BigBrother, ValóVilág, A Farm

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1485
istenem remélem nem lesz VV3 meg BB3

War. War never changes.

Galy
#1484
KIRÁLY!
Kandurex
#1483
Elsötétül az RTL Klub
2003.03.27. 11:28

Az ORTT határozata értelmében egyik este nyolc órától húsz percre elsötétül az RTL Klub. A médiahatóság a Való Világ2 címû mûsor sorozatos törvénysértései miatt szabta ki a büntetést a csatornára - írja a Népszabadságra hivatkozva a Napi Online.

Az ORTT szerint a kiskorúak jellemfejlõdését súlyosan károítja a valóságshow. Az indoklásban a hatóság kifejti, a csatorna az üzleti érdekek szem elõtt tartása végett úgy alakítja mûsorát, hogy az minden eddiginél jobban a szexualitásra koncentráljon. Az ORTT különösen a két leszbikus nõ zuhanyozó jelenetét kifogásolta.




HEHEHEHEHEHEE

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

cSuwwi
#1481
Én is úgy értettem.

shit happens

shaba23
#1480
Úgy értettem, hogy bár nem tette, de tehette volna😊
cSuwwi
#1479
De nálam igen 😊) Csak egy kicsit lökött a csaj, de azért rendben van 😊

shit happens

shaba23
#1478
Nállam sajnos nem dobta be a mellét😊)))
cSuwwi
#1477
Nem tudtam netezni, mert behalt a gépem 😞
A régi Tilda mellbedobással nyert nálam... 😊

shit happens

shaba23
#1476
Gyorsan reagáltál😊
Az új Tildára gondoltam, de a nevét nem tudtam.
cSuwwi
#1475
Ha meg az Új Tildára gondolsz, akkor maradjunk annyiban, hogy a régi jobb volt 😊

shit happens

cSuwwi
#1474
Még jó hogy nem nézem a BéKát, de ha arra az új család lányára gondolsz, akkor nem tartozom az ország 100%-ához sem... 😊

shit happens

cSuwwi
#1473
A Nelli a Kornélia becézve...

shit happens

Ramore
#1470
hány?
[HUN]PAStheLoD
#1469
a magyar "komoly kultúréletben" hány leszbi van eddig ??

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Ramore
#1468
Stohl Buci iszonyat béna és szánalmas alak! Színésznek csapnivaló, músorvezetõnek úgyszintén. Összefoglalva a színház és a televízió Mekkmestere. 😊)
Dynamic
#1466
Ki az a Nelli?
shaba23
#1465
Ez azért gáz, mert én azt hallottam, hogy az ország fele az egyik Barátok közt szereplõ csajba szerelmes😊)) Úgyhogy választanod kell
cSuwwi
#1464
Ez tény! Nemtom már hol óvastam. A BB2-t meg a fél ország Nelli miatt nézi... Méghogy a fél ország szerelmes belé. A másik fele meg nem nézi a músort. Hát nekem pl. nem nagyon jön be. Ezek szerint én az ország másik feléhez tartozom?

shit happens

Blasta
#1463
Az ember azthiszi, hogy minden szart látott már, amit a magyar szórakoztatóipar elé mer baszni, de napról napra csalódnom kell ebben a hitemben....

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Laalee
#1462
sajnos lattam 😄 förtelem

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Blasta
#1461
Pongo énekelt ma a Reggeli-ben...
Istenkém...
Azért ehez kurvavastag bõrnek kell az arcán lennie...
Szánalom...

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

cSuwwi
#1458
Anno az elõzõ mûsornál szinte egyszerre kezdõdtek, ekkor a BB és a VV nézettsége is közel azonos volt. Talán az újdonság varázsa miatt. Aztán a VV2-nél, meglepetésszerûen indítottak, asszem jan. 1-én, amikor a BB házat még javában újították. Majd a kész bukás BB VIP után -amikor a VV2 már teljes gõzzel üzemelt-, induló BB2-nek jóformán semmi esélye sincs a nézõszám növelésre, mikor már mindenki, még a BB fanok egy része is, rácuppant a VV2-re. Túl késõn nyitottak, TV2-ék, és meglett az ára. Ilyen a média világa, ha nem teszi meg az egyik, akkor majd a másik, és az egyik, bizonyos TV2 ezzel most befürdött...

shit happens

Evil
#1457
en a vv2 bol a rita nak turnek ala.Mondjuk nemtom mi ez a leszbikus faszsag, en e mogott is maipulaciot latok a + nezetseg erdekeben.

Ha mindent el lehetne gondolatokban intézni, tele lennének az utcák terhes nőkkel és halott emberekkel!

CSOCSO
#1456
LOLOLOL ezt a BB-t csak fogyatékosok nézik?? most kapcsoltak be egy csomo embert ..hát komolyan mondom mindegyik olyan debil volt hogy szinte röhögtek odabent mindannyian... tilla is meg a vendég bálint....
Mit szol a lányokhoz?
válasz: Öh...Igen!!mindezt downkor hanggal.. a másik meg felhívja azért a mûsort hogy a bûlint apjárol kérdezzen közben meg kiderûl õ nem az akinek gondolja meg ilyenek😊 nevetségesen szar az egész BB.. eddig egy mûsort nem bírtam végignézni.nagyon nagyon szar😞((
VV sem a legjobb de tuti 3 szor annyian nézik!!
CSOCSO
#1455
😊))))))))))
cSuwwi
#1453
Azt én nem tudom, tegnap kaptam az sms-t a Westeles 777sms-tõl, mint még vagy 200.000 ember. Onnan tudom én is. Da valószínûleg az voltm ami AlexHerceg is írt. 1-2 milla a szerzõdésszegésért, azt ennyi.

VV2 - Blikk sms:

Mónika olyan mint egy bicikli, ha nem tolják eldõl. (Én is eldõltem a röhögéstõl 😊)))))))))))

shit happens

CSOCSO
#1452
ha nincs szerzõdésben akkor hova perelnének?
#1451
Semmi nem lesz.Nem lesz per,mert a szerzõdésszegésért járó 5 misit a vv2 simán az asztalra teszi...Viszont Pongó nem igazán érzi odabent jól magát..ez is észrevehetõ.Volt szerencsém Pongót élõben látni,egy hete a lemezbemutató "turnéján".Szánnivaló volt.Egy bõrnadrágos ürge rángatta balra-jobbra,mutatta,mit csináljon, fél világ dõlt össze bennem.Az a kemény, határozott ember a BB1bõl, egy dróton rángatott bábu volt akkor este.Bevallom, megsajnáltam.Akinek ingyom-bingyomot kell rap-pesitve énekelnie azért, hogy sztár legyen..az igen mélyre helyezi a saját nivóját.
Magán az eseményen én is megdöbbentem,amikor Pongó feltünt a vv2 szinpadán.De ettõl ezek a mûsorok egy dekával sem lettek jobbak...
Szevaaaaasztok😊
alex

cSuwwi
#1449
BB Pongó in VV2 😊
Nagy dobás volt, biztos a hülye BB szerzõdésben nem volt benne, hogy a konkurenciához nem lehet menni. De a VV már gondolt erre.
Már perrel fenyegeti Pongót a BB stábja. Na ebbõl mi lesz? 😊

shit happens

#1448
ez az evi mekkora qrva.....
elo adasban egyszall csocsben
CSOCSO
#1447
vv a best... bb bukás😊
#1445
Szerintem a BB mindig is jobb volt mint a VV.
Dynamic
#1443
Ezt a BB2 se igazán fogom nézni, de kíváncsi voltam, tegnap, hogy milyen arcok lesznek.Ez a Timi, nagyon ellenszenves volt már két mondat után.Nagyon erõszakos típusnak tünt, nem csoda, hogy otthon is pókokat tart😊Zoli a másik nagy arc,nagyon játszotta az agyát.Az viszont tetszett amikor bementek a házba, Zoli már rendezkedni akart, elkiáltotta magát, de senki nem figyelt rá😊Linya,Gézu,Szilvi normálisnak tûnik.Lilla és Kornélia a nyálcsorgatásra szánt kirakat arcok.Öcsi a kocsmáros meg szerintem egy vicc😞
Dynamic
#1442
Mos nem védeni akarom, mert nekem õ és egyáltalán ez a "megmondom a frankót" nõtípus inkább taszít, mint vonz, de állítólag mindig õ volt a konyhában.Mindig õ volt aki sütött-fõzött.(illetve részben õ volt)Na most nem hiszem, hogy pár hét alatt nem tûnt volna fel senkinek, hogy nem ért a fõzéshez...
VinylToy
#1441
Most kaptam e-mailben (bocs a formáért)

> Egy abonyi vallomása Csöpkérõl
>
> Egyetlen egy RTL Klub-os rajongót sem szeretnék megbántani, fõleg nem a
> VV-rajongókat. A véleményemet mondom el, talán olyan dolgot, amit
egyébként
> nem tud meg az átlagos TV-nézõ. Nem nagy dolog, fõleg nem vicc, csak nekem
> szúrja a szemem az ilyesmi.
> Elõször láttam a hétvégén beszavazó show-t! A Való Világot sem néztem
soha,
> de beszavazó show-t fõleg nem láttam. Nem bánom. Elmondom, mi vitt rá,
hogy
> megnézzem a hétvégén: kicsiny városomból (nagyobbacska tanya), Abonyból
> indult egy "leányka", és hát beindult a város. Az eszem megáll, és nem
értem
> az egész felhajtást!
>
> 1-2 részlet. A show elõtt 3, azaz három napig járta az önkormányzati (!)
> autó a várost hangosbemondóval, miszerint pici lányunk indul a - szinte
> olimpiai léptékû - vetélkedõn. Persze a jelszó: "Szavazz rá!" Ok, van pénz
> szarásig. Nem tudni, milyen pénzbõl és ki, de az egész város (boltok,
utcák,
> hirdetõk) tele van plakátokkal, persze kicsiny dicsõségünk feszít rajta,
> mert hát megérdemli! A jelszó - milyen véletlen - "Szavazz rá!"
> A "hölgy", akit Nikinek hívnak, a showban - valószínûleg RTL-es
> kötelezettségre - Csöpke "álnévvel" indult, valószínûleg azért, mert soha
> senki az életében nem hívta így! Na, hogy ugráljak még jobban az idõben,
> nõvéremtõl kaptam a hírt, hogy indul a lyányunk! Juhéj, mondom lekesen,
> elõvéve ünnepi pulcsimat, papucsomat a nagy estéhez.
>
> - Ki az isten az? - csúszott ki a számon. (Ha ezt elsütöm a
városközpontban,
> valszeg megköveznek...) Na, mikor látom "szerény" arcocskáját a
hölgyikének,
> beugrik ám, de nagyon! Kissé gonoszkodóan szólok egyetlen testvéremhez,
> gondolván a TV nyilvánosságára: - Te, ez buta, mint a fõd! - Az! - bólogat
> lelkesen és sanyarúan.
> Hogy még tovább bonyolítsam a szálat, a hölgyike annál a cégnél titkárnõ,
> ahol sógorom dolgozik. Utálják, mint a...
> Eddig semmi gond, induljon, égesse magát! A hölgy világ életében abonyi és
> világ életében platina szõke volt! Hangsúlyozom, szõke! Még 2-3 hete is
> ilyen hajkoronával rendelkezett egy céges bulin. Az RTL a forgatásra
> megkérte, hogy ugyan már, festesse a haját barnára, mert az
> igazi szõke nõ stílust más fogja megtestesíteni.
>
> A büszkeségünk (már-már világbajnokunk), hogy, hogy nem, iszonyatos
> magabiztossággal szapult mindenkit a TV-ben, és még ennél is jobban dõlt
> belõle a hazugság! Abony nem túl nagy város, ezért könnyen összefutnak a
> szálak. Csöpke (mert most már ez a neve, ugye) RTL-es felszólításra egy
> olyan barátnõt kért fel maga mellé a bemutatkozó filmhez, akit én elég jól
> ismerek, és szoktunk beszélgetni. Mi igen, õk viszont kb. 5-6 éve nem
> találkoztak! Nem baj, hát ha az embernek nincs jobb barátja, jó lesz az
> is...
>
> Csöpike nem hogy fõzni nem tud, hanem egyenesen kétbalkezes a
> konyhamûvészethez, mégis elhangzott a bemutatóban: mesterszakács!
> Most már igyekszem rövidre fogni, csak 1-2 mozzanatot említenék meg az
> "abonyi csoda" aranyköpéseibõl.
> Volt egy szõke (tejfölszõke) vetélytársa és egy fekete hajú. Volt pofája
azt
> mondani ellenfeleirõl (ellenségeirõl??? ), hogy a fekete említésre sem
> méltó, a szõkében lehet valami, de hát õ is csak egy szõke lány.
>
> (Közben csinos ujját a halántékán forgatta, jómagam pedig az öreg
45-ösömet
> kezdtem
> töltögetni) Könyörgöm, két hete meg õ is szõke volt! A TV átfestette,
> azóta a jelszava "Ne szavazz a buta szõkékre, a szõke ciklonokra, hanem
> válaszd az észt, az okos barnát!" Végighazudta, utálkozta, pofátlankodta,
> nagyképûsködte az egész show-t. Hol az eszével kérkedett, hol a
> fõzés-tudományával, hol azzal, hogy õ bármit elkezd, legyen az egészen
> lehetetlen is, sikerülni fog!
>
> Hát lehet ezzel elérni valamit? - kérdezem én naivan.
> És hogy miért írtam le ezt az egészet, miért untattalak benneteket?
> BEJUTOTT! Ott van, megcsinálta, erre vevõk az emberek! Hát nem õrület???
Nem
> feltétlenül csak az õ viselkedése érthetetlen, hanem azoknak az embereknek
a
> mércéje, akik elküldték azt a nem tudom hány ezer emelt díjas sms-t arra,
> akiben a legnagyobb balhét látták. Nyerjen a jobb?

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

Klon
#1440
nekem is feltünt 😊)

Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON LE SZOTYIRA PÉNZT!\"

shaba23
#1439
Csak sikerült volna "valahogy" megvígasztalni, ha ODA kerül a sor😊
#1438
Csöpke feje mindig olyan dulifuli volt tehát nekem nem jött be. Amugy alakjával nem volt gond.

EU Bloodscalp: Malthrok - Orc Warlock

shaba23
#1437
A bunda otthon meg rókatollas kiccsillag??? 😊))
CSOCSO
#1436
BB2,egyik csaj: nagyon fázom, libaszõrös vagyok... szééééééééééééééééép😊))))))))))))
shaba23
#1435
Csakhogy te mit szeretsz a tv-ben nézni pöcsöket vagy rinyagépeket, akik nem is olyan rosszul néznek ki? Ld. Csöpke
#1434
Mindkettõ szörnyû. Egyik egy magamutogató pöcs másik meg egy nyöszörgõs rinyagép.

EU Bloodscalp: Malthrok - Orc Warlock

shaba23
#1433
Folyton nyalja a száját, biztos lenyalta aztán vissza fel😊 a nyálas kis füleskorsó
Mhosah Myth
#1432
Én is láttam!Nézzük meg a videókat az oldalon hátha lesz valami!

Gigabyte GA X48 ds5 rev2.1| Core2Duo E8200@3,4Ghz | 2x2Gb DDRII OCZ Reaper kit 800Mhz@1020Mhz | Sapphire Radeon 4890 vapor-x 1gb OC | 500Gb WD SataII | FSP Bluestorm II 500W táp

Dynamic
#1431
Persze, összeesküvés elmélet.Elõre felvett és megrendezett "élõ" mûsor, mi?Azért ennyire csak nem bénáznák el.
De poénnak nem lenne rossz😊
CSOCSO
#1430
LOL:..én nem😊
shaba23
#1428
Az a gyökér serényfalvai homokdûne maradt bent a villában. Shit
#1426
hehe karfiolfül nagyon ott van! Hajrá hajrá hajrá

EU Bloodscalp: Malthrok - Orc Warlock

#1424
Ez a Péter nemsokára kefélni fog!
Frank99
#1423
http://frankie98.supergamez.hu

ez egy jó oldal, télleg'

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak