907
  • RNadal1203
    #827
    figyi nem tudja vki hogy honnan szedhetem le a szinkront????
  • RNadal1203
    #826
    de már jó
  • akyyy
    #825
    Tedd újra a windowst
  • RNadal1203
    #824
    emberek
    hahóóóóóóóóóóóóóóóóó
  • RNadal1203
    #823
    SOS valaki segítségggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
  • RNadal1203
    #822
    de valak válassssssssssssssssssssssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzoooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllljjjjjjjjjjjjjooooooooooonnnnnnnnnnnnn
  • EDDY A KIRÁLY
    #821
    az Alamode az 1 kod
  • RNadal1203
    #820
    nem mert Alamode. és nem tod mmit tegyek ezzel a hiányolással mingyá modom mit:"Az eljárás belépési Pontja (??0gzifstream@@QAE@PBDH@Z) nem található DLL-ben(zlib.dll)"


    Ezzel mit tegyek???
  • akyyy
    #819
    én végégvittem kód nélkül mert azok csak elbasszák a játékélményt.

    viszont ha végigvitted, már magától fejajánla hogy örök élet, x töltény x fegyver...
  • EDDY A KIRÁLY
    #818
    már nem kel tutátok hogy a lakokocsi mögöt van 1 csö és ha aba bele mászol akor átmész 1 másik pájába és ien tálibok jönek meg minden aszem a város alat van és ha tobább mész akkor ki nyilik 1 rács és jönek a tálibok ara kel továb meni és majd lesz 1 meredek lejtö és ot a csoveken kel mászkáni ajálom a fly kodot de elöte be kel irni aszt hogy SISSY és Almode és IAmSoLame és a PaYLoad kodokat is ajálom a SISSY aktivája a kodokat a Almode az örök élet ez monyuk nincs bene a játékban és a PaYLoad ez max löszer kod ja és ugyejetekara hogy mejik nagy és mejik kis betü na a következö pája aszem a városon kivul van majd lesz 1 bánya szeruség it ajálatos menteni de örök életönk van szoval mind 1 be kel meni és majd gránátokal jönek elened de nem baj mert örök életunk van én edig jutotam el mert kezdet szagatni és aba hagytam remélem jol irtam a kodokat
  • RNadal1203
    #817
    nekem hiányol vmit a dll(zlib)-böl mit tegyek
  • akyyy
    #816
    vidd végig és akkor ad kódot
  • EDDY A KIRÁLY
    #815
    tutok nekem kodok-at adni ?
  • Najpi
    #814
    Jóvanna!
  • akyyy
    #813
    jókor szólsz már végigvittem:D
  • Najpi
    #812
    Autogramm? Megvárod a sorod, és odaállsz elé. Akkor némi duma után kapsz egy könyvet. Vagy fogod magad, és széthentelsz mindenkit, beleértve Garyt. És el fog dobni egy könyvet. Tedd félrte, mert még jól jöhet.
    A zsarukhoz beállni nem lehet, csak rendőrruhát lehet felvenni!.
  • akyyy
    #811
    gamecopyworld ezt ird be googli
  • EDDY A KIRÁLY
    #810
    honan lehet le szedni crack-ot ???
  • akyyy
    #809
    végigvittem hát eléggé egy fos jáék:D
  • EDDY A KIRÁLY
    #808
    mit lehet tudni a postal film-röl ??
  • akyyy
    #807
    help me, nem megy:(
  • akyyy
    #806
    hogy lehet autogrammot szerezni attól a néger híressétől?

    a másik pedig, úgy tudom, ha elkapnak a rendőrök, be lehet hozzájuk álni. lesz később olyan küldetés, ami ezt kötelezővé teszi, vagy végig lehet e nélkül is vinni a játékot?
  • Najpi
    #805
    Hogy kell? vidd végig! Pénteki napon majd lesz!
  • ocskoszilard
    #804
    kell hozzá az 1907-es patch http://gopostal.com/postal2/patch.php
  • JetiRulez
    #803
    Helló!
    [Link] Hogyan kell ilyen macskaesőt csinálni? A cheatland-ben nem találtam ilyesmit.
    Kösz.
  • Najpi
    #802
    Nos, nekem a share the pain van meg, magyarul. Sztem a ugyanolyan lehet a sima Postal 2 is( egy havernál láttam a simát, kölünbség csak a nyelvben volt, az ővé us verzió, tehát angol szinkron, plusz angol feliratok a menűben , stb). Amit-ha van kedved, hozzá-érdemes letöltnei hozzá, az a Bullet Time mod. Hozzá lehet rendelni egy gombhoz és a hatás ugyan az, mint a macskamenta, csak gombnyomástól gombnyomásig tart.
    Ha érdekel, írj egy emailt a köv címre:[email protected], és elküldöm
  • EDDY A KIRÁLY
    #801
    mijen a sima postal 2 ?

  • EDDY A KIRÁLY
    #800
    köszi
  • Najpi
    #799
    Én kettő teljes verziót ismerek: sima Postal 2 és a Postal 2 Share The Pain multival, csak nem tom hogy kell használni.
    Egy hivatalos kieg van az Apocalypse Weekend, és nem hivatalos fan-made kieg az AW7. Az utóbbi egész fahén, csak egy rakás bug van benne, és egy ilyen miatt nem tudtam végig nyomni, mert, ha kinyírtam az uccsó fő ellent, egy buggal kilépett.
  • EDDY A KIRÁLY
    #798
    a postal 2-nek hány része van ?? én 4 röl tudok
  • Najpi
    #797
    Üdvözlet mindenkinek!
    Régóta nyomom ezt a game-t, és még nem untam meg!
    Ha vkinek gondja van a játékkal, szívesen segítek
    Az én verzióm: Postal 2 Share The Pain, magyarul, nem magyarosított!
    1409-es patch, Bullet Time Mod.

    A multit próbáltam én is, de nem igen akart működni, még úgy sem, ha én akartam csatlakozni vkihez.
  • ricsimaster
    #796
    Aki net-en akarja nyomni ezt a gamet az irjon rám msn-en([email protected])
  • ronihun
    #795
    Sziasztok!
    Tegnap tettem fel a játékot és mindig mikor mondjuk átmegyek egy alagúton és új pájarész jön nagyon lassan tölti be....ez mindenkinél ilyen vagy lehetvmit beállitani hogy ne legyen enyi idő?mert olyan unalmas....
  • geri777
    #794
    oh meg van leeset XD köszönöm
  • Gili
    #793
    Hi! Ugy emlékszem, de már régen volt... hogy a térkép szerint mész és bele fogsz futni ilyen konténerekbe ami elzárja az utad. Azok között át lehet menni és ott lesz egyből a templom.
  • geri777
    #792
    sziasztok nekem a problémám az hogy aszem kedd nél tartok és imátkoznom kell menni emgcsináltam az összes küldit de az imátkozás t nem tudom mert a templomhoz nem tudom hogyan lehet ejutni valkinek van valmi megoldása??? merre juthatok ell?
  • matti12
    #791
    pls válaszoljatok!!!!!!!!!!
  • matti12
    #790
    bocs de hülyeséget kérdezek(azért válaszolj rá pls.) beállitottam multi-ban mindent és amikor rá meek hogy szerver inditása(vagy mi) akk kiválasztom a pályát meg minden de nincs ott játékmód
    van de nincs benne semmi. és nem tudom elinditani mert kiirja hogy legaláb egy játéknak a listán kéne lennie. de az isten ... minden páyla jácchato listán van akkor meg mi a f... van???pls help me pls pls pls
  • Jinx4169
    #789
    találtál szinkront??
  • Humesz
    #788
    Ok, már mindegy, végeztem a szinkronossal