21229
  • Szuni
    #20949
    Azt hiszem most fogom elfelejteni ezt a játékot végleg.
    Három napja szenvedek a kieggel. Egyszerűen nem tudom mit kellene csinálni, hogy átjussak Jarkhendarra.
    csatlakoztam a Víz köréhez már, nálam van Vatras levele Saturasnak. Elmentem hozzá, természetesen nincs semmiféle opció nála beszédben. Gondoltam, biztos az kell a játéknak, hogy Laressel menjek el hozzá. laresnél semmi lehetőség nincs (a játék elején volt, de akkor Onarhoz vitettem el magam)... Akkor a teleportokon át. Természetesen az a küldetés is bugos, a barlangi teleport szépen elvisz a fogadó mögé, a fogadóban a fogadós odaadja a kulcsot a lezárt ajtóhoz, belépek, elteleportálok a vízmágusokhoz.. természetesen ott akinek oda kéne adni a kulcsot a harmadik teleporthoz, annál semmiféle opció nincs beszédnél.
    Kezdek nagyon pipa lenni. Már elcsesztem a játékélményt azzal, hogy végigjátszásokat böngésztem kínomban, hol baszom el, de nem én vagyok a hibás. Aminek történnie kellene, illetve ott kéne lenni párbeszédben, egyszerűen nincs ott. Hihetetlen.
    tízszer rohangásztam legalább a város a fogadó és az ásatás között, és marhára meguntam. Egyszer anno már eladtam a dobozos verziómat, amikor kiderült, hogy a magyarítás a legálisan megvett játékommal nem kompatibilis, gyanítom ezt egyszerűen kihajítom már. Nagyon szerettem a Gothic sorozatot, annak ellenére, hogy minden része egy bughalmaz évekig a megjelenés után még mindig.. de most elfogyott a türelmem.
    Mentés van félóránként, nem véletlenül, de akármit csinálok, azzal nem tudom mit kezdeni, hogy nem az történik, aminek kellene, illetve a párbeszédopciók egyszerűen hiányoznak.
  • LordFero
    #20948
    Kösz az infot, próbálkozom vele ;)
  • ButcherBill
    #20947
    Lehet, hogy ez segít.

    Open the task manager and go to the processes tab.
    When you start Gothic II, you will see two new processes appearing:
    Gothic2.exe and rundll32.exe
    When you end rundll32.exe, Gothic2.exe will also end.
    HOWEVER.
    -Start Gothic 2 twice.
    -There will now be 2 gothic2.exe processes and one rundll32.exe.
    -wait a little while to allow rundll32.exe to do its thing
    -End rundll32.exe.
    -Magically, Gothic II starts.

    I have no idea what happens here, but it works. It seems like rundll32 does its job, but fails to exit and return to gothic2.

    Tehát kétszer kell elindítani a gothic2.exe-t. Vársz, amíg a rundll32.exe betöltődik, majd kikapcsolod a a feladatkezelőben.
  • LordFero
    #20946
    Üdv,
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy a játékot hogy lehet elindítani Windows 7 64bit-es op. rendszeren ?
    Előre is köszönöm a választ
  • rosti
    #20945
    Eredeti?
    Creckelt?
    A peatch feltelepitve és a hozzá valo crack?
    MIt üzen a winfos miért nem indul(hibajelentés)?
  • kriraly19
    #20944
    Sziasztok! Lenne egy kis problémám. Eddig ment a jaték ám pár napja hiába probálom elinditani nem történik semmi. Hiába raktam újra a játékot,mert most sem történik semmi. Örömmel fogadom ha lenne valakinek valami ötlete hogy mit csinaljak ahoz hogy mennyen a játék ismét. A válaszokat elöre is köszönöm.
  • kriraly19
    #20943
    Sziasztok! Lenne van egy kis problémám. Eddig men a jaték ám pár napja hiába probálom elinditani nem történik semmi. Hiába raktam újra a játékot,mert most sem történik semmi. Örömmel fogadom ha lenne valakinek valami ötlete hogz mit csinaljak hogz mennzek a játék ismét. A válaszokat elöre is köszönöm.
  • totya4
    #20942
    Lehet annál a változatnál önmagában az alap nem fut, csak ha felrakod mellé a kieget, és arra a crack-et.
  • terwet
    #20941
    Hali. Újabb kérdéssel fordulok hozzátok. Letöröltem a gammát a hülye fejemmel. Ma leszedtem, hogy újra elkezdhessem tolni. Leszedtem a Gold Edition-t, ám amikor felrakom, megcrackelem, és rákattintok a parancsikonra, egyszerűen nem történik semmi. Crackelés előtt legalább kiírta, hogy rakjam be a CD-t, crackelés után azonban még az sem :S

    Kérlek segítsetek! Remélem nem halt még ki teljesen a topic...
  • Survivorguy
    #20940
    Nem az a lényeg :D Csak tudni akarnám mivan vele. Mértnem jelenik már meg stb. Félek hogy már nem is foglalkoznak vele pedig olyan jól nézett ki :/
  • Mr_no_NaMe
    #20939
    Beszélj Fernandoval a felső negyedben :]
  • terwet
    #20938
    1000 hála a segítségért! Viszont lenne még egy gondom:
    Ott tartok, hogy kiderítettem, hogy Dexter rabolja el az embereket, volt nála az a levél, elolvastam, viszont Vatrasnál nem mond semmit erről, így nem tudok csatlakozni a Víz Köréhez :/ Ha számít valamit, akkor a NotR kieggel játszok, és az 1. fejezetben vagyok... Remélem tudtok segíteni, és előre is köszönöm!
  • W B
    #20937
    ez egy mod, nem kiegészítő
  • Survivorguy
    #20936
    Sziasztok! Én nekem nem végigjátszás, se nem magyarítás kell, hanem csak kíváncsi lennék hogy nem-e tud valaki valamit a Gothic 2 Legend of Ahhsün kiegészítőről? Néztem róla videókat, amik már lassan 2 éve fentvannak nagyon tetszenek de nemtudja valaki hogy mi van vele?
  • W B
    #20935
    nyisd meg a karakter képernyőt írd be:
    Marvin
    nyomd meg az F2 gombot
    írd be:
    insert ItSc_Firebolt
    vedd fel a fődröl
    mentsd el, lépj ki a játékból, lépj vissza, töltsd be, és folytasd
  • terwet
    #20934
    Halihó! Nagyon remélem, hogy nem halt még ki ez a topic, és valaki tud segíteni nekem. A problémám a következő:
    Mágus akarok lenni, elkezdtem a tűz próbáját, ott tartok, ahol a rúnát kell elkészíteni. Az a gond, hogy a Tűznyíl tekercseimet mind elhasználtam, és már kereskedőnél sincsen, így nem tudok venni sem :/ Valahol a mapon van olyan hely, ahol tuti van egy ilyen tekercs, vagy valami már megoldás létezik a problémámra? Nagyon köszönöm előre is a segítséget!
  • rotator
    #20933
    Nnnna, akkor install Gothic II. :)
  • gyonax
    #20932
    Egy új textúrapatch. Az összes eddig megjelent közül ez néz ki nekem eddig a legjobban(bár ugye csak a screenshotokat láttam).
  • Mr_no_NaMe
    #20931
    Valakinek sikerült már normális angol szöveget találni ehhez a Returning modhoz? kb 2 órája cumizok vele, elindult, de full orosz minden viszont nagyon jól néz ki.
    Olvasgatom a fórumokat, de semmi bíztató, csak hotfixes pseudo angolt találtam. Talán van valaki, aki többet tud mint én :)
  • Mr_no_NaMe
    #20930
    Danke :)

    Nah lvl 40, act 4 legeleje. Kezd unalmas lenni a játék, már nincs ki elől menekülni :D
    A forgolódós, elfutok 4 sima ork, és 3 elit ork elől se divat már a tölgyfa íjjal :D
    Eszméletlen ez a játék, egyszerűen nem tudom megunni a nagyon sokadik végigjátszás után sem. Ha kipörgettem, akkor pedig jön a Returning mod. Kíváncsi leszek a nekro cuccokra :]
  • rosti
    #20929
    küldtem privit
  • Takanohana
    #20928
    így van.
  • Mr_no_NaMe
    #20927
    Ezt a magyarítást tettem fel. Ha a Hunnen féle magyarítást pakolom rá akkor pedig el se indul (mondjuk lehet azért, mert ütközik a 2 magyarítás)
    Viszont ha jól tudom a Hunnen féle magyarítás csak a G2re vonatkozik, a kiegre nem. Ez igaz?
  • gyonax
    #20926
    Ha jól tudom a community patch+magyarítás nem feltétlenül kompatibilis. Bizonyos dolgokat nem kell kiválasztani a telepítésnél(már ha van ilyen lehetőseég), akkor menni fog.
  • totya4
    #20925
    Lehet nem a megfelelő magyarítást tetted rá.
  • Mr_no_NaMe
    #20924
    Amúgy nekem valamiért nem fordította le a dialógusokat a magyarítás.
    Minden magyar a játékban: a tárgylista, a napló, sőt még a szövegekben a választható opciók, de amikor beszélgetnek (felirat) azt angolul írja le.
    G2 Gold + community patch (2.0 utána 2.10) + magyarítás. Mi lehet a gond?
  • Mr_no_NaMe
    #20923
    Helló!
    Újra elővettem a játékot ma este, a community patchel és a jókis Night of the Raven magyarítással! Azt hiszem el fogom követni a 13. végigjátszásomat is :)

    Lenne egy kérdésem. Sima, alap Gothic 2-őt valahonnan le lehet tölteni? Az alap 1.0-át.
    Emlékszem, hogy szinte teljesen más játék volt patchek nélkül, de kíváncsi vagyok, mert még anno 2003ban láttam úgy a játékot :D
  • rosti
    #20922
    köszi már megoldottam
  • Takanohana
    #20921
    Csak most jártam erre, ha esetleg még aktuális:

    ha Fortuno emlékezetjavító italához kell, akkor meg kell tanulnod a fullánk kinyerését, a mocsárban egy vadász, (akihez Franco irányít a kőtáblák miatt) tanítja. vehetsz is fullánkot, pl Fisktől, de az így készített italtól Fortuno feldobja a talpát. csak az az ital jó, amihez saját magad által kinyert fullánkot használsz.
  • rosti
    #20920
    Help
    A vérlégy fulánkot merre lelhetek kellene a tudati italhoz .1 már van azt a bányvölgyben Diego táboránál találtam esetleg valaki tud még 1-et.
  • Pianista
    #20919
    varázslatot elsütni(és lőni is) balklikk folyamatosan és előre nyíl, a közelharc meg mind a 4 nyíl balklikkel(bal, jobb oldalirányú vágás, előre meg lassú előremenetel és kombó, hátra védekezés)
  • butaka
    #20918
    Sziasztok!

    Most kezdtem játszani a Gothic 2-vel és lenne egy kérdésem mégpedig, h megtanultam a zárnyitást és próbálnék varázsolni, de bármit csinálok csak előveszi a tekercset és elkezd fényleni a kezemben, nem tudom mit kell nyomni vagy van valamilyen billentyűkombináció amit használni kell? Ugyanez van a lelakatolt ládákkal is, legugol hozzá és nem tudom kinyitni.
    Légyszi segítsetek.
  • htr93
    #20917
    fakk.. mindegy.. pcukiller nevű progit fel nem telepítek a gépemre:D gothic 4et meg akkor hagyom max.. most megkeresem majd a Two Worlds nevű játékot. kíváncsi leszek rá.
  • rotator
    #20916
    Mármint mire gondolsz, ha a Gothic 1 után kezdesz neki az Arcaniának? Az nem egy megszokott 4. rész, szinte abszolút semmi köze nincs a Gothic 1-2-3-hoz, leszámítva pár hasonló lényt, meg kb. 4 szereplőt, akik feltűnnek olyan jó 10 percre.
  • htr93
    #20915
    oké...másik kérdés.. ha 1részről ugrok a negyedikre, élvezhető marad a játék a sztori szempontjából?
  • totya4
    #20914
    De ez DOS alatt működik csak, és jó darabig nem lesz olyan gép ami túl erős lehet a játékhoz, mivel nagyon cpu intenzív.
  • xido
    #20913
    akkor viszont a felbontásokkal próbálkozzon
    de a program leírásában nem véletlenül szerepel ez:
    "A különleges program segítségével lelassíthatjuk a processzor, illetve a számítógép sebességét. Ezáltal lehetővé téve a régebbi programok indítása után tapasztalható runtime error, valamint az overflow error hibák elkerülését."
    P4-en pl a commandos 1 mint a felhúzott mikiegér,úgy rohant mindenki benne:)
  • totya4
    #20912
    Ez hülyeség...
  • xido
    #20911
    gondolom mert már erős a géped alá...commandos 1-nél volt ilyesmi szintén
    és a megoldást a cpukiller nevű program oldotta meg,olvass/keress utána hogy is működik...
  • htr93
    #20910
    Szevasztok. Nemrég raktam fel a játékot és kénytelen voltam rögtön az elején észrevenni hogy a karakterem kb 4x olyan gyorsan sétál mint más. nem tudom mit kéne kezdenem vele.. van ötletetek?