8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • n000rbi
    #8813
    Itt egy kicsit azt érzem, hogy nem jutott jegy és most "savanyú a szőlő". Rosszul gondolom?
  • Zephyr Retiring
    #8812
    Hát kitartás. Addig meg tekintsd és hallgasd meg James
    hogyan nyomja Lady Gagával

    Metallica, Lady Gaga - Moth Into Flame

  • n000rbi
    #8811
    Mi az hogy, leginkább arra készülök
  • Zephyr Retiring
    #8810
    Azért régebbi zenéikre is készüljetek..

    Metallica: Battery (San Juan, Puerto Rico Recap - 2016)

  • n000rbi
    #8809
    Bő két hét.
  • Met
    #8808
    Hány nap alatt ért ide?
  • wantonly
    #8807
    Igen, a saját kiadójuk már 2012 óta, minden tulajdonjogot átvettek a Warner-től.
  • n000rbi
    #8806
    Tudja a fene honnan jött, már kidobtam a borítékot :)
    Na igen, sehol sincs ez egy korai albumhoz (nekem a jó kis Vertigo logo is hiányzik róla... egyébként ez a Blackened a saját kiadójuk?)
  • wantonly
    #8805
    Megnyugodtam, egy darabban van, sértetlen az enyém is. Neked is Észtországból küldték? :)

    Azért azt megjegyezhetjük, hogy nem ez a legszebb Metallica album.
  • n000rbi
    #8804
    Lényegében az egész papír, a cd-tartók kivételével.

  • wantonly
    #8803
    A külseje az papír? Most már izgulok. :)
  • n000rbi
    #8802
    A gerince az enyémnek is meg van nyomva picit, de annyira nem vészes. Mindenképpen két darabban találod, mert dupla cd
  • wantonly
    #8801
    Ma szóltak otthonról, hogy megjött a lemezem, a postás belegányolta összegyűrve a ládába, remélem nem két darabban találom, ha hazaértem este... Ezek szerint nem futár hozza.
  • n000rbi
    #8800
    Az enyém ma érkezett.

  • Met
    #8799
    Cd megrendelve
  • Met
    #8798
    San jose utca?
  • Ulvar
    #8797
    Rövid sztori. Tavaly vettem egy lakást BP-n Csepelen. Tipp mi az utca neve :).



    A lényeg hogy jó lenne ezt a mesterművet hallani élőben jövőre!

    ui: de már tovább is kell adnom rajta, long story miért.
  • Met
    #8796
    Szerintetek mi hozza a cd-t? Posta vagy valamelyik futár cég?
  • Met
    #8795
    Tudom, de még jegyem sincs:)
    A héten elmegyek érte
  • csokalaci
    #8794
    A http://chilli.mobi/metallica/ oldalra kell feltölteni a jegyen található sorszámot (16 karakter) :)
  • Met
    #8793
    Én a vásárlás másnapján kaptam levelet hogy majd 27-től lehet igényelni az albumot.
    Azóta semmi.
  • Zephyr Retiring
    #8792
    Metallica: Spit Out the Bone

  • wantonly
    #8791
    Ma kaptam egy e-mail-t, hogy mától lehet kérni a jegyhez járó Metallica albumot. A CD-t választottam, 4€ a szállítás, 28 napon belül a postázás... de legalább lesz mit kitenni a polcra. Digitális verzió is van.
  • Met
    #8790
    21.-én vettem meg a jegyet, azt írják 3 munkanap múlva lehet átvenni a jegyet. Küldenek értesítést róla?
  • Pares
    #8789
    Ennél nincs jobb /topik
  • csokalaci
    #8788
    Nekem is lenne kívánságom, bár elég csekély esélyt látok rá :D
  • Zephyr Retiring
    #8787
    Akkor már egy jó zene erejéig nézzünk be a francia rajongókhoz is

  • Pares
    #8786
    Tru-tu-tu-tu-tu-tu-tu
  • Zephyr Retiring
    #8785
    Továbbá az One és az ...and justice for all is ott szólt a világon elsőként koncerten :)

    Hihetetlen, hogy már 30 éve lesz!
    Egy akkori haverom keresztül-kasul javarészt csak ezt hallgatta rongyosra kazitól..
    Emiatt akarva akaratlanul is kívülről fújtam az összes dalszövegét ennek az albumnak :D
  • Ulvar
    #8784
    Sőt...1988 MTK stadion, először nálunk játszották az Eye of the Beholdert élőben :D jövőre lesz az is 30 éve, már ezért is kéne :D
  • Ulvar
    #8783
    Faszopó az összes buzi jegyüzér. Én ma ott vettem a ticketpro jegyirodában, tök jó fejek, nem hinném hogy képesek lennének erre, de volt pár érdekes arc a sorban...

    Jövőre 30 éves az and Justice...ajánlom hogy legyen ez... :D szétbaszok mindent magam körül ha összejön :D.

  • Met
    #8782
    Én is ezen a véleményen vagyok, legszívesebben megbeszélnék egy találkozót vele hogy kell a jegy de csak megrúgdosnám.
  • wantonly
    #8781
    Szerintem a koncert előtt napokkal vagy hetekkel 50-ért árulni még belefér, ha valaki meggondolta magát, van aki örül, hogy még jegyet kap. De nem az elővételes vásárlás első napján pofátlanul majdnem kétszer annyiért... Egyáltalán a jegy továbbértékesítése nem tilos? El kellene venni az olyan emberektől a jegyet, akik kizárólag haszonszerzés miatt vásároltak. Tudom, parasztok mindig vannak és lesznek is, de már elég belőlük.
  • Coolfire
    #8780
    Majd mennyi jegyüzér lesz a buli előtt...
  • n000rbi
    #8779
    Dögölne meg a nyomorultja
  • Met
    #8778
    Simán egy Ticketpro-s dolgozó lehet :)
  • Nyiri
    #8777
    :D :D

    Igazi férgek
  • Met
    #8776
    Köszi, 93-ban volt 1600,-, 99-ben 4900,-, 2010-ben 19900,- a kiemelt állóhely
    Így nem is tűnik annyira drágának a 30k.
    Mindhárom jegy más méret, legszarabbul a 2010-es néz ki. A 93-as tetszik a legjobban, lehet azért mert az volt az első koncertem.:)
  • csokalaci
    #8775
    Ugyanakkora mint a 2010-es jegy. :)
  • wantonly
    #8774
    Állójegy megvan, e-ticket, nyomtatható változat. 31.900Ft kezelési költséggel együtt.

    A Ticketpro nagyon korrekt, várólista van, de ha kivárod zökkenőmentes a rendelés, így kell ezt csinálni.