21229
  • dracoon
    #5067
    egyebkent tenyleg eleg volt a pont varazsloval, miutan maxra felvittem a manat, megtanultam a spelleket, skilleket, amik kellenek, es mar az erom is 90, szoval kinomban mar az egykezes harcot fejlesztem :P
  • dracoon
    #5066
    mar az npc-k 90%-aval ujra beszeltem, de nem tortent semmi
  • dracoon
    #5065
    ledumaltam az orrel, megiscsak high fire magician vagyok, aztan hosszas rabeszeles utan belatta, hogy nem allithat meg... de nincs semmi a hajon
  • Hunnenkoenig
    #5064
    Felkerült az Uj nemet es AZ ANGOL verzio forditasa!

    Olvassatok el figyelmesen az oldalon a piros szöveget!

    Köszi!
  • Ssanya
    #5063
    Emberek, ha valaki tudna tippeket adni az 5. fejezethez, tegye meg legyenszíves. Én is itt járook, és egyelőre helybetopi...

    Dracoon, ha sikerül kitalálnod, mit kell csinálni, légyszi írd meg. Azt írtad, hogy a hajón vagy. Ez Khorinis kikötőjében az a hajó, aminek a feljáróját őrzik? Hogyan jutottál fel?

    Üdv: Sanya
  • dracoon
    #5062
    mier te mar vegigvitted?
  • Shaman
    #5061
    Jaja voltak vele gigszerek,amúgy annyira nem izgat:-))) Csak egy jó poén lett vóna 5000.-nek lenni:-))
  • neménvoltam
    #5060
    Szerintem 3 hét
  • Shaman
    #5059
    Amúgy kb mennyi szerintetek a játékidö,mondjuk egy átlag játékosnak. Úgy értem az átlegot,hogy aki azért elég soxor visszatölti a mentést,mert meghal,de azért nem 500*. Szóval nem a tiszta játékidöre lennék kívaáncsi,hanem,hogy nagyjából (térkép felfedezéssel,mászkálással együtt) mennyi?
  • neménvoltam
    #5058
    Ja, és bocs, hogy elvettem az 5000. hozzászólást ):
  • neménvoltam
    #5057
    Neked is leállt az imént a fórum?
  • Shaman
    #5056
    Talán úgy hogy az azelött említet 2 küldetést kell megcsinálni,nem? Amúgy estefelé szokott jönni drakeX,s egymás utánban válaszolgat a problémákra. Ha mákod van,neked is fog:-)))
  • neménvoltam
    #5055
    Egyébként te tudsz segíteni?
  • neménvoltam
    #5054
    Az előbb csak nekem nem működött a fórum?
  • neménvoltam
    #5053
    lálélálé
  • neménvoltam
    #5052
    Úgy tűnik egymagam vagyok. Tyehol tyenki
  • justin
    #5051
    Mindenki játszik :)
  • neménvoltam
    #5050
    Mér' van ekkora pangás a fórumon?
  • neménvoltam
    #5049
    Megnéztem a végigjátszást, abban azt írja, hogy csináljam meg az előző két küldetést, de nem értem, hogy hogy érti.
  • Shaman
    #5048
    Amúgy tessenek irogatni,mert a forum lekerült a 2. helyre a legnépszerübb témákban.Pedig kora délután még elsök voltunk!!
  • Shaman
    #5047
    SZtem olvasd el itt a végigjátszást,az talán segít. Amúgy szvsz halajd a többi questeddel tovább,biztos van még egy csomó amit nem oldottál meg.
  • Shaman
    #5046
    Pls fordíccsd le mi van oda írva,mert neeem took németül
  • neménvoltam
    #5045
    Na már megint elakadtam. Amikor Nagur elküld akil tanyályához, felvettem a csomagot, vissza is vittem, majd aludtam rá egyet. Nagur le is perkálta nekem a pénzt. De utána mit csináljak?
  • Randal
    #5044
    Gothic 2 Add-On
  • dracoon
    #5042
    gondolom raesik valami, es elfelejt mindent :P
  • Shaman
    #5041
    Asszem a föhös el fog menni kicsit pihenni,horgászgatni,s pihenése közben nagy meglepetés fogja érni:-)
    De ez legyen egyelöre titok:-)
  • hagirez
    #5040
    Öh izé. Kérdeztem már de nem válaszolt senki. Tud valaki valamit a kieg történetről? Mert volt róla annak idején szó.
  • dracoon
    #5039
    chapter5-be mi a f*szt kell csinalni, hogy a lord hagen elmenjen banyavolgybe?
  • zoozoo
    #5038
    Sőt, egyenként ki lehet csalni őket a barlangjukból - mellékesen marha fasza, ahogy lógnak a gyökerek a barlang mennyezetéről:) - és úgy elgyepálni.
  • hagirez
    #5037
    GRATULA!!! :-)
  • Shaman
    #5036
    Jah és ecerre csak 1-el,szal mondd hogy Xardastól jöttél,akkor egyböl megtámad,s nem visz be a cimboráihoz a barlangba
  • Shaman
    #5035
    Rablókat könnyí pedig kinyírni,csak védekezz mikor támadnak,s utána üss vissza.
  • Hyder_work
    #5034
  • zoozoo
    #5033
    Én is csak belekukkantottam. A rablókat ki akartam nyírni, de nem volt türelmem hozzá - talán nem is lahat. Goblinoknak adtam, majd elértem egy bálványhoz, ahol adakozás helyett... :))
  • Hyder_work
    #5032
    #4741 hozzászólás
  • Shaman
    #5031
    Nekem az tetszett benne,mikor lett "palacsintasütö szerüségem",s az állatokból kinyert nyers húsokat meg lehetett sütni:-)) Ezután értékesebbek lettek,meg több HP-t gyógyítottak. Fél napig a Tavernben csöveztem,s sütögettem a húsokat,bár gondolom ezt bármelyik tábortüznél is meg lehetett volna tenni.(azé csak ez tetszett eddig,mert még nagyon elején vagyok)
  • neménvoltam
    #5030
    KÖSSZ! Sajnos még nem tartok ott, ahol te tartasz, így nem tudok segíteni.
  • zoozoo
    #5029
    Beszarás ez a játék. Annyira sem lehet a sűrű aljnövényzetben észrevenni egyes gyógynövényeket, mint az első részben. Ismerős volt, oda mentem és akkor írta ki, hogy az biza egy hasznos sás.
    Térképről meg annyit, hogy minek? Az a legjobb, ha fejből nyomod és mindig felfedezel. Nem jó dolog, ha orkra bukkansz, de legalább tudod, hogy hova ne menj, ha még csíra vagy. :)
  • Randal
    #5028
    igen, a karakterlapon, de nézd csak meg a küldetéseknél! ott kell lennie valahol..
  • I.C.ram
    #5027
    Tehát ha més a főúton a kikötőbe, akkor a falmentén balra menj.