299
Nyomás:)
  • yafyaf
    #257
    hali!vegre lejott ez a monstrum. feltelepitettem, kb. 20adszori probalkozasra most eljutottam a login kepre. Namarmost en mailben ezt kaptam:

    "Thanks for downloading the Asheron's Call 2 beta. Hope you enjoy it! Make sure to keep an eye on http://www.fileplanet.com for future beta programs.

    To log in, you will need the following unique information:

    Username/e-mail: File18729
    Password: *************

    DO NOT SHARE this information with others or you may not be able to log in to the beta!

    Enjoy!

    -The FilePlanet Staff"
    ha a fenti ket dolgot adom meg, akkor nem akar beengedni. lehet, hogy valamit elneztem?

    yafyaf
  • magus
    #256
    ok akkor mar rakom is fel:PPPP

    bazz pedig annyira jonak nezett ki annyira beleltem magam ebbe a vilagba:(
  • DonnieBrasco
    #255
    Álljon előtted példám égő oszlopként (kb. annak érzem magam :))
    Okos ember más kárából tanul...
  • magus
    #254
    akkor amint latom szar a beta, es meg sem mereszeljem felrakni...
  • DonnieBrasco
    #253
    És ez az elmúlt 4 napra igaz, és mindegyiket ez az orbitálos szarhalmaz cseszte el....
    bocs a stílusért, én pl. még soha nem verekedtem, de ha most előttem lenne aki olyan faszságot megenged, hogy egy ennyire szarul megoldott patchelés után _hagyja_, hogy az update kliens rátöltsön az egész tetejére egy _régebbi_ patchet, ezzel tönkreb***va helyrehozhatatlanul az egész 1,3 gigányi programot, azt úgy vágnám orrba hogy a tarkóján jönne ki....

    Fhhhhh.
  • DonnieBrasco
    #251
    Na, mivel egyik legnagyobb hibám, hogy csak a legvégső esetben adom fel, rászántam újabb 8-9 órát, és reinstall után leszedtem azt a 60 megás borzalmat. El is indult (jéé), majs 10 perc játék után szó nélkül kidobott.
    Ezek után újraindítanám a játékot: .....
    hibaüzenettel minden esetben elszáll az AC2client.exe

    Na itt következett az uninstall.

    DB
  • DonnieBrasco
    #250
    Ne is mondd, ha tudtam volna hogy ilyen sokáig tart (és hogy melyik serveren), mára egy istennel nyomulnék benne :((( most meg a winyóhalál miatt (aminek szintén ez az **-* AC2 az oka), a Neocron is elveszett....

    DB
  • DonnieBrasco
    #248
    Hogy ne szidjam ????????
    Meséljek még ? Ma éjjelre bekapcsolva hagytam a gépet, hogy 8 óra alatt nagy nehezen leküzdje azt a majdnem 60 mega rettenetes mennyiségű adatot (2 full CD lejön annyi idő alatt _bárhonnan_)

    Reggel mi fogad ? "Connection to authorization server lost". Jó, újraindítom, klasszikus hibaüzi (ac2client.exe caused an error in "unknown". Barvó, Bill.
    Gép újraindít, játék újraindít: ugyanez. Akárhányszor.
    Hallgassatok rám és töröljétek a P-be.
    Ez a világ szara.

    DB
  • Xboxman
    #247
    Mi lett a logoddal Hangi?
  • Hangianix
    #246
    es egy k-val tedd azt :D
  • Hangianix
    #245
    rakkattintasz a logojara es megtudod :D
  • zippofcy
    #244
    Hat a tomper ICQ uinjat sajna nem ismerem :(
    De itt van lejjebb a link amire kattintva nekem siman elkuldte a pass.ot kb 3 napja, anelkul hogy lehuztam volna az installt. Ezert nem ertem miert nem rakta meg fel vki vmi normalis helyre. Ez meg csak nem is warez hogy rogton toroljek.
  • DonnieBrasco
    #243
    Ne durrogjál, hanem kérdezd meg tompert ICQ-n... jobban jársz mint a fileplanettel...
    Amúgy meg betelt a béta, még tegnap. Nekem mondjuk van régebbről jó passwordöm, csak úgy tűnik sose lesz fent, mert a 2-3 KBos sebesség mellett a büdös életbe nem jön le ez a tetű peccs....

    Most nem tudom, hogy anyázzak-e, mert 85%-nál behalt a töltés, vagy inkánn örüljek, amiért csak előlről kell kezdenem, és nem kell még 1szer az egészet újra installálni....

    Egészen új dimenziók nyíltak az elmúlt pár napban a számítógépes balfaszságok okozta frusztráltság területén előttem... nem rossz kötélideg-tréning az tuti.
  • zippofcy
    #242
    Na en meg lehuztam a Fileplanet ausztral public szervererol. Le is jott hiba nelkul szepen a Flashgettel. Nem jelzett ki semmi hibat. Elinditom.... megy a %jelzo csik ... eleri a 99et es kozli: an I/O error occured ... corrupt installation file. Hat ez szep. Es megcsak meg sem szakadt kozben 1x sem. Mi a faszer nem tudjak bezippelni??? Vki igazan feltehetne az 500MBs filet egy magyar ftp-re, dehat a magyarok faszsagat meg ossze-nem-tartasat ismerve erre semmi esely. Igy legalabb van mire felvagni annak akinek eddig lejott :) Ugyhogy holnap megint lehuzom. De csak mert kivancsi vagyok a grafikai engine-jere. Jobban belegondolva talan meg sem eri ...
  • DonnieBrasco
    #241
    Rájöttem :) UTÁL engem a Micorsoft és dierkt szívat !

    Leszedtem már 50 megát, erre lefagyott, újra kellett indítani a gépet.

    Újraindítanám a progit, erre közli, hogy a portal.dat file korrupt (igenigen, az a 972 megás), és nem indul.

    KÖSZÖNÖM !!! Nem találok szavakat....
  • radical
    #240
    http://www.ausgamers.com/files/?agn=download&id=3445&end=1
  • yafyaf
    #239
    hali!
    fileplanet-en kivul nincs mas mirror?
    23 oraja toltom TVNET-tel es 49% jott le. Ez valahogy kisse nevetseges. ELore is kosz, ha valaki tud segiteni,
    yafyaf
  • DonnieBrasco
    #238
    Ne is mondd, az a játék ehhez a szörnyeteghez képest egy álom... még el se tudtam kezdeni de már utálom :)
    Ennek ellenére megnézem, most már.
    Neocron amúgy még 2 hétig megy ! Csakhát nekem a partícionáláskor ment az is a levesbe :(((

    DB
  • Lazarus
    #237
    Hát nem tudom, engem annyira nem tud lekötni a game, Neocron után lehet hogy kicsit magas nálam a mérce
  • DonnieBrasco
    #236
    Na, délután 6 óta lejött 30 mega... nem rossz, mi ?
    Hihetetlen.
    Milyen pingek vannak ?

  • Lazarus
    #235
    Felmegyek a Green szerverre Jimbo néven
  • Xboxman
    #234
    Volt már lent valaki Daungenben?Kurva buli:)
  • DonnieBrasco
    #233
    Kiszámoltam, 50 mega van hátra, és 2Kb-tal jön, nem egész 7 óra alatt jön le.

    Szép :)
  • Xboxman
    #232
    Velem ilyen az Arwic Outland-nél történt
  • DonnieBrasco
    #231
    Ja, kezd elegem lenni ebből a nyamvadt csellóból is, már 10ezres kis városkákban is 5-8 Mbites kábelneteket telepítenek 10-18 ezer forintokért/hó, mi meg örökre 512 kbitre vagyunk bekorlátozva, úgy tűnik...

    Bocs mindenkinek ma ilyen hőzöngős napom van, de az összes játékom (+állások), mp3-am, filmem, doksim (munkák) elveszett, ami nem volt CD-n. És sok nem volt CD-n.

    EH.
  • I.C.ram
    #230
    Ma épp járkáltam egy elhagyatott helyen messze a civilizációtól, erre találkozom egy emberrel, akivel gyorsan össze is haverkodunk, és party-t alakítunk, majd szépen lassan csatlakoztak hozzánk mások is. A végére már 12-en voltunk. :)
  • DonnieBrasco
    #229
    Te, ha nem ez lenne kb. a 8. béta amiben részt veszek, teljesen jogos lenne amit mondanál.
    De ehhez képest a Motor City Online vagy a Neocron bétái egy-egy ÁLOM voltak !

    Ok, hogy ha valami Microsoft, az szar. De hogy miken mentem keresztül az elmúlt 4 napban emiatt, azt egyrészt hely+idő hiányában nem írnám le, másrészt még most is remeg a kezem ha rágondolok... csak címszavakban: 25 GB adatvesztés egy elcsesződött partícionálás miatt, fél nap WinME reinstall (4x fagyi), az ac2 kliens 4 (NÉGY)-szeri letöltése (3x megszakadt), kb 7-8 óra installálgatás, ésatöbbi ésatöbbi

    Ok, hogy a fentiek egy részéről nem az AC2 tehet... de azokról is a Microfos !!!

    Rájuk vagyok ideg, nem az AC2 bétára (bármennyire ostobán is oldották meg)

    DB
  • radical
    #228
    Már bocsánat de mi ennek a programnak a megnevezése? Asheron's Call 2 Public !!!!!BETA!!!!
    Ezért nem kellene problémázni hogy szar az installer, sok hely kell neki túl van terhelve a szerver, lassú a letöltés stb. Ez egy béta program amit szerencsés vagy hogy tesztelhetsz. Ha kijön a végleges -amiért fizetsz- és abban ugyanezek a hibák benne lesznek akkor jogos a harag, de addig csuti. (Nekem is 50perc alatt jött le a 60megás peccs ADSL-en...)
  • Xboxman
    #227
    Csak a Chellosoknak jön ilyen szarul!
  • DonnieBrasco
    #226
    Már az "megy"... azért a 0,5-3 Kb/s nem egy kábelnetes idegeinek való !!!!!!!!!

    Mégis, most mit lehet tenni ? Várni 2 teljes napot amíg lejön, vagy meg lehet szerezni ezt a 60 megás szart máshonnan is ! Kezd _nagyon_ tele lenni a tököm, hogy 4. napja szarakodok ezzel, és még mindig nem játszottam 1 percet se !

    Egész életemben szíből fogom rühellni Billgécéket, ez már biztos.
  • Xboxman
    #225
    Méghozzá 60MB:)
  • Lazarus
    #224
    belül is lesz töltés
  • DonnieBrasco
    #223
    Hmmm most installálgatom (ezer thx. to tomper), és már vagy a hatodik 2-2,5 megás peccset szedi...
    Most már kivárom...
  • toMpEr
    #222
    ize...Shift+2
  • I.C.ram
    #221
    Nem müxik. :(((
  • I.C.ram
    #220
    Hát megpróbálom, de szerintem próbáltam már a shift+f2-t. Azért köszi, megnézem.
  • I.C.ram
    #219
    Hát megpróbálom, de szerintem próbáltam már a shift+f2-t. Azért köszi, megnézem.
  • toMpEr
    #218
    Shift+F2-re elojon egy ablak, de alapbol nem jelenik meg rajta semmi...az options-ban lehet beallitani,hogy mi jelenjen meg rajta
  • Lacc
    #217
    Most töltöm azt a 60 megás patchet. 5K-val jön... Csak nekem ilyen lassú? Külföldre jó pingjeim szoktak lenni, letöltés is megy 40-50k közt. :/ Mindegy már lent van 30% :D
  • I.C.ram
    #216
    Segítsetek! Nincs chatem a játékban, és sehogy sem lehet behozni. Csak a menüsáv van alul, de azon sincs chat. :(