299
Nyomás:)
  • toMpEr
    #215
    hat ja...ez van
  • radical
    #214
    Akkor hiába van ott egy jó cucc ami nem kellett a fazonnak, nem tudom felvenni? Ezt nem hiszem.
  • toMpEr
    #213
    mert nem te olted meg a szornyet, amibol kiesett a cucc
  • radical
    #212
    Miért nem tudok felvenni tárgyakat a földről? Azt írja ki hogy Cannot pickup the item is not under your controll vagy valami hasonlót. Viszont szörnyhullából fel tudok venni cuccot. Hogy van ez?
  • DonnieBrasco
    #211
    Hehe, 25 GB hely a C:/ meghajtón "nem elég" ennek a fosnak.
    Amihez a Microszop hozzányúl, az mind totál szar ???? Félelmetes.
  • toMpEr
    #210
    mondjuk a telepito exe mar nincs meg...szoval gaz
  • toMpEr
    #209
    icq me es megbeszeljuk
  • Tafaya
    #208
    Telleg nincs fenn sehol? Fileplanetrol lejott 418 MB aztan megszakadt, megegyszer nem akarnam elinditani
  • KeviN
    #206
    egy gyors kerdes : ti is 20. szinten kezdtek, vagy az meg a gyakorlas resze ? (amikor a rovarokat kell a rombol kiirtani ?)
  • I.C.ram
    #205
    Én se látom. :(
  • I.C.ram
    #204
    Ez nem Donnienak ment, hanem általánosan. Mire érdemes adni az elején?
  • I.C.ram
    #203
    Én Kukri néven vagyok benn a játékban, de csak késöbb jövök.
  • toMpEr
    #202
    redmond mar down is marad....
  • DonnieBrasco
    #200
    Jókor szólsz... most fogom átpartícionálni a winyómat :( gyorsabb mint ha leszednem újra ez egész francot.

    Azért ebből már lehet sejteni, miért utálja minden normális ember a Micrsoftot... mi a FACÉR kell ugyanazt az 500akárhány megát HÁROMSZOR is kitömöríteni, és ha már ki kell, MIÉRT nem adhatom meg, hogy hová ????

    Baromarcúak.
  • ayden
    #199
    Jó látni hogy nem csak nekem szállt el a kis tamagocsim:)
    Most aztán majd retteghetnek a sárkányok a kis hentesemtől:)
  • Lazarus
    #197
    Én is a kitömörített változatot szedtem e tompertől :)
  • Xboxman
    #196
    Kurva jó,kifagyott a game és most újra le akarja töltani a patc-et:((
  • DonnieBrasco
    #195
    Nabazz, nekem az egész C: partícióm 2,1 giga, _SOSE_ lesz ott másfél GB szabad hely.. ekkora pöcsséget !! Valahogy csak meg lehet oldani D: meghajtóval, (naná, hogy Microsoft termék.... agyatlanok)
  • zippofcy
    #194
    Akkor most megy a beta vagy nem?
    Mar regisztraltam magam, van pass.om de lehuzni meg nem tudtam, a szerverek allandoan foglaltak. Tenyleg nem vette senki a faradtsagot hogy felrakja vmi magyar ftp-re??? :(
  • Lazarus
    #193
    a Redmond szerveren van mind2 karim
  • Lazarus
    #191
    Nem megy a washingtoni szerver :(
  • Xboxman
    #190
    Valaki tudna írni a nevemben "Klin 'targ-nak ,hogy mikór és hol legyen meeting,ugyanis tegnap az egész csapat belefulladt egy kanyonban lévő folyóba(mentünk mobot hentelni,találtunk is pár fasza cumót),meg ,hogy véletlenűl töröltem a Gulidot és jó lenne ha visszavenne:)?
  • toMpEr
    #185
    szerintem picit tobb....nekem is le kellett torolni a masik windowsomat, hogy felferjen
  • Atomy
    #184
    Most én vagyok a béna, vagy tényleg 1.5GB hely kell a telepítésnél a C: meghajtón? Nincs kedvem átparticionálni.
  • toMpEr
    #183
    Íme még néhány kedvcsináló:


  • toMpEr
    #182


  • I.C.ram
    #181
    Én most rakom fel!!! Húú de izgi. :)
  • radical
    #180
    Én is szedem a cuccot, ha lejött akkor holnap este kellene együtt nyomnunk egyet!
  • toMpEr
    #178
    ha nagyon kell, akkor keress meg icq-n
  • Xboxman
    #177
    Én is ítram neked,meg másnak is(nem magyar),de valahogy nem müxik
  • magus
    #176
    JÖN

    JÖN

    HOLNAP MEGYEK

    VARJATOK MEG:)))

    MENNYUNK MAJD EGYUTT
  • magus
    #175
    http://www.fileplanet.com/betas/ac2.aspx

    erre regisztraltam magam. hova is?
  • magus
    #174
    na letöltöm, holnap mar remelem egyutt irtjuk az ellent
  • DonnieBrasco
    #172
    Persze ÉN vagyok a hülye, mert nekiállok explorerrel letölteni, és persze anyázok, amikor 330 megánál sutty megszakad...
    Tanultunk a dologból, ráengedtem a DAP-ot, ezzel csesszen ki, ha tud :) szal 3-4 óra múlva jövök a multiba :))

    DB
  • toMpEr
    #171
    segitsen mar valaki...azt se tudom mit kene csinalni, vagy honnan lehetne questet szerezni
  • toMpEr
    #170
    "/tell toMpEr, üzenet" -el tudtok irni nekem...en irtam ass archernek, de sajna nem irt vissza
  • Lazarus
    #169
    ja igen igen :D
    Majd holnap kiderül igazam volt e :)
  • yafyaf
    #168
    koszike. tvnet rulez, 8k-val jon az anyag.. na mind1 talan szerdan mar jatszani is tudok :}
  • DonnieBrasco
    #167
    miféle nov 1??? olvasod is a hnlapot, amir reklámozol ???? Megjelenési dátumok: Neocron: Nov 1.
    Foglalkozol még vele ?
  • Lazarus
    #166
    miféle nov 1?