21229
  • drakeX
    #5371
    Mondjuk az én lovagom íjász, úgyhogy pillanatok alatt leirtottam vele a térképről mindenkit a második fejezetben, beleértve a gyíkembereket is.
  • drakeX
    #5370
    Nem. De ezt a kardot Innos Könnyével utána újra megáldhatod, csak annak még nem tudom a nevét, mert még nem tartok ott a lovagommal. Biztos valami 'Szent Bosszúálló' vagy ilyesmi
  • CS@
    #5369
    No igen én is nekiálltam a 2.ikban a hágót megtisztítani és a játékban eltelt 6óra mire végeztem velük.
    Úgyhogy a vár körülieket meghagytam a 4.ik ig.
  • CS@
    #5368
    Ehhez szükséges megtanulnom a kovácsolást ?
  • drakeX
    #5367
    Ami mondjuk nem jelenti azt, hogy nem öltem meg minden orkot még zsoldosként a második fejezet végén, de ehhez már fanatizmus kell
  • drakeX
    #5366
    Ja, íjásszal(lovag) és varival hozzám sincs köze 3 elitnek, de szerencsétlen dragonhuntert elég jól megizzasztják, még a vége felé is.
  • drakeX
    #5365
    Lovag vértje +10 védelem fegyverek ellen, ami elitek ellen eléggé kell, nem mindegy, hogy 5-öt ütnek, vagy 15-öt, esetleg 35-öt...
  • drakeX
    #5364
    Nem spoiler, de van ott még jobb kard is, de az nincs benne még a guide-ban.
    Lovagrend kardja: ezt a fegyvert csak lovagként tudod elkészíteni, vegyél egy ércpengét Haradtól (kétkezest), és szenteld fel Innos oltáránál a kolostorban (5000 arany).
  • CS@
    #5363
    Ja lovagot játszottam.
  • CS@
    #5362
    DrakeX : Hogy lehet megszerezni a Lovagrend kardját ? Mert az kimaradt.
    Ha nagyon spoiler akkor mailba is jó lenne. Köszönöm.
  • PhantomW
    #5361
    köszi megprbálom jó ajtón akarok bemennni a gyűrűt meg is találom
  • drakeX
    #5360
    Lehet, hogy nem maxos páncélja volt, de valószínűbb, hogy nem volt két +10 fegyver elleni védelem gyűrűje. Te lovaggal voltál?
  • drakeX
    #5359
    A rákpáncél nem kerül e teljesítetlen küldikhez, de semmi hátránya, ha nem csinálod meg.
    Érc Sárkányölő: 4 érc, 5 sárkányvér, 1 nyersacél.
  • CS@
    #5358
    Gondolom ez valami véletlen volt ,én amikor fullra befejeztem akkor voltam level 39 és semmi köze nem volt hozzám 3elitnek.
  • drakeX
    #5357
    Nahh, akkor próbáld meg a következőt:
    Ments. Nyisd ki az ajtót, és rögtön teleportálj el. Várj egy kicsit (ha tudsz, akkor alhatsz is, de ne tölts, és ne válts térképet). Teleportálj vissza, és ha még mindig valaki meg akar támadni, akkor intézd úgy, hogy csak egyvalaki támadjon meg (oda-vissza teleport). Azt az egyet verd meg, és jó eséllyel amikor kimész, a többiek nem fognak hadakozni.

    Egyébként biztos, hogy nem egy másik ajtóval próbálkozol?
  • PhantomW
    #5356
    ha már ennyit kérdezek:
    benne van a naplómban a rákpáncélos dolog de én inkább kiszabdítom Bennet és add egy jobb páncél
    akkor a rákos dolog bekerül a nemteljesítet küldikhez? és ennek van hártánya
    Érc Sárkányölõ miből kell összedobni?
  • drakeX
    #5355
    Ez mondjuk igaz. Legalábbis annyit vehetsz tőle, amennyi ezekhez kell.
  • Sanca
    #5354
    5 eleg mindenhez. Miutan odadod a kovacsnak az 5 oret vehetsz tole is, szal nem kell keresgelned.
  • PhantomW
    #5353
    jaja de hiába lopakodok amikor bemegyek a kulcsos ajtón egy ből ordítanak
  • Sanca
    #5352
    Jo:)
  • drakeX
    #5351
    #5307
  • drakeX
    #5350
    Erre már válaszoltam egyszer. Ha zsoldos vagy, akkor csak lopakodással.
  • drakeX
    #5349
    Lump of ore-ból vagy 4(5) kell, vagy 9 (attól függően, hogy csak az egyik sárkányölőt akarod megcsinálni, vagy mindkettőt; az egykezes 4-be kerül, a kétkezes 5-be), illetve még +3(+4), ha meg akarod csinálni a 4. fejezetben elérhető legjobb kardot (az egykezes 3, a kétkezes 4).
  • PhantomW
    #5348
    bocsi:D
    thx
    10 fegyver védlemes gyűrűt hogy szerezem meg mert egyből rámjönnek 4en ha elteleportálok és vissza akkor is
  • drakeX
    #5347
    Tévedés. Ha valaki megtanulja az Érc Harci Penge elkészítését (már a 4. fejezetben is lehet), akkor az jobb, mint az orcslayer. (Erő 65, Sebzés 75)
  • drakeX
    #5346
    Né'dd má' meg a gájdot a címsor linkjében

    Na jó, elmondom sokadszor is;-)
    Amikor kritikusat ütsz a fegyvereddel, akkor az 'rő hozzáadódik a sebzésedhez. Tehát ha a fegyvered sebez 80-at, de van 160-as Erőd, akkor kritikussal 240-et fogsz ütni. A kritikus esélyed egyben a fegyveres jártasságod %-a.
  • PhantomW
    #5345
    80 erő kell a legjobb egykezes kardhoz akkor utána ér valamit az erő? nagyobbat üt vagy csak arra kellet hogy tudjad használni a fegyver?
  • Sanca
    #5344
    Ja amugy meg a dragon slayer az 2 ezes, az ork olo meg 1. Szal ha 1kezessel vagy akkor a kov. erosebb fegyver egyben a legerosebb is a 5. fejezeti erc sarkanyolo lesz, de csak ha mrc vagy.
  • Sanca
    #5343
    Hat engem 40-es szintel kinyirt 3 elit ork, szal vmi irdatlan durva nmy az. A dragon slayer meg khorinisi mapon van, ott azon a tisztason, ahol a rituale volt. Jol el van rejtve a bejarat levelekkel, sziklafalnal keresd. Ha dragon slayer vagy csak akkor kell a lump of ore, de 5 boven eleg. Pont 5 kell. De csak 5. fejezetben tuc majd erc sarkanyolo kardot kesziteni az onar tanyan a kovacsnal. Sztem az orkokat hagy csapter 5ig, mondjuk a nagyjat ki lehet irtani. Van 2 10-es csoport pont a var elott es mogott, ezek kivetelevel a tobbi orkot konnyu legyakni mer max 3asaval jonnek.
  • magus
    #5342
    aaa megorulok. chapter 4 vagyok level 19. hihetetlen egy elit orkot is alig olok meg, de ezek 5-sevel jarnak basszus. hol van a dragon slayer? nekem meg mindig az ork slayerem van, nincs eosebb fegyver? es a lump of oret, medig erdemes gyujtogetni, most meg csak 7 db van
  • Sanca
    #5341
    Persze hogy mind1. Fasza hogy t1-es vagy. En atlag 50k/secel szedek, szal 1 ejjel lejon a dolog. Plz akkor ird meg mikor tudnal felmenni dc++ra, koszi. Ha nincs sok adatod akkor vmi olyan szoba kene ahol keves megosztassal is beenged. En sem vagyok 1 nagy dc++ szakerto, de ha nem tuc ilyet akkor szivesen utanajarok.
  • Randal
    #5340
    Szia! 2 fullos cd asszem. De tökmindegy, megéri nem? Egyébként T1-es vagyok.

    Ja, amúgy tudja valaki, hogy a Gamestarosok kinyomják-e végre újságmelléklettel a gothic 1-et vay várunk míg lefut az összes gothic rész? (reményeim szerint soha)
  • drakeX
    #5339
    Léteznek olyan programok is, amik re-mappelik a billentyűzetet. Ha neten keresel, szerintem találsz ilyet. Nekem úgy két éve kellett valamire, és találtam, bár már nincs meg (ne kérdezd a nevét, hosszú volt az a 2 év). A lényeg, hogy létezik ilyen megoldás is.
  • PhantomW
    #5338
    köszi
  • Sanca
    #5337
    sajna nem, bal kezzel fogom az egeret. Meg jobb kezzel faraszto is a wsad, mar probaltam 1x.
  • Sanca
    #5336
    Ja az igenyes lenne, koszi szepen. 2 fullos cd vagy masfel? Meg milyen connected van? Majd akkor ird le plz mikor ersz ra felrakni.
  • Randal
    #5335
    ISO. 2 Cd. ha kell akkor majd felrakom.
  • drakeX
    #5334
    W-S-A-D gondolom nálad sem jöhet szóba.
  • drakeX
    #5333
    A RIPben sztem egyik sincs, sem animok, sem zene. Általában ezért rip.
  • dracoon
    #5332
    animok nincsenek, es a zenere se fogadnek

    de persze ha 1 gigas ripet toltesz, akkor abban minden benne van :P