BigBrother, ValóVilág, A Farm
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
War. War never changes.
2003.03.27. 11:28
Az ORTT határozata értelmében egyik este nyolc órától húsz percre elsötétül az RTL Klub. A médiahatóság a Való Világ2 címû mûsor sorozatos törvénysértései miatt szabta ki a büntetést a csatornára - írja a Népszabadságra hivatkozva a Napi Online.
Az ORTT szerint a kiskorúak jellemfejlõdését súlyosan károítja a valóságshow. Az indoklásban a hatóság kifejti, a csatorna az üzleti érdekek szem elõtt tartása végett úgy alakítja mûsorát, hogy az minden eddiginél jobban a szexualitásra koncentráljon. Az ORTT különösen a két leszbikus nõ zuhanyozó jelenetét kifogásolta.
HEHEHEHEHEHEE



– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
A régi Tilda mellbedobással nyert nálam... 😊
shit happens
shit happens
hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]
shit happens
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Istenkém...
Azért ehez kurvavastag bõrnek kell az arcán lennie...
Szánalom...
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
shit happens
Ha mindent el lehetne gondolatokban intézni, tele lennének az utcák terhes nőkkel és halott emberekkel!
Mit szol a lányokhoz?
válasz: Öh...Igen!!mindezt downkor hanggal.. a másik meg felhívja azért a mûsort hogy a bûlint apjárol kérdezzen közben meg kiderûl õ nem az akinek gondolja meg ilyenek😊 nevetségesen szar az egész BB.. eddig egy mûsort nem bírtam végignézni.nagyon nagyon szar😞((
VV sem a legjobb de tuti 3 szor annyian nézik!!
VV2 - Blikk sms:
Mónika olyan mint egy bicikli, ha nem tolják eldõl. (Én is eldõltem a röhögéstõl 😊)))))))))))
shit happens
Magán az eseményen én is megdöbbentem,amikor Pongó feltünt a vv2 szinpadán.De ettõl ezek a mûsorok egy dekával sem lettek jobbak...
Szevaaaaasztok😊
alex
Nagy dobás volt, biztos a hülye BB szerzõdésben nem volt benne, hogy a konkurenciához nem lehet menni. De a VV már gondolt erre.
Már perrel fenyegeti Pongót a BB stábja. Na ebbõl mi lesz? 😊
shit happens
elo adasban egyszall csocsben
> Egy abonyi vallomása Csöpkérõl
>
> Egyetlen egy RTL Klub-os rajongót sem szeretnék megbántani, fõleg nem a
> VV-rajongókat. A véleményemet mondom el, talán olyan dolgot, amit
egyébként
> nem tud meg az átlagos TV-nézõ. Nem nagy dolog, fõleg nem vicc, csak nekem
> szúrja a szemem az ilyesmi.
> Elõször láttam a hétvégén beszavazó show-t! A Való Világot sem néztem
soha,
> de beszavazó show-t fõleg nem láttam. Nem bánom. Elmondom, mi vitt rá,
hogy
> megnézzem a hétvégén: kicsiny városomból (nagyobbacska tanya), Abonyból
> indult egy "leányka", és hát beindult a város. Az eszem megáll, és nem
értem
> az egész felhajtást!
>
> 1-2 részlet. A show elõtt 3, azaz három napig járta az önkormányzati (!)
> autó a várost hangosbemondóval, miszerint pici lányunk indul a - szinte
> olimpiai léptékû - vetélkedõn. Persze a jelszó: "Szavazz rá!" Ok, van pénz
> szarásig. Nem tudni, milyen pénzbõl és ki, de az egész város (boltok,
utcák,
> hirdetõk) tele van plakátokkal, persze kicsiny dicsõségünk feszít rajta,
> mert hát megérdemli! A jelszó - milyen véletlen - "Szavazz rá!"
> A "hölgy", akit Nikinek hívnak, a showban - valószínûleg RTL-es
> kötelezettségre - Csöpke "álnévvel" indult, valószínûleg azért, mert soha
> senki az életében nem hívta így! Na, hogy ugráljak még jobban az idõben,
> nõvéremtõl kaptam a hírt, hogy indul a lyányunk! Juhéj, mondom lekesen,
> elõvéve ünnepi pulcsimat, papucsomat a nagy estéhez.
>
> - Ki az isten az? - csúszott ki a számon. (Ha ezt elsütöm a
városközpontban,
> valszeg megköveznek...) Na, mikor látom "szerény" arcocskáját a
hölgyikének,
> beugrik ám, de nagyon! Kissé gonoszkodóan szólok egyetlen testvéremhez,
> gondolván a TV nyilvánosságára: - Te, ez buta, mint a fõd! - Az! - bólogat
> lelkesen és sanyarúan.
> Hogy még tovább bonyolítsam a szálat, a hölgyike annál a cégnél titkárnõ,
> ahol sógorom dolgozik. Utálják, mint a...
> Eddig semmi gond, induljon, égesse magát! A hölgy világ életében abonyi és
> világ életében platina szõke volt! Hangsúlyozom, szõke! Még 2-3 hete is
> ilyen hajkoronával rendelkezett egy céges bulin. Az RTL a forgatásra
> megkérte, hogy ugyan már, festesse a haját barnára, mert az
> igazi szõke nõ stílust más fogja megtestesíteni.
>
> A büszkeségünk (már-már világbajnokunk), hogy, hogy nem, iszonyatos
> magabiztossággal szapult mindenkit a TV-ben, és még ennél is jobban dõlt
> belõle a hazugság! Abony nem túl nagy város, ezért könnyen összefutnak a
> szálak. Csöpke (mert most már ez a neve, ugye) RTL-es felszólításra egy
> olyan barátnõt kért fel maga mellé a bemutatkozó filmhez, akit én elég jól
> ismerek, és szoktunk beszélgetni. Mi igen, õk viszont kb. 5-6 éve nem
> találkoztak! Nem baj, hát ha az embernek nincs jobb barátja, jó lesz az
> is...
>
> Csöpike nem hogy fõzni nem tud, hanem egyenesen kétbalkezes a
> konyhamûvészethez, mégis elhangzott a bemutatóban: mesterszakács!
> Most már igyekszem rövidre fogni, csak 1-2 mozzanatot említenék meg az
> "abonyi csoda" aranyköpéseibõl.
> Volt egy szõke (tejfölszõke) vetélytársa és egy fekete hajú. Volt pofája
azt
> mondani ellenfeleirõl (ellenségeirõl??? ), hogy a fekete említésre sem
> méltó, a szõkében lehet valami, de hát õ is csak egy szõke lány.
>
> (Közben csinos ujját a halántékán forgatta, jómagam pedig az öreg
45-ösömet
> kezdtem
> töltögetni) Könyörgöm, két hete meg õ is szõke volt! A TV átfestette,
> azóta a jelszava "Ne szavazz a buta szõkékre, a szõke ciklonokra, hanem
> válaszd az észt, az okos barnát!" Végighazudta, utálkozta, pofátlankodta,
> nagyképûsködte az egész show-t. Hol az eszével kérkedett, hol a
> fõzés-tudományával, hol azzal, hogy õ bármit elkezd, legyen az egészen
> lehetetlen is, sikerülni fog!
>
> Hát lehet ezzel elérni valamit? - kérdezem én naivan.
> És hogy miért írtam le ezt az egészet, miért untattalak benneteket?
> BEJUTOTT! Ott van, megcsinálta, erre vevõk az emberek! Hát nem õrület???
Nem
> feltétlenül csak az õ viselkedése érthetetlen, hanem azoknak az embereknek
a
> mércéje, akik elküldték azt a nem tudom hány ezer emelt díjas sms-t arra,
> akiben a legnagyobb balhét látták. Nyerjen a jobb?
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON LE SZOTYIRA PÉNZT!\"
EU Bloodscalp: Malthrok - Orc Warlock
EU Bloodscalp: Malthrok - Orc Warlock
Gigabyte GA X48 ds5 rev2.1| Core2Duo E8200@3,4Ghz | 2x2Gb DDRII OCZ Reaper kit 800Mhz@1020Mhz | Sapphire Radeon 4890 vapor-x 1gb OC | 500Gb WD SataII | FSP Bluestorm II 500W táp
De poénnak nem lenne rossz😊
EU Bloodscalp: Malthrok - Orc Warlock