21229
  • koribarat
    #19388
    Az erő és ügyeség italokkal van egy trükk, ha akkor iszod mikor támad egy vad(legjobb a dögevő v. lopakodó) akkor ugy tünik mind ha meg itta volna de mikor utik gyorssan elteszi és megmarad de az erő v. ügyeséget felnyomja.
  • McFrost
    #19387
    köszönöm , külföldi nyelvezet annyira nem megy:(
    egy másik fórumon kaptam az infót , hogy Neoras főz...
  • Zóanagyvarázsló
    #19386
    Azt nem lehet sajnos. Találni, venni és főzni tudsz csak.

    Egyébként erről az oldalról elég sok hasznos információt meg lehet tudni: Mondgesaenge
  • McFrost
    #19385
    nem tanulni akarok hanem a meglévő alapanyagokból főzetni
  • Zóanagyvarázsló
    #19384
    Nem feltétlenül olyat főz, amilyet tanít is. Egyébként szerintem mananövelőset tud csak tanítani. Az erő elixír készítését Constantino, azügyesség elixír készítését Sagitta tanítja a hatodik fejezetig.
  • McFrost
    #19383
    Helló!
    Neoras a kolostorban tud főzni elixíreket...de nekem csak gyorsaságosat akar csinálni , erőset és ügyeset nem...ez valami bug?
  • Zóanagyvarázsló
    #19382
    Illetve pár alapabb ércfegyver készítését Dobar (kovács a Valley of Mines-i várban, amíg le nem lép) is meg tudja tanítani.
  • sanyiiiii
    #19381
    Amit Esrohnoil ir az csak kiegre vonatkozik, abban lehet jobb kardok kovácsolását tanulni Haradtol. Amugy ha nem vagy kovácsnas akkor benő tanít meg kovácsolni asszem potom 30 aranyért, illetve zsoldosként ő tanitja majd az ércfegyverek készitését.
  • totya4
    #19380
    Hát, mikor lovaggal voltam, az alap fegyveren kívül semmi mást nem tudtam elkészíteni... :)
  • Esrohnoil
    #19379
    Akkor is tudsz, csak nem lesz olyan kifinomult a munkád, és nem tudod elkészíteni később a durvább fegyvereket.
  • totya4
    #19378
    Ha nem annak állsz, hogy tudsz kovácsolni? :)
  • sanyiiiii
    #19377
    Ha nem anak állsz akkor is jön háromszorosa, bár az tényleg nem olyan nagy biznisz...
  • koribarat
    #19376
    A segitsegert itt a tip. Menjetek Onar farmjára ottani kovácstol vegyétek meg a nyers acélt, ha ez meg van minden megszolitás után ujra van két izzoacélja vagy nyers acélja, vegyetek annyit amenyire csak futja keszitsetek sajátkovácsolásu kardot(ha megtanultátok ezt a teknikát) és adjátok el a varosbéli kovácsnak, igy a befektettet pénz tizszerese jön visza.
    Uto megjegyzés csak akkor csináld ezt ha kovácsinasnak szegöttél.
  • McFrost
    #19375
    nagyon szépek és óriási segítség!!!
  • McFrost
    #19374
    köszönöm!
  • Zóanagyvarázsló
    #19373
    ITT van a testvéreivel együtt.

    Egyébként ott van a World of Gothic logó a jobb felső csücsökben ;)
  • McFrost
    #19372
    szép ez a térkép , honnét van?
  • Zóanagyvarázsló
    #19371
    Így már tényleg túl könnyű lesz :)
    Egyébként csak most esik le, hogy miért van annyi oltár azon az úton...
  • gyonax
    #19370
    Térkép:
  • Zóanagyvarázsló
    #19369
    A térkép ÉK-i végében van egy barlang (ha a fekete troll felől mész, akkor a függőhíd után, a bejáratát kissé elrejti a növényzet), oda kell eljutnod. Az üres rúnakövet nem árulom most el, majd rájössz miért.
  • gyonax
    #19368
    Itt:Gothic végigjátszás és térkép
  • koribarat
    #19367
    Egy kis segitségre volna szükségen már az elején el akadtam beléptem a kolostorba ahoz hogy mágus legyek le kell tegyem a Tüz probáját, nem tudom hogy mitjelent ez ,, amit a hivő az ösvény mögött talál,, és azt se tudom hogy hol találok üres runaküvet. A segitségért adok egy nagyon jo tanácsot hogyan lehet milliomossá válni egy kis allap tőkével.
  • totya4
    #19366
    A gamestaros verzió gondolom nem német vagy lengyel nyelvű volt :)
  • gyonax
    #19365
    Elvileg igen...gyakorlatilag nem. nekem GameStar-os verzióm van de hiba ugyanúgy van
  • totya4
    #19364
    Sajnos nem lehet :) De ha a parasztasszony mizériában szenvedsz akkor vagy előkotorsz egy nem angol verziót és elvileg jó lesz, vagy ha ügyes vagy #17365, vagy beszerzel egy 1.32-es verziót (kieg nélkül), mert abban a fordító elvileg kijavította.
  • Esrohnoil
    #19363
    :D
  • gyonax
    #19362
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    e-mailben nem tudnád elküldeni a javított magyarítást?
  • totya4
    #19361
    Hm valamivel játszani kéne... :) Elővettem újra a G2-őt. Tovább javítottam a magyarítást, a parasztasszony/polgárnő mizéria után (angol változatnál fordul elő), az ini fájlban meglevő [TELJESÍTMÉNY], [MOTOR], [HANG]-ot visszaállítottam az eredeti nyelvűre, így tuti hogy a beállított dolgok tényleg érvényesek lesznek. Dehát ügye nem terjeszthetem.

  • sanyiiiii
    #19360
    bospernél, minden fejezetben ujabbak
  • McFrost
    #19359
    Az érdekelt volna , hogy a 3. fejezetben xy-nál lehet megvenni vagy x helyen található , a 4-ben x-nél van stb...
  • peeter22
    #19358
    Minél továb jutsz annál erősebb fegyverek lesznek ergó az 5-6 fejezetben lehet megvenni a legerősebb kardot és íjat/nyílpuskát.
  • McFrost
    #19357
    Helló!
    Aki végig vitte ílyásszal , az tudna nekem segíteni abban , hogy hol fellelhetők a jobb nyílpuskák?
    A 3. fejezetet kezdtem el nem régen.
  • Shaman
    #19356
    hümm,esetleg próbálj ki egy billentyű cserét...
  • zerosdfd
    #19355
    1024*768 és teljesen le van csupaszítva a tasklist és a services is! Ilyet utoljára a Tomb Raidernél láttam azt 5 perc után le is szedtem annyira játszhatatlan volt.
  • peeter22
    #19354
    Ez egy jó kérdés hasonló a konfigom csak nekem celeronom van, de nálam ilyet nem csinált soha. Nem tom esetleg más nem megy játék közben teszem azt net? Milyen beállítással nyomod?
  • zerosdfd
    #19353
    Miért van az, hogy lassan reagál a billentyűzet/egér nyomásra, illetve ha elengedem akkor még 2 mp-ig fut? (AMD2800/1G/9600xt)
  • Broafka
    #19352
    nem tom, nem nagy kunsztok azok a varázslatok, nem nagyon érdekeltek, gondolom valamelyik vízmágustól! (az egyik vízmágusnál lehet venni vízvarázslat könyveket, ott emgnézheted mi kell a rúnákhoz)
  • gyonax
    #19351
    Azt kitől lehet?
  • Broafka
    #19350
    tanuld ki a vízmágus varázslatokat, és mondhatjuk hogy az vagy, de asszem történetileg nem lesz olyan ruhád sehogy se, max tudsz olyanokat varázsolni mint a vízmágusok!
  • gyonax
    #19349
    A Gothic 2 Notr-ben lehet valahogy vízmágusnak lenni, és ha lehet akkor hogy?