379
Soldiers of Anarchy
  • skorpio7
    #193
    OK ! :)
    Csak már volt rá példa , hogy ilyen egyszerű dolgok miatt nem ment vmi . :)
    Amúgy sikerült Spenser-nek is segíteni , mostmár ő is nyomja majd .
    Na ! Jótanács a 8. küldetéshez !
    Csak 7 járművet vigyetek magatokkal és a szokásos 10 embert ! Egy toborzás után úgyis hozzátok csapódik a küldetés folyamán , így a küldetés folyamán megszerzett összes járművet magatokkal vihetitek .Mondjuk megint póruljártam ( de nem kezdem előlről ) , mert nagy dillemába vagyok , mit is hagyjak itt ezen a pályán .A 3 lentebb írt jármű mellé szereztem 1 vadászgépet is , így dönteni kellen , mit kellen itthagyni .Azért idegesítő a dolog , mert itt már "nehéz" járművekről van szó ( és jól be lehet váltani értékes cuccra ) , amiket kár lenne elveszíteni . :(
  • Spenser
    #190
    Na 12 körül még fel nézek uttánna már csak este leszek 8 után ....
  • Spenser
    #189
    Na hali akkor tegnap pont elkerültük egymást csak már baromira fáradt voltam :)
    Fél 9 körül ha tudsz akkor legyél elérhető ICQ n ok na csá .....
  • skorpio7
    #188
    Na vagyok ICQ-n !!! :)
  • Spenser
    #187
    jaja arra gondolok :)
    akkor legyen icq .....
    itt a szamom : 153438429
  • skorpio7
    #186
    Gondolom a csevegésre gondolsz és nem a file-ok átküldésére , mert azt nem vállalom . :)
  • skorpio7
    #185
    Inkább vagy chat-en itt az sg-n vagy ICQ-n .
  • Spenser
    #184
    Figyi nem lenne könnyebb MSM -en ?????
  • skorpio7
    #183
    Szóval töltsd le a Fastream FTP++-t innen a Util letöltés szekcióból és telepísd .Ezután regisztráld .:

    s/n: 4384127515637107 Password: 4A65AC36361F69D
  • Spenser
    #182
    Na én is .

  • skorpio7
    #181
    Huhh , itt vagyok .
  • Spenser
    #180
    Sajna nem értek hozzá :(
    Úgy hogy kellene egy kis segítség ........
  • skorpio7
    #179
    Spenser !
    Ugye értesz akkor a saját FTP nyitáshoz ?!
    Ha igen , akkor az este folyamán át fxp-zném neked a game-t egy helyről , címet nem adhatom ki , ne is kérd , így ezt a megoldás lenne a legkényelmesebb .Másik az extrás reg-es , ahogy RASIM-nak is segítettem , de ott csak mondjuk éjjel 2-től reggel 6-ig van normális sebesség .
    Este 7-ig még visszanézek , addig elolvasom a híreket itt is , ott is .
    Ha OK a dolog , akkor akár ide is jelezhetsz és küldd el az FTP-dnek az IP-jét az e-mail címemre .
  • skorpio7
    #178
    NOWI !
    Ismerős a dolog , ha lehet mielőbb szabadulj meg a különféle filmkodekeketől , különösen ha a NIMO kodektől , ugyanis nekem ettől csinálta ezt .Éppa 4. missziót csináltam , amikor egy film kedvéért felraktam és utánna egyszerűen kilépett a pálya befejezésekor , új betöltésekor a desktop-ra .Levettem a kodeket ment minden faszául .Visszaraktam ugyanaz a kilépés .Szóval 100.000 %-os volt a megállapítás , hogy a NIMO kodeket nem komálja a játék .Hogy miért ?!? Ne kérdezd , de ez van .Nálam amíg játszok csak , nincs fent egyetlen ACEMP , NIMO , XVID , stb kodek , mert nagyon tudnak zavarni .Ilyen volt még nekem az X-Tension , ami nem komálta a kodekeket .Ha fent volt valamelyik , akadt mint a fene , csupasz win.98 , hasít a game és semmi baja .Szóval az a helyzet , hogy már annyi mindent kell felrakni a gépekre , hogy menjenek az egyes multimédiás dolgok , hogy nem csodálkozok , ha meghülyítik az egyes programokat ( na most melyiket is válsszam a lejátszáshoz ?!? - gondolkodik a program , puff rossz a választás és kilép ) . :)))
  • skorpio7
    #177
    Hát ez elég érdekes .
    Ugye végetér egy pálya és utánna betölti a "BÁZIST" .
    Itt alul van balról jobbra az alapképernyő ikon ( itt indítod a következő feladatot , plusz választod ki az egységeket hozzá ) , Mission Briefing ( vagy mi , ugye ahol az eddigi információk az egyes megismert elenségekről , plusz az új feladat ismertetése folyik ) , kereskedő opció ( plusz az egyes tárgyak ismertetése és emberek felszerelése ) , Garázs ( földi egységek javítása , páncélerősítése ) , Hangár ( légi egységek javítása ) , Laboratórium ( ami inkább a hospital , azaz kórház és ugye ehhez nem kell komment ) .
    Egy kérdés RASIM ! Egyáltalán RÁKATTINTASZ A GARAGE LENTI IKON-ra ??? Mert ha csak a következő misszió gombra , nem csodálkozom , ha kimarad a javítás !!! Ugye nem az történik , amire gondolok ?! Hogy csak úgy egyszerűen a Start Next Mission-ra kattintasz ( és a Hangar , Garage kimarad , stb ... kimarad ?!?
  • Spenser
    #175
    Hali
    Skorpíó7 vagy ?
    Vagy írj egy időpontot amikor este 7 után itt leszel .......
  • skorpio7
    #173
    Már eszembe is jutott .Én nem nagyon használom a Fly pill-t , mert többszöri használat esetén , akár halálos is lehet és függő lehet az ember tőle .Legalább is a leírásában ez van és nem szeretnék embert veszíteni , hiszem már 15-fős a csapatom és elég szép rangokkal rendelkeznek .Ha azt szeretnéd , hogy a rangjuk növekedjen ( ez azért jó , mert ilyenkor kapsz a pálya végén skill megadására lehetőséget egy-egy katonánál ), akkor a kézifegyveres harcot kell erőltetni .
    Én az athletic skill-t részesítem előnyben , mert a gyors m ozgás nagyon jól jön .Utánna az aknakeresés , mesterlövészem kettő van és van 2 nehézfegyverkezelőm is .Persze ezt mindenkinek a saját ízlésére bízom .
    Még annyit , hogy ne sok cuccot vigyél magaddal , sőt a mesterlövész fegyverein , némi bazooka-n és SA7 légvédelmi fegyveren kívül semmit ( a fele társasághra húzz csak védőmellényt és adj a kezébe távcsövet ) .Itt a 8. pályán , már annyi páncél és távcső , fenyver lőszer van , hogy mindez csak az értékes rakodási helyet foglalná el a katonáknál is .Másrészt meg az elhullott :) enemy-knél lesz bőven fegyvert ... és miért ne azt használjuk fel ellenük . :)))
  • skorpio7
    #172
    Ugye végetér egy pálya és ilyenkor lehet javítani a sérült egységeket ( ember , jármű ) .
    A földi és légi egységeket szerencsére kölön-külön , mert így sem sok az adott idő ( alul látható mennyi az időd a javításra , gyógyulásra ) a javításra .Másrészt meg ha javítasz , akkor nem lesz időd a páncél erősítésre .
    Szóval csak annyi a teendő , hogy az egérrel átrakod a jobb oldali oszlopba a javítandó embert , járművet és katt a start-ra .Ilyenkor annyival fogy a javításra kapott idő , amennyi az adott ember, jármű képe jobb oldali alső sarkában látható piros óraérték volt ( pl.: 6h ) .Ezt o9kosan kell felhasználni , mert megmaradt résztöredék javítási időt már nem lehet felhasználni .Például egy 6h-ás javításra szoruló tank-ot már nem tudsz megjavítani , ha csak 5h órád maradt .Ez így elveszett ... ez szerintem némileg butaság , mert a valóságban is meg lehetne némileg javítani az pl. a főbb sérüléseket és a következő körben a maradék vagy újabb sérülések kerülnének sorra .
    Nos mindjárt vége a 8. küldinek , ahol eddig 3 újabb járműt ( 2 tank T-55 és amerikai AM ... , 1 AD Shilka p.sz.h. ) szereztem és 1 toborzott embert .Szóval nagyon ajánlom mindenkinek , hogy csak 8 de inkább 7 járműt vigyen magával , hogy az újabb szerzeményeket a pálya végén a bázisra tudja majd hozni és becserélni minden földi jóra ! :)
    Ja igen ... ugye a 7. küldiben szereztem egy F-15 Eagle vadászgépet , vettem rá 1 1000 lb ls 2 500 lb-s bombát , nagyon brutális a romboló teljesítménye !!! :)))
    Ha vki majd nem tudná , hogyan kell beüzemelni őket , majd szóljon !Ti is olvasgassatok egy kicsit . :)
  • Spenser
    #170
    Na leszedttem a progit fel is raktam ...
    Igen itthonrol nyomulok (Cable) .
  • Spenser
    #169
    hali vagy még ??????,
  • skorpio7
    #168
    Spenser !
    Gondolom ha most írsz , akkor van otthoni neted , ami remélhetőleg valamilyen szélessávú ( ADSL , chello ).
    Ha igen , akkor már csak az kell , hogy tudj nyitni egy FTP-t a gépeden ( ajánlom az itteni letöltés szekcióból a Fastream FTP++ programot .
    De ha a Serv-U-t ismered , az is jó , csak a lényég egy ftp nyitása a gépeden .
    Nos ?
  • Spenser
    #167
    Na valaki egy címet ........
  • Spenser
    #166
    Hello Skorpió
    Kellene nekem is ez a games valahonnan le tudnám szedni ?
    Köszi ......
  • skorpio7
    #165
    Mi mit tud ( fly pill ) ???
    Bocs , de most ébredtem ( éjszakai munka utánni némi pihenőből ) és tudom , hogy láttam vhol ezt ( jármű? , tárgy? ) , csak pontosabb leírás jobb lenne , akkor talán tudok segíteni .
    Más ... szóval vége a 7. küldetésnek , itt egy Vadászgép-et ( reptéren ) , Katyusá-t ( egyik bázison ) , Range-rt ( szintén repülőtér ) szereztem .Szóval elég , ha 7 járművel léptek a pályára ( nem úgy mint én 8-cal ) , különben ha többel jöttél ide , akkor ezen a pályán kell hagynod .Ami elég fájó , mert mi mindenre be lehetne cserélni a Seeker-eknél pl .egy jobb kis lőszerre .
    És egy kérdés is ... a reptéren ugye ott van a szerzetesi főnök-ök által hagyott helikopter is .Szóval van egy olyan mellékfeladat ( Find a crawler mine tracker . ) , hogy a szerzetesi rend belső udvaráról szerezd meg a kis ládákban található c.akna irányítót ( gondolom én , hogy az ) , azután ezt helyezd bele a heli-be .Na most mindez megvan , gondoltam így végre nyugodtan beszálhatok , de mégsem .Persze fent a kolostorba még ki is kapcsoltam ( "....mines deactivated ." )egy kapcsolótáblán ezután az összes aknát , dde semmi reakció .Esetleg vki tud megoldást rá vagy felesleges foglalkozni ezzel ???
  • hammond
    #164
    Hali! Ez a fly pill mit tud?
  • Deajka
    #163
    jé, ... kimaradt a defenzív pedig beleírtam.
    Helyesen:
    "két embert kiállítottam defenzív módban a farkasok ellen"
  • Deajka
    #162
    Hi !
    Tegnap végre valahára én is nyomultam vele, de...
    A kamera kezelésre nincs valami trükkötök ?
    Basszus az igen gáz. Próbáltam a free-t is és a follow-ot is.
    Amikor a kanyonhoz értem , hogy felrobbantsam, két embert kiállítottam módban a farkasok ellen de felzabálták őket.
    Ahh, mérgemben uninstall pedig érdekelne !
    (ugyanígy jártam a K.hawk izével is.)
    Egyszerűen nem értem a fejlesztőket! Nem először az irányítást kellene megcsinálni, aztán a csili-vili ?
    Nahh, mindegy ha tudtok valamit írjatok, má' !
  • Fater
    #160
    Lehet hogy csoda történt?
    Felüírtam egy bájtra azonos, viszont okt.17. dátumúval és továbbment a 4.-be.
    Itt viszont nem értem a küld. lényegét.
    De ez már más tészta.
    Kösz a hozzászólásokat!
  • Fater
    #159
    Kösz, de a hely nekem nem jön be.
  • skorpio7
    #158
    Na igen , csak azzal a még kiíratlan bin-t kell "patch-elni" .
    Utánna már nem sokat ér vele az ember . :)
  • MSGT
    #157
    Hali! Bocs a zavarásért de ha letöltöd innen ftp://dox:[email protected]:9031/ a crackfix-et akkor kijavítod a bugot és nem lép ki a 3. küldetés után!
  • skorpio7
    #156
    Ez hol volt pontosan ?
    Nálam először a hegyszorosban ( és többszöri próba esetén is ) , ahol a dinamitot kell lerakni és a kamera úgy forog , hogy beragad ( ha túl közel merészkedsz hozzá ) ... de itt istenigazából és csak a reset segít .
    A másik , meg még nem jöttem rá , hogy milyen gombkombináció mellett , de tuti hogy az ( shift és környéke lenyomva - csak azért nem tudom , mert néha annyira belemerülök a játékba , hogy a bill.-re nézés nélkül játszom , bár ez szerintem 5 évnyi sok sok játék után már megszokott lehet ) , szóval csak úgy tudok gombot használni , ha elvszítem a pályát és magától beadja a menüt .Végül is az utóbbi esetben nem fagy le a game , csak éppen az egeren kívül nem érzékeli a gombokat ... egyiket sem .Ilyenkor a parti elvszítése a megoldás és persze a legutolsó kimentés visszatöltése .Ezen kívül más fagyást eddig nem észleltem ( fa asztal alja kopp-kopp .:))) .
    Én meg vagyok elégedve vele , ma este meglesz a 7. pálya és kezdem a 8.-at .
    FIGYELEM !!! Jótanács a 7. pályához .: Nem szabad beszálni a reptéren hagyott helikopterba , mert csapda és felrobban !!! És ugyancsak mérges lettem , amikor vissza kewllett tölteni emiatt egy régebbi állást .És mégvalami ... itt megjelentek a 4. pályán véletlenül megpillantott ( aki/ami a prédikátort megölte a templomnál a temetőbe ) "láthatatlan lények ... lények , mert valalmi iszonyat hangjuk van a halálukkor , nagyot robbanak és veszélyes fegyverük van .Ember jobb ha nem száll velük szembe közelharcban , mert esélytelen még erős védőmellényben is .
  • Fater
    #154
    Ok megjött a bug, most van két szar lemezem
    a pipától nem látok
  • Fater
    #153
    Kösz, csak azért kérdeztem hogy ne kelljen feleslegesen kínlódnom merthogy nem én írom és így nincs mivel összehasonlítanom. Most a 3. pálya (The Market) vége felé tartok, mikor várható a bug?
  • skorpio7
    #152
    Szívesen ! :)
  • skorpio7
    #147
    Szerintem ugyanaz , mint alapból , mert a crackfix csak a bin 3. küldetésbeli hibát javítja .Eddig más patch nem jelent meg hozzá .
    1.1.0.71
  • skorpio7
    #146
    Figyi , ha más nem lesz , akkor nyitok egy saját ftp és lerángathatod majd rólam , csak jó lenne tudni , hogy valóban rossz-e a, amit felraktam .
    Amúgy jó reggelt , most ébredtem , tegnap este éjjel 2-ig nyomtam a game-t , most délelőtt remélem be is fejezem a 7. missziót és jöhet a 8.
    Ja igen , szereztem egy vadászgépet . :) Bár most még nem repülhetek vele , remélem a következő misszióban már hasznát vehetem .Az edig látott videók alapján nagyon brutális a romboló teljesítménye . :)))
    És más ... ahogy sejtettem , újabb 2 járművel lettem gazdagabb ... és van végre egy "sztálin orgonám" ! :)
    Nagyon állat !!!
  • Fater
    #145
    Bocs de meg tudnád mondani a pecselt ver. szzámot?
  • skorpio7
    #143
    Rasim !
    EL NE FELEJTSD A BIN-t a felpörkölés előtt a crackfix-el javítani !!!
    Különben a 3. küldinél tovább nem jutsz !!!

    Na akkor , túl vagyok a 6. misszión is .
    Szóval egy újabb jótanács az eddig tapasztaltakról .Új cuccot ugye a SEEKER-ektől csak úgy tudsz szerezni , ha van cserealapod , így nem árt , ha viszel magaddal elég járművet üresen .Eddig 10 katonát tudtam magammal vinni és ajánlom , hogy csak 8 járművet rakjatok mellé , mivel az adott pályán kaptok általában mellé még 2-őt is és kár lenne ott hagyni másik 2-őt , amit el lehetne cserélni a kereskedőkkel pl. lőszerre .
    Nehéz lőszert mindenképp pakoljatok a tankokba , sime 7,62-est nem kell , mert az ellenségtől szereztek eleget , csak legyen hely hova rakni .Én az összes többi jármű rakodó helyét ( kivéve még a helikopter ) üresen szoktam hagyni , hogy a megszerzett zsákmányt legyen hova pakolni .Fegyvert is csak 5-öt ( 2 AK , 1 Dragunov , 1 Bazooka , 1 SA7 kilövő ) érdemes magunkkal vinni , mert lesz az is bőven a pályán .Érdemes még némi gránátot és aknát is bepakolni .A távcső mindíg jól jön , de bből is elég 3-4 db , mert dobozokban és embereknél lesz bőven , így csak a helyeüket foglalnák már el a magunkkal hozottak .Így van ez a páncéllal is .
    Ajánlom nektek , hogy először minden egyes szintlépéskor először az atlétikai képességet fejleszétek , mert így akcióban is gyorsabb lesz a katonátok és mintha messzebre is dobná a gránátot .Utánna lehet specifikálni kinek-kinek ízlése szerint .
    Ja igen ... itt vagyok a 7. havas pályán ... egy újfegyverrel kell szembenéznem .Nagyon geci aknával van megszórva a terep , elég rendesen .Csak a legnagyobb óvatossággal lehet mozogni , ugyanis rezgésérzékelő , önjáró aknáról van szó .Nincs tőle biztonságban sem ember , sem jármű .Amint elérsz egy bizonyos távolságot és bekerültél sz érzékelői hatósugarába , véged .Ha mozogsz ( mivel mozgás,rezgés érzékelős ) , azonnal közelít hozzád .Ugyan leállhatsz , de nincs hova futnod .Talán a helikpter a megoldás , de ezzel csak az ember menthető a járművet ott kell hagyni a közelében .ÉS NEM lehet felszedni sem , szóval minden mozgó tárgyra . legyen az bármi is veszélyes .Kíváncsi vagyok , hogy a sajátom mennyire veszélyes rám . :)
    Na megyek és ma meglesz a 7. küldi is . :)
  • skorpio7
    #140
    Ááá ... nem törölt az extra , de valóban szívózott .3 reg-nél törölve mutatta , de amikor most ftp-ről beléptem rájuk , bizony ott volt a file .Szóval újra kellett baszakodni velük . :)
    Na sikerült , végeztem .Ment egy e-mail neked .
    Remélem holnapra lent lesznek a file-ok és nem lesz egy crc-s sem közte .Ha mégis , szólj és újra felrakom azt , de te inkább majd töltsd le újra , hátha a szolgáltató szakadt meg nem éppen jó időben és ezaz oka a rossz file-nak ... remélem ilyen azért nem lesz . :)