BigBrother, ValóVilág, A Farm

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gumininja
#843
Na megnéztem a mai tévés adagot is felvételrõl. Volt valami káposzta vagy ilyesmi, benne egy kukaccal, amit észrevett évi és tara(asszem tara volt ott mellette). Erre odamegy andi is, ragyogó, sugárzó arccal megállapitja, hogy ez egy MAGYAR kukac, egy valódi MAGYAR kukac. Komolyan mondom ennyire fanatikus magyar még maga Kossuth vagy Petõfi apánk sem volt. Lehet csak az én hülyeségem, de rángógörcsöt kapok mostmár ettõl a tulzott magyarság feelingtõl nála...
Coine
#841
😄D

Efreet
#840
a Nagy Állat
kis és plüssállat reality show

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

CSOCSO
#839
ehh én eddig nem vettem észre😊))))))))
CSOCSO
#838
????????????????????PONGÓNAK MIÓTA HIÁNYZIK A MUTATÓ ÚJJA????????????????????????
CSOCSO
#837
ehh angi terpeszt ez a macska meg tök ari😊))))))
CSOCSO
#836
meg ennek az ausztrál picsának
CSOCSO
#835
nem rossz néha meg zsaninak is jo néha amikor pucsít
#834
Ezt az Angélát (Brother) meg lehetne dugni... csinos kis segge van...

#832
Na...kezdek kiábrándulni Ágikából! 😞
Reggel belemosolyog a kamerába, és büszkén mondja --> "Puszilom a páromat, mert ma vagyunk két hónaposak!" . . . Na bazz! Mi ez itt? Óvoda?
Este meg Oki egy szál faszban játszotta a Jetit! Kééész!!! 😄
Gery1980
#830
De ha box van akkor automatice repül aki verekszik😊

#829
Iti majdnem megbaszta a Pongót... Király...

#828
pongo be van kattanva..
Gery1980
#827
Azon én is röhögtem😊Meg amikor elaludt a titokszobába, na az nagyon kész volt😊

Lazarus
#826
😄
CSOCSO
#825
nekem az tetszett mikor a bálint ül a diliszobában és mondja a BB nek hogy ha vannak szekréány nagyságú emberek akkor legyenek éjszaka készenlétben ha jönni kell😊)))
#823
Mindig az ÁGINAK lesz igaza!!! 😄
#822
Úgyis az Áginak van igaza! 😊))
gumininja
#820
De azt valaki találta az uccán és ugy hozta be nekik, már betegen.. Lehet ennek picivel több a tulélési esélye, de majd meglátjuk. A lényeg, hogy ne mászkáljon iti ágya és széke körül, mert csunya véget érhet ;]
zaki
#819
pongó az isten, bálint a csicskása

#818
Annak idején a BAR-ba is bekerült egy macsek, bár csak 2 napot élt asszem szegény... Reméljük itt jobban vigyáznak rá :-)

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Gery1980
#817
Viszont az ausztrál ribanc kezd már az agyamra menni, remélem nemsokára repül a kis majomfejû.

Gery1980
#816
Teljesen bolond a manusz😊De nekem bejön, kell ilyen is.

CSOCSO
#815
de ez a cica jo dolog😊 gondolom iylet sem cisnált megy egyik ország sem😊)))
CSOCSO
#814
nah tessék errõl beszéltem pongó fogyatékos!!!!!!!!!!!!!!!!
Gery1980
#813
valosagshow.hu

CSOCSO
#812
😊)))))))))))))))))))))))))))
CSOCSO
#809
heheheh
CSOCSO
#808
jo a kis ágika, mi?😊
Laalee
#807

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

#806
Szombat esti "kiruccanásom" eredményeként az irodában sikerült felébrednem vasárnap reggel, és elsõ teendõm volt megnézni a valóvilág internetes oldalát! Iszonyatosan jó sebességgel néztem Ágika kora reggeli olvasgatását a kanapénál, majd az ébredést követõ elemcserét. Kétségtelen, hogy ezentúl - persze csak az Ágika miatt - szivesebben fogom nézni az RTL-t, mint a BigVakert! 😊)

Kellene egy igazán jó csaj a TV2-be is...de igy... vlee
Blasta
#805
Miközben a vízalatti kamera dokumentálja az egész nemi ön-aktust :-))))))))))

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

#804
"Mostmár csak arra volnék kiváncsi, hogy mit takar Popeye barátunk olvasatában a -sunyi szex- kifejezés, ami a nagy beköltözés showmûsora alatt hangzott el a szájából."

Õrületesen vad recskázás a medence pezsgõ vizének fedezékében... 😊

#801
Evi egy nagy kurva, nem banja csak valaki kurogassa mindig... 😊
Spenser
#800
Hát én jobban öröltemm volna ha Zsannetka megy mert szerintem tök buta az a csajjjj !!!
Judit az biztos hogy az elején elég sík volt de a végére már szimpi lett KÁR ÉRTEEEEEEEEEEEEEEE😞(((((((((((((((((((((((((

Ramore
#799
Jaja, bunda!
gumininja
#798
Juditnak télleg mennie kellett a tv2 felfogásának megfelelõen, mert vetközni nem vetkõzik, az elsõ heti nagy vitázó és többiek számára ellenszenves magatartása elmult, váltott és igy már nem érdekes ;] Zsanett viszont vetkõzik, még ha nem is annyira mint "gõzmozdony" évi, és õ nem adta be a derekát, bármikor kirobbanhat egy kis vita a többi lány és közte. Azért az is furcsa, hogy egy darab számadatot sem közöltek az ujtévékettõnél, csak a %okat.. Na mindegy, ha bunda, ugyis kiderül, ez Magyarország, itt még a halott emberek is pletykálnak, ehehe ;]
#797
Csak nem gondoltátok, hogy a nézõk tetszõlegesen kiszavazhatják a játékosokat? Ehhehehhee... Folyamatosan értékelik hogy kit érdemes bent tartani. Ez "showbussiness" emberek.

Pharaoh
#796
Vagy ha nem várnak még két percet. De ez csak akkor lenne igaz, ha nem bundáznak.
TV2

Rozsomák
#795
ha várnak vagy két percet zsanett megy

Pharaoh
#794
Ekkora bundát! Egész idõ alatt nem változott annyit az eredmén, mint az utolsó 2 percben.
A Tv2 úgy manipulálja ezt az egészet, hogy nagyobb legyen a nézetség. A nézetség meg a szex-tõl lesz nagy és Zsanettbõl kinéznek egy kis szexet.

Marki
#793
Hál'Istennek! Zsani túl dögös, hogy kitegyék!

KoЯn

#792
Jutkát tették ki a nézõk (51%-49%).
Marki
#791
Oki rulez

KoЯn

Rozsomák
#790
na kiváncsi vagyok hogy ki távozik elõször.

Ramore
#789
Összegzés: Azok az emberek, akik képesek jelentkezni és beköltözni egy ilyen házba azok mind bolondok, betegek, lúzerek. Szereplési vágyuk hatalmas, és a betegségükkel együtt is van esélyük arra, hohy híresek legyenek. Én szánalmasnak találom õket, jó nézni, hogy mire képesek az emberek az álmaikért.
Laalee
#786
nehogyazthidd... 😄

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Jabba
#785
Ja

kapod qtya :))

CSOCSO
#784
andi full fogyatékos ahogy pongó is szvsz full összeillenének
gumininja
#783
Hát, ha Stohl csak ugy hirtelen orrbavágja az adás közepén hogy csendben legyen végre, lehet senki sem kapta volna fel a fejét az országban, hogy "jajmár, hát szabad ilyet??!!" ;]]