BigBrother, ValóVilág, A Farm

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

CSOCSO
#1294
Megvan a befútó!!NÓRA!!!!!!!!!
CSOCSO
#1293
miért és ez a butasutaleszbikurvaparaszt milyen??? nagyon gáááááááááz..VV3 ra jelentkezem remélem beszavaztok.. legalább akkor jo lesz a VV😊)
Gery1980
#1292
..na meg a dj csajszi full tele pénzzel😊

Gery1980
#1291
nem rossz a kiscsaj, a melle tényleg tuti, de nem jött be a stílusa.

Gery1980
#1290
Vááá, Elbandi meg a szakadt tuning ladája😊))

CSOCSO
#1289
szvsz is jobb volt de ennek jobb a melle😊)))
Gery1980
#1288
Hát, ez a lófogú nagypofájú gyökér került be, pedig szerintem a mocis csajszi volt a rulez😊

CSOCSO
#1287
bazzzee Csöpke!!! nembaj ez is király csaj
CSOCSO
#1286
bár csöpke sem rosz
CSOCSO
#1285
PEPE RULEz nah ki megy be?
Dzsini
#1284
nem az RTL szidás miatt lett lezárva. azért mert 2 másik topic is van, ami hasonló célokkal van nyitva.
amúgy mikor volt demokrácia egy moderált fórumon? mindigis a kevés moderátorok uralma volt és van.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

a.carkey
#1283
Most néztem egy topicot. Gratula. Ahol szidják az RTL Klubbot, azt a topicot be v. lezárják ... Demokrácia Zero!
BRAVÓ!

A medve nem játék.

Frank99
#1282
megy :-)

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

CSOCSO
#1281
csak kiváncsi voltam hogy még megy-e...ennyi...
Frank99
#1280
Én persze nem Évikére rejszolok.
Meg nem is rejszolok, arra ott az asszony...

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Frank99
#1279
Hadd kérdezzem meg édes fiam, miért a kérdés?
Neked nem megy, vagy mi?
Vagy belém akarsz kötni?
Mi vagy te bakker cement?
:-()

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

CSOCSO
#1278
hja..
Frank99
#1277
Melyikkel?
megy az rendesen, ha
a
http://frankie98.supergamez.hu
-ra gondolsz

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

CSOCSO
#1276
MIVAN?😊LOL amugy mi van az oldaladdal?
Frank99
#1275
Unalmas lesz az összes.
Mindig lesz olyan kis köcsög ráérõ buzi tetovált anyuka kedvence, magamutogató majom, kiélt olcsó prosti, mint Évike, aki oda vágyik menjen. Aki meg nézni akarja, nézze, meg küggyön' sok-sok 300 Ft-os SMS-t százával, hadd gazdagodjanak a zs*dó TV csatornák. Mindenki szíve választottjával....
ny bye...

ja, aki meg erre rejszol, hajrá!!!!

Évi, Évi, Évi... oooooo... éViiiiii... jövök....
én iiiiis, jöööövöööökkkk.....
vaffancúló...

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

CSOCSO
#1274
ugye?😊
Gery1980
#1273
Jó kis nõci, és vagány is, ez nekem is tetszik.

CSOCSO
#1272
nemtom de PEPE rulezz!!!!
CSOCSO
#1271
áhh kész..teljesen megõrûltem ettõl a nõtõl és nagyon rásegített az a motor😊) nincs is szebb mint egy ilyen lány a lábai között 130 pacival😊)))))))))
Gery1980
#1270
Pepe nem a Györgyi huga?😊))

CSOCSO
#1269
Wehh😊 csöpke jo nõ de ez a PEPE remélem leveri😊)
CSOCSO
#1268
SZISZI RULEZ REMÉLEM Õ MEGY BE😊))
CSOCSO
#1267
nah VV2...
van simán 4-5-6 csaj akik királyul néz ki... de van ugyan ennyi nagyon szar (pl: kismocsok és vica..)fiuk között is vannak tirpákok.. (pl elvis (de van a másik pirszinges is az pl egész jofej lehet)stb...
a.carkey
#1265
#1254
Megmondtam ...

A medve nem játék.

magus
#1264
Szerintem Levi jó fej emberke lehet. a másik 2 egyértelmûen buzi , mocskos, discos, gyuros, buffalos geci, de Levinek volt vmi karaktere. kar hogy nem o kerult be😞

#1263
No igen! Az ilyen típusú emberek számítanak "menõ"-nek manapság. Ha valakiben van némi intelligencia, jó neveltetésû, nem öntelt és még viselkedni is tud, jellemtelennek minõsítik... 😞

GPLRank: -51|GTRank: -30

#1262
Hehh! Tegnap elvetemült ábrázattal gubbasztottam a TV elõtt, és mivel más nem volt, igy néztem a "Röhögünk Brother"-t. (sokat mondjuk nem röhögtem)
Reklám alatt átkapcsoltam az RTL-re, és ott meg épp a VV2 beszavazója ment! ANYÁM!! Ezt a 3 milliomoscsemete, kigyúrt szépfiú, buzit!! Nah...he ez a Való Világ, akkor én a tényleg a MÁTRIX-ban akarok maradni! 😊))
mikike
#1261
...
lehetne benne gyilkosság is

A hiedelmeid teremtik a valóságodat. - Seth

mikike
#1260
mit ahogy az életünk bizonyára másról szól...

A hiedelmeid teremtik a valóságodat. - Seth

Dzsini
#1257
rtlklub vs tv2 topic is van... az vv2 topic volt eredetileg... keress rá arra

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

[Walaki]D`Lair
#1256
Hát a fasz kivan néha a moderátorokkal.....Nyitok egy fórumot, ami a RTL Klub vs. TV2 -rõl szól, erre bezárják ls ideirányítanak....


EZ A VALÓ KUTYAFASZ ÉS A BIG BROTHER TOPIC!!!!!

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

a.carkey
#1254
Jönnek majd a jó (nagy qurva) nõk, jó (nagy buzi) pasik és minden szép lesz ... A "rötlökláb" még egyszer nem engedheti meg, hogy nála ne qurjanak a hivatalos szereplõk, mert lám a BB-ben IQÉvit megnyomták egy párszor.
Ez a show a szexrõl fog szólni ...

A medve nem játék.

CSOCSO
#1253
innen senki nemkerûlt be?😞
#1252
Már december 31-én megismerkedhetnek a nézok azokkal, akik közül kerülnek ki a második ValóVilág show szereploi, január 4-én pedig négyen beköltöznek a villába. A szereploválogatás már lezárult, a musorkészítok körülbelül 6000 jelölt közül válogattak.

Ramore
#1251
Pedig a tévébõl ma este is a falóvilág ömlött!
a.carkey
#1250
írt ...
(qurva idegen billenyûzet)

A medve nem játék.

a.carkey
#1249
Hát ennyire gyorsan lecsengett ... Elmúlt a karácsony és senki sem ört azóta a topicba ...
Fõ, hogy a "Rötlökláb" és a "tévékettõ" jól megszedték magukat ..., az sms-ezõkön!

A medve nem játék.

Blasta
#1248
Helyes...
Maradj is szépen csöndben ezen a szép napon!

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Spenser
#1247
Inkább erre nem mondok semmit GYÖKÉRKÉM......
😊))
Ja mág csak annyi ne magfadból idulj ki nekem nem a TVére szokott fel állni de azért okádd le a monitorodat....

Marki
#1246
Még így is jpbb, hogy Szabi nyert...
De a BB-ben csalás volt.

KoЯn

Hitm@n
#1245
Ja,értem...csak a végét... 😄

I am Ripper... Tearer... Slasher... Gouger. I am the Teeth in the Darkness, the Talons in the Night. Mine is Strength... and Lust... and Power! I AM BEOWULF!

Frank99
#1244
Miért van ellentmondás?
Nem azt mondtam hogy végig néztem, csak a végét, amúgy mert épp ez volt a lényeg.
:-)

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Hitm@n
#1243
...mûsoraikra...bocs.

I am Ripper... Tearer... Slasher... Gouger. I am the Teeth in the Darkness, the Talons in the Night. Mine is Strength... and Lust... and Power! I AM BEOWULF!

Hitm@n
#1242
"Átlagmûsor átlagembereknek.
Nekik való átlagkurvák és átlagköcsögök." #1222
...
"Amúgy meg a BB-t néztem, mert kíváncsi voltam a végére." #1233


Ez nekem tûnik csak ellentmondásnak? 😊

Amúgy bárki bármit mond,valamilyen szinten megérintették a 2 csatornán lévõ valóságshow-k.Vagy pozitív vagy negatív érzést váltott ki belõlük,de beszéltek róla akarva-akaratlan.És ez volt a lényeg a vezetõségnek,hogy az emberek valamilyen módon reagáljanak a mûsorikra.És hiába sokunknak nem tetszik,de bejöttek a számításaik.Erre az egyik legjobb példa maga a topic... 😄

Úgyhogy nem kell azt szégyellni,ha valaki "ríelitisó"-t néz a tv-ben,még ha csak 5 percig is. 😄

I am Ripper... Tearer... Slasher... Gouger. I am the Teeth in the Darkness, the Talons in the Night. Mine is Strength... and Lust... and Power! I AM BEOWULF!

Frank99
#1241
90 %

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak