2892
BigBrother, ValóVilág, A Farm
  • steweee
    #2647
    egyébként segal tényleg szerepet játszik, nem ilyen a valóságban.még SOKKAL ILYENEBB!!!egyenlőre megpróbál jól viselkedni, de ha bennmarad még vagy egy hónapig, és elunja magát, lehet hogy elcsattam majd egy-két pofon, ha vki idegesíti
  • Ramore
    #2646
    furcsa
  • Voltan
    #2645
    Segal fejét szivesen látnám egy póznára tűzve
  • Voltan
    #2644
  • BADE
    #2643
    A beszavazóshow-n ott ült az egyik korábbi vesztes szőke csaj az Indián táborban.Amikor Indián bejutott elkezdett sírni.Honnan ismerik egymást??Iszonyat nagy bunda az egész,biztos nem volt több statiszta szurkolni,ezért őt rakták be.:)
  • Shaman
    #2642
    Én ezetet nem nagyon értem.
    Valóban sok fórumon azt monbdták,hogy indián megy be,s meg is nyeri az egészet,de máshol meg (ami linket lejjebb is adtam azt mondták Kata megy be,s bejut a top 5-be. Na most légy okos domokos!
    Azért azon véleményem nem változik,hogy bunda van!:-)
  • BaLeeX
    #2641
    Az te vagy, én meg benézek mindenhova, baj?
  • Ramore
    #2640
    ha engem nem érdekel a társkereső tv műsor, akkor a társkereső topikba sem nézek be
  • Tikal #2639
    na ma megnéztem egy beszavazot :)

    szegény tibi falurol nem jutott be :) a végén már idegestiő volt a vergődése...
  • zaki
    #2638
    ha nagyon unatkozom
  • HuAn82
    #2637
    Te most komolyan nézed ezt a sz@rt?!
  • magus
    #2636
    nem hiszem el, komolyan, hogy van ember aki ezt nézi.
  • BaLeeX
    #2635
    Amíg van olyan ember rajtad kívül is akit érdekel, addig fognak is...
  • zaki
    #2634
    jó arc ez az Indián nekem szimpatikus. biztos jókat fognak majd hülyülni Segallal :)
  • Csacsi
    #2633
    Lehet mégsem bunda az egész? Vagy mégis az, de most direkt bejuttatták az indiánt....hogy ne tűnjön bundának? :)
  • Aramir
    #2632
    Mert az 576 Kbyte shop a legdrágább és a legsóherebb cég.
    Erről nem az RTL tehet.
  • zaki
    #2631
    ilyen mockosokat.... most miért nem ps2-t sorsolnk ki? mert az 40ezer forinttal drágább? szánalmas
  • Aramir
    #2630
    Mostmár bánhatod
  • Aramir
    #2629
    Ja azt én is olvastam, de itt lentebb mást mondtak.
  • zaki
    #2628
    kár hogy nem szavaztam, nyerhettem volna egy ps1-et, hozzá duknyúkem játékot (is)
  • rage
    #2627
    Az Index fórumán még az első beszavazó show előtt valaki beírta, hogy Indián nyeri a VV3-at.

    Akkor még nem is tudtam, kik a jelöltek..

    S jé - Indián az eddigi legtöbb szavazattal nem bejut a villába?
    :)
  • Aramir
    #2626
    A faszom fogja lesni minden este...
  • BaLeeX
    #2625
    Ilyenkor rájövünk, hogy nem is bunda az egész és mi is ezt fogjuk lesni minden este...
  • Aramir
    #2624
    Namost ilyenkor mivan???
  • Evil
    #2623
    na a mohikan megy be
  • zaki
    #2622
    az biztos, most meg teljesen káosz vagyok
  • Aramir
    #2621
    Nembaj, legalább ébrentartottál
  • zaki
    #2620
    5 per=5 perc
  • zaki
    #2619
    neeem, akkó rámjött az 5 per, az csak 1 roham volt
  • Aramir
    #2618
    Asszitem megint azt írod, hogy dc
  • zaki
    #2617
    na az király lenne, ha mégis az Indián csávó menne be. pedig jó bringa ez a rendőrcsajszi, na mind1
  • Aramir
    #2616
    Ja, de most Indián vezet. Fokozzák a feszültséget
  • Amse
    #2615
    A Rock & Roll az az Elvis nem?Ez az Indián inkább rocker.Vagy csak én vagyok ekkora pöcs?
  • Breki33
    #2614
    jól emléxem kata megy be? P
  • HuAn82
    #2613
    "Kolosinak is érdeke a diszkréció, amikor neki is van egy a közönség számára nyomasztó titka."

    Jah, egy nagy köcsög hímringyó!
  • Breki33
    #2612
    BLIKK rulez P
  • Ramore
    #2611
    Kolosi Péter az rtl programigazgatója természetesen védi Stohlt, mondván senkinek semmi köze Stohl magánéletéhez és azt is kijelentette, hogy ő ilyen üzletben sohasem vásárolna. Hát női órát nem is, maximum férfiórát a ratyi élettársának. Persze, hogy Kolosinak is érdeke a diszkréció, amikor neki is van egy a közönség számára nyomasztó titka.
  • Aramir
    #2610
    Ok, köszi.
  • Shaman
    #2609
    hát nekem lejácca,s abban mondják be hogy kata fog bejutni,söt benne lesz a legjobb 5-ben...
  • Aramir
    #2608
    Ott már jártam, 13.-i az utlsó hír ezzel kapcsolatban, de nekem nem játsza le, pedig feltettem a RealPlayer-t :(