339
Haegemonia demo ma 16:00 !!!
  • westmoreland #259
    Úgy emlékszem, a cirkálót csak akkor lehet megszerezni, ha a marsi oldallal vagy.Ennek csak annyiban van jelentősége, hogy ehhez a hajóosztályhoz két küldetéssel hamarabb juthatsz hozzá.
  • hejyjyjy
    #258
    Üdv!

    A Mars megtámadásánál, amikor a vontatóhajó húzza a cirkálót, az mindenféleképpen megsemmisül?
    Én sehogy se tudom megmenteni.
  • FICEK9
    #257
    Köszi szépen a segítséget! Ez megoldotta a dolgot!
    THX!
  • SaGa Jr
    #256
    Bárkit és bármit meg lehet támadni, csak míg haver addig a dolog nem fog menni sima kattintással.
    Ekkor kényszeríteni kell (nem emlékszem már de talán a Ctrl és a támadás egyszerre vagy simán csak a támadás ikonra kell bökni majd a célpontra) a támadásra az egységeket.
  • FICEK9
    #255
    Üdv!
    Tudna nekem valaki segíteni?
    Úgy látom még azért él a téma, még ha kicsit megkésve is kezdtem el ezzel a játékkal foglalkozni. Az lenne a gondom hogy már az elején elakadtam, de fogalmam sincs hogy miért! A második "pályánál" amikor 2 csempészt kellene megállítanom hogy a Marsra jussanak az elsőt nem lehet megtámadni, de a másodikat igen, és az fel is adja. De az elsővel akkor mit kell csinálni??? Mert az csak megy és amikor odaér a Marshoz kiadja az üzenetet a játék hogy csalódtak bennem.... Most én vagyok a hülye vagy mit nem vettem észre?
    Előre is kösz a segítséget!
  • xenon 792
    #254
    az dobjon egy e-mailt ... ha ra erek jatszok én is.... [email protected]
  • xenon 792
    #253
    Hello. akinek volna kedve multizni a szolon hagyatékon ???
  • takysoft
    #252
    5:4-es lcd-m van, szóval nem tudom.
    de a fekete sávokkal még mindig jobban jártál, mintha széthúzná a képet:D
  • gytaka
    #251
    Köszi, mindkét tipped bejött.

    Viszont még mindig nem tudom, hogy hogyan lehet megszüntetni a két függőleges fekete sávot a monitor két oldalán az összes felbontás esetén. Olyan mintha nem bírná a játék felbontása a 16:9-es képmegjelenítést?

    Ugyanez a gondom a Battlefield 1942-vel is.

    Van esetleg ötleted?

    köszönettel
  • takysoft
    #250
    ismétlem #206

    de akkor idézem is:
    "-Sound System errorral néha kiakad a játék. Megoldás: Ne kattints az errorra. Ha kidobott a windowsba, simán kattints vissza a játékba. Tudsz játszani úgy is, csak a hang kicsit fura. Arra mindenesetre jó, hogy elmentsd a játékot, kilépj, és újraindítsd. Bizonyos pályákon többször is előjöhet ez a hiba, de nem túl jellemző azért"

    az áltátszóságra meg a megoldás: a starfield.mat file-t írd felül azal, ami a solon hagyatékban van.
  • gytaka
    #249
    Köszönöm a javaslatod, várom a feltöltést, jelenleg a 1.09-es van fenn, és az a nagy gondom, hogy grafikailag az egységek láthatatlanok 3d módban.
    + 1X simán fagyott, valamilyen hangprobléma miatt egyszer csal kilépett. Utána már csak "láthatatlan" egységekkel indult.
    Talán ezért kéne az ati patch.

    Egyébként grafikailag gyönyörű, teljesen normálisan megy.

    Ja és még valami: 16:9-es laptop megjelenítőn miért van egy-egy fekete függőleges csík a két szélen az összes felbontás esetén? Be lehet állítani "teljes" képernyőre, vagy csak így fut?

    Várom a fájlokat, Köszönettel

    (gép: ASUS ROG G73 JH Laptop)
  • takysoft
    #248
    #206-207
    (érdemes elolvasni a Win7 ugyanaz, mint a Vista. technikailag legalábbis)
    a patcheket most nem találom, de max 1-2 nap múlva hazamegyek, akkor feltöltöm.
    itt megtalálható pár, de nem tudom, h a magyar verzióval mennyire jól mennek együtt

    nálam a grafikai bugok javát a starfield.mat cseréje megoldotta(írd felül azzal, ami a solon-ban van)
  • gytaka
    #247
    Hali,

    szeretném a segítségeteket kérni: A legutolsó patch-et és az ati-javítást keresem, de sehonnan sem tudom letölteni.

    Úgy gondoltam, kipróbálom megy-e win 7 ultimate 64 bit alatt, de nagyon kéne a két javítás. Egyszerűen csomó hyelyen "csak volt", már nem tölthető, igen drága digital reality site meg kipurcant... mondjuk ezt sem értem, miért szüntették meg az oldalukat.

    Előre is köszönöm!!!

    [email protected]
  • Pusztító_78
    #246
    azt a 10-est megéri ha mielőtt megveszed kipróbálod és tetszik.
    én csak akkor veszek játékot ha a játék netes lehetőségeket szolgáltat és tényleg leköti a figyelmemet egy jó időre.és persze ha nem kell további lóvét invesztálni rá hogy tudjak játszani vele
  • xenon 792
    #245
    helo multizik valaki a Solon hagyatékon??
  • takysoft
    #244
    #239
  • xenon 792
    #243
    helo
    nem tud valaki a Haegemonia Legions Of Iron.hoz magyaritast? en angolul kaptam meg es nem kapok magyaritast sehol. Esetleg tud valaki linket ahonnan letolthetnem magyarul ??? Elore is koszi
  • westmoreland #242
    Főleg a kiegészítővel együtt.Nem pénz érte.Én még ma is játszom vele, nem tűnik elavultnak.
  • takysoft
    #241
    h mennyi ér és mennyi az ára.. az 2 külön kérdés:D
    szerintem ennyit simán megér:D

    egy új játék 10.000 forint.. na az nem éri meg:D
  • Pusztító_78
    #240
    hát ez van igazi régi játék ennyit ér ma :)
  • takysoft
    #239
    ez most vicc ugye?
    490 forint
    könyörgöm... XD
    egy hambi drágább:D
  • coolpet
    #238
    Hali!

    Patchet es cracket honnan tudok letolteni?
    gcw-n van fenn nocd patch de win7 x64 alol nemmegy, nameg a patchet sem talalom

    mindig kilep hol 2 perc hol 2 ora utan sound system hibaval
    magyar verzio alapjatek
    verzio 1.04
    kompatibilitasi modban es eredeti xp alatt is ezt csinalja.

    5let?
  • kalapos
    #237
    *megvásárolható

    sorry
  • kalapos
    #236
    Ha valakit esetleg még érdekel a Kirajzás megbásárolható 1032 Ft-ért.
    Én karácsonyra szereztem be magamnak.
  • takysoft
    #235
    tényleg... na akinek még így is drága az magára vessen:)
  • Desiderata #234
    már csak 490 Ft
  • takysoft
    #233
    bocs, mindig az alapjátékkal voltak gondjaim.

    milyen oprendszered van?
  • Scooter
    #232
    Segítség kéne. Én még a megjelenéskor vettem meg mind a 2 játékot.
    Az alap Haegemonia tökéletesen működik az 1.09-es patch-el.
    Viszont a Solon hagyaték nem megy. Belépek a skirmish-be és hiába választok ki egy pályát, nem rak be semmit. A többi menübe is hiába rakok be valamit, nem reagál semmire. A Solon v2.0-ával települ. Feltettem a v2.01-et is, de az se változtat rajta.
    Rendszer: WinXP SP2 (régen is ez volt és működött), DirectX 9.0c, Sapphire ATI Radeon X1600pro 512MB, 9.3-as Catalyst. Én a VGA driverre gyanakszom.
    Valakinek lenne valami ötlete? Aki megvette a gold verziót, annak nincsen véletlenül valami újabb patch-e a lemezen?
    Ha tudsz valamit, kérlek írj ide.
  • takysoft
    #231
    tudtommal nincs. 890 Ft amúgy nem egy nagy pénz, ha gondolod.

    ha gondolod esetleg nagyobb magyar torrent oldalakon találhatsz magyar verziókat...
  • cash888
    #230
    megvan az angol nyelvű játék, de szeretnék tenni hozzá egy magyarosítást? van lehetőség külön letölteni hozzá magyarosítást?
  • takysoft
    #229
    de, Cheat Engine

    persze nem úgy illik XD
  • TekkenMaster
    #228
    hahó!!!
    a 3.epizód 5.küldetésében mindig elfogy a pénzem.
    nem tudjátok véletlenül h hogy tudok a legkönnyebben pénzt szerezni?
  • kalapos
    #227
    Telepíteni úgy tudod hogy az állomást elviszed oda ahova akarod majd rajta egy jobb gombot nyomsz és kijön egy menü.Ott lesz hogy telepítés.Csak telepítés után használja a fegyverét.
    Bolygót foglalni csak úgy lehet ha idegen lakosság pl kalózok vannak ott.
    Van gy küldetés ahol egy kalóz bolygót kell kifüstölni ott jól jön az állomás.
  • lang14
    #226
    Kalapos: Semmi gond, ráérünk..

    Gibson9
    Kutatás ablak meg talán F5. nem kell keresgetni súgóban benne van ez is.. nagyon sok gyorsgomb van az útvonal tervezéstől a térváltásig (space) mindennek van.. hasznos tud lenni..

    katonai állomás bolygót foglalni? semmi értelme... viszont féreglyukhoz tényleg jó.. de van amikor csak a helyet veszi el (talán a bányászállomásos listán van)
  • kalapos
    #225
    Bocsi a késői válaszért.
    A kirajzás fenn volt egy oldalon de sajnos márt eltávolították így max a Kuchera átíratokra tudsz támaszkodni.
  • gibson9
    #224
    Köszönöm szépen a segítséget és a tippeket! :)
  • takysoft
    #223
    a kitelepítés egyszerű. jobb klikk a bázisra, és Kitelepítés.
    támadni csak kitelepítve tud, de akkor mozogni nem képes többé.
    bolygófoglalásra marhaság, mert félig szétlövik, mire odaér. bolygóvédelemre esetleg, de arra meg nem az igazi, mert rittig a bolygó másik felét lövik, ahova meg nem tud ellőni.

    Amire viszont nagyon jók, az a féreglyukak védelme. 3D-s térben tedd pont a férglyuk fölé picivel(asszem shift meg a b, vagy h, vagy milyen gombot, fene emlékszik, de súgóban benne van). és akkor ami átjön annak pápá..

    Ha tehetedd védd meg egy kémmel, mert(bár nehéz munka de) az ellenség szereti szabotálni.
  • gibson9
    #222
    Kézikönyből:
    12.5 Űrbázisok
    A Haegemonia: a solon hagyaték-ban az űrbázisok kezelés szempontjából már majdnem megegyeznek a hajókkal: tetszés szerinti alkalommal újratelepíthetők. Néhány fontos megjegyzés:

    · Bázisok továbbra is csak letelepítve képesek támadni

    · Az űrbázisok lakosságpusztító képessége nagyban csökkent. Használhatók bolygófoglalásra, de sokkal kevésbé, mint az eredeti játékban!

    Na ebben kérnék 1 kis segítséget ha nem gond. Mit jelent ez, hogy letelepítve? És hogyan tehetem meg ezt? És az űrbázis automatikusan támad?
    Másik: Bolygófoglalásra, hogy használhatom? Oda is lekell telepíteni? Amikor kijelöltem az űrbázist, akkor nem jelent meg célkereszt ha rámentem a kurzorral az ellenséges bolygóra.
  • gibson9
    #221
    Tudom, hogy a cd-n van rajta a kézikönyv. Bár nekem nem pdf-ben, hanem doc.-ban de ez mondjuk lényegtelen. Meg ugye van egy HTML fájl, ami a neten jeleníti meg azt.
    Nagyon nem vagyok tapasztalt játékos, de AZ akarok lenni :DDD Tetszik a játék még így is, hogy nagyon kezdő vagyok.
    Na és már meg is találtam a kérdésemre a választ :D
    Azért kösz! :)
  • takysoft
    #220
    "Read the f***ing Manual"
    nem "Read the f***ing Help":D

    A Kézikönyv nem a játékból érhető el, hanem a CD-n van PDF-ben.
    Ha nem vagy tapasztalt játékos, akkor mindenképp érdemes belenézni.