BigBrother, ValóVilág, A Farm
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Vöröshagyma!
Apa! Tudod mikor láttam én vöröshagymát?
Na necsináldmá! Ilyen luxust nem engedhettem meg magamnak....
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
Meg már régóta nincs egy fillérem sem!
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
- Have you ever had déja-vu? - Didn't you just ask me that?
Választott egy nagymellût és megpakolta.
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
Pont leszarták a vevõket.
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
A Bár-ban legalább tényleg dolgoztak.
- Have you ever had déja-vu? - Didn't you just ask me that?
BOAAAAHHH!!!!!! szvsz a VV másr sokkal jobb mint a BB.. a BB jobbnak indult de elbaszták szvsz..kiszavazták a társaság lényegét... stb..mindegy nem érdkel lesz ami lesz.. amugy anyám tiszta ideg lett hogy az a hülye picsa mehetett vissza a VV be... OKI meg leszarom mit kapott tök aranyos volt és legaláb megkapta ami kellett neki.. amugy meg ha egyszer OKI egy kurvának tetszik akkor ugy kell neki..amugy szvsz ritka szar lányok közûl választhatott😊 de 8
Oki kapott egy "kurvat" ez a gusztustalan.. Rtlklub egy rakas szar!!!!


C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
csak kar hogy Hajni ment ki...
o volt a kedvencem..
Mondd mégegyszer hogy \"hogy mi?\"...
A Renátó meg azért ász, mert belök néhány olasz káromkodást mikor laposodik a szitu. Õt is csípem.
komoj ?
JEEEEEHÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/
Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/
Pongó a gigaopresszor-uralkodó-bûntetõ atyaúristem!
BB-nek mindig kéne lenni. Igaz, uncsi lenne de akkor is kell, én nézni fogom mindig. 😄
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Folyamatosan figyelemmel kísérem a Big Brother címu musorukat és látva a
különbözo feladatokat és "vendégeket" (kutya, macska), arra gondoltunk a
feleségemmel, hogy mi lenne ha egy kisgyermeket juttatnának be a házba.
Van ugyanis egy 13 hónapos kisfiunk, aki - szerintünk - alkalmas lenne
arra, hogy néhány napig próbára tegye a bentlakók türelmét. A gyerek már
elég önálló (önállóan jár), de nem annyira, hogy ne kellene vele sokat
foglalkozni.
Tudom, elég furcsa ötlet, de ha úgy gondolják, hogy érdemes elgondolkodni
a dolgon, akkor értesítsenek. Nem egy egész hétre gondoltunk, csak néhány
napra.
Tisztelettel,
Szrnka János"
na ez nem egyszerü...
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
marad az Angéla

