BigBrother, ValóVilág, A Farm

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Pheel
#1420
Baaaaaaaaaaazzzzzzeg! 😊
cSuwwi
#1419
Majka: -Honnan hívsz?
Telefonáló: -Szekszárd.
Telefonáló: -Tolna megye.
Majka: -Pornó megye. Tol-na, Szex-árd 😊
Majka: -Én is pornó megyében lakom: BAZ Megye

BAZZ ez a csávó sem 100-as 😊

shit happens

#1418
http://www.origo.hu/uzletinegyed/hirek/hazaihirek/20030121vvbb.html

Blasta
#1417
Hát ja! A mostani még valszeg a "meleg" kategóriába tartozik (minden szinten "MELEG") aztán valószínüleg elül a vihar...
Bár ha kélpesek lennének olyan érdekes jellemü embereket összeszedni mint az elsõ VV-ben voltak, akkor lehetséges, hogy nem lesz uncsi a VV3, de az érdeklõdés biztos hogy fogyatkozni fog....

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Laalee
#1416
mar most lenyegesen csokkent a nezettseg a 3. mar szerintem a kutyat sem fogja erdekelni... a 4. meg tuti bukas.

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

The Garrett
#1415
ÉS IGEN! Tegnap végignéztem egy EGÉSZ Valóvilág részt... elejétõl a végéig.. még a reklámokat is 😛

Kár volt 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Blasta
#1414
Nehogy azt hidd....
Inkább addig ütik a vasat amíg meleg.
Valszeg szarrá-huggyá keresik vele magukat. Nem eresztik az aranytojást tojó tyúkot.

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#1413
AKARUNK...:-dd

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Laalee
#1411
bar azt is siman elkepzelem hogy kovi lesz az uj producer 😄 ahogy a musor mostanaban halad...

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Laalee
#1410
hat ha meg 2 evig tervezik ezt a vvt adni akkor igencsak nagy bajban van az RTL vezetosege 😄

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Blasta
#1409
Amúgy lemondott Árpa Attila a Valóvilág kreativ igazgatója!
Arra kérték, hogy a következõ 2 évben kizárólag a a valóvilággal foglalkozzon, mert szerintük ez a mûsor lesz a televíziózás jövõje....
Hát no comment!

Mindenesetre ha ez lesz a jövõ, akkor nem sajnálom, hogy már most alig nézek TV-t!
PC rulez! :-)

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#1408
Esetleg a lenti címen még véletlenül se nézelõdtél?????????
Gratula!

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#1405
nézegesd a fórumot a bordán! Jófej emberkék folyamatosan linkelik be a jobbnál jobb képeket/videókat!

http://borda.ca

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

shaba23
#1402
#1401
Ezen így felpörögni? hahaha 😊

EU Bloodscalp: Malthrok - Orc Warlock

#1398
Biztos jó fej amugy smemi bajom vele csak ha már választani kell ... 😊 Kismocsok megy egy szutyok😊

EU Bloodscalp: Malthrok - Orc Warlock

#1397
Elvagy? Nem tudom de ha már nézem akor inkább a nõkre vagyok kiváncsi mint a férfiakra!

EU Bloodscalp: Malthrok - Orc Warlock

CSOCSO
#1394
😊
Dynamic
#1393
Még mindig jobb lett volna, mint nyálgép Levi...
#1392
És igen! újabb cica villában. Már megijedtem hoyg a deres bájgúnár kávboj kerül be.

EU Bloodscalp: Malthrok - Orc Warlock

CSOCSO
#1391
egy másik topicbol:
Sziasztok!!!!
WOW!!!!!!Bekerült aranyom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Olyan boldog vagyok!!!!!!
Nagyon szépen köszönöm h szorítottatok velem!!!!Remélem szimpatikus volt nektek!Szerintem annyira aranyos volt!!!!Nagyon boldog vagyok!!!!!!
Õ nem a pasim,mivel meleg.De nagyon jóban vagyunk,jópárx voltam nála/luk Pesten.Eszméletlen jó arc!!!!!
Asterix@nagyon aranyos vagy!Remélem a végén mégtöbb zsepit sírtál tele h bekerült! ;-)

Még1x köszönöm h izgultatok velem!
Blasta
#1390
Gondoljatok bele.
Tuti volt, hogy a meleget RAKJÁK BE (mert szavazásról már rég nincs szó szvsz), hisz ha nem Õ kerül be, mit kapott volna az RTL!!!???

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#1389
Én ezt a képet láttam úgy is, hogy mindkét szám helyes volt, szal nem foglalnék állást-e kapcsán

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

jugen
#1388
Ugye mondtam, hogy melegszik...

Nem a világ lett rosszabb, a hírszolgáltatás lett jobb. Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. A pesszimizmus nem éri meg!

petee
#1387
nem tom hogy volt-e már bizonyiték,de íme: ez csalás!

Forza Juve! ; Cuore Sportivo! Logo by: SNAKE01

petee
#1386
MEGRENDEZETT HAZUG SZAR EZ A VALÓ VILÁG!
Több pénz érdekében,az RTL utánozza a BigBradört, az is egy ilyen elõre megrendezett szarság volt, már elõre tudtam ki megy ki, kik maradnak bent,stb.
ÉS a legfájóbb az egészben az,hogy a mocskos TV-k hülyére vesznek!!! a többség persze el is hiszi azt,amit a tvben lát! Ennél nagyon csalásokat már csak a politikusok tudnak mûvelni!!!!!
A Való Világ1-et még néztem, mert ott télleg voltak egyéniségek, nem volt buzi ,se ronda leszbi, modell ,kurva stb. Igazi hétköznapi emberek voltak!az még teccett... de ez.... enyhén szolva vicces....

Forza Juve! ; Cuore Sportivo! Logo by: SNAKE01

#1385
Egyetértünk.
#1383
Kit érdekel ki megy be????????
Dynamic
#1382
konkrétan?
Alien!
#1381
csak kár,hogy ez a Solya is ott van/lesz...Nálunk dolgozik a szoliban..Dumálgattam vele..Tanulságos volt.

PS3 Slim(120GB)+ MB 500GB,SAMSUNG LE-40C750 3D,Onkyo TX-SR606 Ps3 ID:Alien_hun(EU),sstyles(US)

CSOCSO
#1380
PFFF bekerûlt a ratyi!!!
ez már tényleg sok..fujj bazze hányingert kapok ahogy az viselkedik.. igazi buzi aki lány szerepet vállalta magára a párkapcsolatba... holnap után ott fog rinylni hogy JUUJJ A KÖRME...
Dynamic
#1379
Mondtam, hogy Zsóti megy be, meg hogy fele-fele arány megint...Ezek után próbálja meg valaki beadni, hogy nincs elõre megrendezve.Ocsmány ez a retekklub, azok a hülyék akik beleölik a pénz a szavazásba.
Alien!
#1377
ez má undoritó csocsokám....Itt má mindent az RTL irányit,a buzi persze hogy bekerül...show kell,botrány kell,a feladatokból tisztán láccik....

PS3 Slim(120GB)+ MB 500GB,SAMSUNG LE-40C750 3D,Onkyo TX-SR606 Ps3 ID:Alien_hun(EU),sstyles(US)

Dynamic
#1376
Nem undorító?Szar,fos mûsor elõre kiválogatott divatmajmokkal, exchibicionistákkal.Az elõzõ szereplõknél még volt valami kis õszinteség, de ezek már csak szerepelni próbálnak, meg minél nagyobb sót csinálni.
Nyílvánvaló, hogy ki vannak válogatva.Megfigyelhetõ abból, hogy mindegyik szereplõ gyakorlatilag teljesen más karakterû,fele-fele arányban vannak a fiúk és a lányok stb.Csodálkoznék, ha ma nem a ratyi jutna be...
CSOCSO
#1375
szvsz nem undorító.és szivesen bemennék egy ilyenbe. .szvsz halál buli lehet bent lenni..mint egy tábor.. imádtam táborokot... most is szeretek utazgatni de mostanában ez kimerûl a hiteleknél😊) semmi tábor😞
#1374
Mindegyiket betiltanám!!!!!!!! Undorító köcsög mûsorok...
Lteebee
#1373
Eddig nem szántam erre pénzt, de a ratyit be kéne juttatni!

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

#1372
Ezért van nálam három gomb ronygosra nyomkodva a távirányótómon --> SPORT1, National Geographic, Spetcrum (8,10,11)
Néha "beugrok" az ATV-re is, mert ott jó kis beszélgetõs mõsorok vannak!
RTL + TV2 felejtõ! Ha netán egyszer leadnak valami normális filmet, akkor is csak olyat, amit már vagy 24x leadtak, mellesleg a sok buzi "kultúrmûsor" miatt csak éjfélkor kezdõdik!

Azannyukpicsáját!!! ehh...ezt jól megaszondtam! 😊))
VinylToy
#1371
Ha a thumbnails-t átirod images-re akkor majd meg tudod, de ezt pont neked kell magyaráznom! 😊)

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

jugen
#1370
Melegszik a helyzet a VV házban??

Nem a világ lett rosszabb, a hírszolgáltatás lett jobb. Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. A pesszimizmus nem éri meg!

Laalee
#1369
hm?😄 ezen mit kene latni? 😄

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

VinylToy
#1368


Most akkor hogyisvanez???

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

maxtor
#1367
ortt

mikike
#1366
másrészt én eddig se nagyon néztem tévét
de mindig be van kapcsolva mellettem

A hiedelmeid teremtik a valóságodat. - Seth

mikike
#1365
hát ezzel nem sokat segítettél
azért abba belenéztem volna mit csinálnak bent a vipek

szerintem a sebeõk nagyon jó volt a múltkor
de nem jött le a video

A hiedelmeid teremtik a valóságodat. - Seth

Frank99
#1364
hány helyen lehet p*nákat nézni a TV-n?
Rengeteg helyen.
Inkább agyalna azon a tisztelt 2 TV társaság, hogy normális filmeket vetítsenek, mondjuk már vagy 3* vetítették Mo-on a Swájcinéger filmet is, amit hétvégén vatíttek asszem a TV2-õn...
Mondjuk nálam elérték (és nagyon sok emberkével akivel beszéltem) hogy NEM nézik a fenti két csatornát, mert ha utálják a BB-t és VV-t kénytelenek a Till Attila, és amásik hóbortos embert nézni minimum a reklámok alatt is. Már hánynom kell, amikor a csapból a kis buzi TillaTilla folyik...

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Frank99
#1363
nemrég valamelyik újságban leírták, hogy a BB nézettebb volt, talán pont a sex miatt.
Hát a kedves RTLklub elkövette a nagy hibát ue. csinálja õ is.
Tegnap belenéztem, hát undorító emberkék kerültek be...

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

mikike
#1362
nekem nem jönnek be a BB kamerák
csak bufferingel, bufferingel, azt semmi

A hiedelmeid teremtik a valóságodat. - Seth

Blasta
#1361
Komlyan akkorát csalódtam az RTL stábban, hogy na!
Eddig DIREKT azért nem néztem a BB-t mert nem voltam kiváncsi az IQ fighter balfaszokra meg a megrendezett dugásokra...
A VV legalább színvonalasabb volt mind IQ mind szórakozás szinten.

Erre mit mûvel ez a faszkalap RTL? Berak X lepukkant modellt, hogy azok majd csinálják a reality sex show-t a magasröptü pofázásaik közepette.

Szánalmas...

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#1360
Itt elég szemfülesek a fiukák:
http://borda.ca

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"