169
Minden amitől féltek...
  • Mike
    #84
    szerintem egy csordányi cigánytól mindenki fél
  • Mike
    #83
    Dehogy :D
    Emlékszel arra a filmre, olyan kutyányi patkányok özönlik el a metrót, és felfalják az utasokat
  • Mike
    #82
    Lazarus is lány.
  • TheZsenyka
    #81
    És volt?
  • Mike
    #80
    Te lány vagy?
  • Mike
    #79
    Én kiskoromban a boszorkányoktól féltem. Meg riogattam vele az öcsémet. Amikor meg öcsém kicsi volt, és megnéztük a "Patkányok"? c. filmet, akkor megnézte nincs a fürdőkád alatt patkány.
  • TheZsenyka
    #78
    Na és a Hidrogén-bomba? :) Azt egy Atombomba indítja be, mármint a fúziót.
  • 2XP
    #77
    Engem is csak kétszer, és nem is vagyok rájuk allergiás, de akkor is félek tőlük.
  • Factor_007
    #76
    engem még egy se csípet meg soha:D
  • 2XP
    #75
    Én a darazsaktól félek, de nagyon.
  • Factor_007
    #74
    Ez igaz
  • MuERTe
    #73
    Hát azért inkább egy gyors atomvillanás, mint egy elhúzódó agónia!
  • MuERTe
    #72
    Félelem és rettegés Las Vegasban. Ki látta? Na az az igazi para :DD
  • Factor_007
    #71
    hát igen az atom bombánál nincs rosszabb
  • Lazarus
    #70
  • Factor_007
    #69
    Szivesen megnézném de ugytudom nagyon régi nem??
    Cenobite: A Nruce Willises a az a 6. érzék. Van Hetedik is de az más azt mondjuk nem tom miről szól
    Én még félek attól a szirénától amit katasztrofa elött nyomnak(mondjuk tornado meg ilyesmik) még nem hallottam élesben de ha filmbe nyomatják azt nem nagyon birom mert elég szar azt érezni hogy mindjárt tronado armageddon következik...
  • TheZsenyka
    #68
    Mond valakinek valamit a "Gonosz Halott" (Evil Dead) című gusztustalan horrorfilm? Az első rész nagyon para volt...
  • cenobite
    #67
    Asszem van 6. is, meg 7. is. Én a "bruszviliszes"-re gondoltam. :)
  • Ams
    #66
    -pókok
    -magas épületekre felnézni
    -az egyedüllét (lazarus te tudod mé')
  • Lazarus
    #65
    6.? nem 7.? Na megyek beveszem a mai kavinton adagom
  • cenobite
    #64
    Engem ez a szellemvilág téma tud nyomasztani... Hatodik érzék c. film elég jól bemutatta, meg aztán ne feledkezzünk meg Stephen King: Ragyogás c. művéről sem. Ez utóbbit még általános suliban néztem meg és utána hetekig a takaró alatt mertem csak aludni. Iszonyatosan paráztam...
  • Lazarus
    #63
    Nem csoda, egész nap idióta ufós könyveket olvasott, feketefehér képeket nézegetett széjjel tépett ágyakról szétégett muksókról. Amire azt monták hogy szellem műve :)
    Amúgy láttátok a 7. érzék című filmet? Azzól meg én paráztam be néha :)
  • Lazarus
    #62
    Régen volt egy parás haverom, az is ha valami mozgott a sötétben kizátólag gömbvillám vagy ufó lehet :D
  • Lazarus
    #61
    Gömbvillám! :D Hiszem ha látom :)
  • Crokin
    #60
    Én a gömvillámoktol parázok, de nagyon. mondjuk még nem volt szerencsém hozzá, remélem ez igy is marad...:)
  • Factor_007
    #59
    Épp most játszok a The Thingel az is egy parás játék :)) Majd ha kijön a Call of Chulu az nagyon király lesz igazi horror
    Mellesleg minimum egy Lovercraft könyvet biztos elolvasok akitől két ilyen játékot is készítettek biztos jó lehet.
  • vizes
    #58
    nem tudom, hogy ott nyomták-e?
    Az biztos, hogy régen az MTV ben de legalább húsz éve.

  • Factor_007
    #57
    nem a régi TV3-on játszották??
  • vizes
    #56
    Sorozat, de nem mostanában volt...
  • Garfield
    #55
    Pedig az az igazi. A második már csak utánérzés...
  • Factor_007
    #54
    Alfa holdbázis film vagy sorozat???
  • Factor_007
    #53
    Csak az 1. részt nem láttam
  • MuERTe
    #51
    Meg beszippantotta az embert és kiköpte a szárazra szopogatott csontvázat. Jó kis horror volt gyermekfejjel. Rettegtem :)
  • Zozo76
    #50
    Ja, foleg amikor az egyik epizodban egy szorny volt az urhajoban... A csavo kikototte magat, a szorny pedig be akarta szivni, vagy mi.
  • MuERTe
    #49
    Alfa Holdbázis.
    Napokig nem mertem sötétben kimenni a szobámból.
  • Factor_007
    #48
    Most jut eszembe hogy még ma is beparázok az X-akták zenéjétől:) A sorozatot már meg se merem nézni. Hiába kiskori traumák:)))
  • Cheky
    #47
    jó van...vmikor vége kell lenie a filmnek :D
  • Factor_007
    #46
    nekem egyedül a vége nem tetszett amikor ugye a ház életre kel az addig jó van, de hogy ilyen gyenge szellem az má kicsit béna
  • Cheky
    #45
    na mégegyszer:
    érdekes módon nem féltem a film közben, sem utána!
  • Cheky
    #44
    én a múltkor néztem a kisértet hegyet amikor az HBO-n adták. Direkt felvettem és inkább nappal néztem meg. :) de érdekes módon nem féltem de a film közben, sem utána!
    Az eleje nagyon bejött nekem. amikor a milliomos ijesztgeti az emberkéket!! :))