hangkártyák nagyon be tudnak kavarni !
    Szóval nézd meg , hogy elindul-e a game hang nélkül .Ha igen , akkor sürgősen vegyél egy normális hangkártyát és a VIA-sat felejtsd el .

    Ja igen ... most kezdtem neki a 4. küldetésnek , szóval minden oké a game-mel .Reggel kiírom , nagyon állat lett !!!
    Ajánlom mindenkinek , hogy a 3. küldiben , amikor végeztél már mindenkivel ne indulj még el a kivezető pontra , hanem kövesd a síneket addig , amíg találsz 2 kisgyereket egy vagonnál .Beszélgess el velük és így egy újabb HUMVEE-hoz jutsz hozzá .Mostmár 7 járművem van ! :)))
    Sajna tankot és MBP-t még nem sikerült vennem , azonban amint láttam itt ebben a 4. küldiben ,egy csomó járművet lehet lopni !!! Szóval remélem legközelebb már vmi húzósabb egységet is sikerül szereznem .Addig jó lesz a PSZH és HUMVEE is . :)
  • aiguo
    #66
    Na feltettem ujra az Sg-re, dir:upload/SoAFix...remelem egy darabig fennt marad

    udv!
  • skorpio7
    #65
    Ma este akkor kiderül ér-e valamit a PPF-elés , mert mindjárt végzek a 3. küldivel , csak éppen enni is kéne már vmit . :)
  • skorpio7
    #64
    Bazz !
    A via AUDIO alaplapora van integrálva ?!?
    Hát akkor gyorsan tiltsd le BIOS-ból és úgy indítsd el a játékot .Hang ugyan nem lesz , de szerintem az lesz a hunyó !
  • MSGT
    #63
    aiguo! Itt vagy még? Az elérhetési címet letudnád írni ahol crackfix-et megtalálnám!!!
  • aiguo
    #62
    :(Na telepitettem a demot(+ patch)...eredmeny:

    FEKETE KEPERNYO ,-mar a menuig sem jutok!>Ctr+Alt+Del-el befejeztem a kuldetest".:(((

    Szoval a Config lehet a hunyo...!?

    AMD Athlon 1.2 giga
    256 SdRam
    Win98se
    GForceMX 200 driver:30.82
    Via Audio (friss driver)
    ******Torolve minden EXTRA:(DivX,stb....)*******

  • MSGT
    #61
    Akkor valószínü hogy Én vagyok a hülye mert nem találom! Lehet hogy leszedték már! Ha megkérhetek Valakit akinek megvan, nem küldené el emilben!!
    Emil címem: [email protected]
    Előre is Köszönöm!
  • aiguo
    #60
    Sgftp:upload/SoAfix
  • MSGT
    #59
    Az előbb elfelejtettem kérdezni, hogy honnan lehet letölteni a crackfix-et!
  • MSGT
    #58
    Üdvözlök Mindenkit!
    Egy kis segítségre lenne szükségem!Sajnos Nekem is kilép a progi. A 4. küldetést töltené és a felénél kilép desktopra és valami invalid cdkey-el van baja!Van Valakinek ötlete hogy lehetne ezt megoldani!Előre is köszönöm!
  • skorpio7
    #57
    Szóval írd be a belinkelt oldal keresőjébe a játék nevét - soldiers of anarchy .Így kidob minden elérhetőséget neked .
  • skorpio7
    #56
    Aiguo !
    Pedig szeretnék segíteni neked , mert tuti a játék .Sajna most kedhetem újra a 3. küldetést .Nem azért mert nem sikerült , hanem azért , mert éppen az általam adott jótanácsot éppen én nem fogadtam meg .Igaz ugyan , hogy az 5,5 órás küzdelem már a kisújjamban van és így talán jó 2 óra latt meg is lesz újra .Szóval ... MINDEN JÁRMŰVET VIGYÉL MAGADDAL ÉS MINDEN EMBERT , MERT KELL VHOVÁ RAKNI A SOK MEGSZERZETT CUCCOT , KÜLÖNBEN ELVESZIK AZ AMELYIK NINCS NÁLAD , EMBEREIDNÉL ÉS A JÁRMŰVEKEN !
    Na szóval . hol is lép ki nálad az a kurva game !?
    Van ugye a fogaskerekes cégjelzés , utánna egy szép kis intró , majd jön a menü ( options , exit , start , multiplayer ) .
    Ha eddig nem tetted , akkor szedd le a demót és nézd meg azt , hogy elindul-e !
    KATT IDE! És szedd le a demó patch-et is hozzá .Ugyanitt van vmivel több mint 5 MB .A demó maga 111 MB , de ha ez sem megy akkor a rendszereddel van vmi .
    Az én rendszerem : WIN98SE , Divx5.02 , Gef4-Ti4200 64 MB vid.kártya 29.42-es driver-rel van fent.Minden szar filmes kodeket leszedtem , mert már volt olyan ( NIMO ) , ami egy az egyben beszaratta a játékot .Ugyan nem tudom mi köze hozzá , de miután leszedtem ment a game .Ja megvan ... az X-Beyond the frontier és X-Tension volt a codekek áldozata .Szóval távolíts el minden felesleges cuccot a gépről .
    Más gépi tényező nemigen lehet , ami akadályozza a játék indulásást .
  • aiguo
    #55
    Jo neked...nekem kilep a Menubol a patch utan is!:(
  • skorpio7
    #54
    Na szóval , most kezdődik a 3. misszió !
    Eddig semmi kilépés .Ha ennek is vége ( gondolom , hogy amilyen precíz vagyok vagy 4 óra múlva lesz vége ) , akkor reggel kiírom , mert semmi baj a game-val .
    Szóval ez valami szuper , annyira tetszik és régen játszottam már startégiai játékkal ilyen jót( főleg ilyen egyedi megoldásúval ) .
    Akkor ... a 2. küldetéshez néhány tanács .Újabb 4 járművel gazdagodtam ( WOLF , GAZ , ASZ RBT , ( na ez nem jut eszembe ) TEHERAUTÓ ) .A WOLF megszerzéséhez egy tanács , ne szemből közelítsétek meg a tankcsapdával lezárt útakadlynál lévő manuszt , mert akkor beugrik a kocsiba és elszelel .Így maximum kilőni tudod majd , ami ugye jelentős veszteség , mert ebben a világban minden cserealap .Egy kocsi pedig igen sokat ér !
    Ajánlom mindenkinek , hogy MINDENT szedjetek össze és jól nézzetek körül , mert vannak kis dobozok is ! Eddig 3 fajtát láttam - tipikus kocka , téglalap alakú ( ezek nagyok ) és kicsi téglalapok , amikben általában csak lőszer van .
    Használjátok a 20 yard-os keresést és így tuti felvesztekl minden cuccot .Sikerült újabb 2 emberrel gyarapodnom , így már 9 aktív harcosból áll az akciócsoportom .
    Legjobban az alkudozást szeretem a kereskedővel ! :)
    Most éppen a HUMVEE-ra szereztem gránátvetőt , hozzá 20 lövedéket is .Nem semmi ára volt .: az összes beretta , shoutgun , uzi és jópár lőszer ráment .Vettem bazooka-t 2 lőszerrel , amiért odaadtam az összes medipack-ot és acid-ot , meg némi lőszert még .A kocsikat sajnáltam volna odaadni , annyira tetszenek .
    Megnéztétek már , mennyi fajta állat is van a játékban ? Nagyon jól megcsinálták a mozgásukat is . Medve , farkas , tehén , őz , szarvas , vadló ... kíváncsi vagyok , lesz-e még bnenne vmi más .
    Na akkor 3. köldetésre fel ! A neve TRAINING DAY .Új Boston-ban kell kimenteni a rabszolgákat a vásárról .Szép kis móka lesz .:))) Szép nagy a terep , na megyek , utánna jelentkezem még .
  • aiguo
    #53
    Koszi !
  • Mikice
    #52
    Felraktam egy ppf magic progtit az sg upload/SoAfix könyvtárba. A bin-t és a ppf-et kell kijelölni, majd az applyval felpatcheli. (Nálam legalábbis azt írta ki, hogy sikerült, de még nem járok a 3. küldetésnél).
  • aiguo
    #51
    hi,
    hogy ppf*-elted a bint...nekem nem sikerult!
    En a NEW SoA.exe hasznaltam.
    De a Menubol tovabbra is kilep a dektopra!
  • Mikice
    #50
    Ok, megvan. Valamit sikerült alkotnom, az eredmény azért még kérdéses.
  • Mikice
    #49
    Leszedni igen, de használni még nem tudtam. :( Hogy lehet ezt a patchet aktiválni?
  • aiguo
    #48
    Szivesen,...akkor sikerult!?
    bocs megegyszer, de nem ment emailben!
  • Mikice
    #47
    Köszi.
  • skorpio7
    #46
    Tényleg ... eddig 1 BUG-ot találtam benne , de CTRL+ALT+DEL-el kivédhető ! :)))
    Szóval mikor kadod le a dinamit rudakat a völgyzáró sziklákhoz , hogy tovább is tudij haladni , nos ott jobb , ha nem forgolódsz a kamerával , mert ha a "gát" felől próbálsz lenézni a dinamitot lerakó emberre, akkor bizony egy az egyben lefagy a game .Ezt 3-szor játszottam el , szóval tuti .Robbanás után , már nézgelődhetsz , ahogy akarsz , de csak utánna .Előtte lehetőleg ne menjen a képzeletbeli kamera a robbantás előtt álló gátra fel , mert fagyi lesz . :)
  • skorpio7
    #45
    Vki kérdezte , hogy lehet-e légi egységet vezetni majd .Hát hangár az van , szóval tuti , csak azt nem tudom , hogy még mit .Helikopátert azt tuti , mert láttam már képeket küldikből , amiben használták .Vadászgépeket is akcióban , bár nem tudom , hogy oldották meg a vezetésüket .Na mindegy , a következő napokban majd csak odajutok .
    Amúgy ajánlom mindenkinek , hogy tanulmányozza , olvassa át az F3 , F4 , F5 gombok opcióit , mert marhára megkönnyíti a játékot .Mindenesetre leírom ide , a szerintem legfontosabb gombokat , ha esetleg vkinek átláthatatlan lenne az egész .
    Ja igen ... MINDEN-t ismétlem MINDEN-t meg lehet csinálni az egérrel és a kurzor nyilakkal .Más gombra nincs is szükség , de azért vmivel jobb a gyorsbill. a játék .
    CTRL + 1 , 2 , stb... - A kijelölt egységek azonos csapatba rendelése .Értelemszerűen az 1, 2 , stb... gombokkal gyorsan összeverbuválható a szétszórt egység ezután .
    V - járműkiválasztás
    B - a térképen lévő összes emberi egység kiválasztása
    F2 - Az adott küldetés feladatai .
    F8 - SAVE
    F9 - LOAD
    J - adott formációban való haladás a kijelölt pontra ( Tehát pl. egyenes sorba rakod az embereid , kijelölöd őket és nyomsz egy J-t , akkor ezután ezt a formát tartva közlekednek a terepen .Ha ezután szeretnél egy új formációt , akkor nem kell nyomnod a J-t , mert automatikusan az új alakban mész tovább .Ha újra megnyomod a J-t , akkor kikapcsolod ezt a lehetőséget . )
    TAB - nyomvatartod és kijelölöd a célt ( 1-es pályán az ellenséges HUMVEE ) és eldobod a gránátot , molotov-koktélt , stb ...
    S - állj!
    D - lefekvés
    F - guggolás
    G - felállás
    Q - passzív viselkedés a környezettel szemben ( megtámadás esetén sem lő vissza a kijelölt egység )
    W - védekező viselkedés ( támadás esetén már visszalőnek )
    E - támadó viselkedés ( lőtávolságon belül azonnal támad )
    O - jármű egységes elhagyása
    A - nyomva tartva és így kijelölve bármit támadhatok , akár saját egységet is
    R - újratölt
    R.M.Button - egységen nyomva tartva cselekvéskijelölés L.M.Buttonnnal
    R.M.Button - egység kijelölve , de tőle távolabb R.M.Button nyomvatartva feladatmeghatározás és L.M.Buttonnal katt ( pl. gyógyítás , robbantás , tárgyák felszedése , stb ... )
    És még vannak a nyilak , amikkel terület forgatható és zoom-olható .Mindössze ennyi szükséges a játékhoz , de mint mondtam akár az egérrel is megcsinálható minden egyes funkció , csak a gyorsbillentyű azért gyorsabb . :)
  • skorpio7
    #44
    Nekem eddig sem lépett ki , igaz ugyan , hogy a 2. küldetést csinálom csak még .Amúgy nagyon állat , hogy van repair idő ( kocsiknak ) , gyógyulás ( embereknek ) és életcsomag készítés is , a raktár meg különösen tetszik ( amit csak lehet összeszedek :).
    A Trade-et még nem próbáltam ( azaz kereskedést ) , pedig lehet jól jönne ebben a küldetésben egy PSZH ( van ugye az első küldetésből egy HUMVEE és egy GAZ A-m ).
    Jótanács ... ha az első küldetést egyből befejezed és nem mész el a bejárattól balra vezető út végéig , akkor lemaradsz 1 emberről , aki pedig "3 csíkos - a fene se jegyezte meg a rangját" és a mi a lényeg , hogy mesterlövész .Már csak egy Dragunov kell és máris jobban érzem magam .Szóval elég tápos regruta , akit kár elhagyni .
    Én így 7 emberrrel fejeztem be az első küldit .Ja igen ... a faluban jobb oldalon a kerítésen belül is van egy doboz , amiben védőmellény van , azt se hagyjátok ott .A fellrobbant ellenséges HUMVEE-ből pedig egy tár humvee-ba való lőszer esett ki , azt is érdemes felszedni .
    Ez a második küldetés kicsit felhúzott , mert a háttérzaj marhára idegesít .Mintha a tengerparton lennék , olyan a zúgás ,Amúgy marha jó a hangulata a zene meg nagyon el lett találva .
    Holnap folytatom és írom ide , ha találok vmi érdekes cuccost .
  • aiguo
    #43
    Feltettem az Sg:/upload/SoAfix konyvtarba a *CrackFixet*
    Nekem egy guriga taknyot nem ert...,tovabbra is kilep!
  • Mikice
    #42
    Szia!
    Feltennéd a crackfixet az sg-re?
  • aiguo
    #41
    Szia!
    hogy kell "ppf-elni a bint"?
    nekem sehogy se akar sikerulni:(
  • skorpio7
    #40
    Ja igen .Ha megölöd a falu kerítésén kívűli őröket ( jobb oldalon , ahol a kis temető is van egy manusszal ) , akkor a jobb oldalon találsz 3 dobozt . Az egyikben van egy jó kis molotov koktél , azzal megküldöd , amikor lenyugszik a jármű a falu közepén .Az én HUM-VEE-m meg nem fegyvertelen , mert találtam hozzá lőszert ( egy fának ütközött HUM-VEE-ből esett ki ) még a lezárt völgyben , a jobb oldali úton végigkocsikázva .Másrészt meg az említett kerítésmászós akcióban is szerzel 1 tárat , így nem gond elintézni senkit .
    Ti vállatok extra küldetést is ?
    És érdemes újra megcsinálni 1-1 küldetést , mert az embereink magukkal visznek minden felszedett cuccot az előző pályáról .
  • skorpio7
    #39
    Érdekelne , hogy ki hol tart benne .
    Fel "ppf"-eltem a bint , de a 3. misszónál még nem tartok , így nem tudom , hogy ért-e vmit is .Van hozzá egy másik crack is , szóval most melyik a jó .Az , ami alapból van hozzá vagy a crackfix-el ?
  • hammond
    #37
    Kínáld meg egy molotov koktélal, azt nem szereti :-)
  • aiguo
    #36
    Hat nekem a CrackFix utan is kilep az asztalra...:(