21229
  • sunmalac
    #17424
    Szia, elvileg chapter 1-re van tervezve, és így végig is lehet nyomni.

    Ha picit bátrabb vagy, akkor előtte szerzel egy jobb páncélt átmenve a chapter 2-be, és a bányavölgybe. Így lehet közepes zsoldos páncélod, nehéz milícia páncélod, vagy rákpáncélod. Ez utóbbiak egyenlő; 70 -es védelmet adnak.

    A harmadik - már-már merész - megoldás, hogy az addonba való átmenetel előtt megszerzed a lovagi, vagy a sárkányvadász páncélokat (nyílván kaszttól függően), ezek szintén egyező; 100-as védelmet adnak. Mágusként ez a lehetőség nem müxik; ők csak később kapják meg a csodapáncéljukat, nekik marad a rákpáncél.
  • Shaman
    #17423
    hy újra.

    Kérdésem még áll.melyik chapterben érdemes belekezdeni az új addonos földrészbe? Ha jól tom ott orkok is vannak,tehát chaper 1 kissé gyenge lenne...
  • Esrohnoil
    #17422
    Én is megvettem eredetiben Alap G2 + kieg-et. Sztem ennyit megér. Ráadásul nem kell annyit szórakozni. Nálam még egyszer sem fagyott meg, pedig nem mai darab a gépem...
  • hejyjyjy
    #17421
    De én úgy emlékszem 1.31-es.
  • hejyjyjy
    #17420
    Azért köszi. Remélem valaki majd segít. Nagyon szeretnék már vele játszani. A menü már nem jön be. Elötte elhal az egész.
  • tibor16
    #17419
    Azért, ha felhívod a játékot, a menü kezdő képernyőjén alul ott van ám, hogy milyen a verzió.. Csak azért mert ha az addonhoz van igazítva és nem kell pecselni, akkor magasabb verziójú kell legyen...
  • tibor16
    #17418
    Hát ehhez nemtok hozzászólni... mert goldos.. Nekem még a régi van meg, sőtt amikor felraktam - kimentettem a könyvtárat, mert úgy is - újratelepítés nélkül is lehet vele játszani. Sztem van itt olyan aki otthon van ebben a problémában.... csak válaszolnak előbb-utóbb...
  • hejyjyjy
    #17417
    Kösz hogy segítesz. Én úgy olvastam hogy az angol nyelvű verzió alpból 1.31-es. Nekem angol van ezért a 1.31.eng.drunk.nocd-t szedtem le. Amúgy ez a Gold-os verzió van meg de én csak a sima játékot raktam fel mert a magyarosítás csak avval megy. Ha fent van a kiegészítő akkor lefagy magyarosítás után.Az a crack ami hozzá volt az csak akkor jó ha fent van a kiegészítés is.
  • tibor16
    #17416
    A verzió és a "nemzetisége" stimmel a játéknak és a "patch"-nek? -mert ebből jött ki vagy nyolc féle. Az új verzióval (gold edition) nem vagyok tisztába, de a régit öléggé bonyolult volt pecselni stb... . Úgy hogy először is kellene milyen verziód van, mi az ami meg van pecs, aztán utánna kellene nézni - ha nem a most kiadottal próbálkozol - hogy hogy is megy ez. Többször is le lett írva itt a fórumban. Megnézem én is, ha válaszoltál... Ha új verziód van, akkor meg nem tudom - más kell hogy segítsen...
  • hejyjyjy
    #17415
    Csá!
    Letöltöttem a cracket,de nem indul el vele a játék. Tölt egy darabig, utána kiírja azt hogy"please wait...loading" és kész. Meghal. Tudja valaki hogy miért van ez?
  • Colcsiweb
    #17414
    Shaman,találtam angol add on-t a hubon,az elvileg kéne menjen az én alapommal,nem?vagy abbol is van több verzió?
  • Shaman
    #17413
    tudtommal semmi...
    néha kell is,hogy menjen az idő,példul mikor a narkót szállítod,s várni kell az eladásra..
  • zerosdfd
    #17412
    Van vhol arról statisztika, hogy mennyi az átlag végigjátszási idő? Gothic 2, addon nélkül; és nem a valós idő érdekel hanem a játékon belül hány "nap" telik el. Mert ugye sokan lefekszenek aludni, ami ugyan "egészséges", de közben meg megy az idő, aminek meg nem tudom milyen rossz hatása lehet.
  • tibor16
    #17411
    Pl: itt
  • hejyjyjy
    #17410
    Csá!
    Segítség kellene. Sehol nem találok cracket a gothic2-höz. Tudnátok segíteni. Kösz.
  • Shaman
    #17409
    :-)) ezt viccnek szántad?
    ismerem az oldalt,sőt sokat nézem is,de igazából a sima G2-re jó. Ugyan benne vannak a raven-es questek is,de az én kérdéseimre nem ad választ....mind1.
  • Colcsiweb
    #17408
    én is találtam neked valamit,hátha segit,
    http://beam.to/gothic2.hu
  • Colcsiweb
    #17407
    itt már voltam,nem jön be az oldal,ahonnan azt a batch filet kéne leszedniés a patcheket leszedtem,de nem tok velük mit kezdeni
  • Shaman
    #17406
    egyébként találtam neked egy leírást hátha segít:

    olvasd el,pont arra van akinek angol G2 van,s német addont tesz fel
  • Shaman
    #17405
    kérdés:
    mikor érdemes átmenni az "új" részre Jharkendarba? Chaper 1,2,3,4,5,6?vagy többször?
    (itt tényleg az érdemesre gondolok,lévén gondolom chapter 1-ben át lehet menni,de mondjuk mit csinálsz az orkokkal?)
  • Colcsiweb
    #17404
    jah,avval én is jártam úgy,szoval akkor a tiedet lazán fel lehet rakni az enyémhez képest.
  • Shaman
    #17403
    wow,nagyon király térképek vannak itt....mindent megtalálni,s még magyarázza is,hogy hol van..
  • Shaman
    #17402
    install G2 aztán install addon (automatikusan felismeri hova van installálva a g2. Aztán a G2 crack könyvtárában van 2 exe meg 2 dll. Itt egy kis gondban voltam,mert asszem csak az exet írta felül a dll-t csak úgy odamásolta,de ettől függetlenül müködik,fut a játék. Eddig eccer fagyott (olyan 5 óra játékidő alatt),de ezt a régi G2 is eljátszotta néha.
  • Colcsiweb
    #17401
    ok,a tieddel is kelett bibelődni?patchek meg ilyesmi?vagy csak rányomtad az alapra?
  • Shaman
    #17400
    öööööö
    Nekem nem tud a gép egész nap menni,mert asszony megölne,de majd priviben megbesz.,mert ez off itt picit...
    (jelenleg melóhelyen vagyok,majd otthonról,holnap,illetve ma)
  • Colcsiweb
    #17399
    Shaman,nem osztod meg e tiedet dc-? 1-2 nap alatt leszedném,
  • Shaman
    #17398
    jah tapasztalom azért,hogy máshogy mennek a dolgok...bizonyos lények/ellenfelek is erősödtek ám...
    Meg is hökkentem párszor.Mikor Korinisba érve nah mondom elkísértetem magam a kocsmáig Laressel,hadd kapjan az ingyen expet,s meg se moccant a helyéről:-ppp
    Vagy a legelején mikor keményen készültem a 3 bandita ellen,erre Cavarlon levágta mindet :-pp
  • Shaman
    #17397
    okka én majd a dvd-t veszem meg amin G1,G2,G2Addon meg G3 lesz egyben :-pp
  • tibor16
    #17396
    Hát azért figyelj oda, mert a fegyverek sem úgy és azzal működnek mint a sima G2-ben. Arról nem is beszélve, hogy itt egy sima Orkot is elég kacifántos az első questekben lecsapni, a tulajdonságok max-a is akár többszörös is lehet.
  • tattooed
    #17395
    Hidd el, hogy nekem is csak a "legfontosabb" gamékra telik.
    De ezt meg kellet vennem mert Gothic-függő vagyok.
  • Colcsiweb
    #17394
    a C-re,program filesba,Jowood/Gothic2,de arra hiába megyek rá,mert nem aktiválodik a tovább gomb
  • Shaman
    #17393
    logikusan ahova a G2-t installáltad,nem?
  • Shaman
    #17392
    gratta!
    én csak azokat a gammákat szoktam megvenni,amit mondjuk neten tolsz,s azonosít,s cd-kulcs kell hozzá....diablo,counter-strike,wow,stbi.
    Persze megvennék szívesen mindent legitben ha nem lenne nálunk olyan szar a fizetés/árak arány..C
  • Colcsiweb
    #17391
    De amikor elinditom azt a német patchet,milyen célkönyvtárat adjak meg neki?
  • Shaman
    #17390
    mét nem az angolt szedted le....
    bár én nem onnan töltök,de asszem példul a wanadoo-n fennt van a gold edition amiben a g2+raven van angolul...
  • tattooed
    #17389
    Az "angol" gothicot kell egy patch-el németesíteni. fölrakni a német addont, aztán vissza angolsítani egy másik patch-el (ha kell).

    De fölösleges vele szarozni, mert 7-rugó körül meg lehet venni addonostul.
    én is "hegesztgettem" egy darabig aztán itt akadt,a másik helyen ledobott,
    és hirtelen felindulásból megvettem.
  • Colcsiweb
    #17388
    a world of gothic-on azt irja,hogy rá lehet tenni a német addont az angol alapra,csak kell hozzá egy batch file,
    de azt meg sehogysem tudtam letölteni,nem jön be az oldal.
  • Shaman
    #17387
    nem lehet,hogy nyelvi eltérés van? ez asszem verziószámban is eltér.

    Gondolom a német G2-re német addont lehet tenni az angol G2-re meg angol addont,nem?
  • Colcsiweb
    #17386
    Hát én kutya legyek,ha értem hogy mit kell evvel a patchel buherálni.Nekem egyfeszt az a német hablaty jön be,hogy adjam meg neki az utat,a patchet meg nemtom hogy inditjátok,nálam start menü/futtatásbol nem indul,ha meg ráklikkelek,akkor megint deutshe hablaty.
  • Broafka
    #17385
    teljesen normális, mondjuk a bugok nem :)
    de bug nélkül act2-től is simán végig lehet vinni... tényleg simán, főleg ha megvan a játék legjobb fegyvere: Beliar's Claw (Beliar karma) azzal gyakorlatilag verhetetlen vagy...