907
  • Humesz
    #787
    Na azt már megtudtam, hogy van szinkron csak külön letölthetőt nem találok sehol. Viszont olyan magyarítást sem, ami a játék közbeni dialógusokat feliratozza pl. Ilyen van? Mert a menü az nálam is magyar de ennyi. A játék meg már angol és felirat sincs.
  • Humesz
    #786
    Hát én visszaolvastam az előző oldalt is és ott pedig a szinkronról folyt a beszélgetés, úgyhogy most akkor miről beszélsz? Most akkor van egyáltalán vagy csak te nem tudsz róla?
  • zoolee
    #785
    Duma semmihez sincs magyar...
  • Humesz
    #784
    Jóvan bocs és kössz! Bár a magyarítások oldalt én is ismerem, de amik ott vannak azok csak feliratok nem? 14k nem igazán lehet egy szinkron.
  • zoolee
    #783
    A pics...r nem lehet használni a GOOGLET???????????
    De azért kerestem..
  • Humesz
    #782
    Hi!
    Szinkront lehet valahonnan külön is letölteni??? Az jót tenne!
  • atkoo1
    #781
    pls egítsetek hogy hogyan lehet multiba jáccani pls segírtsetek az msn embe:[email protected] pls segítsetek vegyetek fel msn re!!
  • shevsenko7
    #780
    sziasztok??

    nektek meg van a Postal 2:Share the Pain magyarul????Mert nekem meg van csak az a szar hogy nem megy beinditom és semmi csak egy nagy sötétség!!szoval ha tudjátok hogy mi a szar van akkor irjatok ide vagy akár:

    E-mail cimem:[email protected] köhi elörre
  • Kisvigyori
    #779
    hát nem tom ha mnden igaz ha rá brunyálsz akor ell kellen h olcsa már nem nagyon játszok vele csak multiba
  • zoolee
    #778
    Jajaja....leöntöm a padlót benzinnel meggyújtom, rábrunyálok és meggyullad...
  • Kisvigyori
    #777
    ????????????
  • zoolee
    #776
    Hali, az mér van, hogy a brunyám is gyullad????
  • impiránya
    #775
    hello mindenkinek!!!
    Mi a haverokkal nyomatni akarjuk neten de nem tudok (tudunk )létrehozni szervert mert azt irja ki hogy lehalább egy pályának lenni kell a listában de közben van vagy 8 és nem indul el a szerver így csak olyan szerveren tudunk játszani amin már vannak és egyedül akarunk segítsetek pls!....
  • Kisvigyori
    #774
    él még ez a fórum????
  • Bankrupt #773
    Hy! Meg tudnátok mondani, hogy kedden a templomba mit kell csinálni? :) Van végigjáccás hozzá?
  • Harly18
    #772
    Nincs mit :)
  • KILLER2
    #771
    Köszi.
  • Harly18
    #770
    A Postal 2 Share the Pain szerintem a multiplayerben különbözik, mert ebben van, s a sima Postal 2-ben nincsen. A Postal 2 Apocalypse Weekend pedig a Postal 2 kiegészítő lemeze.
  • KILLER2
    #769
    Nem akarok túl nagy hülyeséget kérdezni, de mi a különbség a Postal 2, a Postal 2 Share the Pain és a Postal 2 Apocalypse Weekend között? Nézegettem képeket, de nem nagyon láttam eltérést.
  • Plata
    #768
    vedd meg eredetiben
  • Plata
    #767
    Ha eredeti akkor a fömenüben választhatod a multit.
  • Plata
    #766
    Nekem szinkronosan van meg,eredeti,nekem bejön.
  • RED BULL F
    #765
    kinekk kell a postal 2 szinkronosan?
  • cr3ativ3
    #764
    hali!
    feltettem a postal2 demót
    és ez fogad:

    Bad name index 6659/1467

    History: ULinkerLoad<<FName <- (LinkerLoad Transient.LinkerLoad19 206243)) <- TagName <- FPropertyTag<< <- (After UWindowLookAndFeel) <- LoadStream <- (Count 0) <- UStruct::SerializeTaggedProperties <- (UWindowLookAndFeel[-1]) <- UObject::Serialize <- (FloatProperty UWindow.UWindowComboList.LMouseUp.Y) <- UField::Serialize <- (FloatProperty UWindow.UWindowComboList.LMouseUp.Y) <- UProperty::Serialize <- (FloatProperty UWindow.UWindowComboList.LMouseUp.Y) <- LoadObject <- (FloatProperty UWindow.UWindowComboList.LMouseUp.Y 206243==206243/675187 206225 12) <- ULinkerLoad::Preload <- LinkProperties <- UStruct::Link <- UFunction::Link <- UStruct::Serialize <- (Function UWindow.UWindowComboList.LMouseUp) <- UFunction::Serialize <- LoadObject <- (Function UWindow.UWindowComboList.LMouseUp 206243==206243/675187 178701 81) <- ULinkerLoad::Preload <- LinkProperties <- UStruct::Link <- UState::Link <- UClass::Link <- UStruct::Serialize <- (Class UWindow.UWindowComboList) <- UState::Serialize <- UClass::Serialize <- (Class UWindow.UWindowComboList) <- LoadObject <- (Class UWindow.UWindowComboList 206243==206243/675187 35066 848) <- ULinkerLoad::Preload <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Level None.MyLevel Entry) <- LoadLevel <- UGameEngine::LoadMap <- UGameEngine::Init <- InitEngine

    segítsetek pls
  • kisfigi
    #763
    Hogyan lehet multyban jáccani?
    Honnan lehet leszedni?(a multys részt)
  • zsolesz92
    #762
    sziasztok. a share the pain multiplayerbe megyek de amikor csatlakozna kilép és ezt irja ki! Assertion failed: InActor [File:C:\Projects\Postal2\prog\Warfare\Engine\Src\UnChan.cpp] [Line: 760]

    Elõzmény: InitialClientActor <- UActorChannel::ReceivedBunch <- (Actor None) <- UChannel::ReceivedSequencedBunch <- Direct <- UChannel::ReceivedRawBunch <- DispatchDataToChannel <- BunchData <- UNetConnection::ReceivedPacket <- UNetConnection::ReceivedRawPacket <- UTcpNetDriver::TickDispatch <- UpdatePreNet <- ULevel::Tick <- (NetMode=3) <- TickLevel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

    mi lehet??? segítsetek pls. amit ajánlott patchet azt is letöltöttem
  • Laky
    #761
    meg van
  • Laky
    #760
    a szinkront hol lehet leszedni?
  • Mayday
    #759
    Igen, tartalmazza. Tkp. az eredeti kisse felturbozott valtozata a STP. (Belekerult a multi, meg hibajavitasok.)
  • Zsoldos
    #758
    Udv!

    A share the pain tartalmazza az eredeti jatekot is? (az nfo alapjan igenre tippelek)
  • Herr Lehrer
    #757
    #756
  • Herr Lehrer
    #756
    #755
  • Herr Lehrer
    #755
    melyik a legfrissebb patch?
  • Herr Lehrer
    #754
    O.K.
    htx
  • Mayday
    #753
    Leallhatnal mostmar ezzel a szmajlizassal, mert neadjisten bebuntetnek az operatorok.
    Nem tudunk a problemadon segiteni, ugy latszik se nekem, se masnak nem volt meg ilyen gondja.
    Nezz utana az oprendszerednek, csinalj rendet, mondjuk egy windows reinstall utan, ha mindennek a drivere megfeleleoen a helyen lesz, tuti biztos, hogy el fog indulni.
    Ha ennyire jatszani akarsz ezzel a jatekkal, akkor szand ra magad erre. Amikor nekem anno voltak hasonlo problemaim, amikre nem tudtam valaszt, akkor ez segitett.
    Nem tudok mast mondani, de ezt a szpemelest hanyagolhtnad mostmar!
  • Herr Lehrer
    #752
  • Herr Lehrer
    #751
  • Herr Lehrer
    #750
  • Herr Lehrer
    #749
  • Herr Lehrer
    #748