BigBrother, ValóVilág, A Farm

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JHetfield
#1188
Ja meg az ontel fasz mosolyaval szabolcs se:]

JHetfield
#1187
Nem kene...:] barki mas csak o ne:]

Gladiator
#1186
Grat Évikének.

a.carkey
#1185
Holnap meg Csu Csami Csá nyer?

A medve nem játék.

JHetfield
#1183
Piff... Evi nyert...:]

#1182
Leukémiás volt, régóta haldoklott. Ha jól emléxem 16 éves volt a lány.

[HUN]PAStheLoD
#1181
Hy!
Ti biztos tudjátok! Ezért kérdem hogy halt meg Oki lánya???

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Dzsini
#1180
Kérem, kapcsojja ki...
(minek nézed ha utálod? de komolyan... ott az OFF gomb és nincs min idegeskedni :o) )

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

I.C.ram
#1179
Még a reklámban is hazudnak! Azt mondják, hogy az elsõ valóság show fináléja, amikor a sorrend így volt: Bár, A Farm, BigBrother és legutoljára az a szar ValóVilág. Köcsög Rtl klub utálom az egész bagázst.
JHetfield
#1178
Uj bankszamlara😄

I.C.ram
#1176
De szerintem ellenõrzik, hogy mire költötted.
[Walaki]D`Lair
#1174
én nyitnék egyet máshol és szépen átutalgatnám a zsét 😄DDDD

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

I.C.ram
#1173
Gondolom nyitnak egy bankszámlát, amit folyamatosan ellenõriznek.
Blasta
#1172
Õk mennek helyetted vásárolni....
"-Nesze új videókamera
-De.....de nekem már van egy....
-És?
-Hát minek?
-Hogy foggyon a lé, azé! És most nyomás vissza a ketrecedbe!
-Igenis...."

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Pheel
#1171
Arra azért kíváncsi lennék, hogy hogyan ellenõrzik, hogy eltapsolják-e a lóvét egy év alatt...
I.C.ram
#1170
Ja most olvastam, hogy a játékosok tudták. 😞 Hát akkor meg jó nagy faszok szvsz.
Blasta
#1169
Mér lennének perek?
Azért mert nem olvassák fel neked a TV-ben este 8-kor a játékosok szerzõdését?????

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

I.C.ram
#1168
Ez a kapitalizmus. Nem mintha a kommunizmus jobb lenne, de ez már undorító.
I.C.ram
#1167
Lefogadom, hogy az Audi is egy széthajtott teszt-autó.
I.C.ram
#1166
Ezt a köcsög átverést... Tudtam hogy az RTL-klub a világ legnagyobb spúr adója, de hogy ennyire... Basszák meg! Ebbõl remélem perek lesznek.
Coine, The A&O
#1165
komolyság.

Blasta
#1162
Szegény Oki!
Én marhára sajnálom!
De az is lehet, hogy a felhajtás miatt az RTL klub intéze el a kislányt!

(összeesküvés elmélet rulez)

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Frank99
#1161
hát ezeknél vannak SOKKAL jobb nõk is, akiknek a fotói ebben az újságban megjelentek.
Hát Zsanett meg Andi nagy p*jára nem sokan kiváncsiak.
Csak a sulinetesek...
:-)

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

RelakS
#1159
BB

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Coine, The A&O
#1157
Melyik a népszerûbb mûsor ? A BB vagy a VV ?

Blasta
#1156
Nincs meg valakinek a VV lányok Penthouse fotói????

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Frank99
#1155
Mindenkinek le kell feküdni a Nyugatról áradó szennynek?
Nem muszáj a médiában dolgozni, lehet nem hiéna módjára mondjuk pl. könyvelni...
Hogy õ ezt választotta, majd sirva fakadok...

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Frank99
#1154
Vagy nem...

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Frank99
#1153
Mint mondtam, az ÁTLAG-nak tetszik

Te akkor nem vagy az átlag, és ennek örülök...

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

GregSB
#1152
Én sem nézem konstans, amikor indult néhány napig néztem, meg néha szoktam a kiszavazást. De nem hiszem, hogy az Évi akkora nagy változáson ment át ez alatt a 3 hónap alatt, hogy jobb legyen mint az elején..

CSOCSO
#1151
bb ratyi már mióta.. talán ii kiszavazása óta...
amugy eddig alegszebb kiszavazás az a pongójé voplt😊 az valami gyönyörû volt..tök király zenei aláfestéssel nyomták közben hátulról éjjen pongó!!😊)) fuu a k9önnyem majdnem kicsordult a többinél meg alig van zene az is halk..stb.. pongó kivonulása gyönyörû volt😊))
ipszilon
#1150
én is fiatal vagyok, és a barátaim is, akik úgy szintén nem csípik Evit. ezért nem értem, hogy hogy lehet Evi a legnépszerûbb??

ipszilon
#1149
egyébként az egyik nôi lapban (ami szerintem az egyetlen olvasható magazin otthon) olvastam egy interjút amit a Tillával készítettek. és kiderült, hogy egy értelmes ember, idézem:
" Már a mûsor elsô hetében olyan ismert lettem az utcán, a nyilvánosság elôtt, amit meg sem közelít az a hét év, amit ugyancsak a televíziózással töltöttem el, értékes, színvonalas mûsorok készítésével."
bravo, Magyarország!!
és még hozzátette: "A BB-nek sok egyéb más ok miatt azért is örülök, mert a tv2-n most készítünk kulturális mûsort, a Propagandát. A BB-ben megszerzett ismertségem remélhetôen a kulturális programokhoz is több nézôt vonz."

ipszilon
#1148
én nem szoktam nézni a BB-t, mivel külfôldön élek, és csak egy pár részt láttam belôle otthon, de ez az Evi ez borzasztó!!!!!
de miért van ez így??? ez a négy bentmaradt közül a legértelmesebb a Popey, és mindenki ezt mondja a környezetemben, akkor miért pont az Evi vezet???

Frank99
#1147
Me' a magyar fiatalok többségének ez kell.
Nézd meg, hogy a kis buzi Tilla körül kik ugrálnak.
Mondjuk azért elbeszélgetnék a kedves mamával és papával is, hogy õk min nõttek fel?

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

GregSB
#1146
Komolyan mondom szégyen. El lehet menni a BB honlapjára és meg lehet nézni a népszerûségi indexet. Évi toronymagasan vezet 😞

ipszilon
#1145
ne álmodozz!!:-)

ipszilon
#1144
nekem csak egy kérdésem lenne: miért nem Popey a legnépszerûbb??? miért ez a mocskos k.. Evikét szeretik a legtöbben?? miért nem érdekli a magyaokat egy értelmes ember, aki nem csinál nagy zûrt maga körül, mint pl. Popey( jó, az egy dolog, hogy diszlexiás, d emint tudjuk az egy betegség).

Frank99
#1143
Hát gyerekek, szégyen lenne.
Itt Keszthelyen, a Bartha bárban dolgozott nemrég.
Amikor bekerült, leszedték a képét a bár tablójáról.
Ha valaki járt erre, akkor tudja, hogy nem a 14 évesek szórakozóhelyérõl beszélek.
Ez kell a mai magyar kultúrának, ennek a demokráciának. ÉLJEN , ÉLJEN!

Az iskolában meg a 17 évesek a lekvárt g-vel írják (komoly, tegnap láttam dolgozatban, egy osztályban 3 ember is így írta), mert életükben talán egy könyvet sem olvastak el.
De ezer Ft-okat el SMS-eznek a szülõ által fizetett mobilról.

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Laalee
#1142
Fél órára felfüggesztette a az RTL KLub és a TV2 mûsorát az Országos Rádió és Televízió Testület. A büntetést a Való Világ és a Big Brother címû mûsorokban bemutatott, nem elfogadható szexuális jelenetek miatt szabták ki. A határozat szerint a képernyõket vagy szerdán, vagy csütörtökön kell elsötétíteni. A Népszabadság érdeklõdésére mindkét csatornánál közölték, hogy szerdán reggel bíróságtól fogják kérni az ORTT határozat felfüggesztését, majd megsemmisítését. Döntésérõl az ORTT közleményt ad ki.

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Sephi
#1141
Szvsz a Balint nyeri meg 😊

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

Ramore
#1140
Miért, neked van szimpatikus közöttük?
GregSB
#1139
Vazze ezt nem hiszem el, a köcsög cigánykurv@fogja megnyerni 😞(

dikki*yysw
#1138
Király!

:: http://www.behun.net :: Teh pwn Palace!™ ::

Frank99
#1137
Még egy indok, hogy ne néttek TV2-õt...

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Ramore
#1136
Annyi pont elég a Svábynak, hogy multimilliomos legyen!
GregSB
#1135
És ha lemegy 3 BB utánna többet nem lesz?

Ramore
#1134
Nektek nem kéne 1 olyan klassz barátnõ, mint Horváth Zsanett? Családias, lehet rá számítani, megbízható, hûen ragaszkodó, tisztaság mániás.
Hát nem egy fõnyeremény!
Laalee
#1133
ugyhogy meg 1 evig nem kell bekapcsolni a tvt...

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Laalee
#1132
gyorsan tarcsazz 😄

3 bb lesz egymas utan, mert igy terul csak meg a tv2 nek

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me