BigBrother, ValóVilág, A Farm

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Coine
#905
Ez a Zsanett elég undorító emberke, most nézegetem a BBránert...(het 1x mondjuk...)...de ez 1 rossz vicc...

Gery1980
#904
Persze, persze, nem kellenek a kifogások😊

Lteebee
#903
Perverz elmebetegek.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Blasta
#902
Ismerõs??????
Munkatársak bázze! Azok baszogatnak folyton....

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Laalee
#901
mitmondjak eredeti otlet... #857

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

#900
"Valóságshow állatokkal a Filmmúzeumon

Házi kedvencek életét bemutató valóságshow-t tervez a Filmmúzeum tévécsatorna. A beszavazó show keretében kiválasztott kisállatok mindennapjait bemutató sorozat várhatóan októberben indul. Az állatmûsor október elsején debütál majd, amelyben a tv2 és az RTL Klub produkcióinak dramaturgiáját utánozva, egy házba bezárt "közösség" életét követhetik nyomon a tévénézõk. A Filmmúzeum szerkesztõsége egy nagy lakást, egy speciális terráriumot épített fából szobákkal, ajtókkal, ablakokkal. A Kreativ Online címû internetes kiadvány értesülése szerint szeptember utolsó hetében költöznek majd be az állatok, lesz tengerimalac, aranyhörcsög, törpenyúl és még
sok-sok más kisállat. Az elsõ hét a ValóVilághoz hasonlóan beszavazó show-val telik majd, ezt követõen pedig a korareggeli és a késõesti órákban
egyórás élõ adást láthatnak a Filmmúzeum képernyõjén, de napközben több alkalommal is közvetítetnek kisebb történeteket a terrárium életébõl. A házikó egyik fala egy 25x30 centiméteres tévéképernyõ lesz, amelyen a csatorna archívumában lévõ, elsõsorban állatokkal kapcsolatos filmeket vetítenek majd. A filmek között szerepelnek régi amatõr felvételek, vagy például egy 1964-ben rögzített állatkerti séta is. A nézõk sok esetben nem tudhatják majd, hogy a terrárium optikáján keresztül, vagy hagyományos módon látják a filmeket, a különbséget legfeljebb a képernyõn átsuhanó nyúl jelzi majd. A csatorna nézõi élõ adásban szavazhatnak az állatokra, és értékes nyereményekhez juthatnak a mûsor végén. A "lakók" csak az adás ideje alatt lesznek a házban, egyébként saját ketreceikben várakoznak az újabb szereplésre."
(origo)
Lteebee
#899
Van néhány primitív magyar ismerõsöd és õk kértek meg?

😊

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Blasta
#898
Nem tudjátok, valóvilág cumókat honnan szedhetek le????
Volt ott már pucérkodás????

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Sephi
#897
En nem tudom ti nektek miert nem megy. Nekem peldaul gond lekul elfut kb 15 percet es asztan megy egy 10 masodperces buffering oszt megy megint rendesen.

nekem isdn van vaz

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

CSOCSO
#894
Sg letörölte sok szenny szart fent hagynak de ezt letörölték..köszönd meg nekik!
CSOCSO
#893
elvileg fent van az sg ftp jén..legalábbis én feltettem oda
CSOCSO
#891
nem hanem azt nem vágom hogy mirõl beszél.. milyen stream? milyen letiltás?
Ams
#890
nemérted az anyanyelved? 😄DD

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

CSOCSO
#889
MIVAN?????????????
zaki
#886
Pongó az Isten

Breki33
#883
szóval ágika kiütné Pongo-t? :-)
CSOCSO
#882
kabbe😊)))))))))
#881
Még mindig Ágika a BEST!!!
Laalee
#880
egyszoval a rokonod 😄

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

CSOCSO
#879
PONGÓ EGY BOLOND BAROM BOHÓC FOGYATÉKOS SEGG!!!!
CSOCSO
#877

itt van a valóvilág vagy a BB
Ramore
#876
A Farm egy beteg altatószappanopera. Snassz átlagonalauliemberekkeltele. Íme a szereplõk:
Frank99
#875
az egy barom, aki EBBE belekeveri a politikát...
ez a mai magyar értékítélet... aki ennek a nézésére vágyig, csak sajnálni tudom...
33 évesen azt mondom, aki erre húzkodja a kárót, SOHA nem lesz NORMÁLIS kapcsolata...
TÉVES az a világnézet, amit a mocsok média RÁTOK (nem rám) akar kényszeríteni...
gondolkozzatok..
ha van mongyuk feleségetek (vagy barátnõ) szívesen néznétek-e, ha mondjuk 3 hónapig bármikor megvan az esélye, hogy valaki megkuffantja... Ha megvan az esélye, akkor gondolkodj el rajta, hogy ki a barátod (barátnõd)
és hogy erre az emberre vágysz-e hogy neked szüljön (csináljon) gyereket....

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

CSOCSO
#874
ki ez a latin csaj itt a valovolágban aki a lambadára denszel!!4árghh megkattantam !! nem csinált vki véletlenûl trance számot ebbõl a lambadából?😊))))))))))))))))
tök király zene lennne!!!
Carlos
#872
Qrva féltékenyek 1másra, ez a helyzet!!!

Þór vígi þessi rúnar

Frank99
#871
Én asztat szeretném, ha a végére 3 pina maradna, mongyuk 1 hónapig, akkor nézném én is... :-)

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Frank99
#869
Én megmondom:

REISZ...

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Frank99
#868
ha megb*ssza, legalább lesz valami látványos..
érdekes lesz, ha "Pongó & The Cat" cimen futó MOVIE clippek terjdnek a Neten.

Az alcím: magyar volt? rendõr dugja a macskát...
Rendezõ: Kovi...

:-())))))

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Ron Ragm
#867
Pongónak biztos elvonási tünetei vannak

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Frank99
#866
überfasza übermagyarok, übercigány überpicsák, übermacskával, hajrá!!!

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Frank99
#865
Pongó Magyarország titkos fegyvere???
Király magyar, aki még normálisan beszélni sem tud...
aki tegnap este percekig ecseteli, hogy milyen hegyen körme van a macskának?
Elmebaj show, elmebeteg emberekkel, ja, és mûsorvezetõkkel..
lacika mûsorvezetõnek ez egy jó felfutás lehet, de lehánynivaló....

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Efreet
#864
webkamera címet mediaplayerbe kell bedobni...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Factor_007
#863
Bazz nekem mindig hibát jelez az explorer!!!
miér????
Idegesítõ

Gery1980
#862
Farm az nagyon gyenge szerintem.

#861
A FArmot nem nézi senki?????
A Valóvilágos emberkék, eddig mindent odavernek!!!! Iszonyatosan jófejek! Leslie meg hát... Leslie. :o)
Gery1980
#860
Ez nagyon durva😊)))

CSOCSO
#859
ez a nagyállat beszarás😊))))))))))))
Alien!
#858
Ja-ja...Ha az egyik csatorna embere összetöri magát kocsival(Stohl),akkor a másikon is majmolják(Pálfy)...😊 Egyébként az egész egy full népbutítás...Valamelyik újságban írták,hogy volt egy közvéleménykutatás,hogy ki a 3 legnagyobb üzletember Mo-n, 1. Demján,2. Palotás,3. Erõs Antónia......nevetséges.....

PS3 Slim(120GB)+ MB 500GB,SAMSUNG LE-40C750 3D,Onkyo TX-SR606 Ps3 ID:Alien_hun(EU),sstyles(US)

Efreet
#857
mûködik a nagyallat-on a webkamera...
http://www.enternet.hu/nagyallat.asx

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Ams
#855
örülj h. van mit nézni!

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

Gery1980
#854
Má miért lenne faszság?A csatornák versenygenek egymással, lépést kell tartani.Ha valamelyik csinál egy új projectet arra a másiknak reagálnia kell(tudod, mint a Blöffbe:"az akciót mindíg reakció követi...")Szabadon választhatsz mit nézel, senki nem kötelez, az meg mit zavar téged, hogy a másik csatornán épp mi megy párhuzamban?

Blasta
#853
Elég lett volna egy is. NEKED! Meg nekem!
De annak a csatornának nem elég, aki NEM csinált valóságshowt....

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Lteebee
#852
Nem

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Laalee
#851
olyat te szoktal

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

#850
A legnagyobb faszság,hogy egyszerre 3 valóságshowt
is indítottak.Elég lett volna egy is mint annak idején a Bár.Azt sem tudom melyiket nézzem.Inkább nem nézem egyiket sem.
WiLDoR_work
#849
ezt az állatságot meg ki találta ki?!?!?!?! 😄DDD

atyám, milyen pihent emberek vannak ezen a világon! 😄DDD
WiLDoR_work
#848
1. Szerintem a csajának (vagy a volt csajának) a levelét, amit kabalaként vitt magával. Bár lehet, hogy tévedek. Amúgy úgy nézem, a srácon komoly nõhiány tûnetei jelentkeznek. Zsaint is milyen élvezettel masszírozta az éjszakai mûsorban, meg az is fura, hogy egyre többször emlegeti a nõjét és hasonlítgatja össze Zsanival...mind1, elég furcsa...

2. ezt nemtom'. de biztos megtudjuk. bírnm, ha õket zárnák ki a 7végén emiatt 😊 HEHE 😊
WiLDoR_work
#847
jah, fingja sincs róla a csajnak, hogy mit is jelenet MAGYARnak lenni. összefoglalom 1 szóval: semmit.

totál gázos a csaj, bár nekem már az elsõ perctõl unszimpi volt. a feje meg olyan rannda smink nélkül, hogy legszivesebben lehánynám. a csajomnak 1000x szebb arca van (még felkelés után is). no comment.
Lteebee
#846
Óvatosan!

Ne kavard itt a szart!

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Laalee
#845
pannon radio beépitett ugynoke 😄

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me