BigBrother, ValóVilág, A Farm

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ipszilon
#1075
most off leszek: kitörölték a "hogyan okozzak rosszat" topicodat?

mateos
#1074
én azokat sajnálom akiknek ilyenre van idejük...látom ténlyeg ez kell a Magyar népnek !! hát akkorhajrá..de asszem én ebbõl kimaradok...1szerüen nevetséges...hazaérek 7 kor valahonan..és mi megy a Viasaton ? hát nem a farm !! 1szerüen gusztustalan..kit érdekel h mit csinálnak ? (sajnos nagyon sok embert)..de ennek mi az értelme ? érdekes? mi érdekes van abban h egy dagadt faszt nézel a tv ben miközben szarik ? ha nektek ez jön be akkor grat..
ipszilon
#1073
hu! sajnálnom az olyan embereket akik nagyon bele élik magukat ebbe:-)

Laalee
#1072
me meg van penz a kartyadon 😄

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Blasta
#1071
Hja....
Vöröshagyma!
Apa! Tudod mikor láttam én vöröshagymát?
Na necsináldmá! Ilyen luxust nem engedhettem meg magamnak....

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#1070
mémostmé?

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Laalee
#1069
gyorsan szavazz pongora 😄

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Laalee
#1068
csak orul mert mar 2 hete zsirosdeszka voroshagyma volt...

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Blasta
#1067
Hát eléggé


Meg már régóta nincs egy fillérem sem!

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Lteebee
#1066
Gratulálok!

Ritka esemény?

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Blasta
#1065
KAPTAM FIZETÉST, SÁLLÁLÁÁÁLLÁÁLÁLÁLÁÁÁÁÁÁLÁLÁLÁLLLÁÁÁÁ

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Jano
#1064
Pffffffffff. Na, akkor visszavontam. Szarni az összes valóságsóra. 😄

- Have you ever had déja-vu? - Didn't you just ask me that?

Lteebee
#1063
Okinak odaraktak 1-2 hivatásost (elég rondákat), mit tehetett volna!?

Választott egy nagymellût és megpakolta.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Lteebee
#1062
A Bár-ba elkellett volna menned egyszer éskipróbálni, milyen a "tényleg" kiszolgálás.

Pont leszarták a vevõket.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Jano
#1061
HE-HE-HE! Valóságsó. Rohadtul reális élethelyzet ez az x mennyiségû összezárt ember, akiknek papírt kell hajtogatni idõre.
A Bár-ban legalább tényleg dolgoztak.

- Have you ever had déja-vu? - Didn't you just ask me that?

Laalee
#1060
a "lanyok" kicsit eros 😄

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

CSOCSO
#1059
györgyi meg kapja be!! hajni 3 szor aranyosabb csaj volt.. összeállítottak egy kis videot hát azzal a lánnyal legalább elvoltak az emberek ez a szõke ragyás képû sírószájú buta picsa meg elmehet a.... milyen szánalmas volt: jo kislány leszek csak engedjenek vissza!!
BOAAAAHHH!!!!!! szvsz a VV másr sokkal jobb mint a BB.. a BB jobbnak indult de elbaszták szvsz..kiszavazták a társaság lényegét... stb..mindegy nem érdkel lesz ami lesz.. amugy anyám tiszta ideg lett hogy az a hülye picsa mehetett vissza a VV be... OKI meg leszarom mit kapott tök aranyos volt és legaláb megkapta ami kellett neki.. amugy meg ha egyszer OKI egy kurvának tetszik akkor ugy kell neki..amugy szvsz ritka szar lányok közûl választhatott😊 de 8
#1058
#1057
hmmmmmm ....
Oki kapott egy "kurvat" ez a gusztustalan.. Rtlklub egy rakas szar!!!!
Mauro
#1056

FORZA FERRARI!!!!! http://www.autogespot.com/spots?spotter=Mauro82

ipszilon
#1053
ne hogy má! Györgyi sokkal karakteresebb, és legalább megmeri mondani annak a hájas, tetovált disznónak, hogy ne gusztustalankodjon. amúgy: melyik nônek volt ehhez az Okihoz gusztusa??basszus, ALLITOLAG 100 hívàs érkezett a felkérésére!!!!!

ipszilon
#1052
na most már én is láttam részeket a BB-bôl,meg a VV-bôl. szerintem a VV nagyon gáz, a BB sem jobb, de vmivel normálisabb (kivéve Zsani anyukáját, aki öngyilkos akar lenni...amúgy, tuti lefizették)

Sephi
#1051
Ize szal Csocso most akkor Zsani vegulis lefekudt a Szabival?

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

her Valo
#1050
nem csak a VV.. a matav is...
csak kar hogy Hajni ment ki...
o volt a kedvencem..

Mondd mégegyszer hogy \"hogy mi?\"...

Lazarus
#1049
a való világ ezzel kibaszottul sokat kaszált
CSOCSO
#1048
hát ez a farm szar húzás volt szvsz😊))) és hajni menjen vissza a VV ba
mateos
#1047
teljesen átalakultok nyugati csõcselékekké 😊 BB Farm ValóVilég ..stb...ez kell a népnek
#1045
Gyerekek én a BB-t nézem, szerintem nagyon kúl! Zsani a kedvencem, pláne ha meglátom a lobogó fülû nyuszis pólójában.
A Renátó meg azért ász, mert belök néhány olasz káromkodást mikor laposodik a szitu. Õt is csípem.
magus
#1044
bazmeg Szabolcs Maya felkinaléta magat erre te bamban ultel. ehh beszarok. maya beizgult ez meg elkuldte😊

hen-tes
#1043
nneeee
komoj ?
JEEEEEHÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

#1042
Gecik kibaszták az Angélát...

hen-tes
#1041
vki kommentolja a szavazás állását !!!!!!

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

Dikkma
#1040
m=n
Dikkma
#1039
Bár sztem az lenne a legjobb, ha ennek a mostaninak nem lenne vége soha. Egyik héten kiszavaznak vkit másikon be a kiszavazottak közül egyet 😄
Pongó a gigaopresszor-uralkodó-bûntetõ atyaúristem!
Dikkma
#1038
Remélem is!
BB-nek mindig kéne lenni. Igaz, uncsi lenne de akkor is kell, én nézni fogom mindig. 😄
Dikkma
#1037
Mer mér mi vót?
JHetfield
#1036
imho...mar volt kuresz:]

Coine
#1034
ne !

Laalee
#1033
ha vege kezdik elolrol mas emberekkel... legalabbis radio ez mondta, ha nem is rogton de fel even belul tuti

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Coine
#1032
Csak vége lesz BB-nek, már mindenki megõrült ott is...

cSuwwi
#1031
Nézz csak rá, máris látszik, hogy "nem épp"...

shit happens

Gery1980
#1030
Na de azért az sem volt semmi amit az az atomtahó Oki mûvelt tegnap a VV-ben a pornócicával.Bazzeg azon behaltam, az a csávó tényleg nem épp.

Gery1980
#1029
Bazzeg, ilyen szülõket nem kívánok senkinek😊

Blasta
#1028
Nagy az Isten állatkertje....

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Coine
#1027
neem....nemlehet...

#1026
Úristen.

CSOCSO
#1025
pfffffffffffff
Laalee
#1024
"Tisztelt TV2!

Folyamatosan figyelemmel kísérem a Big Brother címu musorukat és látva a
különbözo feladatokat és "vendégeket" (kutya, macska), arra gondoltunk a
feleségemmel, hogy mi lenne ha egy kisgyermeket juttatnának be a házba.
Van ugyanis egy 13 hónapos kisfiunk, aki - szerintünk - alkalmas lenne
arra, hogy néhány napig próbára tegye a bentlakók türelmét. A gyerek már
elég önálló (önállóan jár), de nem annyira, hogy ne kellene vele sokat
foglalkozni.
Tudom, elég furcsa ötlet, de ha úgy gondolják, hogy érdemes elgondolkodni
a dolgon, akkor értesítsenek. Nem egy egész hétre gondoltunk, csak néhány
napra.
Tisztelettel,

Szrnka János"

na ez nem egyszerü...

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

#1023
mégis lesz sátorozó
marad az Angéla

#1022
Ki fog sátorozni ?