21229
  • Broafka
    #17464
    basszus! ne írjatok már ennyit mert a végén még belekezdek újból én is :)
  • tibor16
    #17463
    1 helyen csak 1 kincs van (bár ezt biztos tudod), 2-3 csapásra csákánnyal meg kellene jelenjen a kincs...
  • Shaman
    #17462
    Nah akkor mégegyszer.
    VAN csákányom,de hiába kapirgálok vele az X-nél nem történik semmi:-(((
  • tibor16
    #17461
    Ja igen tudom már - fel kell kutatni és a jelet kell keresni - csak vmelyik szereplő elmondja hol is vannak a jelek?
    (Szeget ütött a fejembe és komolyan érdekel, hogy a végigjátszás nélkül lehet-e boldogulni)
  • tibor16
    #17460
    A Greg féle szolgálatnak szerepe lesz a szigeten. Bármilyen csákány jó a kiásásához. Összvisz 5 vagy 6 van a kincsből és mind kell, hogy Greg elfogadja...
    Tényleg, ez magából a játékból kiderül? - mármint, hogy hol vannak Greg kincsei? - tudja vki a választ?
  • W B
    #17459
    Ad egy csákányt, na azzal egy perc alat kiással. Ne bontsd ki a csomagokat!!!!!!!!!! Onar farmja felé vezető úton lesz a kereszteződésben.
  • Shaman
    #17458
    jójó igazatok van,ráadásul amiket itt kérdeztem kis játékkal rájöttem magam is,egy idő után :-p
    1 utolsó kérdés,s békénhagylak titeket jó időre.
    Greg kincsit mivel kell kiásni? Van pickem,de csak gyomlálja vele a talajt...az elsőt ahova együtt mentünk sikerült,de azóta a többit nem...ásó kéne? és ha igen,azt hol lehet szerezni?

    Nah télleg többet már nem kérdezek,inkább rájövök,de ez még baromira idegesített....
  • W B
    #17457
    Segítség az adonhoz!!!!!!!!!!!!!!!!
    Mijen küldik kellenek, hogy átmehesek a tropusokra?
    Marvin módban megnéztem az adobpáját, van egyeltalán párduc vagy aligátor a játékban?!?!?
  • sunmalac
    #17456
    izé, amulet=gyűrű.
  • sunmalac
    #17455
    Hááát, Shaman kollega, ez már elég fogd a kezemmé kezd válni... :)
    A will o' wisp amulettel lehet keresgélni fegyvereket, nyilvesszőket, táblákat, és növényeket. Mivel mindenről van térkép, ezért szvsz tp pazarlás.
    A portálnál meg tedd be a balra lévő körbe az amulettet.
  • Shaman
    #17454
    jah és még egy uccsó,hogy aktiválom a portalt Jakhendbe?
    Már ott állnak köreülötte a varázslók,nálam van a gyürü,de hiába rohangálok a portálnál,s probálok vmit csinálni semmi sem történik...
  • Shaman
    #17453
    kérdés az a will o` pimp vagy mi az isten amulet mire jó? véletlen áldoztam rá pár tp-t...
  • Shaman
    #17452
    okes már megvan csak bányavölgyben tanította Milten.
  • sunmalac
    #17451
    A 2. fejezetben éppen a 2 kört lehet megtanulni, ez okés.
    A tüzlabdát pedig Hyglas mellett Milten (bányavölgy), illetve a vízmágusok is tanítják (nyilván a kieg területen).
  • tibor16
    #17450
    Nem tom, de nem lehet a varázslás köreit csak megszabottan tanulni. Erre nem emléxem igazán, hogy a 2. fejezetben meddig lehet elmenni... lehet, hogy a 2.-at lehet, bocs ha rosszul emlékeztem.
  • Takanohana
    #17449
    A fireball-t Hyglas tanítja, vele is próbálkoztál?
  • sunmalac
    #17448
    Shaman a 2. körös varázslatokat akarja megtanulni, nem a legerősebbeket...

    Shaman, tutira megvan a 2. kör is, látszik a karakterlapodon, meg minden? Mert ha igen, akkor tanítani is fogják a varázslatokat...
    Tehát nem kell semmi extra lépés, ha megvan a 2. circle, akkor okés.
  • tibor16
    #17447
    Sajnos ez így van, nem tanulhatod meg akármikor a varázslás köreit. Különben már az első részben a legerősebb varázslataid lehetnének. -ez van.
  • Shaman
    #17446
    HELP!!!
    Átmentem chapter 2-be ,elmegyek a kolostorba,megtanultam a a 2. kört Parlantól,erre bárkihez megyek,csak első körös rúnákat ohajt tanítani...mi a gond?? kéne a fireball,de karras,csak két idézést óhajt tanítani :-((
  • tibor16
    #17445
    A fontos npc nem ölhető meg. Küldit viszont lehet elrontani, esetleg a főszálba is belerondíthatsz, - mondjuk úgy, hogy nem tudsz vmit megoldani, mert előzőleg nem csináltál meg valamit, esetleg nem beszéltél vkivel. A Qvestek leírásait a menüben, a feladatokat alaposan tanulmányozd, beszélgess mindenkivel, főleg a fő emberekkel. A céhed főnökeit állandóan kérdezgesd, akkor talán menni fog. És mentegess, hogy ha vmit elrontassz, vissza tudjál lépni. Volt, hogy eladtam vcalamit, aminek később kulcsszerepe volt, és még arra sem tudtam a választ mikor, ilyenkor érdemes visszalépni.
  • Ch_Slater
    #17444
    helo.
    vannak olyan cselekedeteim a játékban, amivel elronthatom a játékmenetet? pl. ha meg tudok ölni egy késöbb fontos karaktert?
    van valami időlimit, vagy nyugodtan kóborolhatok bármerre bármeddig?
    csak azért kérdezem, mert nem nagyon szeretnék végigjátszást használni, hanem csak "élni" a világban, de az nem lenne jó, ha csak azért mert nem tudom, hogy mi a "helyes", elrontanám a játékmenetet...
  • tibor16
    #17443
    Jaa még valami, az Addonban a szigeten is van ork, csak ott a felfogadott kalózok legyakják egy jó részét, ha ügyesen tárgyaltok. Cak mer nem olvastok végigjáccást - azért írom :)
  • tibor16
    #17442
    Amikor zsoldosként jáccottam az addonossal, a vége felé a legjobb erőnlétben is 2 csapás volt (ha jól eltaláltam) az elit ork. Akkor kiszámoltam - 380 körüli volt a kardcsapásom mértéke, az elit ork (ha jól emléxem) 450-es védettségű.
  • tibor16
    #17441
    Ajánlom, hogy a fejlődéshez, az összes legyőzhető lényt kutassátok fel, minden küldit, ami pontot hozhat csináljatok meg... akkor lehet akkora szintre kerülni, amivel már van esély az orkok, sárkányok, gyíkemberek stb ellen. Az Addonban pl kiváló helyszín erre a sziget, ott leginkább emberek ellen kell menni, az a pár zombi, mocsári cápa, -gólem legyőzhető. Jóóó sok XP begyűjthető, aztán jöhetnek a keményebb ellenfelek. Jobb fegyver, páncél, erő nélkül az elit orkot, Dragon Snappert csak karcolgatni lehet, vagy még azt sem.
  • Shaman
    #17440
    érdekes módon ez tökéletesen müködött a szigeten ellenben a szárazföldi part részen ha ugyanezt meg akartam csinálni,mikor a lénynek 1 mm csíkja maradt eltünt,illetve lesüllyedt,magyarán nem kaptam expet..... persze megoldható úgy,hogy 1 mm hp-nél már kiengeded a partra,azt már csak leütöd éles csatában :-p
  • Shaman
    #17439
    apropó,bár biztos már ti is rájöttetek,találtam egy bugot,illetve nem is tudom bug-e.
    Szal elmentem a tolvajok kincseiért a szigetre,persze esélyem se volt a lizardok ellen,de! Becsalod őket a vízbe,mikortól már nem ér le a lábad,s úszol,ők is úsznak utánad,aztán megfordulsz,s a part felé úszol,lényeg,hogy kövessenek. Abban a pillanatban,mikor már leér a lábad megállsz. a lizard tőled nem tud előrébb menni,de neki még nem ér le a lába,szal uszik,illetve jelen esetben lebeg. Mivel neked már lennt van a ládab elő tudod venni a kardot,s hadd szójjon. a lizard csak néz ki a fejéből,míg leütöd:-))

    (véletlen jöttem rá,mert elkezdett egy üldözni,s uszott utánam,s sehogy se bírtam lerázni,végül mondom lesz ami lesz kiszok a partra :-p)
  • Shaman
    #17438
    hát én anno duplán leírtottam a térképeket,már amit tudtam. chapter1-2-ben mindkét helyen,chapter 3-nál asszem seekerek lesznek,de ha jól rémlik chapter 4-től volt ujra respawn,szal akkor leirtottam mégegyszer.
    Chapter 2-ben érdemes teljesen kipucolni a vár környékét,sőt még messzebbről is csalhatsz lényeket a feljáróhoz,s így sok az exp. A lényeg,hogy ne egyesével csald,mert az egy örökkévalóságig tart. 3-4 lény hadd jöjjön,ha lemarad 1-1 akkor futsz egy kicsit a többivel körbe,hogy újra kövessen.
  • Shaman
    #17437
    ejgen ezt észrevettem,már eddig is...C
    valahogy régen könyebben boldogultam,node sebaj,mert így jobb lesz később! :-p
  • Duzsuki
    #17436
    Nem fejlődhetsz annyit a várban, de vehetsz tekercset amivel átváltozhatsz valamilyen állattá és így el tudsz menni a várból, de mért nem kezded el levadászni a lényeket az nagyon jól jön és sok szintett is léphetsz. Nem is a sárkányok a nehéz hanem a védősereg, amik a hüllőemberek. Nagyon sok van belöllük.
    Egyébként mi vagy harcos, ijjász vagy mágus? Szerintem kb 20. szint körül már a játék is befejezhető de akkor nagyon jól kell elosztanod a pontjaidat.
  • spartus
    #17435
    Hahó! Mit csináljak, ha 13-as szinten vagyok a bányavölgyi várban, a negyedik fejezetben? (Azért jöttem ide, mert a harmadik fejezetben már nem volt küldi) 13-as szinten egy ork ellen sincs esélyem (persze a faltörőről lenyilaztam az útban lévőket ) A várban lévő küldetéseket megcsinálva felfejlődhetek annyira, hogy szembenézzek a sárkányokkal? Télleg, hányas szinten ajánlott kiállni az első sárkány ellen?? PLS HELP!!!!!
  • tibor16
    #17434
    Az Addon részes Gothicban - a sima részen is - kb dupla erősek az ellenfelek. A Gothic tábor kérése volt a nehezítés a készítők felé....
  • sunmalac
    #17433
    A link a gold verzióra mutat, ebben benne van a sima verzió (3 CD), és a kieg (1 CD). Lehet, h vlmi elb.szott cuccot szedtél le, szvsz próbáld ki a gold verziót.
    Túlságosan misztik a problémád, én új verzióval probálkoznék, de persze Te tudod...
  • hejyjyjy
    #17432
    Csá sunmalac!
    Már elkezdtem leszedni a sima változatot. Csak nagyon soká jön le. Addig reménykedem hátha tud valaki még segíteni és el tudom indítani azt ami most van meg. Angolul elindul akkor ha fent van a kiegészítés, de én a sima játékkal akarok játszani. Mert csak ahhoz van magyarosítás.
  • Takanohana
    #17431
    Goraxnak szinte biztos, hogy van, ha mégsem, akkor Lutero.
  • Shaman
    #17430
    szurkot lehet venni,vagy találni valahol,mert tüzlabdához az kéne,de már nem rémlik,anno honnét volt..
  • sunmalac
    #17429
    Egy hangyányit...
  • Shaman
    #17428
    hümm értem...
    nekem anno sima G2-ben nem volt nagy bajom a seekerekkel. 2-szer toltam vágig egyszer zsoldossal,egyszer mágussal,s nem emlékszem,hogy bármelyiknek is gondot okoztak volna a seekerek. Persze lehet,hogy a kiegbe megerősítették őket....
  • sunmalac
    #17427
    Azért, mert ha átmész a 3. chapter-be (ez szükséges a komoly páncélokhoz), akkor elárasztják a földet a seekerek, és őket ezen a szinten szinte lehetetlenség megőlni. Az egész játék egy nagy meneküléssé válik.
    Ha mágus vagy, akkor elég a 2. chapter, szerezd meg a rákpáncélt, és usgyi...
  • sunmalac
    #17426
    Szia hejyjyjy!

    Próbáld ezzel a verzióval, ismerek olyat, akinek ezzel tökéletesen müxik...
  • Shaman
    #17425
    köszi,de nem értem miért kell ehhez bátrabbnak lenni!

    nem pont akkor vagy bátor,ha szar cuccokban chapter 1-ben mész át? :-p
    akkor vagy bátor,ha megszerzed a rákpáncélt? :-p

    egyébként mágus vook,szal....jelenleg íjpuskáskodom,spórolok a manával:-p