BigBrother, ValóVilág, A Farm
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Telefonáló: -Szekszárd.
Telefonáló: -Tolna megye.
Majka: -Pornó megye. Tol-na, Szex-árd 😊
Majka: -Én is pornó megyében lakom: BAZ Megye
BAZZ ez a csávó sem 100-as 😊
shit happens
Bár ha kélpesek lennének olyan érdekes jellemü embereket összeszedni mint az elsõ VV-ben voltak, akkor lehetséges, hogy nem lesz uncsi a VV3, de az érdeklõdés biztos hogy fogyatkozni fog....
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
Kár volt 😊
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
Inkább addig ütik a vasat amíg meleg.
Valszeg szarrá-huggyá keresik vele magukat. Nem eresztik az aranytojást tojó tyúkot.
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
Arra kérték, hogy a következõ 2 évben kizárólag a a valóvilággal foglalkozzon, mert szerintük ez a mûsor lesz a televíziózás jövõje....
Hát no comment!
Mindenesetre ha ez lesz a jövõ, akkor nem sajnálom, hogy már most alig nézek TV-t!
PC rulez! :-)
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Gratula!
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
http://borda.ca
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
EU Bloodscalp: Malthrok - Orc Warlock
EU Bloodscalp: Malthrok - Orc Warlock
EU Bloodscalp: Malthrok - Orc Warlock
EU Bloodscalp: Malthrok - Orc Warlock
Sziasztok!!!!
WOW!!!!!!Bekerült aranyom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Olyan boldog vagyok!!!!!!
Nagyon szépen köszönöm h szorítottatok velem!!!!Remélem szimpatikus volt nektek!Szerintem annyira aranyos volt!!!!Nagyon boldog vagyok!!!!!!
Õ nem a pasim,mivel meleg.De nagyon jóban vagyunk,jópárx voltam nála/luk Pesten.Eszméletlen jó arc!!!!!
Asterix@nagyon aranyos vagy!Remélem a végén mégtöbb zsepit sírtál tele h bekerült! ;-)
Még1x köszönöm h izgultatok velem!
Tuti volt, hogy a meleget RAKJÁK BE (mert szavazásról már rég nincs szó szvsz), hisz ha nem Õ kerül be, mit kapott volna az RTL!!!???
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Nem a világ lett rosszabb, a hírszolgáltatás lett jobb. Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. A pesszimizmus nem éri meg!

Forza Juve! ; Cuore Sportivo! Logo by: SNAKE01
Több pénz érdekében,az RTL utánozza a BigBradört, az is egy ilyen elõre megrendezett szarság volt, már elõre tudtam ki megy ki, kik maradnak bent,stb.
ÉS a legfájóbb az egészben az,hogy a mocskos TV-k hülyére vesznek!!! a többség persze el is hiszi azt,amit a tvben lát! Ennél nagyon csalásokat már csak a politikusok tudnak mûvelni!!!!!
A Való Világ1-et még néztem, mert ott télleg voltak egyéniségek, nem volt buzi ,se ronda leszbi, modell ,kurva stb. Igazi hétköznapi emberek voltak!az még teccett... de ez.... enyhén szolva vicces....
Forza Juve! ; Cuore Sportivo! Logo by: SNAKE01
PS3 Slim(120GB)+ MB 500GB,SAMSUNG LE-40C750 3D,Onkyo TX-SR606 Ps3 ID:Alien_hun(EU),sstyles(US)
ez már tényleg sok..fujj bazze hányingert kapok ahogy az viselkedik.. igazi buzi aki lány szerepet vállalta magára a párkapcsolatba... holnap után ott fog rinylni hogy JUUJJ A KÖRME...
PS3 Slim(120GB)+ MB 500GB,SAMSUNG LE-40C750 3D,Onkyo TX-SR606 Ps3 ID:Alien_hun(EU),sstyles(US)
Nyílvánvaló, hogy ki vannak válogatva.Megfigyelhetõ abból, hogy mindegyik szereplõ gyakorlatilag teljesen más karakterû,fele-fele arányban vannak a fiúk és a lányok stb.Csodálkoznék, ha ma nem a ratyi jutna be...
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
Néha "beugrok" az ATV-re is, mert ott jó kis beszélgetõs mõsorok vannak!
RTL + TV2 felejtõ! Ha netán egyszer leadnak valami normális filmet, akkor is csak olyat, amit már vagy 24x leadtak, mellesleg a sok buzi "kultúrmûsor" miatt csak éjfélkor kezdõdik!
Azannyukpicsáját!!! ehh...ezt jól megaszondtam! 😊))
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
Nem a világ lett rosszabb, a hírszolgáltatás lett jobb. Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. A pesszimizmus nem éri meg!
Most akkor hogyisvanez???
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
de mindig be van kapcsolva mellettem
A hiedelmeid teremtik a valóságodat. - Seth
azért abba belenéztem volna mit csinálnak bent a vipek
szerintem a sebeõk nagyon jó volt a múltkor
de nem jött le a video
A hiedelmeid teremtik a valóságodat. - Seth
Rengeteg helyen.
Inkább agyalna azon a tisztelt 2 TV társaság, hogy normális filmeket vetítsenek, mondjuk már vagy 3* vetítették Mo-on a Swájcinéger filmet is, amit hétvégén vatíttek asszem a TV2-õn...
Mondjuk nálam elérték (és nagyon sok emberkével akivel beszéltem) hogy NEM nézik a fenti két csatornát, mert ha utálják a BB-t és VV-t kénytelenek a Till Attila, és amásik hóbortos embert nézni minimum a reklámok alatt is. Már hánynom kell, amikor a csapból a kis buzi TillaTilla folyik...
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
Hát a kedves RTLklub elkövette a nagy hibát ue. csinálja õ is.
Tegnap belenéztem, hát undorító emberkék kerültek be...
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
csak bufferingel, bufferingel, azt semmi
A hiedelmeid teremtik a valóságodat. - Seth
Eddig DIREKT azért nem néztem a BB-t mert nem voltam kiváncsi az IQ fighter balfaszokra meg a megrendezett dugásokra...
A VV legalább színvonalasabb volt mind IQ mind szórakozás szinten.
Erre mit mûvel ez a faszkalap RTL? Berak X lepukkant modellt, hogy azok majd csinálják a reality sex show-t a magasröptü pofázásaik közepette.
Szánalmas...
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
