195
DVD-t rendelnék az Amazon.com-ról
  • hellobello
    #155
    Tök jó, volna egy pár ötletem. :)
  • jezjezjez
    #154
    Te is javasolhatsz helyszínt, de ők is kijelöhetnek egy nekik szimpatikusat.
  • printsreen
    #153
    Szerintem ezt megbeszélés alapján megy. Ha tudsz javasolni nekik valami boltot vagy ilyesmit, akkor azt elküldheted nekik, hogy te milyen szolgáltatást vennél igénybe olcsón.
    Utána ők is biztos megpróbálnak oda toborozni vásárlókat. Lehet a honlapjukon valahogy ezt közzéteszik. Aztán, ha nagy az érdeklődés, akkor felkeresik őket és talán lesz akció.
  • hellobello
    #152
    Kaptok egy kedvezmény ha X számú ember összegyűlik.
  • jancso22
    #151
    sziasztok

    akkor ez úgy megy, hogy kinlzek egy helyet, összeszedek X embert és ők meg alkudnak valami akciót?
  • printsreen
    #150
    Félre írtam, bocsi. Én is úgy értettem, hogy a bónusz brigád szerez xy mennyiségű embert. Egyébként nem csak éttermekkel bizniszelnek erről. ez csak egy példa volt.
  • AgyAnnnnnna
    #149
    Igen, na ezzel még nem is találkoztam rajta :)
    És mindenki csak éttermeket ajánl? Nem hiszem hogy csak ez az oldal célja, lehet hogy majd írok rá, ha eszembe jut valami.
  • vassildiko86
    #148
    Megtaláltam:D Úgy látom, hogy akár ajánlani is lehet helyeket, ahova szeretnél menni és megszervezik az akciót:D
  • AgyAnnnnnna
    #147
    Éppen, hogy nekünk nem kell alkut kötni, hanem azt megköti a Bónusz Brigád, neked csak választani kell és klikkelni :)
  • vassildiko86
    #146
    Értem, hogy miről van szó, de nekem még mindig nem derült ki, hogy hol is lehet így vásárolni.
  • printsreen
    #145
    Itt nem a bemutató a lényeg. Hanem fogja magát a közösség, majd alkut köt bizonyos helyeken, hogyha szerzünk xy számú vevőt, akkor akciós árak lesznek ott.

    Én semmilyen termékbemutatóról nem tudok.
  • AgyAnnnnnna
    #144
    Most elolvasgattam. Tényleg nincs bemutató, mindig vannak különféle akciók, most nm csak kaja van, hanem pl virágot is lehet venni olcsóbban, egészen jó.
  • vassildiko86
    #143
    Itt semmiféle termékbemutatóról nem volt szó. Ott amúgy sem kell semmit fizetni, szóval ez tuti nem ilyenről szól. Valami konkrétumot tudtok mondani?
  • AgyAnnnnnna
    #142
    Az olyanokat nem szeretem, haverom is elment egy termékbemutatóra, 2óra volt, aztán a végén kapott egy szappant. Jaj de jó...
    De szerintem ez nem ilyen, azért itt gondolom nem csak egy kostólót kapsz félárért :D
  • jezjezjez
    #141
    Az ilyen kirándulással egybekötött termékbemutatók pedig pont ilyenek, rakás idegen együtt, csak mert olcsó :D
  • AgyAnnnnnna
    #140
    Hát az mondjuk nem lenne rossz, azért furcsa lenne, nagy köralakú asztal és ül ott egy rakás vadidegen, valahogy nehezen tudom elképzelni xD. Van valami elérhetőségük?
  • akhork
    #139
    Nem kell egy asztalnál lenned a többiekkel, mehetsz a barátoddal :D De lehet rosszul mondtam, és mindenki akkor megy amikor akar csak hivatkozni kell a kedvezményre
  • AgyAnnnnnna
    #138
    És akkor menjek el 15 emberrel étterem be, szívesebben mennék mondjuk a barátommal.
  • akhork
    #137
    olyan 'közösség' is van, ahol nem közösen rendelnek meg valamit, hanem pl együtt mennek el egy étterembe, és emiatt az étterem ad x százalék kedvezményt, merthogy lefixált számú vendég jön a megbeszélt időbe, így végülis mindenki jól jár
  • grizzly21
    #136
    szerintem nem eri meg mert lehet hogy kicsit jobb a postakoltseg igy de bejohet a vam es akkor mar bukta
  • AgyAnnnnnna
    #135
    Hát nem éppen ez a baj, hogy magyarázták ezt nekem de igazából nem tudom micsoda, jól jönne egy kis magyarázat
  • akhork
    #134
    Hát, hogyha olcsóbban jutsz bármihez is, miért is ne :D Mire gondolsz konkrétan amugy, ismersz ilyen 'közösséget'?
  • AgyAnnnnnna
    #133
    Mit gondoltok jók ezek a közösségek, ahol mindenki összefog, aztán vásároljunk és jujj de olcsó?
  • Ulvar
    #132
    Sziasztok!

    Próbáltam megérteni de nem tudtam rájönni hogy Európába a kiszállítás hogy történik ha 2t rendelek egyszerre az most per darab vagy 1 szállítás vagy hogy számolja a plusszt az alap mellé....valaki felvilágosítana ebben a dologban? Köszönöm.
  • Trade
    #131
    sziasztok pár napja vettem egy ebookot paypalon keresztül fizettem érte.
    Nem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeket csak félinformációkkal lettem gazdagabb.Írtam a tulajnak hogy mi a szitu,de ahogy a tipikus ameriaki hozzáállás hozzánk kelet-Európaiakhoz még válaszra sem méltatott már egy hete,Amazonon visszaveszik a könyveket(!).
    Milyen hivatalos procedura van az ebookra ha nem tetszik?Az igazit ugye vissza lehet vinni és max cserélik vagy pénz vissza
  • black cube
    #130
    sziasztok!
    találtam egy egészen érdekes kis honlapot: www.chinabuye.com, afféle online kínai piac lehet, de nem is tűnik rossznak... ez a kis kütyü itt legalábbis határozottan szimpatikus, főleg ingyenes szállítással: http://www.chinabuye.com/2gb-hd-7-touch-screen-wifi-portable-mid-umpc-white nem tudom, érdemes lenne-e rendelni egyet. O.o
  • passatgt
    #129
    Pár napja rendeltem egy cipőt amazon.co.uk-ról, ma adták fel, kíváncsi leszek mikor jön meg, azt írta 15 és 22 között:)

    Amúgy amazon küld a csomagban valami matricát vagy ilyesmit?:D
  • grizzly21
    #128
    hat oo valoszinu..erre mar nem tudok biztosat mondani
  • msstz
    #127
    :)

    meg Pre-order Price Guarantee van rajta, ami azt is jelenti elvileg, hogy tuti, hogy a pre-order rendelésemtől a tényleges megjelenésig, listázásig előforduló legalacsonyabb áron kapom meg, amiből az is következik, hogy akkor december 8-án, a megjelenés napján vonják le a pénzt. ugye?

    csak most ez is fontos, mert jelenleg semmi nincs a kártyámon és úgy kéne kalkulálni, hogy akkor elviekben dec 8án legyen rajta 30.000
  • grizzly21
    #126
    passz..szerintem csak ok tudjak, de kisebb "akico"nak alcazott ar athuzasok mindig vannak, szoval lehet hogy nem fog felmenni..
  • msstz
    #125
    köszi szépen!

    Azt nem tudod véletlen, hogy hol tudom megnézni (ha meglehet), hogy meddig tart ez az akció?
  • grizzly21
    #124
    ami a kosarban van az csak neked van, magatol nem fogja leevonni a penzt csak ha meg is veszed (buy). Ha csak dec 8 an veszed meg, amikor megjelenik, akkor meg ki tudja hogy ugyanannyiba fog-e kerulni (lehet hogy igen). Szoval ha biztosan kell akkor vedd meg most.
  • msstz
    #123
    sziasztok!

    van az amazonon a kosaramban egy pre-order, 160 dollár értékben. de ez most akciós, mert amúgy 240-be kerülne. dec 8án jön ki a cucc, ezért pre-order.

    az volna a kérdésem, hogy mikor veszi le a kártyámról a pénzt az amazon? ha rányomok a buyra vagy majd dec 8án? a lényeg, hogy nem akarom lekésni ezt az akciót.
  • grizzly21
    #122
    igen, elkuldheted. de inkabb a paypal topikban tudnak valaszolni
  • shoter
    #121
    Akkor én, a pénz rárakását a PayPalszámlámra a bankban is elvégezhetem?
  • grizzly21
    #120
    van, nyilvan gyorsabban er a dragabb.

    Kozben eszrevetem, hogy a termek leirasanal van egy olyan, hogy shipping, ott megtalalod, hogy szallitanak-e haza.
  • ugh268
    #119
    Még annyi hogy a szállítási módoknál van valami különbség az első és a második opció között vagy M.O-ra ugyanannyi idő alatt ér ide a cucc?
  • grizzly21
    #118
    most ugy lattam nekem is mintha elfogadna! erdekes
  • ugh268
    #117
    Rendben akkor holnap megpróbálom,köszi a segítséget.
  • grizzly21
    #116
    amazon.com ? az nem szallit. A bankkartyat a cim utan keri, tehat ha a magyar cimet elfogadta, akkor jo lesz. (de akkor nem ertem mi van).
    Nekem a sima amazon-os (nem viszonteladok) filmek/it cuccok mind hibauzenetet adnak a postazasi cim utan.