BigBrother, ValóVilág, A Farm

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

GregSB
#968
Lol

Ramore
#967
És te erre büszke vagy? Hölgyeim és Uraim, Frank99 az ország survivor-ja.
Ramore
#966
Jó fej volt a tegnap esti betelefonáló, aki kérdezte Tillát, hogy mikor taliznak újra az Angyalban. Õ meg adta az ártatlan naívot, és kérdezte, hogy mi az az Angyal.
Frank99
#965
Nem voltál katona kispofám..
Baján a Petõfi laktanyában egész télen kopasz korunkban nekünk jutott a kazán vége, lsd. a hideg víz...
és semmi bajunk nem volt.
Ez volt 1987-88-ban...

:-)

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

#964
http://bb.szuper.info/
#963
Big farmok világa
Blasta
#962
www.borda.ca

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Bradley
#960
Én szeretném, ha már vége lenne mind a kettõnek...

#959
És a kényszeresem vihogó Till Attila lesz a mûsorvezetõ továbbra is... csípázom a búráját, minden tetszik amit dumál, csak ne lenne az a kényszeredett röhögése néhány silány poén után... ehh

#958
Összevonja Valóságshow-it a TV2 és az RTL klub, hamarosan jelentkezik az új mûsor, melynek még nem sikerült megeggyezni a címében:

1., Big Brother Világa
2., Big Világ
3., Való Brother
4., Big Való Világ
5., Borther Világ
6., Világ Brother

mateos
#957
ez a véleményem a valóságsókrór :





They re all donkey fart
#956
Egyik reggel pont hallgattam a kocsiban a Boomerángot, amiben azt nyilatkozta a Zsani barátja, hogy (idézem):

- Megvettem az FHM-et, megnéztem a képeket, és azt mondtam magamban -"Nem is tudtam, hogy ilyen jó nõm van!"

Na ennyit a fényképekrõl! 😊
Gery1980
#955
Az FHM-ben közölt képek igencsak elnyerték a tetszésemet, szép fotók készültek a csajszikról, igényesek és tényleg nagyon megcsinálták õket.Egyedül az a cigány Évike képe ami még így is botrányos, hiába rajta semmilyen smink, fénybeállítás, utómunkálat nem segít, egyszerûen annyira csúnya...

Ramore
#954
Sváby unokája Zsanika! Ugyan az a beszédtechnika! Együtt tanultak magyarul és mégis mindketten "sztárok" lettek.
Gery1980
#953
Azért én nem vagyok elájulva tõle.Bár ha bent lennék, biztos máshogy látnám a dolgot😊

Gery1980
#951
Egy igazi tapló biztonsági ember, akinek kicsit jobban megszaladt külhonban, de ettõl még ugyanakkora paraszt😊

Gery1980
#949
De aztán az is lehet, hogy senki nem kap semmit.Mikor már csak 2-en maradnak, egyszerûen rájukgyújtják a pecót😊

Gery1980
#948
Simán átkúrta a szarral teli zacseszt a falon😊

#947
En nem lattam, tenyleg egy zacsko szart dobot at a fal felett??? He?
Lteebee
#946
Többszázmilliós ktgvet.-nél baromira számít az a 15 milla.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Gery1980
#945
Szerintem az tisztán azé aki megnyeri.Abból nem vonnak le semmit.

CSOCSO
#944
éás abbol a 15 vagy hány milliobol menyit kapnak meg?😊)))))))) mennyit nyel be az állam vagy maga a mûsor?
Gery1980
#943
Ja, csak az a gáz, hogy mindenhova pucsol a parasztja, úgyhogy egy ideig nem nagyon kerül még, a kiszavazás közelébe, hacsak nem követ el néhány elmés dolgot még😊

szurmakotium
#942
jaja, nagyon primõr a dude 😊

szerintem ha jelölnék ITI-t a bentlakók maguk között a közönség a következõ héten "kivágná mint a szart" 😄

By the perception of illusion we experience reality.

Blasta
#941
De birtam, amikor felolvasták a lehetséges büntetéseket:
"Nincs melegvíz 2 hétig"
Évi: Na EZT nem!!!!
"Csak alapfogyasztás van, rendeléseteket nem fogadjuk el"
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
"60e Ft-ot levonunk"
Évi: Akkor már inkább az elsõ.....

A hülyéje...

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Ramore
#940
Iti haza!
Gery1980
#939
De azért elég tahó húzás volt tõle, hogy bevállalta ezt a "szart a palánkon" akciót.Lehet, hogy õ most ezt oriási poénnak fgja fel, de azért 2 hét melegvíz nélkül húzós lesz😊

Coine
#938
ez óriási 😄DDDDDDdddddd

szurmakotium
#937
Ha jól láttam a BB preview-t akkor ITI már
bárkinek beszólhatja a következõt:
"Vigyázz magadra, mert átb@szlak mint a szart a palánkon !"

Grin báze 😊

By the perception of illusion we experience reality.

CSOCSO
#935
tuttii....
Gery1980
#934
😊)))))))Szerintem az a tag rajtamaradt valami extraerõs halucinogén cuccon, és azóta valami álomvilágba tengõdik😊

CSOCSO
#933
igazad van.. ha Pongó lett volna a fûrer akkor minden katona balett cuccban ment volna harcolni.hogy nézna az má ki?
😊)))))))))
Gery1980
#932
Azért ne hasonlítsuk össze a Fürert Pongóval😊

CSOCSO
#931
semmi gáz azzal a csávóval.Elég elmebeteg...
Hja Hitler is milyen jófej srác volt, halál vicces pofa, nem?
ehh nah mindegy...😊)))))))))))))
Gery1980
#930
Miért, semmi gáz azzal a csávóval.Elég elmebeteg, de legalább szórakoztató😊

CSOCSO
#929
pongó ne nyerjen semmit..
Gery1980
#928
Akár az is lehet.Bár azért vannak itt még érintetlen virágszálak is, mint pl. Szabika, Popey, akik még egyetlen szavazatot sem kaptak...Egyébbként én Pongót csípem, és ammedig õ bent van, garanált, hogy történik valami vicces.Eddig az õ faszságain röhögtem a legnagyobbakat.Akit viszont ki nem állhatok az az imént említett roma Évi, meg az iszonyatosan tahó, dagadt biztonságiõr Iti.Ja meg az ausztrál kenguru.Ez a három faszkalap akár egyszerre is távozhatna😊

Gery1980
#926
Már megint megúszta a Zsani😊)Kiváncsi vagyok meddig húzza még bent, de ha ez így megy tovább, a végén még õ nyeri meg az egészet😊Azt meg aztán tényleg nem bánom, hogy Tara hazahúzott a pujájához.Elég volt már az ármánykodásból.Legközelebb mehetne mondjuk a dagadt cigánykurva😊

CSOCSO
#924
nah most megprobáltak valami jo kis érzelgõs számot aláfesteni itt a bucsuzáskor..hát szvsz az rtl klubb sokkal jobb kis klippeket csinálnak😊
CSOCSO
#923
ehhh
Dzsini
#921
840-ben lett bemutatva 😊

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

MARS3696
#920
Szex, kapcsolatok, megoldandó élethelyzetek...

Ha L-A-S-S-A-N M-O-N-D-A-N-Á-M, mint Lendvai, akkor hazudnék!... :o) www.mars3696.hu

MARS3696
#919
Kedves reality-show nézõk. Van egy tuti oldal, ahol eddig be nem mutatott képek, képsorok láthatók :

VALÓSÁG SHOW!!!

Ha L-A-S-S-A-N M-O-N-D-A-N-Á-M, mint Lendvai, akkor hazudnék!... :o) www.mars3696.hu

Gery1980
#918
És egy kérdés...jól láttam, hogy az új FHM-ben a BB-s csajszik vannak?

Gery1980
#917
Mi az, hogy 2 spéci csatorna csak a V-Net elõfizetõk számára?Mégis, hogy képzelik ezt, fõleg azok után ahogy ezt az egész netes közvetítést elbaszták már az elsõ másodpercektõl kezdve!!!!

#914
Birtam ITI-t ahogy a bringat tekerte, kozbe az agyon fekudt... Sajat bevallasa szerint a bringat kimelte. 😊
Coine
#912
Hát amit tegnap mondott a titokszobában, h. õ ikább BB oldalán van, utálja az egész csapatot ez számomra nem volt túl szimpi.

#910

Ki lakik ott keleten? Szexuális Zaklatás Panda! Ki segít, hogyha gondod van? Szexuális Zaklatás Panda! Ki mondja meg, hogy mit lehet? Szexuális Zaklatás Panda!

#909
Tegnap nagyon komoly volt!!! Évike ül a szobabringán, tekeri, mint nagyanyám a húsdarálót, és közben nyomja a blázt ezerrel! Az igazi sportember!! 😊)

HAJRÁ ÁGI, HAJRÁ VALÓ VILÁG!!! 😊)
Coine
#906
remélem õt szavazzák ki...