339
Haegemonia demo ma 16:00 !!!
  • Fugitive
    #139
    Szevasztok tud valaki egy szerver címet?
  • laca103
    #138
    Tud vki orvosságot a Z-buffer hibára?
  • Monoton
    #137
    senki semmit!!
  • Monoton
    #136
    Nincs
    Valami más ötlet???
  • Ottto
    #135
    van mp3dancered? azt nem szeretik a játékok, és kidobják magukat ;) Ki kell lépned belőle mielőtt játszani akarsz.
  • Monoton
    #134
    Sza mindenkinek!!!
    A problémám::
    Feltelepítem a gamet majd katt az ikonjára!!!!
    Nagy feketeség 5-6s-ig majd vissza a windowsba!!
    Mit tegyek !!!
    PIII850MHz
    Savage 2000 64Mb
    256Mb Ram
    WinXP
  • Ottto
    #133
    Sztem jó hogy van.
  • Hixer
    #132
    áhh kézikönyv mit sem ér... legalábbis én nem is olvastam, se a játékban azt a katonai adatbázist...
  • Ottto
    #131
    szal erre jó rendszer katonai inof. Többet kéne olvasgatnom a kézikönyvet!
    Thnx
  • Hixer
    #130
    nah akkor most helpelek:

    Abban a rendszerben van amiben a legtöbb bolygó van...
    3. vagy negyedik rendszer ha folytom mész a kémekkel a féregjáratokba... és ot persze hogy nincs semmi, illetve csak te nem lácc semmit. ha van két kémed egyszerűbb de 1 kémmel is jó.. az egyikre jobbklikk->rendszer katonai infó megszerzése->egyik bolygóra nyomatod amikor megszerezte látni fogsz egy hajót ott középen az az ellátóhajó, majd asszem akkor videó jön, és utána szabotálnod kell az ellátóhajót, aztán keresgélhecc tovább a rendszerér! mindegyikben csinálj rendszer katonai infót mer csak így lesz meg!!! jahh egyébként haegemonia.fw.huitt van földi végigjátszás.. marsi meg a DC-n
  • Fritz Von...
    #129
    Ja, az alap megvan nekem is eredetiben. Csak szóltam, aki idetéved, mert ennyiért nagyon megéri.
  • Ottto
    #128
    Nekem csak az alap van meg de az eredeti :)
    Kieg nincs de előbb ezt tolom végig aztán majd meglátjuk
  • Fritz Von...
    #127
    www.evm.hu

    Eredeti Haegemonia 1990,-ért. :)
    Meg Solon is, az is ennyiért. :)
  • Ottto
    #126
    Semmi gond legalább megpróbáltad
  • Ottto
    #125
    Semmi baj, most is segíthecc :D
    Mer most megint elakadtam. Megint Kucserával.
    Az a feladat hogy van el lerobbant hajó és meg kell találnom a kémeimmel, és ellopni valami találmányt. Meg valamilyen rendszert is fel kell kutatnom (Valami "A"bettűs rendszert).
    2 problem. 1:nemtalálom a lerobban hajót 2: nemtalálom a rendszert
    Az a baj hogy nincs meg sehol. végifutottam az össszes elérhető rendszeren de a végén minden le van zárva. Az egyik kémem csapdába is esett emmiatt mert nem tudott visszajönni
  • Hixer
    #124
    jah ezt a problemet én is átéltem legalább háromszor(a memóriám nem a régi) ocs hogy nem válaszoltam gyakrabban kéne a fórumot látogatnom
  • Hmuda
    #123
    Hát izé, nem voltam valami nagy segítség, de azért nincsmit.
  • Ottto
    #122
    Már sikerült átvinnem. az volt a baj hogy nem csak kucserát kellett vissszavinnem Édenbe hanem mindegyik kémemet. Bár üldözni így se üldöztek. Thnx a segítséget :)
  • Hmuda
    #121
    Akkor passz. Én a földiekkel voltam és amikor visszaért Édenbe, minden további nélkül beadta a sikeres küldetést.
  • Ottto
    #120
    Figyelmeztetett is. 3 (még nem ismert) terv ellopása után, Nilea szólt Kucserának hogy változott a terv, nem támadunk, csak jöjjön vissza Édenbe. Én el is indítottam vissza, de nem követte őt senki
  • Hmuda
    #119
    Csak akkor rendeld vissza, ha a fő karaktered erre külön figyelmeztet. Rakj össze egy kis fogadóbizottságot a járathoz mert majd üldözni fogják egy páran, de nem lesz vészes.
  • Ottto
    #118
    Hali. Eakadtam egy pályán és remélnykedem hogy ti kihúztok a bajból.
    salz már elég messze nyomulok, eleinte a marsiakat választottam (alz Niliával vagyok, nemtom számít e)
    Szal az a fe ladatom hogy Kucserával ellopjak 3 találmányt a bogaraktól. Ekkor szólnak hogy ha a kém végzett hozzam visssza Édenbe és ne támadjak. Jó. Visszahoztam Édenbe de semmmi. Ugyanúgy folytatódik minden. Miért van ez? Utána még vártam egy kicsit hátha van más feladat de nem jött semmilyen üzenetem.
    HELP
  • Hixer
    #117
    hájbáj!! nem tudtok végigjáccást??? PLZPLZPLZ kéne!! marsi is ha lehet!
  • Drizzthsz
    #116
    Milyen is? Nem tudom, most mire feleltél. Amúgy nekem radi 9800 van, meg barton 2500+
  • MX Maximus
    #115
    Nekem is ilyen problémám van!

    Drizzthsz! Légyszi írd le a konfigod! Nekem is szar a HM grafója!
  • Drizzthsz
    #114
    Episode 3 level 5-t hogy kell megcsinálni? Elvileg egy Kariag rendszert kellene elfoglalni, de aztán jön egy csapdaszerű vészhívás...
  • Dutch Flander
    #113
    Téged is megkérlek, hogy írd le a paramétereidet, konfigodat, hátha okosabb leszek!
    Íme: Légy oly szíves és írd le a paramétereidet, konfigodat, hátha okosabb leszek!

    Köszi!

    Az enyim: Win2000(sp4), ATI9200 VIVO (128Mb), 512DDR, kell más?
  • Dutch Flander
    #112
    Köszi, de már minden pecset kipróbáltem (az említett LINK-eset is). Mellesleg az 1.7, vagy melyik (a legutóbbi) pecs tartalmazza ezt az ati9xxx-et is, de ennek ellenére feltettem. Semmi javulás.
    Marad a felejtő...
  • Hmuda
    #111
    Mondjuk nekem egyszer előjött NVidiával, hogy a Szaturnusz gyűrűje átlátszott, de semmi egyéb.
  • Drizzthsz
    #110
    Igen, a www.haegemonia.hu-n, van vagy 32K. Bár nekem sincs gond, pedig ati kártya.
  • Hmuda
    #109
    Van egy spec ATI patch. Nemtom fent van-e neked, próbáld ki. Nemtom kell-e törés vagy valami, mert egyrészt nekem GF4-em van és eredeti gamém.

    LINK
  • Dutch Flander
    #108
    Szégyenlem magam, de nem originál a játékom, és így nem dobálok e-milt. Csak gondoltam, végre kipróbálom. Hátha nem jön be, és akkor fölösleges megvenni. De, ha ennyi a hibája (élvezhetetlen), akkor pláne nem veszem meg!

    Még ha leírnád a te konfigodat, meg a paramétereket, hátha okosabb leszek. Előre is köszi!
  • antijedi
    #107
    érdekes nekem is ati-m van de ilyet még nem láttam :)
    szerintem dobj egy mailt a fejlesztőknek
  • Dutch Flander
    #106
    #103-ra senkinek semmi ötlete???

    Kicsi a kép, de még látható:

    1. A gyűrű átlátszik a bolygón
    2. A mögötte lévő köd is (merthogy az a köd is elvileg mögötte van)
    3. A kisebb bolygó is elvileg a nagy, gyűrűs bolygó mögött van (érdekesen beleolvad)
    4. A háttérben lévő nagyobb csillagok is átlátszódnak a bolygókon
    5. A képen nincs, de az űrhajók is

    Amikkel már próbálkoztam:
    1. Egy rakat driver (ATI). A régebbieknél még az űrhajóknál is Z-buffer hibák tömkelege jelentkezett
    2. A játék legfrissebb pecse (az űrhajós hiba megszűnt, maradtak a tereptárgy-problémák)

    Mit, hogyan, hova, mivel???
    Marad az uninstall, pöcegödör?
  • Hmuda
    #105
    Legyártod, beállítod a megfelelő helyre (én pont a bolygó tetejére szoktam) és jobb gomb->Kitelepítés. Sajna nem lehet objektumhoz, csak helyhez kötni.Jókat lehet aratni ha ellenséges rendszer féregjáratához pakolod le (alt+jobbkilikk és kitelepítés).
  • Drizzthsz
    #104
    Valaki nem tudná megmondani, hogy a katonai bázist hogy lehet a bolygóra kitelepíteni?
  • Dutch Flander
    #103
    Mit tegyek???????????????????????

  • Mester01
    #102
    Ok ok irj nekem MSnen vagy Emailon
    MSN:[email protected]
    Email:[email protected]
  • John McLane
    #101
    Hali! Ide is leírom: ha van kedvetek multiban játszani a Haegemoniával, vagy IG2-vel, akkor gyertek fel IRC-re, Quakenet #haegemonia csati. Nincs regelve, de általában fennt szoktam lenni. Gyertek sokan, aztán csinálunk nagy csatákat :DDDDDDD
  • Dutch Flander
    #100
    Tud valaki seggit-enni nekem?

    Egyátalán foglalkozik még valaki az eredeti Haegemonia-val?