299
Nyomás:)
  • Adam5
    #299
    ja amúgy van 15napos trial, most töltöm
  • ayden
    #298
    hát igen én is a reden vagyok és ott van pezsgés rendesen
    de most láttam a hivatalos oldalon hogy még 11 nap és vége az ingyen mókának:(
    szal valami más után kell most néznem:)
  • Xboxman
    #296
    Hát néha rámjön az ötperc és játszok vele:)Gyüjtök egy kis XP-t ,de olyan unalmas az egész mint a szar úgyhogy inkabb Jk2-ök szabadidőmben!Egyéként a Green szervren néztem és ott máig annyian vannak(senki se szeretne level 0-ról indulni ezért jönnek a red-be)!
  • ayden
    #295
    Jéé csak nem jáccanak magyarok is:)
    Na talán még hallani fogok valami magyart is a serveren.
    xboxman:nemtom honnan szedted hogy 30an lézengenek a serveren 1000en minimum vannak mindig, bár lehet te a test serverre léptél fel:) azért nem volt senki.

    Ha esetleg valakinek lenne kedve jáccani engem /tell Ayden, szöveg-el lehet elérni. Ha fennvagyok akkor ugyis röpülni fogok azonnal:)
  • Xboxman
    #294
    No?
  • Xboxman
    #293
    2400 GHIHI
  • Xboxman
    #292
    Közben rájöttem:)Van egy nagyon fasza varászlatom "Rushed Recovey" ami 200valahány HP-t sebez,namármost az a gond ,hogy csak magamon tudom elsütni:((Hogy lehet megcsinálni ,hogy a MOB-okon is menjen?MEg elvileg vannak sárkányok és különböző ütős MOB-ok a gameben azokat hol találom helyileg?
  • Xboxman
    #291
    De mivelhogy mazohista vagyok ezért tovább játszok:)Elosztottm az összes skill pointomat különböző Magic skillekre!Hogyan tudok varázsolni?
  • Xboxman
    #290
    Es megint toroltek a karimat,immaron harmadszorra,ezt egy SWG-nel meg elturnem ,de ennel a gyetvanal nem!
  • Xboxman
    #289
    Nem játszik vele senki(pedig Public beta),a külföldiek se játszanak vele(20-30-an lézemgtek a szerveren)!
  • Taranov
    #288
    Szoktak ezzel az Asheron's Call-as játszani magyarok? És ha igen; milyen gyakran?
    És melyik korban játszódik a játék?

    Köszi: Taranov.
  • TheZsenyka
    #287
    Poén: valaki letöltötte korábban a cumót, feltelepítette és nagyban játszik vagy 5 perce a történettel amikor kap egy üzit:

    "THE PUBLIC ONLINE BETA TEST SESSION HAS ENDED. THANK YOU FOR YOUR PARTICIPATION..." vagy valami ilyesmi :)
  • Szöcske
    #286
    A bétának már régen vége, csak ha előfizetsz, akkor tudod kipróbálni. (Sztem kurva jó)
  • toMpEr
    #285
    ezt a kerdest talan logikusabb lett volna feltenni a daoc topicban, amugy nincs
  • magus
    #284
    illetve vmi tiral amiben ki tudnam probalni?
  • magus
    #283
    daochoz nincs beta?
  • Xboxman
    #282
    Újra elkeztem gamelni 1 óra alatt eljutottam lv8-ra oszt ennyi elég is volt belőle egy életre(az egész szerveren 30-an lézengtek)Nagy bukás lesz a cucc...
  • ayden
    #281
    zippofcy hidd el nagyon szivesen kipróbálnám azokat is de nincs nekem havi 3ezrem arra hogy ilyenekkel jáccak, de ha lenne is akkor is csak nyáron próbálnám inkább ki mert akkor télleg ki is tudnám használni, mert igy suli mellett nem igazán érné meg számomra. AC2-vel is csak azért jáccok mert ingyé van, Neocronról meg sajna lemaradtam:( mert a gépem mindig bemondta az unalmast az inditásakor.
    Na mind egy majd talán egyszer összefutunk még valahol:)
  • zippofcy
    #280
    Utoljara mondom: probald ki a DAoCot. Vagy az EQt. De ennel meg az AO is sokkal jobb. Legalabb megerted miert nem jatszik ezzel a szarral senki :) Hidd el havi 3 rongy semmi egy olyan jatekert amivel naponta tobb orat jatszol. 2 mozijegy se jon mar ki ennyi penzbol lassan. :(
  • Xboxman
    #279
    Jaja nagyon bena a cucc:(Ha mar hentelesre épül a cucc meg lehet csinalni ennel nívosabban is(ala Daoc)!
  • radical
    #278
    Akkor várd ki a Star Wars Galaxiest.
  • DonnieBrasco
    #277
    kimaradt egy "O" betű--- eh
  • DonnieBrasco
    #276
    Necron :)
  • I.C.ram
    #275
    Elég gázos a játék, szerintem ez is csak a hantere megy, semmi másra. Nekem olyan játék kell, ahol egy gyilok nélkül is meglehet élni, és fejlődni.
  • DonnieBrasco
    #274
    Bölcs :))
  • ayden
    #273
    Hmm, nem tudom elhinni hogy csak én nyomulok egyedül ezzel a játékkal, csak van valaki aki még nyomulezzel a gammával magyarországon. Ha esetleg még vannak ilyen emberek azok lécci irjanak nekem:)
  • RAZZY
    #272
    Hehh elkezdtem letölteni, majd bejöttem a fórumra és gyorsan le is állítottam
  • ayden
    #271
    Nekem ez az első MMORPG szóval nem tudom mennyivel jobb/rosszabb mint a többi, a lényeg nekem tecci és ennyit egy játékkal már régen jáccottam, még az UT2-t is elküldtem szabira miatta:)
  • yafyaf
    #270
    Tobbiek szerint is ennyire szar? En az 1-el jatszottam, meg a beta idejen, es nagyon megfogott. Ja, amugy tudtok egyeb ilyen stilusu (fantasy) mmorpg-t, ami egyelore nem fizetos (beta)?
  • zippofcy
    #269
    ui: thx Tompernek az ftp cimert, nelkule a velemenyem nem johetett volna letre :)
  • zippofcy
    #268
    A patchet delelott kell leszedni, akkor siman lejon. Bar az mikrofosnal ugye ... :(
    Na mint "nagy" MMORPG szakerto (nemi EQ, 2 honap AO meg sok DAoC): ez a game egy fos.
    Akit egy kicsit is kepes lekotni az rogton vegye meg a DAoCot, ossze se lehet hasonlitani a kettot.
    Szvsz az MS nagyon pofara fog esni ha ezzel kijon.
    Egyedul a grafika az ami tetszett (tenyleg szep, foleg a viz) de a tobbi??? Az egesz jatek elnagyolt, kiforratlan, a fejlodes rendszer egyenesen rohejes. MMORPG 6 eveseknek. Ehhez kepes a Diablo a szerepjatekok csucsa :)
    Raadasul 256MB rammal annyit swappol hogy az mar felhaborito. Meg se birtak irni rendesen :(
    Raadasul tobb mint 1 evvel a DAoC utan kijonni egy olyan jatekkal amiben egy kuldetes igy nez ki: teleportba be, 3 perc toltes, teleportbol ki, fel perc jatek, teleportba be, 5 perc toltes ...
    Na aki jatszott a DAoCal az tudja mire gondolok. Aki meg nem ... sajnalhatja :(
    ui: csak nehogy a World of Warcraft is egy ilyen vegletekig leegyszerusitett szemet legyen, mert a grafikaja szvsz nem lesz ennel sokkal szebb, es akkor mi marad neki? Meg a szepseg se :(
  • DonnieBrasco
    #267
    Szívemből szóltál. A legjobban a Neocron elvesztése fáj, mert most szívem szerint a maradék 10 napra is újrakezdeném.. de hogy megint leszedjem az 1,2 gigát meg a rahdeli patchet... még akkor is ijesztő, ha tudom, hogy simán, gyorsan és zökkenőmentesen menne....

    DB
  • Szöcske
    #266
    Nekem 3 reinstall és 3 patch letöltés után sikerült belépnem.
    De az igazat megvallva, elég nagyot csalódtam. Korábban a Dark AGe of Camelottal nomulta, de az még béta verzióban is sokkal jobb vol. Itt a táj kihalt, a chatelés komlikált, meg az egész olyan érdekes (kiforratlan). Ennek valahogy nincs olyan hangulata, mint amilyennek lenni kell. Ráadásul olyan gépigénye van, hogy csak lesek. Kicsit tápoltam lvl 7-ig, de mára elég is volt belőle, a DAOC-ot meg egész nap is tudtam nyomni.
    Szóval szvsz ne nagyon bánkódjon akinek nem indul, csak a rápazort időért kár. /Mennyi normálisabb progit tölthettem volna le az elmúlt 2 nap alatt..../
  • DonnieBrasco
    #265
    Hát ez az.. Lehet hogy le is szedem ma éjjel :) csak az a baj hogy pont hétvégén nem lesz netem :( meg olyan csüggesztő lenne újrakezdeni, hogy megint pont mire értelmes emberem lenne, vége legyen :(((
  • DonnieBrasco
    #263
    Epilógus:
    Ma éjjelre bekapcsolva hagytam a gépet a bazi peccs szedése közben, mondván, legeslegutolsó utánis esély.
    Ma reggel felkelek: 52% (11 óra töltés után), a gép lefagyva, semmire nem reagál.
    Újraindítás, Ac2client indítása: semmi. Gép újraindít, újra próbál: semmi.

    Uninstall, delete. Ámen... sok (több sikert)

    (Ilyen még _SOHA_ nem volt, pedig 15 éve vagyok gamer. BRAVO, Microfost !)

    DB
  • ayden
    #262
    Hmm, szegény DonnieBrasco ha én is ennyit szoptam volna ezzel a játékkal akkor talán most már én sem jáccanék vele, de nemértem nektem miért tartott olyan sokáig a peccselés mert nekem kevesebb mint 2 óra alatt lent volt a nagy peccs az a halom pici pedig már lenn is volt a gépemen mire tudtam volna bármit is reagálni rá. De látom azért te igazán türelmes ember vagy mert csak működésre birtad és sikerült kipróbálnid:) szerencsére eddig velem csak annyi rossz történt ebben a játékban hogy ugye az egyik servert lelőtték és perszze nekem azon volt a kis édesem, na de mindegy újult erővvel kezdtem is gyorsan egy új karit. Kifagyásokat meg hasonlókat én egyszer sem észleltem hála istennek, csak annyi van nálam hogy ha már egy ideje jáccok akkor a féregjárat textúrájára elfelehti rátenni a filterezést és enyhén kockás, de remélem ennél nagyobb bajom nem is lessz:)

    Akik meg már nyomulnak azoknak további jó hentelés.
    Megyek én is talán ma már működik a dungeon ahova tegnap hig fél óráig futottam majd ott mondják az arcok hogy most le van zárva:)
  • DonnieBrasco
    #261
    Okulás, nehogy ti is megszoppanjátok a dolgot:
    A Redmond serverre nehogy megpróbáljatok csatlakozni, mert az egy dolog, hogy nincs ott egy működő szerver se, de leszed egy 1.9 megás patchet, ami úgy szertegyakja az egész programot hogy kezdheted ádámévától installálni az egészet.

    Remélem segítettem.

    DB
  • yafyaf
    #260
    ...
    koszi :} akkor addig szorakozok battlenettel d2ben. nyasgem microszar

    yaf
  • DonnieBrasco
    #259
    belépneD
  • DonnieBrasco
    #258
    Hétfőn megint lezárták a bétatesztet, mert egyelőre elég az ember. Nemsokára megint lehet belépegetni. Ebből a szempontból lett volna szerencsés, hogy én még a hétvégén megkaptam a loginomat: be is tudtam lépni 10 percre....

    Amúgy meg ne örülj, ha sikerül belépnem akkor is vár rád még jópár óra peccselés....

    DB