21229
  • 3P
    #19348
    Az "új" textúrás képek láttán nekem is valami cirkuszi giccsparádé jutott eszembe, persze ez lehet azért van, mert az eredeti hangulatban és stílusban is nagyon tetszett nekem.
  • sanyiiiii
    #19347
    És a páncélok sokkal királyabban néznek ki mint a 3-ban...
  • Zóanagyvarázsló
    #19346
    Én is úgy vagyok vele, hogy az eredeti grafikájával vált kedvenccé, emiatt nem érzem semmi szükségét a textúrapakk felrakásának.
    Az eredeti valahogy jobban is tetszik...
  • sanyiiiii
    #19345
    hát télleg elég furcsának tünik, bár lehet csak azert mert mar nagyon beleszoktam az eredetibe:D
  • Broafka
    #19344
    egyszóval nagyon nem jó!
    de először tökre féltem hogy agyon fikáztok engem, aztán megörültem hogy nem csak nekem tűnik rondának a másik textúra
  • Esrohnoil
    #19343
    1-2. kép összehasonlítása:
    Már amit a többiek is elmondtak, azzal a kiegészítéssel h. a sziklafal az új textúrával úgy néz ki, mint vmi mogyorós, de zöld színű csokoládé.
    3-4. kép:
    Az eredeti háztető egyértelműen szalmatetős, míg az új leginkább vmi gofriutánzatra hasonlít.
    5-6. kép:
    Csak nekem van olyan érzésem h. az eredeti textúrával a szikla sziklának néz ki, míg az újjal vmi kocsonyás zselének?
    16-18. kép:
    Az a kavicsos talaj szép részletes, de nem illik egy torony padlójához. Olyan, mintha Xardas egy folyómederbe költözött volna. :)
    Utolsó 2 kép:
    Az eredetin még kinézett valahogy, de az újon "gyönyörű" ahogy a sima, szürke kőfelületen burjánzik a fű. :D
  • McFrost
    #19342
    Köszönöm!
  • WagnerUr
    #19341
    Nem lehet őket kinyitni, csak sima arany ill. ezüst tárgyak mint a gyertatartók,tányérok,kupák. Nyugodtan eladhatod őket.
  • McFrost
    #19340
    Helló!
    Szeretném megkérdezni , hogy a kicsi , magammal vihető kincses ládák jók valamire?
    Ki lehet nyitni? Mert van belőle kettő és még egy sima kis ládika , de nem tudom kinyitni őket.
    Előre is köszi!
  • Toroco
    #19339
    :D
  • zerosdfd
    #19338
    Hát ez kész!

    Most miattatok újrakezdtem a NOTR-t!
  • Zóanagyvarázsló
    #19337
    Eddig én még nem hallottam ilyen problémáról, különös...
  • tomibayern
    #19336
    Már elég rég volt új rendszertelepítése, azóta nem nagyon változtattam a dolgokon, se új driver , se frissítés, csak néha fel-fel teszek egy új játékot. Az a furcsa, hpgy a többi játék hiba nélkül megy(Godfather, Rome TW, stb), s az öcsém gépén is folyamatosan kivág, többnyire varázslat váltásakor.
  • Randal
    #19335
    Rendben van a géped? Eddig ilyen hibákat nem hiszem hogy produkált volna. Töredezettségmentesítés, driverek stb. stb. okésak?
  • tomibayern
    #19334
    Kikészített a játék, másodjára is ki****ott velem. Most a kieggel együtt játszottam, 4 .fejezetben 38-as szintű mágus 290-es manával, átmegyek a bányavölgybe további tp-ért(mert itt még nem ritkítottam a népet, csak a 2.fejezet fontosabb küldijeit csináltam), erre varázslatváltáskor kihajít (Gold verzió 2.7-es asszem), aznap már sikadjára dobott ki, így szüneteltettem. Másnap tölteném be, 2 mentésem eltünt, a bill. beállításokat visszarakta alapra, s egyes megtanult dolgokat elfelejtette (pl: vérlegyek fullánkjának megevésekor nincs hatás, pedig csak kb. 10-szer használtam, mert általában manáról gyógyítottam). Pedig már egészen jól ment, volt is egy jó receptem tömeges ork és egyéb táposabb ellenfelek csoportos legyilkoslására (hüllőember), megittam egy gyorsaságitalt, majd használtam a vihar varázslatot (100 mana-250-es sebzés), gyorsan előttem kettőt, majd befutottam a tömegbe, 10 mp alatt szereztem több ezer tp, hullottak mint a legyek.
  • Toroco
    #19333
    szerintem az eredeti textúra sokkal szebb
  • Indigo
    #19332
    Nekem sem tetszik, az új textúrák túlságosan elütnek a Gothic világától. Nameg a régihez túlságosan hozzászoktunk, így hiába szebb esetleg, nem lesz meg ugyanaz a "gothic" hangulat..
  • Broafka
    #19331
    nekem ez nem tetszik :(
    vagyis, tulajdonképpen semmi extra nincsen benne... talaj, meg esetleg a falak mások
  • gyonax
    #19330
    Új textúrák a játékhoz először Khorinis (a város) kicsit furcsa de maga a játék szebb:
    Gothic 2 textúrák Bocsi ha már volt
  • Maak
    #19329
    ehh...már lenyomtam :(...azóta már túl vagyok a sárkándokon is, most kezdem az 5. fejezetet...
  • Takanohana
    #19328
    Hi!

    Hagyd békén Pedro-t, mintha ott sem lenne. A magyarítás okozza ezt a bugot, ne vedd figyelembe, majd levered később, mikor a történet szerint összefuttok.
  • Maak
    #19327
    Belefutottam egy bug féleségbe..aszem...Kolotorban amikor kapom a küldetést hogy szerezzem vissza Innos szemét, eddig ok, de aki ellopta, az a Pedro nevezetű, na ő ott áll a kapuban, igaz, hogy a szemet vissza tudom szerezni, meg ha gyorsan leverem Pedrot, ami ugye egy másik küldetés féleség mert a naplóba nem kerül bele de megbízást azt megkaptam, akkor a másik csóka aki akapuban áll na szal ha gyors vagyok akkor nem altat el, viszont nem tudom lejelenteni hogy elintéztem a kiccsávót...
  • Toroco
    #19326
    szerintem az egész bannerben a magyaritás felirat kéne
  • 3P
    #19325
    Szerinted mekkora betüvel és milyen színnel kellene ezt kiírni a banner-be, hogy észre is vedd?
  • Broafka
    #19324
    ez azért fájt!
    kezet felemel, szájat becsuk, szemet kinyit, megtalál!
  • rcdE
    #19323
    g2höz van magyarítás?
  • Dudu Tekh
    #19322
    Az igaz, en is vegigvittem, most a 3ast viszem!
  • c115
    #19321
    B.U.É.K
  • c115
    #19320
    körübelül tizedzszerre viszem ki a Game-t!
    NAON QUULOS
  • tibor16
    #19319
    Kedves barátaim, bár nem szólok hozzá, azért rendszeresen benézek hozzátok, mert a Gothic, legalább is a játékok között az örök szerelem. :) - de látom többen is vannak ezzel így, mint azok is akikkel a G1 és a G3 fórumban is találkozom.

    Mindnekinek Boldog, Békés Karácsonyt!
  • Zóanagyvarázsló
    #19318
    Szerintem ehhez fölösleges bármilyen kommentet hozzáfűzni...
  • sanyiiiii
    #19317
    nem kicsit, nagyon.... legalabis ebbol ugy latszik.
  • Broafka
    #19316
    elméletileg 16 éves, de... uhh a gyerek, kicsit beképzelt :-/
  • Zóanagyvarázsló
    #19315
    Meg sem merem kérdezni, hogy hány éves...

    Szerintem kellett a G2 végére, hogy szinte félisteni erejűek lettünk, nem szeretem az ilyen "level 120-as farkasokat", amik vannak egy-két játékban, ez a sajátosság nagyban hozzájárult a Gothic-feelinghez.
    Kicsit ugyan valóban hentelős lett a vége, de nem volt annyira durva, és legalább jól ki lehetett használni a hatodik körös varázslatokat. Viszont a főellenség csalódást okozóan gyenge volt még az addonban is.
  • Broafka
    #19314
    haver msn neve:
    gothic2 - Lovag, vadász, tolvaj ejj :D level 21. cheat nélkül:D kinyírtam 2 sárkányt:D

    (a smile-kat is ő rakta oda)

    nem akarom most oltogatni, de basszus, mi ezen olyan vicces? :-/
    mintha olyan kurva ügye lenne hogy kinyírt 2 sárkányt egy kb 5 éves játékban :-/
  • sanyiiiii
    #19313
    Hát vége ugyanaz mint sima 2-nek.... semmi nem ellenfél
  • Randal
    #19312
    Na ja, a G2 a kieggel lett valódi gothic, bár sajna vége nagyon hentelős lett.:(
  • Zóanagyvarázsló
    #19311
    Nos, akkor itt válaszolok a G3 topik helyett.

    "Én igazán odafigyeltem a fejlődésre, de pl. ez azt eredményezte, hogy a zárnyitásra még igen, de zsebelésre, az osonkodásra nem maradt keret. És most mindegy melyik karakterről beszélünk. Ráadásul egyes képességekre rá voltál kvázi kényszerítve: alkímia, ősi nyelv. (Na nem mintha nem tanultam volna meg ezeket szívesen) De ha ezt folytatjuk, van egy príma gothic 2 fórum is..."

    Ezzel azért nem értek egyet. A rákényszerítettség tényleg megvolt az említett képességekre, de alkímia nélkül igazán "tápos" karaktert nem lehetett létrehozni az alapjátékban sem, pláne, hogy ott a varázsitalok erősebbek is voltak - bár könnyebb volt fejlődni is. Alkímia nélkül azért lehetett jól boldogulni, mert könnyű volt maga a játék.

    A kőtáblákat pedig fel lehet fogni úgyis, mint a G3-ban vagy más játékokban, ahol ilyen eszközökkel lehet növelni a képességeket, csak a NotR-ben, a játék szigorúsága miatt meg kellett tanulni a megértését, így szerintem jóval hangulatosabb, ráadásul egyébként is a sztori része volt.

    Ez a kiegészítő a "hardcore gothicosknak" készült, hogy ők is találjanak benne újdonságokat, kihívásokat. Nálam így az addonnal szinte elérte az első rész színvonalát a játék, bár annak a hangulata még mindig überelhetetlen számomra, noha vele csak a sima G2 után játszottam.
  • c115
    #19310
    Én vigigtoltam Sárkányvadásszal!KEMÉNY!
  • McFrost
    #19309
    hát nem raboltam , csak MOe-t pumpáltam meg .....
    szerintem is valami bugféle
    köszönöm mindenkinek