BigBrother, ValóVilág, A Farm
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Baján a Petõfi laktanyában egész télen kopasz korunkban nekünk jutott a kazán vége, lsd. a hideg víz...
és semmi bajunk nem volt.
Ez volt 1987-88-ban...
:-)
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
1., Big Brother Világa
2., Big Világ
3., Való Brother
4., Big Való Világ
5., Borther Világ
6., Világ Brother
- Megvettem az FHM-et, megnéztem a képeket, és azt mondtam magamban -"Nem is tudtam, hogy ilyen jó nõm van!"
Na ennyit a fényképekrõl! 😊
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
szerintem ha jelölnék ITI-t a bentlakók maguk között a közönség a következõ héten "kivágná mint a szart" 😄
By the perception of illusion we experience reality.
"Nincs melegvíz 2 hétig"
Évi: Na EZT nem!!!!
"Csak alapfogyasztás van, rendeléseteket nem fogadjuk el"
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
"60e Ft-ot levonunk"
Évi: Akkor már inkább az elsõ.....
A hülyéje...
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
bárkinek beszólhatja a következõt:
"Vigyázz magadra, mert átb@szlak mint a szart a palánkon !"
Grin báze 😊
By the perception of illusion we experience reality.
😊)))))))))
Hja Hitler is milyen jófej srác volt, halál vicces pofa, nem?
ehh nah mindegy...😊)))))))))))))
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
Ha L-A-S-S-A-N M-O-N-D-A-N-Á-M, mint Lendvai, akkor hazudnék!... :o) www.mars3696.hu
:
Ha L-A-S-S-A-N M-O-N-D-A-N-Á-M, mint Lendvai, akkor hazudnék!... :o) www.mars3696.hu

Ki lakik ott keleten? Szexuális Zaklatás Panda! Ki segít, hogyha gondod van? Szexuális Zaklatás Panda! Ki mondja meg, hogy mit lehet? Szexuális Zaklatás Panda!
HAJRÁ ÁGI, HAJRÁ VALÓ VILÁG!!! 😊)
