21229
  • wege
    #19428
    Sziasztok! Van egy nagy pronlémám a G2-vel. Amikor elindítom ezt írja ki: Emulator detected! Please deactivate virtual drive and emulation software. Azt tudom, hogy a DAEMON tools kell hozzá, de hogy mit kell vele tenni, azt nem tudom. Légyszives segítsetek. Ja, a game eredeti.
  • McFrost
    #19427
    pont a faltörővel szemben , a folyón túl, az ork fal alatt
  • peppino3
    #19426
    hy bocsezs 4 fejezetben mere van a halot ember aki este a számszer íjájert ment
  • Zóanagyvarázsló
    #19425
    így
  • Zóanagyvarázsló
    #19424
    Van lent 1 King's Sorrel, a kiegben pedig egy kőtábla is.
    Másra íg hirtelen nem emlékszem, de én mindenképpen kipucolnám.
  • McFrost
    #19423
    Azt meg tudnátok mondani , hogy mi van a kriptában? Hasznos dolog?
    Érdemes kipucolni?
  • McFrost
    #19422
    Daronnál már jártam , eddig tudtommal egy életeixírt nem szedtem fel...
  • timong
    #19421
    Gothic 3-on fellelkesedve ismét (3x-ra) megpróbálkozom a g2-vel...eddig mindig elakadtam más gamma miatt... hátha most sikerül! :)
  • totya4
    #19420
    Azt kérdezte mire lehet költeni, adtam tippet :) Drága ima, de jól jön :)
  • Zóanagyvarázsló
    #19419
    Emlékeim szeritn nekem több volt, de lehet, hogy nem itta még meg az italokat. No meg ott van Daron, az ő segítségével mintegy 100-al lehet növelni az életerőt. Érdemes minél előbb kihasználni.
  • sanyiiiii
    #19418
    Életerő kevésnek? Bőven elég az alap életerő+ talált/vett elixirek, kiegben is csak akkor kell rá gyúrni afölött ha beliar's clawt hasznalod, de akkor nagyo. Bár én azt nem szeretem mert szvsz elég hülyén néz ki.
  • sanyiiiii
    #19417
    Annak is van ám korláttya...:D
  • totya4
    #19416
    Pl imádkozol inoshoz és kapsz erőt vagy életerőet. Akár naponta... :)
  • McFrost
    #19415
    de minek a lóvé , van kb. 20.000 aranyam , mit kezdjek vele?
    az xp-vel ugyan ez a szitu
  • Broafka
    #19414
    mondjuk én simával rég toltam már, de én ott is 40 körülire emlékeztem a végzéssel, de lehet hogy rosszul, mindenesetre 1 lövés ide, 1 lövés oda, én úgy voltam vele hogy kb 60%-ig én is kinyomtam valamelyik távolsági támadást de valamelyik kardozási módot mindig 100%-ig fejlesztettem!

    és a zsebmetszést mindig megtanultam mert iszonyat jól jön vele az xp és még pénzt is lehet vele kaszálni rendesen, nah persze marhára meg kell nézni hogy fejlődj, mert a fegyverek álltalában erőbe telnek a zsebmetszés viszont az ügyességen alapszik...
  • McFrost
    #19413
    mindegyik sárkány 4 lövés volt , démon 3 , démonlord 4 lövés ,
    jelen pillanatban 1 lövés 1 ork , kardozni pedig csontvázak ellen szoktam és így 3-at leverek egyszerre
  • Zóanagyvarázsló
    #19412
    Ez az alap Gothic 2 lehet, a magyarítás miatt, mint valószínű.
    Ott pedig bőven elég egy ilyen karakter. Nekem az életerő tűnik elég kevésnek.

    Mondjuk én már nem emlékszem pontosan a sima G2-es karaktereimre, a lovagom úgy 36-37-es szinten hajózott el, a sárkányvadászom olyan 42-es szintű volt, de vele lusta voltam befejezni.
  • Broafka
    #19411
    hmm... azt hittem itt már a 6. fejezetben vagy. szvsz nyomd fel 100%-ra valamelyiket és akkor jó lesz!
  • Broafka
    #19410
    hát nem akarlak elkeseríteni de ez elég gyöngécske!
    vagy legalábbis nekem ez elég gyöngének tűnik... ha kieggel játszol akkor még annál is inkább, mert akkor jóval fel lehetett volna nyomni 100%-ra az egyik harcolási módot, a zsebmetszést is megtanulhattad volna

    ha kieggel játszol akkor kezdj újat :)
    és figyelj az alábbiakra, a köveket a legvégén használd csak fel!
  • McFrost
    #19409
    számszeríjjra
  • McFrost
    #19408
    becsületes vagyok -.-
  • totya4
    #19407
    A tanulópontokat mire tartalékolod?
  • Zóanagyvarázsló
    #19406
    Ha nem átallasz zsebelni, egy Pickpocket-et még érdemes lenne még - többek között - megtanulnod, sok XP-t össze kelhet vele szedni.
  • McFrost
    #19405
    Helló!

    így "nézek" ki az 5. fejezetben
  • Rundstedt17
    #19404
    köszi az angolosítást
  • Rundstedt17
    #19403
    mert csak németül tudtam letölteni azaz megvenni kiegészítőstül
  • Zóanagyvarázsló
    #19402
    Angolosítás

    Ha angolul tudsz, miért nem angol verziót használsz? :)
  • Rundstedt17
    #19401
    Tudnátok olyan linket adni a német gothic 2+a kiegészítőhöz angolosítást!németül nem tudok,angolul jól tudok.angolosítást kérek
  • McFrost
    #19400
    az tuti:P
  • Broafka
    #19399
    ennél bonyolultabban már nem is írhattam volna le! :D
  • Broafka
    #19398
    én értem (mondjuk 3X kellett elolvasnom :D) szal, ha Onar farmjáról elindulsz az út mentén (ahol van az a zsoldos aki megállít hogy fizessél neki pénzt, én azt mindig elkerülöm) szal menj az úton amíg el nem érsz a kereszteződésig! ott fordulj balra és a Field Raider (nagy krumplibogarak) barlang mellett menj el és a barlang mögött lesznek! (A Dexter féle tolvaj tábor alatt)
  • Zóanagyvarázsló
    #19397
    Kicsit fogalmazhatnál érthetőbben...

    Wolf (Farkas) Bengar farmján tud besegíteni, nem messze a bányavölgyi átjárótól.
  • peppino3
    #19396
    hajátok holvanak a földmüvesek mert már oda kültem farkast és hol vanak a parasztok
  • peppino3
    #19395
    nemfontos hányadikfejezetben vagyok mert már a 3 dik ban
  • Plata
    #19394
    Ha nekimész elölröl és 1 kezes kardod van akkor is megtudod ölni,ha megütöd hátrál és nem támad,csak nemkimész ütöd mint az örült és pár perc múlva behal.A piramisnál ott az ork mészárló,ugyis útba esik.
  • Plata
    #19393
    A nekirohanás még ok.nyilazás hülyeség,mágia az elsö fejezetben nagyon gyenge,a vadász meg berepül a tóba.
  • Toroco
    #19392
    a nyil nem hat a fekete trollra
  • Adanos
    #19391
    a fekete trollt, mint minden trollt (ha egyedül van), úgy lehet kinyírni, hogy nekimész karddal, a háta mögé futsz, beleütsz, mivel lassan fordul meg, arrébb futsz, h. újra a háta mögött legyél, s mégegyszer beleütsz... elég hosszadalmas módszer(és kicsit talán rontja a játékélményt), de beválik, s alacsony szinten így a legegyszerűbb.
  • peppino3
    #19390
    4 motszert használtam 1 nekirohani 2 nyilazás 3 mágia 4 aközeli vadászhoz odacsalogatni
  • peppino3
    #19389
    hogy kelmegölni a fekete trollt