8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • Beast Machine
    #8853
    Uroborosz.

    https://www.youtube.com/watch?v=F9eKnOaEBKM
  • Senna84
    #8852
    Egyszer majd nekem is el kell mennem egy koncertjükre!
  • StephenKing
    #8851
    Most voltam az Amszterdami koncertjükön eszméletlen jó volt. Én is a tribünön ültem és szinte csak a kivetitőn néztem az egészet, egyébként ha nem a színpad közvetlen közelében vagy akkor marad a kivetítő bámulás ami nagyon igényes animációkkal van feldobva.Kb ennyit lehet látni a golden circle végével egyvonalban a tribünről:
  • Kojiro
    #8850
    Ja, mert hétfőn reggel nyitottak a pénztárak és mivel az állóhelyek sokkal olcsóbban, sztem 1-2 óra alatt elment az összes.
  • bertino
    #8849
    Nekem tegnap sikerült a bécsire jegyet venni, de online csak a tribünre lehetett.

    Mondjuk annak fényében, hogy idén nekem kimaradt a pesti, ennek is örülök.
  • Met
    #8848
    Jóbarátomék a nyáron voltak Stones koncerten.
    Hát, rohadt nagy, nagyon messze voltak a színpadtól, tulajdonképpen a kivetítőn nézték végig a koncertet, árnyék sehol.
  • Met
    #8847
    Ja, szépen körbe lőtték az országot, biztos nem tudtak megegyezni ezekkel a buzikkal...
  • Kmarha
    #8846
    Prágába nem is túl drágáért, mondjuk ebben a nyilt teres repteres koncertben van némi kockázat, de itt még úgy sem voltam
    Utoljára szerkesztette: Kmarha, 2018.09.25. 13:13:27
  • bertino
    #8845
    de jönnek Romániába, Prágába és Bécsbe ;)
  • Met
    #8844
    Hát nem jönnek...
  • Coolfire
    #8843
    November 2.-án jelenik meg a a Justice remastered kiadása.Remélem ebben már a bassus hallható lesz.:)




  • Beast Machine
    #8842
    HBD Papa Het! :) (55)
  • Zephyr Retiring
    #8841
    Jobb későn, mint soha, közvetve (koncert)film kritikámban is megírtam..
  • Met
    #8840
    Így öt év után ideje volt már beszerezned:)
  • Zephyr Retiring
    #8839
    Ha már koncert..


    Beszereztem én is. Még ma sort kerítek rá..
  • coyote77
    #8838
    Üdv mindenkinek! Elkészítettem a Budapesti koncert multicamos verzióját, az hivatalos hanggal alávágva. Megvan az összes szám, a minőség változó mert nem volt minden számhoz megfelelő nyersanyag. Jó szórakozást! Metal up your ass!
    Metallica in Budapes 2018 - full concert
  • csokalaci
    #8837
    Ősszel kiderül :)
  • Met
    #8836
    Jövőre jönnek megint?
  • csokalaci
    #8835
    Imádtam minden egyes percét! Szerencsére nagyon jó helyünk volt :)
  • n000rbi
    #8834
    Tök jó képek, köszi! (a Hit the lights videóban a random rajongó üvöltése elnyomja szegény James-t :))
  • wantonly
    #8833
    Ez igen, köszi, hogy megosztottad! Érdekelt mi van a kiállításon!
  • Zephyr Retiring
    #8832
    Te meg élőben láthattad, hallhattad is
  • coyote77
    #8831
    Van de pont a színpad másik felén voltak szal nem sok látszik belőle. Van offical az úgy is jobb :) de linkelted is :)
  • Zephyr Retiring
    #8830
    És a magyar zenei kuriózum feldolgozásról neked nem lett vidid?


    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.04.06. 18:40:54
  • coyote77
    #8829
    Király volt a koncert, igaz az effekteket nem tolták túl. Csináltam egy rakat képet, ha valakit érdekel csekkolja. Metallica koncert 2018.
    Az elején a whiplash experience kiállítás van akit az nem érdekel tekerjen lejjebb a koncerthez :)

    ja igen és két videó is van,
    Bass solo
    Hit the lights
    Enjoy :)
    Utoljára szerkesztette: coyote77, 2018.04.06. 18:26:05
  • n000rbi
    #8828
    Az elsők között vettem jegyet tavaly március 21-én, de sajnos úgy alakult, hogy nem tudtam elmenni és egy barátom kapta meg a jegyemet alapáron. 8 éve ott voltam a stadionban és így a mostani felvételeket nézve talán nem is bánom annyira, hogy a mostani kimaradt. Valahogy nekem grandiózusabb volt a 8 évvel ezelőtti (óriás kivetítő pl), meg eleve volt egy 90-es évekbeli hangulata a hatalmas színpad és szabadtéri helyszín kombójának.
  • wantonly
    #8827
    Nálam is, lehet egy helyen álltunk. :D
    Meg sem tudtam mozdulni a tömegnyomorban, nem hogy headbangelni. Viszont nem is olyan hangulata volt a koncertnek, a hangzás sem volt annyira acélos, ez egy hatalmas show volt. A magyar vonatkozások miatt (zászló, pengető, magyarul éneklés) viszont szerintem ez a koncert még nagyon sokáig emlékezetes lesz!
  • Kmarha
    #8826
    Sajnos körülöttem a közönség elégé gáz volt, közelébe nem volt a triviumos buli hangulatnak (menni kellett volna tovább oldalra tudom, de tök jó helyem volt :D). Viszont a Metallica nagyon oda tette magát, legalábbis én így éltem meg Hatalmas élmény volt.
    Ezt a körszínpados megoldást igazán bevezethetné más zenekar is, sokkal jobban elfért a tömeg, és jóval közelebb lehetett lenni a zenekarhoz. Nem tudom hátrábbról mennyire volt jól belátható, de a youtube videókat nézve nem lehetett rá panasz.
    (a drónokat is kéretik felvenni állandó színpadi kelléknek, nagyon látványos volt. És az egyik majdnem fejen találta Ulrich-ot, mikor lezuhant :) )
  • Ulvar
    #8825
    Kibaszott jó lesz! Bár őszintén szerintem az év koncertjén én már túl vagyok, a múltheti Trivium buli magasra tette a lécet. Itt attól félek hogy az idősebb korosztály miatt ülőkoncert lesz...mindegy, a lényeg, hogy ez történelmi koncert lehet. Lehet ez az utolsó...szóval ki kell élvezni :).

  • Coolfire
    #8824
    De csendben vagytok.:)
    Pedig a a környékbeliek setlistjeit nézve;igencsak jó cucc lesz.
  • Ranita260
    #8823
    Sziasztok! Szeretnék 2db Metallica jegyet venni a budapesti koncertre elfogadható áron! A segítségeteket előre is nagyon köszönöm! e-mail: [email protected]
  • Met
    #8822
    Már nincs sok hátra:)
  • Andiiiii
    #8821
    Sziasztok!

    Keresek 2 db jegyet a Metallica koncertre. Nagyon horroráron kaphatnék üzérektől, esetleg ha hallotok valamit, írjatok!
    Üdv: Andi
  • Zephyr Retiring
    #8820
    Metallica: Seek & Destroy (MetOnTour - Madrid, Spain - 2018)

  • Ulvar
    #8819
    Jók a setlistek eddig
  • Ulvar
    #8818
    Zseni :D. Rengeteg coverje van, gondolom ismeritek.

  • Met
    #8817
    Ma hozta a postás.
  • jeromos-33
    #8816
    Sziasztok!

    VADIÚJ, SOHA NEM HALLGATOTT, BONTATLAN CSOMAGOLÁSÚ Metallica CD-kből álló gyűjteményemet eladnám, CSAK EGYBEN.

    A gyűjtemény a következő CD-ket tartalmazza:
    1. Kill 'em All (2016 remastered CD)
    2. Ride The Lightning (2016 remastered CD)
    3. Master Of Puppets
    4. …And Justice For All
    5. Metallica (Black Album)
    6. Load
    7. Re-Load
    8. Garage Inc. (2 CD)
    9. Turn The Page (4 track single) (CD)
    10. S & M (2CD)
    11. St. Anger (CD + DVD)
    12. Death Magnetic
    13. Beyond Magnetic (4 tracks EP) (CD)
    14. Through The Never (2CD, digipack)
    15. Hardwired... To Self-Destruct (3CD-s deluxe változat)
    16. DEEP PURPLE TRIBUTE: Re-Machined (Metallica, stb.)
    17. DIO-TRIBUTE: This Is Your Life (Metallica, stb.)

    + AJÁNDÉKBA adok: egy 428 oldalas Metallica dalszöveg-könyvet, mely tartalmazza az összes Metallica-szám dalszövegét, albumok szerinti bontásban.

    Irányár: 70 ezer ft.

    Érdeklődni: [email protected]
  • n000rbi
    #8815
    :) Nekem is a korai albumok a kedvencek, de ettől még ki nem hagyom, ha már kis hazánkba látogatnak. 7 éve jól szórakoztam, bízom benne, hogy most se lesz másként.
  • Zephyr Retiring
    #8814

    Rosszul gondolod. Bár imádom őket, nekem inkább csak az első 6 albumuk jön be.
    Azok viszont mind megvannak 48kHz/24bitben DTS 5.1 hangsávval is DVD-n, így semmi gáz

    Lady Gagás vidit csak érdekességből mutattam, és nagyon is tetszik..
    Sőt, ha ilyen "műsor" lesz a későbbiekben is a koncertjeiken, talán még én is benézek majd...
    Nektek meg jó szórakozást a mostanin! Autogram nélkül haza se gyertek!

    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.04.20. 12:05:01