BigBrother, ValóVilág, A Farm

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

CSOCSO
#1359
szerintem is
CSOCSO
#1357
sziszi nagyon joooooo
Bandee
#1356
Honnan lehet "nem hivtalos" valóvilág képeket szerezni, esetleg olyan oldal ahol folyamatosan frissítik a cuccokat?

Frank99
#1355
nálam van 10000 ingyen kép
http://frankie98.supergamez.hu

jobbnál jobb nõk, és full ingyen.
Az RTLklub és TV2 elérte nálam, ami a Fidesz 4 évig nem tudott: sokat nézem a MTV1-et, meg a Tékában a filmeket...
hajrá, így tovább....

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

CSOCSO
#1354
elmegy az anyjába a köcsög axelero..még furcsálom hogy létezik a cég...és még jobb hogy axelerom van😊
CSOCSO
#1353
Béka egyre szimpíbb
FREAK
#1346
http://www.amnezia.hu/sexbrother/

ezt láttátok már??

Riszpekk

CSOCSO
#1341
nem kûlsõ....
szutyok nagyon paraszt styl-jával nálam nulla.. amugy kûlsõ??én a képrõl és a videorol Békát is szutyoknak itéltem meg mégis viszont most ugy gondolom hogy egész jo fej lehet..igaz vannak idegesítõ arckifejezései..de talán jo fej...
#1340
ilyem = ilyen
#1339
hogy lehet egy ilyem beka embert beszavazni?????

Ehhh nevetseges ez az egesz..
Sephi
#1338
Nos en szerintem a TV2 elashatja magat jo melyre a fold ala! Ekkora baromsagot mint a VIP nem lehetett volna nagyobb! Jezus Isten mekkorat fognak bukni ezzel!

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

#1337
ha meg a kulsobol itelsz...
#1336
mer ne???? ez a "csaj" legalabb egyeniseg nem ugy mint a muanyag atlag emberek...
CSOCSO
#1335
fujj hánynom kell ettõl a szutyoktol..olyan paraszt a csaj hogy jujj!!! ahogy beszél, artikulál mint egy igazi köcsög...és még ratyi a nõõõ...pfff...mégha férfiakat szeretne az sem változtatna a dolgon..nem a leszbiséggel van a bajom hanem magával a lánnyal..gusztustalan..
CSOCSO
#1334
PFF NA NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Coine, The A&O
#1333
Nem, ezt arra mondtam, hogy lám ennek a tyutyinak az ismerõse is SG-zik 😄

Coine, The A&O
#1332
Az összes be nem futott modell ide jelentkezett mondhatni...

petee
#1331
Ezt a valóvilág2-öt is úgy eltudták kúrni.........
Nincs benne semmi egyéniség mint pl. a Majka,Oki, Györgyi.
Hogy utáltuk öket is,de még vissza fogjuk öket sírni....

Forza Juve! ; Cuore Sportivo! Logo by: SNAKE01

Frank99
#1330
csak öreg egy kicsit, meg elb*szott a feje...

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Pisi Misi
#1329
Ezt hogy a faszba csálta az RTL, hogy ilyen fos brigádot válogatott be....
Egy normális/érdekes egyéniség nincs köztük.
Fosazegész! Énmeg jelentkeztem. Bazmeg de hülye voltam.

petee
#1328
sztem is

Forza Juve! ; Cuore Sportivo! Logo by: SNAKE01

Unknow
#1326
Na gec most jusson be a Dóra!!!Milyen képek vannak róla...nem rossz csaj😊))Akit érdekel milyen a csaj chekollhatja itt! Nekem nagyon bejön😊
matya007
#1324
Én is utálom amugy eröltetett meg minden de egy rokonom lesz benne és kifejtettem! Te is toboroznál ha valami ismerösöd családtagod lenne benne attol függetlenül hogy szereted-e vagy sem!
Amugy meg pont szarok a véleményedre akit érdekel nézi akit meg nem az nem.

Egyszerü vagyok mint a barna szar

Blasta
#1323
Hát öcsém, nem szorult sok ész a koponyádba! Ha végigolvasod a topikot, láthatod, itt a legtöbben hánynak a reality show-któl, mindamellett nézik is, DE SENKI NEM SZAVAZ!!!! Mert nincs értelme, úgyis az van amit az RTL vagy a TV2 akar! Ergo a toborzódumád nincs túl jó helyen itt.....

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#1322
naná! Mindkét mûsor forgatókönyve megvan már, ez tuti!

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

#1321
Én már csak azért sem szavazok mert tuti,hogy bunda az egész.Szerintem az RTL-nek már rég megvan a 12 játékos.
matya007
#1320
Ismered a tyutyit?

Egyszerü vagyok mint a barna szar

matya007
#1319
nem 240+áfa de nem kérem ezt senkitöl, aki akar az ugy is szavaz!

Egyszerü vagyok mint a barna szar

Coine, The A&O
#1318
kicsi a világ 😊

Pheel
#1317
Most komolyan! Szerinted a supergamezesek hülyék, hogy 240HUF+fával támogassák az RTL-t? ;-))))
matya007
#1316
Hi mindenki!

Én csak annyit szeretnék irni hogy a Gyuri (a kopasz srác) az unoka tesom, nagyon jo fej gyerek,
képes nagyon extrém baromságokat kitalálni imádja a nöket és több ezeknél a kigyurt üresagyu
nyálgépeknél, szerintem nem bánjátok meg ha bejuttatjátok mert tuti feldobná a néha már uncsi hangulatot de majd meglátjátok!
"Olyan tipikus majka féle hülyegyerek!"
Köszi a szavazatokat elöre is de majd a bemutatkozoban ugy is látjátok.
Bár ott pont korizni és lovagolni fog.
Egyébként tetoválo studioja van 10 éve.
Na hi elöre is köszi a nevében is a szavazataitokat!
Itt megnézhetitek a jelölteket:
matya007.uw.hu
HI!

Egyszerü vagyok mint a barna szar

nokedli
#1315
A http://nokedli.freeweb.hu oldalon találsz kamerákat!!!

http://nokedli.fw.hu/ nézz be hozzám!

magus
#1314
már csak azért is fog bukni a vv2 mrt nem lehet csak penzert nezni

magus
#1312
ráverném😊)

a.carkey
#1311
lemaradt:
: )

A medve nem játék.

a.carkey
#1310
Az tv2 ...

A medve nem játék.

Manta
#1309
Ez amolyan vad angyalos ráhatás lehet.
#1308
meg mindig jobb mint a kifestett "szepseg" + az agyatlan szepfiu
CSOCSO
#1306
pfff ez a kis szutyok jutott be
Blasta
#1305
Nócit asszem én nem verném....
De nagyon adnék neki az tuti!

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

CSOCSO
#1304
😊)
Blasta
#1303
LOL.....
Van benne valami, bár az életben nem nagyon játszik piszológiai játékokat.....inkább PC-seket.

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Pheel
#1302
Én bemennék és megverném Stohl-t meg Nóci-t 😊)))
a.carkey
#1301
Õ is gitározna, mint Renáto ...

A medve nem játék.

CSOCSO
#1300
Pfff😊))))))))))
GregSB
#1299
Freaket kéne berakni egy valóságshowba, a második nap mindenki magától akarna távozni a villából, mert megörjítené õket a pszichológiai játékaival 😄D

magus
#1298
najah mennyenek be az sg-sek vmelyik valosagshowba. mekkora lol lenne😄

magus
#1297
hajj miert nem pepe kerult be.

kár hogy a vv2-ben egyértelmûen a külsõre mentek rá

CSOCSO
#1296
ki a déjé?
Gery1980
#1295
FASZT, cimbora bazzeg, ne a farkad után loholj, én a DJ millernek szurkolok!😊