907
  • Herr Lehrer
    #747
  • Herr Lehrer
    #746
    gihi:P
  • Herr Lehrer
    #745
    szépen vagyunk megint
  • Herr Lehrer
    #744
    nah pls
  • Coolfire
    #743
    Hi!Játszott már vki az Apocalypse Weekenddel?Még mielőtt teljesen hülyének néztek:megvan,igaz franciául.:)Szar lenne ha ez a kieg.csak a hétvégét tartalmazna.
  • Herr Lehrer
    #742
    melyik a legfrisebb patch?
  • Herr Lehrer
    #741
  • Herr Lehrer
    #740
  • Herr Lehrer
    #739
    Nah?Valaki?
  • Herr Lehrer
    #738
  • Herr Lehrer
    #737
    DirectX9 meg a legújjabb driver
  • Mayday
    #736
    Nalam tokeletesen szaladt. Videokartya driver, direcx verzioid eleg frissek?
  • Herr Lehrer
    #735
    az a probléma már felejtős
    #728!
  • 12346
    #734
    ebben mi a meglepő? képzeld le lehet szedni ingyé, nem mindenki akkora cigány, hogy pénzt kérjen érte. meg nem egy alternatíva van az ingyé töltésre.
  • Herr Lehrer
    #733
  • Herr Lehrer
    #732
  • Herr Lehrer
    #731
    na azért ennyire nem kell tolongani...
  • Herr Lehrer
    #730
    senkinek nem csinált ilyet?
  • Herr Lehrer
    #729
    azért valaki segíthetne...
  • Herr Lehrer
    #728
    szevasztok
    amikor a GameStaros Postal 2 share the paint akarom inditani ezt írja ki:

    Kritikus hiba:

    Assertion failed: Import.ClassName==NAME_Package [File:C:\Projects\Postal2\prog\Warfare\Core\Src\UnLinker.cpp] [Line: 377]

    Elõzmény: ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Level None.MyLevel Entry) <- VerifyPackages <- UGameEngine::LoadMap <- UGameEngine::Init <- InitEngine


    EZ MI A ROSSEBB?
  • Mayday
    #727
    Lehetoleg ingyen... Pfff... :/
  • ibrik
    #726
    A cdgalaxisnál potom 1990Ft +postaköltségért megkapod.
  • Herr Lehrer
    #725
    Hi!
    Nem tudtok egy helyet ahonnan le lehet tölteni a Postal 2 share the pain-t magyarul?Lehetőleg ingyen.Köszi
  • Csoder
    #724
    Már nem kell...
  • Csoder
    #723
    Üdv,
    Légyszí valaki írja le részletessen hogy kell a share the painnal multiban játszani, megvan csak nem tom hogy kell. Légyszi légyszí segítsetek
  • Doma #722
    UP!!!
    Postal 2: Apocalypse Weekend elvileg 2005. január 3.
    Gyorsan gyorsan ide vele
  • BONO
    #721
    Ez igaz tényeleg valószinűleg igy van!!!
  • Mayday
    #720
    Passz, meg ezzel en sem toltam vegig, de ha van, akkor az nem a magyar valtozat miatt, hanem a Share The Pain miatt.
  • BONO
    #719
    Nekem is a Postal a GameStarból van de még nem toltam végig de azt hallottam, hogy a magyar nyelvű változatban van szombat is meg vasárnap id igaz?
  • bazza
    #718
    nincs fönt sp2...:(((
    akkor mi lehet? amúgy gamestar verzsön(az eredeti Postal 2: Share The Pain [ez végülis a sima postal 2, a multy rész külön van] és adtak hozzá egy "multi peccset", bár ezt még nem próbáltam)
  • burkusdió
    #717
    a share the pain a multis verzió...
    és most a jubileumi számhoz volt a postal 2
    de nem tudom lehet-e még venni
  • Seth
    #716
    a gamestar-hoz most az eredeti postal2 van???
    Csakmert a share the pain az valami multis kiegészítő nem??
  • burkusdió
    #715
    ha mostanában tetted fel az SP2-t, akkor esetleg lehet ez is a hiba forrása...
  • bazza
    #714
    huhu
    az elején nem, de mostmár, szerdánál, kifagy játék...egyre gyakrabban. nem tudjátok mitől lehet? eredeti. szóval nem crackhiba.
  • kisviku
    #713
    Már nem rémlik, merre van, de asszem le kellett hugyozni vagy valami ilyesmi...
  • sirdond
    #712
    hali
    segítség kellene!
    A temetőben hol van a fater sírja? és ott mit kell csinálni?
    Honnan lehet végigjátszást letöltnei?
    Előre is kösz
  • maxius
    #711
    Van hun verziója a játéknak. (pl most a Gamestarban adják)
    Letölteni sztem nem nagyon lehet, max. vmi DC++ megoldással, vagy nagyon csúnya warezolással! De azt nem szabad!
  • 12346
    #710
    merre találni ezt a magyar szinkront?
  • maxius
    #709
    Azér, hogy a papok pizsamásoknak hívják az arab terrorstákat, az elég yoo! :)
    A legjobb fegyver a pisztoly! Elég élvezetes pisztollyal egyenként szedni az áldozatokat!
  • burkusdió
    #708
    de a gamestar egyik cédéjén van valami hunfix, ami állítólag ezt hivatott kijavítani...