BigBrother, ValóVilág, A Farm
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://frankie98.supergamez.hu
jobbnál jobb nõk, és full ingyen.
Az RTLklub és TV2 elérte nálam, ami a Fidesz 4 évig nem tudott: sokat nézem a MTV1-et, meg a Tékában a filmeket...
hajrá, így tovább....
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
szutyok nagyon paraszt styl-jával nálam nulla.. amugy kûlsõ??én a képrõl és a videorol Békát is szutyoknak itéltem meg mégis viszont most ugy gondolom hogy egész jo fej lehet..igaz vannak idegesítõ arckifejezései..de talán jo fej...
Ehhh nevetseges ez az egesz..
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
Nincs benne semmi egyéniség mint pl. a Majka,Oki, Györgyi.
Hogy utáltuk öket is,de még vissza fogjuk öket sírni....

Forza Juve! ; Cuore Sportivo! Logo by: SNAKE01
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
Egy normális/érdekes egyéniség nincs köztük.
Fosazegész! Énmeg jelentkeztem. Bazmeg de hülye voltam.
Amugy meg pont szarok a véleményedre akit érdekel nézi akit meg nem az nem.
Egyszerü vagyok mint a barna szar
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Egyszerü vagyok mint a barna szar
Én csak annyit szeretnék irni hogy a Gyuri (a kopasz srác) az unoka tesom, nagyon jo fej gyerek,
képes nagyon extrém baromságokat kitalálni imádja a nöket és több ezeknél a kigyurt üresagyu
nyálgépeknél, szerintem nem bánjátok meg ha bejuttatjátok mert tuti feldobná a néha már uncsi hangulatot de majd meglátjátok!
"Olyan tipikus majka féle hülyegyerek!"
Köszi a szavazatokat elöre is de majd a bemutatkozoban ugy is látjátok.
Bár ott pont korizni és lovagolni fog.
Egyébként tetoválo studioja van 10 éve.
Na hi elöre is köszi a nevében is a szavazataitokat!
Itt megnézhetitek a jelölteket:
matya007.uw.hu
HI!
Egyszerü vagyok mint a barna szar
De nagyon adnék neki az tuti!
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Van benne valami, bár az életben nem nagyon játszik piszológiai játékokat.....inkább PC-seket.
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

