21229
  • totya4
    #19468
    Feltételeztem hogy nem fogsz csalni, hiszen nincs okod hazudni.

    Nem tudom mit értessz "tweak" alatt, ugyanis mint mondottam nem(!) a vga-n múlik a sebesség ha az kellőképpen erős, hanem a procin. Procira való állítanivaló az iniben nincsen, a cache-kat nyomogattam felfele, de semmi változás.

    Várom állításod bizonyítását továbbra is, kérni fogom a save-t is, amivel készült, és az ini-t is. Az fps mérés úgy készüljön, hogy a save-t betöltöd, nem mozdulsz, 5mp múlva megnyomod azt a gombot, ami a screenshotot csinálja, legyen rajta az fps érték is. A save+ini kombinációval a többiek is megtudják nézni pontosan hogy mi a helyzet.
  • sanyiiiii
    #19467
    Jah és mellékesen bármikor odavarázsolok neked akármien számot a jobb fellso sarkaban a kepnek pl.: photoshoppal ugyhogy a kép nem bizonyíték:D
  • sanyiiiii
    #19466
    1. kovácsoshoz nem kell, és az nem is cheat...
    2. majd ha felteszem ujra küldök... amugy g2-ben is volt ini tweak lehetőség, ha nem ment 1gb- rammal folyamatosan khorinisben feltételemezem
    ezzel nem foglalkoztál, pedig enyémnél szvsz izmosabb gépen játszottad.XD.
    Amugy meg ha ne akarod ne hiddd el... jo pesrze ha teleporttal mész oda, benyomsz egy speed potit éss rögtön átrohansz a város másik végébe nincs az a konfig amin ne szaggasson. Ha meg annyira érdekel gyere át:D
  • totya4
    #19465
    Akkor az valami más kovácsos cheat lehet, mert ahhoz semmiféle marvin mód nem kell.

    Sanyiiiiii, na hol az az fps mutatóval a sarkában kép, ahol látszik hogy te Khoronisben 300%-al csatangolsz 50fps-el?
  • sanyiiiii
    #19464
    "ezekel a módszerekkel" azért nem sikerult csalnod mert csak akkor muxenek ha bevn kkapcsolva test mode...
  • totya4
    #19463
    Az nem "soft-cheat", nekem pláne nem, mivel magamtól jöttem rá... :) Kettesével adja el a vasat unszolásra, van ilyen. Aztán kovácsolsz mint őrült egész éjjel, aztán eladod az egészet megint kettesével...egy "csalás " nem lehet ennyire körülményes :)
  • Zóanagyvarázsló
    #19462
    Megjegyzem nekem sosem sikerült ezekkel a módszerekkel csalnom, igaz nem is állt szándékomban. Egyedül a kovácsos soft cheat-et használtam ki, miután egyszer csak úgy eltüntette az összes pénzemet (nem, nem vert le senki).
  • Zóanagyvarázsló
    #19461
    Attól függetlenül is meg lehet kapni ezt a küldetést, én is mindig elverem...
  • Broafka
    #19460
    hmm valaki ugyanezt használta erőnél valahol, de az nekem nem vált be, szerintem ez se fog, de ezt is kipróbálom... mondjuk Dar-tól én soha nem kaptam még küldit, miután levertem, hogy megtaláljam a dokkban azt a csomagot :P
  • peppino3
    #19459
    hy tudok egy jó ügyeségnövelöt a 4-dik fejezetben dar adegyfeladatot hogy egy ork trofeát hozneki ha leszálitotad fálaszthac pénz vagy amulet válazd az amuletet és be ki kapcsold
  • totya4
    #19458
    Kizárt :) Mellékelj képet rajta fps értékkel, khoronisben, tárgy/látótáv 300%
  • Zóanagyvarázsló
    #19457
    Nekem viszont igen. 512 MB RAM-mal 80%-on használtam, új gépen 1 GB RAM-mal már már lehetett élvethetően 300%-on a látótávolság.
  • sanyiiiii
    #19456
    Hmm én mindig is 300%-al játszottam a 2-t, 501mb-vel is csak khorinisben akadt, 1gb-vel ott sem..
  • totya4
    #19455
    2 GB RAM :)

    De mint írtam a G2 sem fut el 300%-os (szerintem az a 100%) látási viszony mellett városban, egyéb helyeken... és nem a videókártya miatt.
  • zerosdfd
    #19454
    Gothic 3? Ja, meg egy új számítógép gondolom...:-)
  • zerosdfd
    #19453
    Gothic 3? Ja, meg egy új számítógép gondolom...:-)
  • ironroy
    #19452
    na ne!!!!!!!! ennyi vazze kipörtem neee vége az örök játéknak!!!!!!!!!!azért köszi akkor Gothic 3
  • totya4
    #19451
    :)
  • WagnerUr
    #19450
    Nem akarlak elkeseríteni, de a Gold Edition azt jelenti, hogy együtt kiadták a Gothic 2-t és a Night of the Raven-t.
  • ironroy
    #19449
    ++++++++++még 1 valami a Gothic 2 Gold editionhoz elég a sima Gothic 2-es magyarositás???????
  • ironroy
    #19448
    Szevasztok!Én kipörgettem a Gothicot a Gothic 2 meg a Gothic 2 Night Ravent,,,,és most akarom kipörgetni a Gothic 2 Gold Editiont,de elötte meg akarom kérdezni hogy milyen???Lehetünk a Vízmágusokkal,mint a Night Ravenben???Meg hogy mennyivel jobb!? Elöre is köszi
  • sanyiiiii
    #19447
    Elég vicces amikor felkelted este a kovácsot az ásitozva odaszol hogy mi van te meg spontáőn befekszel a helyére és nem hagyod aludni:D
  • wege
    #19446
    Köszi, de még így sem jó.
  • Zóanagyvarázsló
    #19445
    Az a Gold Edition, elvileg ez a magyarítás kell hozzá:
    Gold magyarítás
    Amikor én kieg nélkül játszottam még nem volt magyarítás, így én nem próbáltam, többet nem si igazán tudok segíteni.

    peppino3: Ilyen problémával én nem találkoztam. Zsoldos/sárkányvadászként az emeleti szobákba nem mehetsz be büntetlenül (legfeljebb lopakodva, ébredésnél úgyis lebuknál), szóval, ott nem érdemes próbálkozni. Én ott szoktam aludni, ahol a kovács (Dobar), majd annak szökése után Jan alszik.
  • wege
    #19444
    Csak az alapjátékot akartam magyarítani. És az 1.32 van meg
  • peppino3
    #19443
    tugyátok miért vagyok na hol lehet aludni a bánya várba mert sárkányvadász vok és ha lepihenek regel megtámadnak
  • Zóanagyvarázsló
    #19442
    Annak ehhez semmi köze.
    Felraktad az addont is, avgy csak az alapjátékot próbáltad magyarítani?
    Gold Eition, vagy sima G2? (Nem ua. kell hozzájuk.)

    Itt le van írva minden, ami a működéséhez szükséges:
    Magyarítás

    A feliratozást pedig be kell kapcsolni (subtitle).
  • wege
    #19441
    De a játék eredeti.
  • totya4
    #19440
    Magyarítás csak a kieg nélküli, azaz alap játékra van.
  • wege
    #19439
    Miért nem működik a magyarítás? Nem tudtok valamit?
  • wege
    #19438
    Nah ez is megoldva. / Csak újra kellett telepíteni/
  • wege
    #19437
    Neked is
  • Zóanagyvarázsló
    #19436
    Mi is a pontos probléma?

    Az alap angol nyelvű, az addon pedig német, ha jól sejtem.
    Erre a problémára ITT van a megoldás.

    Másban nagyon sajnos nem tudok segíteni, nekem a Gold Edition van meg.
  • wege
    #19435
    Most meg az a baj, hogy mindig hibát ír, ha mentek. Mit tegyek?
  • wege
    #19434
    Kösz srácok a segítséget[#integet2
  • McFrost
    #19433
    töröld le a Clone cd-t
  • peeter22
    #19432
    Privát üzenet ment.
  • wege
    #19431
    Hi, még így sem jó. Tudsz még valami tanácsot adni? Előre is kössz
  • Rundstedt17
    #19430
    nem jó az angolítás.azt írja németül hogy hiányzik egy fálj.leírnád hogy kell telepíteni?
  • peeter22
    #19429
    Zárd be a démont, az nem tetszik neki valami miatt, ha eredeti nem kell hozzá démon.