169
Minden amitől féltek...
  • RelakSfromhome
    #127
    Vagy Nightmare on the Elm Street?
  • RelakSfromhome
    #126
    Sajna nem láttam az Elm str. sorozatot :(
  • Kandurex
    #125
    Asszem a NIghtmare elm street I. volt az az egy film amitől én kiskoromba féltem...
  • RelakSfromhome
    #124
    JÁÁÁJWAZZE!!! Ez nemtom honnan gyött. :D
  • Kandurex
    #123
    helyesíráas vagy valami? élyszaka?? TALÁN iccaka
  • RelakSfromhome
    #122
    Én 4 évesen megsasoltam a Bolygó neve Halál-t. Aztán, hogy az arctámadókat konkrétan pókoknak láttam, és félek tőlük, élyszaka lerohantam keresztapuékat, hogy jönnek a pókok :D
  • I.C.ram
    #121
    horrolfilmektől sem parázom egyáltalán! :) A kör is olyan volt, hogy közeb azt nézgettem, hogy hogyan néz ki egy szem pattogatott kukorica :) Egy filmtől paráztam kiskoromban! A Batman-től!! Jokertől fostam, hogy majd eljön, és kicsinál, vagy hasonlók! :)
  • I.C.ram
    #120
    Kutyától nem kell félni! :D Engem kb. 5-6 harapott meg kutya, és egyáltalán nem félek tőlük, mégha az ember azthinné is, hogy kutyaharpás után félni fog a kutyáktól.
  • RelakS
    #119
    pillangókéses kissebségi
    [szin]
    :D
  • GregSB
    #118
    14 éves koromig vidéken éltünk, az ablakom egy erdőre nézett. Asszem ebből ki is találtátok mitől partam a legjobban :D 1-2 esti horrorfilm után komolyan nem tudtam aludni, főleg amikor 1 kis köd is volt + holdfény. Paráztam mindentől: UFO-któl(főleg a 3. tipusú találkozások c. film után), Jetiktől(hiába mondták, hogy azok itt nem léteznek:P), farkasoktól, zombiktól stb...

    Manapság én is a pillangókéses kissebségiektől félek inkább.
  • Davidus
    #117
  • RelakS
    #116
    Egyébiránt pókok!!!
  • RelakS
    #115
    St-től
  • Mike at home
    #114
    hehehe
  • [Walaki]D`Lair
    #113
    ez nem vicces...
  • Mike at home
    #112
    hehe
  • [Walaki]D`Lair
    #111
    Én a magasságtól.....tériszonyom van na....:D
  • mikike
    #110
    az ismeretlentől
    MUHAHAHA

    hol az a topic amit keresek
    valakivel az élet után halálról dvitatkoztunk
  • Factor_007
    #106
    Kutyákból én csak a veszettektől félek de attól nagyon. Persze ez macskára is érvényes.
  • Lteebee
    #105
    Akkor te már ilyen maradsz, amíg nem lesz egy saját kölyökkutyád.
  • ipszilon
    #104
    hát ez az, hogy anyám is fél a kutyáktól, nagyapálm meg egyenesen utálja őket...
    persze anyu is jófej, mert amikor látja, hogy félek akkor el kezd csesztetni, hogy "jaj! milyen vagy".
  • Mike
    #103
    figy. kiskoromban én is féltem a kutyáktól (mivel anyám félt tőle - tudtátok, hogy a szülők nevelik bele a gyerekeikbe pl. a kutyáktól való félelmet) aztán lett egy törpesnaci és attól kezdve nem féltem a kis termetü kutyáktól, nagyoktól még igen :)
    Aztán lett egy labvizsünk (labrador vizsla keverék) aki kicsinek azt hitte magáról, hogy ő vmi doberman féle lehet, és folyton dobermannal, meg rotikkal játszott, nahát onnantól kezdve a nagytestü kutyáktól sem félek.
    Te sem félnél tőlük hidd el. A kutyák aranyosak.
  • ipszilon
    #102
    valahogy egyrészt a félemem miatt nem tudnék tartani, plusz még lusta is elnnék minden nap kaját adni nelki és levinni sétálni.
  • ipszilon
    #101
    ha-ha-ha!
  • Mike at home
    #100
    jaj :)
    az nem jelent semmit
    tarst kutyat es akkor nem fox toluk felni + ismerni fogod a jelzeseiket
  • TheZsenyka
    #99
    "jaj! most jutott eszembe, hogy a kutyákat sem nagyon csípem"

    Ne aggódj! Ez teljesen normális! Mások sem szokták csipkedni a kutyákat...
  • ipszilon
    #98
    jaj! most jutott eszembe, hogy a kutyákat sem nagyon csípem. persze, attól függ az ismerős kutyákkal ok minden, de ha meglátok egyet az utcán inkább átmegyek a túloldalra. hiába mondja a gazdi, hogy nem bánt, a kutya érzi, hogy félek és rám ugat!
  • Mike
    #97
    Én meg szeretem őket. Ez volt a Tomb raider második hibája.
  • Mike
    #96
    mivan?
  • Mike
    #95
    Ugyan. megsimételhetetlen élmény, 0 szenvedés, vumm, azt kész.
  • Lteebee
    #94
    És a farkasoktól is féltem.
  • Blasta
    #93
    Engem nemrég csipett meg méh elég szar helyen, és azóta nem félek tőlük. Semmi extra. Kicsit szúr azt annyi! A hülye meg beledöglött...
  • Lteebee
    #92
    Én régen a doom-tól féltem.
  • Mike
    #91
    Gömbvillámot én is szívesen megnézném, de csak messziről, és rövid ideig. Kb. az ilyet látunk szaladunk effektus. Mint a darázs/méh-nél is.
    Bár ezektől sem félek fóbiásan, csak simán kimenekülök a szobából, aztán elő a Chemotox
  • Mike
    #90
    Lara craft 1st rész. Eleje. Mászok előre, fosok. hirtelen hátulról rámugrik 3 farkas. Hát én majdnem leestem székről. Akkor döntöttem el, hogy ilyen játékkal eddig, és nem tovább. :)))
  • Mike
    #89
    De az inkább vmi orion nemtommi volt.
  • Mike
    #88
    nekem nem engedték nézni a szüleim
    Ma meg már röhejes
  • Mike
    #87
    Nemtom mér hiszi mindenki azt, hogy a földönkivüli lények pucéron járkálnak. Nem lehet, mondjuk az csak űrruha? Másrészt az emberek űrruhája nem félelmetes? Nagy fehér dagadék, egyetlen hatalmas nem pislogó szemmel. pl. az ősemberek tuti kiszaladtak volna a világból, ha egy ilyet meglátnak. De még az ókoriak is.
  • Mike
    #86
    hát... hehe
  • TheZsenyka
    #85
    :)