BigBrother, ValóVilág, A Farm

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Sephi
#1131
Ize mi igaz abbol hogy lesz BB2 ? Lattam reklamot pongoval hogy lehet jelentkezni de csak telefonon 😞

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

VinylToy
#1130
Való Világ vs. Star Wars


Oki=Jaj-Jar (esze nem sok van, de szórakoztató)
Majka=Han Solo (o a fonök és a legtöbb ember kedvence)
Szabolcs=Luke Skywalker (ez jó. O a magányos harcos, akinek ki kell fejlodni, de vele van a tudás és az ero)
Lorenzó= az uralkodó (mindenki utálja, de vele is ott az ero, bár a sötét oldalon)
Nóri=r2d2 (mindig jót akar, bár rosszúl sül el a dolog)
Ági=Csubakka (igaz, hogy nem szorös, de kb annyi esze van, azza a különbséggel, hogy nem tud urhajót vezetni)
Györgyi=Stripió (kötekedo, idegesíto, akadékoskodó, gyáva, de sokan csípik)

😊)

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

Dikkma
#1129
Hát. Ez is egy vélemény.
JHetfield
#1128
Pongo hianyaval egyet ertek, de szerintem amit o csinalt az nem igazan nevezheto konfliktus keltesnek:] hehhe... Renato majd jol helyre dongeti Andikat aztan majd megjon az esze😊
Amugy Zsanettet mint ember nem igazan tom elfogadni...:] A masik dolog amit vitatok az az, hogy nem feltetlen kell konfliktusnak lenni ahhoz, hogy egy ilyen tipusu musor elvezheto legyen:] Aki adrenalinra vagyik az ugorjon le a hid tetejerol kotel nelkul😊

Dikkma
#1128
Renato egy király! 😄D
Dikkma
#1126
"de imho jobb, ha o marad mert nem okoz konfliktusokat:] "

és ez jó? Popey meg Andi maradjanak a legvégén, majd beszélgetnek egyik sem tud két értelmes mondatot kinyögni, Popey diszleksziás, meg maradjon Bálint, aki _fizikailag képtelen_ felkelni délután KETTÕKOR. Baromi izgalmas lesz a BB!
Iti Pongó és Zsanett kell a BBbe, mert konfliktust okoznak.
JHetfield
#1125
Megerdemli... ketszinu ribanc:] kicsit idegesit a stilusa... igaz Andi eszmefuttatasai is elegge kiabranditoak, meg folleg a parbeszedei kiboritoak, olyan mintha egy masik dimenzioba elne..., de imho jobb, ha o marad mert nem okoz konfliktusokat:] ...szal ha zsanett nem kusshodik es nem fejezibe az ertelmetlen kocsogolest, lasd szabi basztatasa akkor papa:] (most mar edes keves a mostani szineskedese... mar az elejen ki kellett volna esnie:] ...No Commnet

Dikkma
#1124
Banyek, kiszavazzák Zsanettet :/
JHetfield
#1123
RTL -t kicsit megcsocsalta az ORTT ... rox😊

Frank99
#1122
Nem is lenne semmi baj, ha NORMÁLISAN viselkedne.

EZ a mûsor (és a Brother is) semmi másról nem szól, mint töltsük ki a napi TV mûsort olcsó anyaggal.... hogy a kereskedelmi csatornák megússzák...

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

CSOCSO
#1121
leslihez képest jacko kezdõ pszihés tisztaságmániás
Laalee
#1120
azt mar unjak

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Blasta
#1119
Nembaj...

Mennyenek dúmozni!

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Laalee
#1118
sulinet... nem is kell reagalni ra

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Blasta
#1117
Vagytok te=vagy te

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#1116
Húmekkora egy elmebeteg állat vagytok te bazzeg!
Hánynom kell a fajtádtól (és ez most fajgyûlölet...)!
Ménem mész vissza az ólba a többi koca közé és dugod õket seggbe egész nap, akkor legalább nem fogsz sokasodni de szürke, gennyes váladéktermelõ agyatok legalább jobban érzi magát....
Broáááf

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Gery1980
#1114
Lessi-t én sem csipáztam, de azért nem kellene nyomatni ezt a fajgyûlölõ dumát!

Frank99
#1113
Tegnap bevágták amikor fociztak, ******* Lessi kutyanak sáros lett a keze, és úgy rázta le, mint ha kaki lett volna...
Ennyire pipere férfi csak buzi lehet.
Mindenki adjon magára, de ez azért túlzás.
Meg is érdemelte... Amúgy meg remélem fehér nyeri a Showt, ha már nem Afrikában játszódik a dolog

:-)))

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

CSOCSO
#1112
hát leslie köcsögöt csak a csaj miatt sajnálom.. ez a szabi gyerek meg full nulla...eddig alig láttam a villában.no mindegy..anettka..pffff remélem OKI leszúrja a nõt!!😊MUHAHAHA
JHetfield
#1111
ihh... tegnap anettka szaja jo retkes volt nemtom eszrevettetek... mar amobak maszkaltak a fogai kozt:]

zippofcy
#1109
Hallom Anettka is a Valovilagba keszul ... mit mondjak, odavalo!

PC, PS3, x360; Wii; SNESt és PS2őt eladtam az Alfát összetörtem de vettem azóta másikat :)

Alien!
#1108
Hülye Jáksó már megint szopat mindenkit.....😊

PS3 Slim(120GB)+ MB 500GB,SAMSUNG LE-40C750 3D,Onkyo TX-SR606 Ps3 ID:Alien_hun(EU),sstyles(US)

Frank99
#1106
Ma megint belenéztem, köcsög digó Renato f*sz meg ennél durvább szöveget nyomja állandóan, õ világ szépe.
Nektek ez tetszik?
Mert kiábrándító.
Ennél még az is jobb lesz, ha a félcigány PinaVilma, akarom mondani Évike nyerne...

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Sephi
#1105
Es bazz meg hogy a igazsag az fizikai fajdalmat okoz. Aszem 10 szer elmondta egy musorba😊

De a Popey nem is tud olvasni bazzeg az man szegyen

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

Frank99
#1104
Ez a két mûsor egyre szarabb és szarabb lesz...
Nevetséges mûsorvezetõk stb. kész katasztrófa.

Pongó meg nem is tudom mit gondolt magáról?
Hogy a takarító mániája, meg az óber-okoskodása mejd benntartja?
Túl beképzelt a volt rendõrke, túlságosan is.
Egyébként útálom az összes rendõrt, és erre meg is van a jó okom.
Na ennyit errõl a dologról.

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Laalee
#1103
azthiszem osszekevered a gumiszobat es az altalanost...

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

hen-tes
#1102
asszociációk miatt !!

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

Laalee
#1101
1101

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Laalee
#1100
ööööö ez most miert es kinek? 😄

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

hen-tes
#1099
na itt is van....
büdös geci faszát ! AZT !

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

#1098
jó prunyó gyerek ez az iti
zippofcy
#1096
Hidd el en nem gyulolom vagy utalom oket, csak sajnalom. Szvsz inkabb a hozzanemertes, igenytelenseg meg a rossz izles. Ilyen sorrendben 😊
De most kepzeljetek el: aki a erre a forumra irkal az mar nem a muveletlen es ostoba emberek kozze tartozik (tisztelet a kivetelnek 😊 )
Es ha meg ok is ezeket nezik akkor mit varhat az ember a tobbiektol? A buzi kereskedelmi TVknek tudomasul kene venni hogy mi meg nem tartunk ott muveletlenseg meg butasag szintjen mint az USA. Akkor meeer kell kritikatlanul az osszes szart atvenni??? Minden jo ami nyugatrol jon? A volt gyarmatositok (mai nevukon fejlett orszagok) a megunt cuccaikat jo penzert tovabbadjak az elmaradottabbaknak, mig az ujat legyartatjak a legfejletlenebbekkel (mert ott a legolcsobb a munkaero, szellemi toke, nyersanyag, stb)
A legtobb ember meg olyan hulye hogy ezt eszre se veszi 😞

PC, PS3, x360; Wii; SNESt és PS2őt eladtam az Alfát összetörtem de vettem azóta másikat :)

#1094
Akinek van jogsija...

hen-tes
#1093
ki vezet ?

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

Waterhorse
#1092
A gyülölködés meg az utálkozás....az viszi rossz irányba ezt a világot😊

Erőt, egészséget elvtársak...ugye?

Blasta
#1091
te bojkottálod?????
Mér kivagyte, köcsög?????

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

zippofcy
#1090
Ezek a szar musorok meg a brazil szappanoperaknal is igenytelenebbek. Raadasul a nezokkel fizettetik az emelt dijas telefonokat 😊 Csak sajnalni tudom azokat akiknek semmi mas dolga nincs az eletben mint ilyen hulladek musorokat nezni. Nagy az Isten allatkertje.

PC, PS3, x360; Wii; SNESt és PS2őt eladtam az Alfát összetörtem de vettem azóta másikat :)

Laalee
#1089
nemhinnem hogy nagy ervagas lennel

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

#1088
Ott csak ez van:
A hirdetés Aliz kérésére törölve!

Lebukott a kurva

VinylToy
#1086
http://www.tar.hu/frameset.phtml?path=/callgirl/aliz.htm

😊)

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

VinylToy
#1085
Kispesti prostituáltként azonosították a budapesti kéjhölgyeket jól ismerõ internetezõk az RTL Klub valóságshow-jában, a Való Világban szerepelt nõt, aki az Oki nevû játékossal létesített szexuális kapcsolatot. Az RTL Klub állítása szerint nem tudtak a nõ elõéletérõl, és azt nem is ellenõrizhették.

Aliz mûvésznéven, prostituáltként dolgozik az a nõ, akit az RTL Való világában láthattak a tévénézõk vasárnap. A mûsorban a 28 éves örömlány Irénként mutatkozott be, majd többször közösült az Oki nevû lakóval.

Aliz-Irén megtalálható az interneten, oldaláról megtudhatjuk, hogy nagy tapasztalattal rendelkezik, ám leszbikus és bizarr dolgokat nem vállal. Az RTL Klubon szerepelt prostituált sikeresen kiváltotta az internetezõk felháborodását: több fórumon nyílt a csatornát kerítéssel, illetve a prostitúció támogatásával vádoló téma.

Kolosi Péter, az RTL Klub programigazgatója az Index kérdésére elmondta: egy telefonszámon jelentkezhettek azok, akik elvállalnának egy éjszakát Okival. A tévéadónak nem állt módjában a jelentkezõk elõéletének vizsgálata, és azt nem is tartották szükségesnek. Kolosi nem érzi felelõsnek az RTL Klubot a történtekért.

Az RTL Klub vezetõi korábban többször hangoztatták, hogy a Való világ alternatívát kíván nyújtani a "botránymûsor" Big Brotherrel szemben, így nem kerülnek adásba a villában történt pornográf jelenetek. Ugyanakkor a Való Világ nézettsége jelentõsen megnõtt, amióta a mûsor a Big Brotherben tapasztalt erotikus tartalomnál jóval merészebb trükköket alkalmaz. Irén látogatását megelõzõen Maya Gold pornószínésznõ vonult be a villába ideiglenes lakóként.

Forrás: Index.hu

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

Blasta
#1084
némmá!
Lacc.
Hátte?

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Lacc
#1083
Ma reggel a bumerángba volt egy monológja Renátónak amiben közölte Pongóval hogy beleszartak a tyúkok a Jakuzzi-ba és hogy õ ebbe nem ül bele. Nem tudja valaki hogy ezt le lehet-e tölteni valahonnan mp3-ban? 😊)
mateos
#1082
hát elég nagy baj...
Dzsini
#1081
én töröltem volna.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Dzsini
#1080
nem törölve lett, hanem ment a gumiszobába. ahova való. (és nem én voltam)

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

mateos
#1079
jah bocs 😊 az nem popey hanem pongó 😊 de nem tök mind1...láttam belõle 2 részt
mateos
#1078
popey? inteligensebbek? méghogy õ ? popey csak 1 egyszerü provokátor...nemtom mennyi pénzt kapott de abban biztos vsgyok , h tud belõle venni egy fehérnemüboltot.
ipszilon
#1077


"4. Láttad korábban valamelyik külföldön sugárzott BB-show-t?

Popey: Nagyon keveset, inkább interneten böngésztem egy kicsit és nagyon vidám jeleneteket láttam. A magyar show egy kicsit eltér majd a külföldiektol, mert a magyarok sokkal intelligensebbek, mint nyugaton vagy Amerikában, éppen ezért egy kicsit ízesebb lesz majd, mint a többi musor."

(BB honlap)

én nagyon bírom ezt a Popey-gyereket, de úgy látszik nem ismeri a magyara médiát:-)

mateos
#1076
hát basszák csak meg valamelyik Sg moderátor

mé kell topicokat törölgetni?...igy próbálnak másoknál hatalmasabbak lenni?vagy csak nem volt gyerek szobája ? nevetséges !!

1ébként kösz,h szoltá..én is kersetem..de nem találtam