195
DVD-t rendelnék az Amazon.com-ról
  • ugh268
    #115
    Régiókód az okés, mentesítve van a lejátszóm.
    De ha továbbenged a cuccal addig ameddig a bankkártyát kéri,akkor se küldik ki?Mert a viszonteladók közül tényleg hibát ír ki a postázási címnél hogy ide nem szállítanak, de ha magától az Amazontól veszem akkor továbbenged gond nélkül.
    És köszi a segítséget.
  • grizzly21
    #114
    100 vagy 150 euro alatt nincs vam. (inkabb 150 remlik, de hivd fel oket ha biztosat akarsz). a 6 K mindenkepp belefer.

    DE ha amazon.com-rol veszel, akkor nem fognak ide szallitani, ha amazon.co.uk-rol akkor igen. A regiokodra is figyelni kell.
  • ugh268
    #113
    Most akarok vásárolni Amazonról eléggé bizalmatlan vagyok de másképp nem tudom megszerezni az adott cuccot.
    Vám üggyel mi a helyzet?
    Egy 6 ezer Ft-os DVD-t akarok venni(nem marketplaceről hanem magától az amazontól tehát be tudják M.O-ra szállítani) arra mennyit rakhatnak?
    Olvastam több helyen hogy 28 ezerig nincs vám,de több mint 1 éves volt a komment,szóval nem tudom azóta nem lett-e szigorítva.
  • shoter
    #112
    A Top up your PayPal account-ban hogyan lépek tovább??
  • grizzly21
    #111
    Ez az amiben nem vagyok biztos en se,,hogy van e USD szamla..mert akkor nem kellene konvertalni. ha nicns akkor magatol konvertal a rendszer, jo szar arfolyamon.
  • shoter
    #110
    Még csak hasonlót se csináltam de, egyszer mindent el kell kezdeni iletve meg kell tanulni.-ha ez sikerül soha el nem feleljtem az bisztos. :)
    Amúgy akármilyen hülye vagyok már csak azt nem tudom hogy Top up your PayPal account-ban hogyan lépek tovább....itt hogyan tovább?
    De legalább a konvertálással nem kell foglalkoznom mert az csinálja akitől vásárolom a cuccot ha jól értettelek. :)
    a két cucc kerekítve 47 dollár akkor szerinted kb mennyi forintot kéne majd rárakni a PayPal számlára?
    És nagyon szépen köszönöm neked hogy segítessz.
  • grizzly21
    #109
    nem kuldtel meg penzt senkinek?:)
    Amilyen adatokat megadnak, arra a szamlaszamra kell neked a penzt elkuldened a normal bankodbol, ezt lehet interneten is persze. A konverzio automatikus, ha nem forintba kuldod, jo szar aron megy. Ha forintba kuldod, akkor annyi forint lesz rajta amennyit kuldesz, akkor lesz konverzio, ha pl dollarban vasarolsz. (ebay)
  • shoter
    #108
    azt már megcsináltam hogy, a top up-ra kattintok kiírja hogy:

    Top up your PayPal account

    Transfer money from your bank account to your PayPal account. Make sure that the name on your PayPal account matches the name on your bank account. It is also essential that you copy the Transfer ID in the Notes or Memo section on your bank transfer form, so that the money can be transferred successfully.

    Your money will be in your PayPal account in 2-4 business days. We don't charge you any fees for this transfer.

    Your transfer must be in Hungarian Forints. If you use a different currency, your bank will convert the amount to Hungarian Forints before transferring it to PayPal.

    Send a domestic bank transfer to PayPal

    Beneficiary Name
    BofA re: PAYPAL PTE LTD
    Bank
    Unicredit Bank Hungary Zrt., Budapest
    Bankszámlaszám
    .......sok szám
    Your Transfer IDWhat's this?
    .........sok szám

    és innen tovább hogyan utalunk a paypal számlánkra pénzt a bankártyánkról/bankszámlánkról és hogyan történik a forintból dollárba konvertálás? Ezekhez ha jól tudom nem kell bankba menni? és akkor hogyan folytatom a számlára a pénzküldéstküldést?
  • grizzly21
    #107
    top up- azzal penzt utalsz ra, es aztan mar csak ebay-en kell elkolteni.

    de nem tudom hogy van e dollarszamla, ugy a legtisztabb, de attol felek csak forint van..(tehat konvertalni kell)
  • shoter
    #106
    Utánanéztem a paypalnak de sajnos nem jutottam túl messze. amit tudtam hogy az oldalukon regisztráltam personal accountot, megadtam a kért adatokat (lakcím,ország,írányítószám,név,telószám) küldött e-mail amin megerősítettem a regisztrációt majd 2 bisztonsági kérdést+választ kellett adni és most itt vagyok elakadva -ez után kiadta hogy:

    You've activated your PayPal account

    Once you top up your account or add your credit or prepaid card, you'll speed through online checkout without exposing your financial information.

    1:
    Top up my
    PayPal account

    Transfer money from your bank account to your PayPal account
    Pay instantly using your PayPal account worldwide

    2:Pay with my
    credit card

    Pay right away - get set up in seconds.
    Pay without exposing your card number to merchants.
    No need to retype your credit card information.

    Itt már elléggé belekavarodtam melyikre kell kattintani és hogyan tovább? mastercard kártyánk van.
  • Trente
    #105
    Ott lehetsz az elsők között !

    A NapiHami webáruház egy vásárlói közösség, ahol a tagok vásárolhatnak, illetve ajánlásaik révén építhetik saját vásárlói csoportjukat, amelyek forgalmából részesednek. Ezt a megtermelt összeget, vagy levásárolhatják, vagy felvehetik jövedelemként.

    - a webáruház 2009 szeptemberében nyílik
    - jelenleg az előregisztráció folyik, ami ingyenes
    - tagsági díj/megújítási díj sem lesz
    - elég egyszeri 3 új tag behozatala az aktivitáshoz
    - csoportod után származó jutalékod csupán havi 14.500 Ft vásárlás után már jár
    - a Foods & Money System egy olyan 8 szintes rendszer, amely lehetőséget biztosít arra, hogy akár kiemelkedő bevételekre is szert tegyél
    - saját webirodádban az összes lényeges információt nyomon követheted
    - A futárszolgálati díj 600-990 Ft között lesz országosan
    - a termékféleségek a következők: élelmiszerek, szeszes és alkoholmentes italok, Baba-Mama termékek, személyi higiénia, vegyiárúk, állateledelek, dohányáruk

    További információ és regisztráció az alábbi linken:

    http://info.napihami.hu/?mod=regisztracio&rid=50246
  • grizzly21
    #104
    ebay-en csak paypal-al tudsz fizetni, annak nezz utana elotte mielott rakattintasz. Ha rakattintasz akkor elvileg jogilag koteles vagy vallalni hogy megvetted, es kifizeted. State az a megye, ne hagyj ki semmit ha meg akarod kapni a csomagot.
  • shoter
    #103
    Aha, ebay-en van mindkettő megnéztem és még egy pár kérdés: regisztráltam ékezetekkel + state/region/mittomént kihagytam ezek így jók(- am város,írányítószám,Utca megadva-)? Az eggyiknél azt írja hogy nemzetközi ebay-es vagy mi ez anglia, ez számít valamit?(gondolom hogy nem együtt érkeznek.) Na és a vásárlásnál csak a Buy It Now-ra kattintasz kijön a köteles vagy elfogadni az üzletet ha a lenti commit to buy ikonra kattintassz akkor mi lessz? Hogyan történik a csomagküldés és a fizetés-hogyan kell a kártyával?

    Ehhez légyszi még segítsetek!Köszönöm!
  • grizzly21
    #102
    A gond nem az, hanem hogy nem is fogsz csinalni ilyet! Amazon.com-rol ide nincs dvd/ruha/jatek/elektronikai cucc rendeles. Nincs!:)
    Probald ki es meglatod.
    Amazon.co.uk-rol van, de az dragabb is. De akkor mar: ebay.

    Egyebkent kreditkartya kell hozza, master/visa, es regisztralni.
  • shoter
    #101
    Helló!
    szeretnék rendeli az Amazon.com-ról 2 itthon nem kapható PC DVD játék packot. A gond hogy, még nem csiáltam ilyet és nem is nagyon tudom hogy kell. Ha lenne valaki aki már járatos ebben a témában kérem segítsen elmagyarázni lépésről-lépésre hogy mit kell csinálni vagy itt vagy emailen keresztül. Kérlek titeket aki tud segítsen nekem!
    Köszönöm!
    Mail:[email protected]
  • dzsonny6
    #100
    Hali! Szeretnék rendelni az amazon.com-ról. A kérdésem, hogy szállítanak-e már MO.-ra és PayPal-al lehet-e fizetni és kb mennyi 1 könyvre (pontosabban linux biblia) a szállítási költség?
    Válaszokat előre is köszönöm
  • grizzly21
    #99
    hat ja, konyvet amazon-rol erdemes.
  • JamesRyan
    #98
    http://cgi.ebay.com/Malawi-Cichlids-in-their-Natural-Habitat-NEW-EDITION-4_W0QQitemZ260341521681QQcmdZViewItemQQptZUS_Nonfiction_Book?_trksid=p3286.m20.l1116

    itt a link.AZ a dirva,hogy 68 dolár a könyv:-o
    amazonon a könyv is csak 60 dollár
    köszi
    üdv
  • grizzly21
    #97
    40 dollar a postakoltseg ebayen? en inkabb azt kerdeznem hogy az hogy lehetseges?
    egyebkent igen, annyi szokott lenni
  • JamesRyan
    #96
    Sziasztok,
    rendelni szeretnék egy könyvet az amazonról.szeretném megkérdezni,hogy az lehetséges,hogy csak 6-7 dollár a postaköltsége?
    ebay-en ugyanaz 40 dollár.
    köszönöm a választ
    üdv
  • grizzly21
    #95
    azt tutira
  • Soldiers
    #94
    asszem lehet
  • Dragooon #93
    könyvet lehet még rendelni, ugye?
  • Soldiers
    #92
    kár
  • grizzly21
    #91
    probakepp megneztem egy cipot:
    "*** Dieser Artikel kann leider nicht an den von Ihnen gewünschten Ort versandt werden. Sie können entweder die Versandadresse ändern oder den Artikel aus Ihrer Bestellung löschen, indem Sie die Stückzahl auf 0 setzen und anschließend auf "Aktualisieren" klicken. ( Länder mit Versandbeschränkungen) ***"

    tehat nem:(
  • Soldiers
    #90
    Hello a www.amazon.de oldalrol lehet rendelni cuccokat MO.-ra???
  • Punker
    #89
    ez is elgondolkoztató
  • Punker
    #88
    ennek köze nincs a szabad kereskedelemhez, annyi lopás történt nem éri meg nekik, futárral meg néha drágább a szállítás mint maga az árú.
  • I.C.ram
    #87
    Kár... :( Akkor vehetem meg valami pöcsfejtől, aki 200% haszonnal dolgozik. Remek. Éljen a szabad kereskedelem.
  • grizzly21
    #86
    a kurva eletbe! nekem is pontosan ezt irja ki. viszont az is igaz hogy nem mindegyik cuccra, ami ilyen egyeni kereskedotol van azt nem akarja elkuldeni, ami "rendes" amazonos azt igen..pontositanek: ruhat nem enged, konyvet igen.
    Egyebkent GPS elektronikus cucc azt nem engedett sztem eddig se , de tavaly en rendeltem mar ruhat..mostmar azt se lehet, eljen
  • Punker
    #85
    amazon jó ideje fekete listára tette az országot a rendszeres csomag eltünések miatt.....
  • I.C.ram
    #84
    Egész pontosan ezt írja ki:

    *** We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order by changing its quantity to 0 and clicking the update button below. ( See geographical restrictions.) ***
  • I.C.ram
    #83
    Az most komoly, hogy se az amazon.com, se a co.uk nem szállít Magyarországra?

    Akartam rendelni egy GPS vevőt az angol amazonról, mert kb feleannybira került, mint az itthoni szürkeimportos szarok. De nem szállítanak ide, azt írja. Pedig 1 éve még rendeltem az angoloktól, és simán ki is jött kb 1.5 hét alatt.
  • Rollee
    #82
    Ha lehet magyar szinkronnal, ha nem jó a felirat is.
  • Rollee
    #81
    Vki nem tud oldal címet adni, ahonnan meg lehet rendelni/vásárolni Ingmar Bergmantól a Fanny és Alexandert?
  • grizzly21
    #80
    a vam itthonra vonatkozik termeszetesen, annak semmi koze az amazonhoz...
  • grizzly21
    #79
    van amazon topik itt sg-n? csak az lenne a kerdesem hogy ha egyszerre veszek tobb kulonbozo dolgot, akkor 1 postakoltseg van nem?
    valamint mialapjan szamoljak ki a vamot? en mar tobbszor rendeltem, egyszer van vam, egyszer nincs..
  • Gladiator
    #78
    Lehet, hogy nem pont ide kapcsolódik, de meg kéne rendelnem Jason Mraz - Tonight not again című DVD-jét. Amazonon meg is találtam, de az a probléma, hogy nekem jövő hétre kellene, úgy viszont a postaköltség 30 dollár. Ezért akarnám Magyarországról megrendelni, csak itt meg nincsen. Vagyis mikor először kerestem rá, akkor megtaláltam egy magyar oldalon, de azóta akárhogy is írom be a keresőbe nem dobja ki. Esetleg vkinek vmi ötlet, hogy hol/hogy keressem? Fontos lenne. Köszi
  • quack
    #77
    rendeltem amazonról könyveket de kaptam egy olyan mailt hogy nem jött meg nekik még a pénz és ha 3 napig nem érkezik meg akkor cancelozzák a rendelést...megnéztem, számlaszámomat jól adtam meg...ijenkor mit csináljak?
  • Punker
    #76
    jóval felette