907
  • Tibre
    #530
    Újabb infók a multiról:
    4 fajta mod lesz:
    -snatch(harcolni kell a postalos csajokért,el kell lopni az ellentől,és be vinni őket a helyünkre ezzel pontot szerezve)
    -grab(10 zsák dollárért folyik a harc,minél több zsák van nálad annál erősebb leszel)
    -deathmatch(25 karakter közül lehet választani és egymást gyakni,akár gery colemannel vagy osamaval)
    -teamdeathmatch(ugyanaz mint dm csak csapatok harcolnak egymással,19 féle különböző csapat van).
    Továbbá:
    -14 új multi map
    -beépített szerver kereső a játékba
    -dedikált vagy nem dedikált szerverek,admin jogok
    -variálható multi beállítások
    -map készítő progi
    Amit pedig a single-be tettek bele:
    -új fegyverek,robbanás animációk
    -új nehézségi fokozatok
    -2 új map Underhub és Tora Bora,lehet,hogy ezálltal vasárnapig fog tartani a vérengzés :)
    -rövidebb töltési idő
  • 12346
    #529
    dc
  • Tom3 #528
    mi a predator warez cime?
  • Tom3 #527
    bocsi nem lattam thx
  • Tom3 #526
    Honnan lehet letolteni bar melyik reszet a Postalnak?
  • Chappy
    #525
    predator warez
  • Mayday
    #524
    Jobban orulnek, ha megvenned a boltban, de ha vegkepp nem megy, akkor nezz fel a DC++-ra, sztem ott nagyon jo esellyel megleled!
  • Tom3 #523
    Honnan tudom letolteni a Postal1 vagy a Postal2t?
  • Chappy
    #522
    aha
  • zaki
    #521
    jaja
  • Chappy
    #520
    Külön téma
  • Chappy
    #519
    Lesz multyplyeres kieg. és Postal 3!!!
  • Chappy
    #518
    Szerezz sok stukkert!!!
  • Chappy
    #517
    Menj be a dutyiba, és szerezz 1 rendőrruhát!!
  • Coco
    #516
    ja értem :))
  • Mayday
    #515
    Mar kesik :)
    volt mar ez jovo marcius is.
  • Coco
    #514
    november közepe?
    ...
  • Chappy
    #513
    Jó.
  • Mayday
    #512
    A Whiptail Interactiv karácsony előtt tervezi kiadni a Postal 2 című játékának feljavított változatát, a Postal 2: Share The Pain-t. A multiplayer móddal is felszerelt új verziónak még nem tudni a pontos megjelenési dátumát, ám várhatóan már november közepétől kapható lesz. A multiplayer addon-t egyébként majd ingyen is le tudják tölteni azok, akik anno megvásárolták a játékot.
  • Tibre
    #511
    Nah egy multi béta teszt előzeteséből kiollóztam pár infót,többségük nem tartalmaz sok újdonságot:
    -A fegyverek karakterisztikáján módosítottak az alapjátékhoz képest
    -az összes singleplayerben alkalmazott harc eszköz megtalálható lesza multiban(ha jól fordítottam le).
    -új fegyverként lesz benne sniper
    -lesznek kifejezetten multi mapok,de olyanok is amik single-ben voltak
    -Miután befejezték a multit,elképzelhető,hogy további singleplayer mapok,küldetések jelennek meg a postal 2-höz
    -Multi modok:dm,tdm,ctf,ctf-nek lesz egy variált változata is,lehet,hogy itt jönnek be a pucér csajok ;)
    -Megjelenés november
  • Tibre
    #510
    De a patch tartalmaz új helyeket?
  • Lacc
    #509
    Nincs :)
  • Mayday
    #508
    Skacok!
    Ennek penteken vege? Nincs szombat-vasarnap?
  • Tibre
    #507
    Azért remélem nem szúrják majd el a netkódot,lehessen majd jó sokan játszani egy szerveren.Meg pár új fegyvernek,használati tárgynak is örülnék :).
  • Mayday
    #506
    Jaja, en is most olvastam a Hardwireden, mar nagyon be vagyok sozva ra! :)))
  • Tibre
    #505
    De jön ám,október november környékén,már most megy a béta tesztelgetés.DM,TDM,CTF modok biztos lesznek benne,vmint lesz egy külön pálya,ahol pucér csajok szaladgálnak.
  • Mayday
    #504
    Tehat jon a multiplayer vandalkodas! Yes-yes-yes :)
  • Mayday
    #503
    Na gyerekek, itt egy info, a PC Guru honlapon talaltam, augusztus 22-en kerult fel:
    "A Whiptail Interactive először az augusztus 27-29 között megrendezésre kerülő ECTS-en fogja bemutatni az év végére tervezett megjelenésű Ganglandet, adta hírül a cég. A dán MediaMobsters által fejlesztett játékban keverednek majd az RTS, RPG és szimulátor elemek... A feladatunk pedig egyszerű: 26 küldetésen keresztül kell felépítenünk egy hatalmas bűnszövetkezetet, hogy aztán mi uraljuk egész Paradise City-t.
    A cég ezenkívül bemutatja még a POSTAL 2 Multiplayer kiegészítőjét, a Blade and Swordot és az RC Carst is."
  • dikki*yysw
    #502
    Ott van benn a hibaüzenetben egy tanács, azt megpróbáltad? Ha nem, miért nem? Ha igen, akkor drivert és directx-et frissítetted már? Ha nem, miért nem?
  • Kis Szabó [PT]
    #501
    Dobd ki azt a suxx ATI-t! Driver frissítés stb...
  • Hmuda
    #500
    Nyilván azért nem válaszoltak, mert senki nem tudja a választ. Itt nem leszel hosszú életű, ha elkezdesz káromkodni ok nélkül.
  • Sigee
    #499
    kösz a segítséget bammeg!!!!
  • Sigee
    #498
    Szasztok!!!!

    Help me plíííízzzzzz!!!!!!!!
    Hibaüzenet a Postal 2 indításánál: Error setting display mode: CheckDepthStencilMatch failed. (D3D_OK). If you just started the game then delete your 'Postal2.ini' file and try again.

    History: UD3DRenderDevice::UnSetRes <- DetermineFormats <- SetupPresentParms <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::TryRenderDevice <- UWindowsViewport::OpenWindow <- UGameEngine::Init <- InitEngine

    Ha törlöm az ini fájlt és inídtom, akkor 10-ből 9-szer ugyanez... 1x elindul, de akkoris érdekes képeket mutat... alig látszik valami.

    Videokártyám: ATI Mobility Radeon 9000 64MB.

    Mi lehet a PROBLÉMA?
    Help Vki plííííz! S.O.S.!
    Köszi!!!
  • Skynet
    #496
    van már multi vagy még mindig nuku?
  • Waterhorse
    #495
    Ja, jól van köszi!

    Most asszem megvan, próbálkoztam én már előzőleg is a filemirrors-al, csak voltam olyan bugyuta, hogy szóközt tettem a postal és a 2 közé, erre csak 1 db file-t adott ki. Teljesen eltompult az agyam, ez is a 10-12 óra munka miatt van.
  • Jano
    #494
    Ne viccelj már! Elmész a filemirrors.com-ra beírod a keresőbe, hogy postal2, és az eredmények közül kikeresed a 1337-es patchet, katt rá, és jön is lefelé (26M körüli). Ehhez kell majd egy crack is, azt meg a Gamecopyworld.com-on hasonlóképpen lehet beszerezni.
  • Waterhorse
    #493
    Mármint akkor lesz kedvem leülni elé, de patch-em akkor se lesz.
  • Waterhorse
    #492
    Nem tudom, majd megpróbálkozom vele újra, már eleve régen jáccottam, nincs is időm ilyenekre 19 körül jövök haza a munkából akkor meg kinek van kedve, még itt tököl is nekem a töltéssel, patch-em meg ugye nincs, nem is lesz, talán majd a hétvégén.
  • Waterhorse
    #491
    Aha!
    akkor megmondom én visszaolvastan volt azt a 7 hozzászólást, csak azzal az a problémám, hogy nem működik (nálam), de nem tudom ezt hanyadjára mondom, és te most belinkelted nekem ugyanazt a címet.

    Én a fájlnak a konkrét helyéért, vagy egy másik címért könyörgök, vagy akkor le van szarva az egész, nem is érdekel, jáccom vele igy ahogy van!:((
  • Jano
    #490
    Hát körülbelül ennyit lehet tudni sajna. Azaz semmit. :/