801
Bezárt a bazár. Továbbiakban tessék máshol hirdetni (aláírásodban, médiaajánlat ...), vásárlóknak meg google.hu.
  • karajjj
    #761
    az nem hiányozhat
  • Rockynhooo
    #760
    azért a Juves Nedved mez mindig megbújik a sztoriban
  • beny10
    #759
    SZiaasztok,van eladó barcelona minisálam tapadókorongos (autóba kiválló disz,van még barcelonás karkötőm,barcelonás kulcstartóm,barcelonás autószászlóm,van egy juventusos pavel nedved mezem,juventusos karkötőm.
  • fodorpetii
    #758
    Hello...engem Szurkolói zászló érdekelne... igy szoba falára kitenni..Hol lehet kapni és kb mennyibe fáj?
    Lehetőleg Real Madrid-os kéne...
    Köszi előre is
  • beny10
    #757
    oké
  • ForzaInter
    #756
    attól még nem kell 10/ beírnod, elolvastuk elsőre is
  • beny10
    #755
    nem akkarok annyira megszabadulni töle
  • karajjj
    #754
    ezt is tudomásul vettük, tedd fel vaterára inkább ha ennyire meg akarsz szabadulni tőle
  • beny10
    #753


    van egy juve pavel nedved-es mezem 1200 ft-ért akir édekel az irjon privátba. vagy [email protected]
  • karajjj
    #752
    láttuk elsőre is -.-
  • bobbyfischer
    #751
    Van egy Olasz mezem kappa Xl-es 3000ft-ért eladó,ha valakit érdekel !
    [email protected]
  • bobbyfischer
    #750
    Van egy Olasz mezem kappa Xl-es 3000ft-ért eladó,ha valakit érdekel írjon rám!
    [email protected]
  • karajjj
    #749
    az egy dolog, hogy thaiföldön meg malajziában vannak az adidas, nike stb gyárak, de vannak bizonyos minőségi szabványok, gyáthatják az eszkimók is felőlem, de nem az a lényeg, hogy ki csinálja, hanem, hogy milyen minőgsében gyártja le...
  • bobbyfischer
    #748
    Eredeti,nem eredeti,a válasz inkább az,hogyha valakinek van 12000 forintja egy új mezre annak van 18000 is,én inkább a használt eredetire szavazok jóval olcsóbban,különben meg az angolok is többnyire Marokkóban meg Thaiföldön csináltatják a poloikat,de többnyire a Franciák és a Portugálok is,Németeknél ugyanúgy előfordul és a Hollandoknál is,azt kellene inkább tudni pontosan helyileg hol van gyára az Adidas-nak a Reebok-nak a Nike-nak stb és egyszerre kiderül-hogy az eredeti sem eredeti...Aki 10000-ekért vesz mezt magára vessen az nem tudja merre van a Háda..
  • bobbyfischer
    #747
    Van egy eladó Kappa Olasz válogatott kék színű eredeti XL-es mezem 3000 ft-ért ha valakit érdekel írjon rám a [email protected] netcímen!
  • beny10
    #746
    van egy juve pavel nedved-es mezem 1200 ft-ért akir édekel az irjon privátba.
  • beny10
    #745
    az ebay az aukciós oldal?
  • beny10
    #744
    van interes,juventusos,barcelonás,real madridos,németes,spanyolos,chelseaas szurkolói karszalagom,karkötőm,
    500 Ft/db.
    érdeklödni: [email protected] vagy privátba.
  • beny10
    #743
    Én azt mondom ha valaki hordja is a mezt akkor vegyen eredetit,de csazért hogy a falón logjon vagy a szobába csak ugy legyen azért nem érdemes eredetit vennni.
  • ForzaInter
    #742
    Érdekelne, csak most nincs rá pénzem..

    Am én nem láttam hogy vaterán írnak hogy hamisítvány a mez.:D
  • BADE
    #741
    10ezer alatt kizárt,hogy veszel mezt
    Én is "nagykerből" hozatom és bőven 10ezer fölött jön be+rakok rá kis hasznot,másképp nem érné meg behozni
    Nemhiába adják a boltokban is 17-18ezerért
    Ebay-en 10dolcsiért+postaköltségért hírdetik a mezt+nadrágot,kicsit komolytalan
    Én árulok ilyen hamisítványokat is,de a vaterás hírdetésben az szerepel is,hogy hamisítvány!!!
    Ráadásul jót mosolyogtam,mert az egyik hírdető az ebay-es képet rakta fel vaterára is és még bizonygatta,hogy eredeti...
    Amúgy tudok hozatni Eredeti Nike 09-10 Inter mezt(hazait és vendéget is) ha érdekel.
  • ForzaInter
    #740
    És amik a vaterán vannak, az is hamisítványok? Ott is vannak fetn 8-10 ezerért.
  • BADE
    #739
    1cm széles és kb.26cm hosszú
  • BADE
    #738
    pont ezt bizonygatom én is a vaterán,ebay-ről rendelt hamisítványok

    Én 15,5ezerért hírdettem(illetve hírderem is) vaterán(amúgy 14,5ezer)és tudok róla számlát mutatni,hogy angol sportshopból való.
    Inkább a hamis mezek mennek,de az eladó még oda is írja,hogy eredeti,bazz nekem nem lenne pofám
  • karajjj
    #737
    van eredetim is, annak semmi baja, havernak is van eredeti meze, annak sincs semmi baja...
  • beny10
    #736
    de ha úgy van kimosva akkor az eredetiről is lejön a felirat meg elkopik
  • beny10
    #735
    van egy eladó juventusos pavel nedved mezem,meg egy juvetusos karkötőm.akit érdekel az irjon,privátba vagy [email protected] email címen.
  • karajjj
    #734
    ez a baj, hogy csak kinézetre... :D engem egyel átkúrtak
  • ForzaInter
    #733
    biztos, én még nem vettem olyat, de kinézetre ugyanugy néz ki mint az eredeti, szal elég jó kis másolat, mert nem mondanád meg hogy copy:D
  • karajjj
    #732
    dehogynem, felválik a szponzor felirat, sokszor hibás a varrás, lekopik a márkajelzés, gagyi módon van hímezve a címer stb...
  • ForzaInter
    #731
    Azok egy az egyben olyanok mint az eredetiek, különbséget sem lehet észrevenni.
  • beny10
    #730
    valaki mondja meg hogy mivel jobb egy eredeti mez mint egy nem eredeti?azért jobb mert drágább vagy miért?vagy azért vesznek azt hogy elmondhassák hogy eredeti mezem van XD.
  • beny10
    #729
    nem mondtam hogy újj kel,nekem jó a használt is csak ne legyen kifakulva meg szakadva se legyen.
  • beny10
    #728
    honnét veszitek hogy másolatok?
  • Kaplan
    #727
    A Vateran arult mezek azok mind nagyon szep es igenyes masolatok.
  • ForzaInter
    #726
    kik?
  • Hajnalcat
    #725
    Látom, itt vannak félreértések....
  • karajjj
    #724
    és általában ebayről rendelt kínai hamisítványt árulnak drupla áron...
  • ForzaInter
    #723
    lol, eredeti mezt újat annál nem kapsz olcsóbban, egy boltban 15-20 ezer közt van egy eredeti mez, de vannak akik 8-10 ezerért is adják, de persze az nem bolt, ha nem neten hirdetik oldalukat..
  • beny10
    #722
    van interes,juventusos,barcelonás,real madridos,németes,spanyolos,chelseaas szurkolói karszalagom,karkötőm
    érdeklödni: [email protected] vagy privátba