2892
BigBrother, ValóVilág, A Farm
  • petee
    #2690
    Medgyessy a faterja, nem tudtátok? Legalábbis a nevelőapja.
  • BADE
    #2688
    Nem tudom,mindenki ezzel jött(nem itt),én is ezért mondom.
  • FtranX
    #2687
    ???
  • Tikal #2686
    mi volt? :)
  • Zoldalma
    #2685
    Konkretan ki lehet a faterja? Nincs info?
  • zaki
    #2684
    lol, mekkora kam ez ami ma volt. tom, hogy az egész az, de ami most volt, azon jót mulattam :P
  • BADE
    #2683
    Állítólag igen.
  • HuAn82
    #2682
    A múltkor valaki Torgyánt emlegette.
  • zaki
    #2681
    miért ki neki az apja? valami nagy fej?
  • jugen
    #2680
    Még van aki nézi ezeket a szarokat...
  • Ramore
    #2679
    ahelyett hogy Barom Zsófikát küldenék be a házba lakónak! :)
  • PREMIERE1
    #2678
    Az max a Tarnóczky Anita lehetne ... :)
  • BADE
    #2677
    Az apja fizette be,hogy a Csaló Világban közvetíthessen.
  • Ramore
    #2676
    nekem erre a kérdésedre van egy-két tippem, de nem írom le mert még kimoderálnák! :)
  • zaki
    #2675
    nekem ott se tetszett, de ez az arcszerkezet engem kikészít, hogy lehet egy ilyen "nőt" egy ilyen műsorba kinevezni?
  • Breki33
    #2674
    asszem még a bentiek sem akarták

    érdekes hogy most mindenki egyetért :-)
  • FtranX
    #2673
    tegnap én is láttam a beszavazóshow-t és szívem szerint mindkét csajt beengedtem volna, mert mindkettő normálisnak tűnt. A 3. csaj meg tényleg totál gáz volt.
  • FtranX
    #2672
    Bizony! Mostanában úgy néz ki, mint egy kivénhedt ribanc. Pedig a zépluszos korszakában még elég jó nő volt...
  • Ramore
    #2671
    Drága Ildikó, vagy nevezzük inkább Lilunak, olyan sötét egy lotyó, hogy az csak na!
  • Shaman
    #2670
    Hát igen,mióta Lilu átment a vivaplussztól,azóta egyre rondább....
  • Breki33
    #2669
    és tényleg műhaja volt?

    mondjuk Liluka is elég gáz volt az új hajával

    Miatta györgyuszé is ronda most

    de haladás, hogy a masik két csaj normális volt
    tudnék olyat mondani akihelyet memehetne a hunlee P
  • Shaman
    #2668
    jah!:-p

    Szal elég gáz csaj volt sztem.
    BaleeX: Lilu konkrétan rákérdezett,hogy lenézi-e azokat az emberekt,akik nem követik a divatot. természetesen nem-et mondott,de látszott rajta,hogy ez nem igaz,csak nem akarta kimondani. Végig csak erröl beszélt,meg arról,hogy ő milyen tökéletesen öltözködik,a beszavazóra is tökéletes ruhában jött,stb.
  • Laalee
    #2667
    fitneszcigit sziv mert az trendi :D

    mondjuk nemtom mér meglepő a trend ujságok elég jól fogynak :D mindet az ilyenek veszik
  • BaLeeX
    #2666
    Ez komoly?
    A tegnapi beszavazó is kimaradt az életemből, mint szinte az összes többi de ha ilyen embereket beválogatnak az csak a retekklubot minősíti egyedül...
  • Shaman
    #2665
    hát igen az a 3. csaj hihetetlen volt.....
    Csak a divatnak él,tökéletesen öltözködik,lenézi aki nem követi a divatot,úristen mi volt az?!?!
    Hát az ilyet a szemétdombra vetném.........
  • Breki33
    #2664
    Hát szerencse, hogy nem a 3. jutott be.

    Csak fura, hogy Anettkának pont a lovászfiú tetszik.

    a hunlee szimpatikus voltz míg este puszpuszt nem kezdett dobni annak a telefonálónak aki rá hetet szavazott.
    Aztán a tapsihapsi kérte a másikat elmondta, rád is szavaztam kettőt. :-)
  • Shaman
    #2663
    Na ez az előnye,hogy alig nézek TV-t:-))
    Egyébként lehet,hogy láttam,elég sok vándám filmet láttam,de fingom sincs ez melyik,tök egyforma mind:-D
  • zaki
    #2662
    nem mondod? :) pedig eléggé ismert film, van damme 1. "komolyabb" filmje, kb évente 25X leadja mindegyik tv adó :)
  • Shaman
    #2661
    hála istennek nem láttam azt a filmet,de erősen gyanítom nem sokat vesztettem vele:-pppp
  • zaki
    #2660
    ok, thx.pedig én biztosra vettem, hogy a vietkong fog bejutni. különben nem májlínek hívták a kickboxerben is a csajt? tudod? ván dámm, tong-pó, májlí
  • Shaman
    #2659
    Anett vagy hogy hívták.
    Kihozták szorosra a végeredményt,s bár itt a neten szinte mindenki Maylee-t hitte befutónak mékse ő nyert.
  • Shaman
    #2658
    Miért a VV1-ben meg mindenki Majka buzi volt,azt sem értettem,mert sztem ő is egy tapló.
    Talán valamit csiszolódott azóta.....
  • zaki
    #2657
    na, ki jutott be?
  • a.carkey
    #2656
    Azt legalább Mirigyék is kiparodizálták. :)
    Meg Bagiék is. :)
  • Bucser
    #2655
    Én igazán akkor csalódtam ebben az egész országban amikor a VV2-ben a Laci nevű okoscsótány megnyerte a VV2-t. Aztán már csak ránézni is ezekre a 3. részben szereplő emberutánzatokra... Istenem ilyenkor mondom azt, hogy NAgy az isten állatkertje. Ennél már csak a TV2 Noszály "Nagy Ő" Sándor fémjelezte műsora volt természetesebb
  • Voltan
    #2654
    Hát igen. Nincs is megkapób, mint egy bunkó tapló, aki megpróbál filozófikusan érvelni az élet nagy kérdéseiről.
  • Voltan
    #2652
    Én azon vagyok kiakadva, hogy szerintem Segalnál nagyobb türhő bunkó abortuszmaradékot még nem hordott a hátán a Föld, ennek ellenére, mikor Sohl megkérdezi a "jelölteket", hogy ki a legszimpatikusabb, min. 80 százalákuk Segalt nevezi meg. Most vagy ez a k***a ország nem normális, vagy én vagyok hülye...
  • Tikal #2650
    váháháháh, ha tehetném egyik csajt se jutatnám be a három kozul...

    a fitness-es azt mondja:
    nem elég ha trendi életet élunk,jo ásványvizet iszunk, olyan cigit szivunk ami jo....

    cigi hogy lehet jo/egészséges egy fitneses csajnak?
    vááááá
  • Tikal #2649
    ja meg az az álszent öröm a csajoktol mikor bejott indian , lol
    inkább annak örültek hogy nem a csaj ment be, nehogy legyen konkurencia, de kaptok ti még két lányt, aztán majd sirhattok :)
  • Tikal #2648
    nagyon jo ez az állatkert, jo kis megfigyeléseket leeht végezni a primitiv fajtársainkon :)

    kedvenc szitum:

    valamelyik bunko osszeveszik a tobbi bunkoval.... 2 perc mulva cigizik az öszes :))))))))))
    ugy rá van szokva mindenki a cigire hogy el sem hiszem, és még azt mondják hogy a fű meg a koko a drog :)
    lolol