21
  • Yfel
    #21
    Én már két MS konferencián voltam tavaly október óta, úgyhogy két teljesen legális verziót kaptam tőlük ingyé :)
  • TheZsenyka
    #18
    Röhögnék, ha minden zökkenőmentesen menne (SP1 telepítés) majd az első internetre lépéskor feljönne egy ablak:

    "IP-je alapján megállapítottuk az Ön/Cége kilétét. Rendszerünk - a MATÁV-al kötött szerződés értelmében - automatikusan megterhelte telefonszámláját a Microsoft Windows XP teljles vételárával.

    A részletes telefonszámálán "helyi szívás"-ként tüntetjük fel a tételt, a mosolygó fej mellett.

    Köszönjük a közreműködést!
    További jó szörfölést!"
  • JTBM
    #17
    Aktiváláshoz vagy Corporate kulcs kell, vagy egy aktiváló crack.
  • Balko
    #15
    és upgradel valmai progit a windowsban? Internet Explerer, Outlook Express?
  • AnarchoiD
    #12
    mar kozkezen forog egy feltort XP ahogy latom, amiben bennevan az sp1 alapbol ...

    ergo ha maskent nem megy, installalsz uj XP-t ;)
  • Balko
    #11
    az sp1-ben benne van a Media PLayer 9 meg ilyesmi?
  • Ligend
    #9
    Tudjal rola, hogy blacklist-elt corporate kulccsal fel sem megy/ment az SP1, tehat mindenkeppen cserelni kellett telepites elott.

    Azoknak lesz kisebb zurjuk, akiknek "elotort" XP telepitokeszletuk van, mert a regi modositott reszek szepen felul lesznek irva ujjal, amiben persze benne van az ellenorzes. Par ismerosomnek majdnem teljes reinstall lett az SP1-gyel valo randevu vege. :-)
  • radical
    #7
    funkicókkal !!! javítsátok pls.
  • Lt. Stinger
    #5
    Szerintem se lesz baj... ... először a sima XPt is legyőzhetetlennek hitték, és egy iedeig mi is. De rövid úton kiderült hogy nem így van ;)
  • JTBM
    #4
    Azért komolyan kell venni a dolgot, a SP1 telepítése előtt kell cserélni a kulcsot és nem utána! A kulcs csere maga egyszerű, de időbe telhet, amíg generál magának egyet az ember. Esetleg célszerű beszerezni egy Corporate kulcsot, ami nekem sincsen sajnos, de én nem is használok XP-t, maradtam a Win2000-nél.
  • Frenzy
    #3
    Nos, en megkerdeztem egy Microsoftos emberket (Microsoft Magyarorszag munkatarsa), hogy mit tud errol mondani. A kerdes konkretan ugy szolt, hogy van ez a nagyszeru Campus szerzodes, melynek kereteben ugye az egyetemen hasznalok szinten Corporate kulccsal hasznaljak a software-t (vagyis a Campus verzio is ilyen corporate).

    Amit o mondott, hogy pl. ezt a verziot egyaltalan nem erinti az SP1 ezen korlatozo resze. Valoban van nehany kulcs, amiket az SP1 le fog tiltani. O konkretan 2-t mondott, SZVSZ lehet tobb is, de nem mindent.

    Egy masik SG forumon mar meg lehetett talalni a CD kulcs csere leirasat, azzal kiserletezgetve valoszinuleg hamar jo eredmenyre lehet jutni. Ugyhogy ugy tunik, tores nem is kell. :-)
  • AnarchoiD
    #2
    ez igaz, de hidd el hogy amint kint lessz a vegleges SP1 ra max 1 nappal meglessz hozza a tores ;)