BigBrother, ValóVilág, A Farm
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
amúgy mikor volt demokrácia egy moderált fórumon? mindigis a kevés moderátorok uralma volt és van.
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
BRAVÓ!

A medve nem játék.
Meg nem is rejszolok, arra ott az asszony...
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
Neked nem megy, vagy mi?
Vagy belém akarsz kötni?
Mi vagy te bakker cement?
:-()
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
megy az rendesen, ha
a
http://frankie98.supergamez.hu
-ra gondolsz
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
Mindig lesz olyan kis köcsög ráérõ buzi tetovált anyuka kedvence, magamutogató majom, kiélt olcsó prosti, mint Évike, aki oda vágyik menjen. Aki meg nézni akarja, nézze, meg küggyön' sok-sok 300 Ft-os SMS-t százával, hadd gazdagodjanak a zs*dó TV csatornák. Mindenki szíve választottjával....
ny bye...
ja, aki meg erre rejszol, hajrá!!!!
Évi, Évi, Évi... oooooo... éViiiiii... jövök....
én iiiiis, jöööövöööökkkk.....
vaffancúló...
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
van simán 4-5-6 csaj akik királyul néz ki... de van ugyan ennyi nagyon szar (pl: kismocsok és vica..)fiuk között is vannak tirpákok.. (pl elvis (de van a másik pirszinges is az pl egész jofej lehet)stb...
GPLRank: -51|GTRank: -30
Reklám alatt átkapcsoltam az RTL-re, és ott meg épp a VV2 beszavazója ment! ANYÁM!! Ezt a 3 milliomoscsemete, kigyúrt szépfiú, buzit!! Nah...he ez a Való Világ, akkor én a tényleg a MÁTRIX-ban akarok maradni! 😊))
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
EZ A VALÓ KUTYAFASZ ÉS A BIG BROTHER TOPIC!!!!!
MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu
Ez a show a szexrõl fog szólni ...

A medve nem játék.
Fõ, hogy a "Rötlökláb" és a "tévékettõ" jól megszedték magukat ...
, az sms-ezõkön!A medve nem játék.
Maradj is szépen csöndben ezen a szép napon!
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
😊))
Ja mág csak annyi ne magfadból idulj ki nekem nem a TVére szokott fel állni de azért okádd le a monitorodat....
I am Ripper... Tearer... Slasher... Gouger. I am the Teeth in the Darkness, the Talons in the Night. Mine is Strength... and Lust... and Power! I AM BEOWULF!
Nem azt mondtam hogy végig néztem, csak a végét, amúgy mert épp ez volt a lényeg.
:-)
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
I am Ripper... Tearer... Slasher... Gouger. I am the Teeth in the Darkness, the Talons in the Night. Mine is Strength... and Lust... and Power! I AM BEOWULF!
Nekik való átlagkurvák és átlagköcsögök." #1222
...
"Amúgy meg a BB-t néztem, mert kíváncsi voltam a végére." #1233
Ez nekem tûnik csak ellentmondásnak? 😊
Amúgy bárki bármit mond,valamilyen szinten megérintették a 2 csatornán lévõ valóságshow-k.Vagy pozitív vagy negatív érzést váltott ki belõlük,de beszéltek róla akarva-akaratlan.És ez volt a lényeg a vezetõségnek,hogy az emberek valamilyen módon reagáljanak a mûsorikra.És hiába sokunknak nem tetszik,de bejöttek a számításaik.Erre az egyik legjobb példa maga a topic... 😄
Úgyhogy nem kell azt szégyellni,ha valaki "ríelitisó"-t néz a tv-ben,még ha csak 5 percig is. 😄
I am Ripper... Tearer... Slasher... Gouger. I am the Teeth in the Darkness, the Talons in the Night. Mine is Strength... and Lust... and Power! I AM BEOWULF!