21229
  • Galy
    #5415
    mennyi a max. level, amit el lehet érni?

  • zoozoo
    #5414
    Szerintem vga driver
  • Braveheart
    #5413
    na felraktam a játékot, és 1 óra játékidő alatt 3szor fagyott le vagy lépett ki. Nálatok nem volt ilyen? 1.31-es angol verzióm van, a gépem:
    amd athlon xp 2000+, 512 mb 400mhz ddrram, gef3 ti
    nemtom mi a baja
  • DIEGO
    #5412
    Na az nem olyan biztos.


    elirtam magam helyesen : A Holló éjszakája.
  • Shaman
    #5411
    !!!Figyelem!!!
    Van olyan hogy néha elszáll hibaüzenettel a Gothic 2 és utána nem hajlandó az utolsó,vagy quicksave-s állást betölteni,mert ugyanúgy kifagy.Na rájöttem a megoldásra.
    Betöltessz egy nagyon régi állást,amit enged,s utána MENÜBÖL (nem F9-el) betöltöd a quicksave-t,vagy az utolsó mentést. Ekkor már be fogja tölteni,szal nem száll el.
  • drakeX
    #5410
    Az a holnap tegnap volt

    Mindenesetre még mindig nem műxik.
  • Kulinpapa
    #5409
  • SoDI---
    #5408
    Ja látom is az oldalon.

    Figyelem: Az angol verzió úgy néz ki, hogy egyelöre nem müködik! (...) Ha minden jol megy, holnap lesz egy müködö verzió!

    Aha... Jó, akkor visszanézek holnap, addig nem rakom föl...
  • Kulinpapa
    #5407
    Koszi a segitseget!
  • SoDI---
    #5406
    Ja hogy magyarítottátok a német verziót!!

    AHA!! Cseles megoldás :)
  • drakeX
    #5405
    Úgy, hogy ez a fórum nem az angol verzióval kezdődött.
  • drakeX
    #5404
    Anno én egyszerűbben oldottam meg kicsit, de most hirtelen ezt találtam:)
  • SoDI---
    #5403
    Még csak néhány napja jött ki az angol verzió...
    Hogy a francba ilyen hosszú ez a fórum?
  • drakeX
    #5402
    ***SPOILER***






    1. Teleport a bányavölgyi hágóhoz, majd elindulsz erre:
    kép 1
    felmászol itt:
    kép 2
    jobbra fordulsz erre:
    kép 3
    átmész itt:
    kép 4
    balról kerülöd ezt:
    kép 5
    valahogy így:
    kép 6
    és veszel egy 90 fokos fordulatot jobbra itt:
    kép 7
    és ugrasz egyet. Ha mindent jól csináltál, akkor a többi már menni fog.
  • Kulinpapa
    #5401
    Varunk:))
  • drakeX
    #5400
    Nahh, várjatok egy kicsit, megnézem nektek.
  • drakeX
    #5399
    Gondolod, hogy a végigjátszás írásához nem csinálok/csináltam külön mentést minden fejezet végén minden karakterrel?
  • Kulinpapa
    #5397
    Enis probaltam megmaszni a hegyet de nem sikerult.Kicsit pontosabban le tudnad irni hogy hol kezdjek el maszni?Aztan mar menni fog.
  • CS@
    #5396
    Egy rúnát árul ő is ,lehet pont a szent fényt(erre nem emlékszem) az meglesz de amiket én adok az nem.
    Páncélból mind eltűnik.
    Az 55-ös nyílpuskát adtam el neki ez eltűnt (gondolom azért mert felveszi magára ,de mikor megtalálod akkor már a sajátjának kell nála lenni).
    Szórakoztam vele egy kicsit és arra jutottam ,hogy amint eladom a dolgokat és újra megnézem mit árul már akkor eltűnik az ami később sem lesz meg(úgyhogy nem kell az egész fejezetet megcsinálni azért ,hogy kipróbáld).
  • drakeX
    #5395
    Állítólag több helyen is be lehet jutni, de nekem csak egy helyen sikerült. Menj át a bányavölgybe a kerülőúton (ne arra, amerre az orkok voltak), és azt a hegyet mászd meg, amiben az átjáró van. Innen, ha a megfelelő helyeken csúszol le (sokat kell futni is), akkor be tudsz jutni. Ennél pontosabban most így hirtelen nem tudom leírni.
  • drakeX
    #5394
    Hunnenkoenig!

    Az új verziós fordítésban minden 'ű' betű helyett '©' van!!! Nagyon idegesítő, asszem visszaváltok a régire...
  • Kulinpapa
    #5392
    Ahaaaaaaaa!OK!Koszi!
  • drakeX
    #5391
    A megoldás: 5. Fejezet. Akkor már nem halhatatlan.
  • drakeX
    #5390
    nem Hardtól, hanem HARADtól
  • Kulinpapa
    #5389
    Gondoltam hogy nala van de zsebmetszeni nem tudok,es hiaba utom nem tudom megsebezni.Igy nem tudom elvenni tole.Mi a megoldas?Talan altatas?
  • drakeX
    #5388
    Először is venned kell Hardtól egy kétkezes ércpengét (2000 arany). Utána ezt vidd el a kolostorba, beszélj Mardukkal a szentély előtt, majd menj be, és az oltárnál szenteld fel a kardot (5000 arany). A többit majd csak egy kicsit később tudod megoldani, ha már nálad van Innos Könnye. Ekkor ismét megáldhatod a kardot (újabb 5000 arany). Asszem a végén 95 a sebzése a kétkezesnek, és valami potom 50-es Erő kell csak hozzá...
  • drakeX
    #5387
    A kapu melletti mellvéden (bentről nézve a job oldalon) áll a főkapuőr, nála van a kulcs.
  • drakeX
    #5386
    Menj Xardas tornyához. Ő a szerzetes, akitől korábban a teleport rúnát is kaptad (3. fejezet elején), amivel Xardashoz mehetsz.
  • drakeX
    #5385
    Na ez már érdekesen hangzik, bár én a szent fény rúnát megtaláltam nála (bár ez egy elég gagyi rúna). Gyanítom viszont, hogy a legjobb páncél és a legjobb nyílpuska tényleg igaz. OK, utánajárok, köszi:)
  • I.C.ram
    #5384
    Ja hogy az egykezes? UBAZZ! és van kétkezes változat is? Hol merre?
  • I.C.ram
    #5383
    Dragon Slicer 85 dmg :)
  • I.C.ram
    #5382
    Lester az ki is? és hol van?
  • CS@
    #5381
    Valamint ha lényegesnek tartod még azt kipróbáltam ,hogy a rúnák ,páncélok ,crossbow(ha jobb mint az övé) nem maradnak meg Sengrath –nál halála után.
  • Kulinpapa
    #5380
    Hogy lehet kinyitni a regi terkepen a varban a kaput?A 4-edik fejezetben vagyok.Mar az osszes orkot loeoltem, csak kivancsi vagyok a megoldasra.
  • drakeX
    #5379
    Az az egykezes, nekem a kétkezes kell:)
  • drakeX
    #5378
    guide: így igaz, már kijavítottam, de még nem került fel. Nem crossbow 30 kell hozzá, hanem dex 30... Ezzel néhány egyéb dolgot is át kellett írjak:-)
  • CS@
    #5375
    Akkor én azt jól elkerültem ,de köszi majd holnap még azt is megcsinálom.
    Az enyém meg crossbow –os úgyhogy a 2.-ik fejezetben el is kértem azt a HeavyCrossBow-ot ami az őrnél van mert nagyon tetszett (az orkoknak már kevésbé :)
    A guide- val kapcsban majd Dragomirnak nézz utána mert csak dex(aszem30) tudás kell ahhoz ,hogy tanítson.
  • drakeX
    #5374
    1. Keresd meg Lestert, és beszélj vele.

    2. Gorax árul ilyen térképet, de a kikötőben Brahimnak is van.

    3. Azért, mert magasabb szintű vagy 2kezes harcban, mint 1kezesben. Nézd meg a guide-ot ott, ahol a végigjátszás is van (három szint van mindegyikből, és ha az egyik magasabb szinten van, akkor csak úgy tudod fejleszteni, ha a másikat is fejleszted).
  • I.C.ram
    #5373
    Megöltem az összes sárkányt. Elmentem a Monasterybe, ott beengedtek a lenti pincekönytárba, megszereztem a könyvet, de nem tudom kinyitni, megtaláltam a titkosajtót lementem leöltem mindenkit (csonti harcosok+1varázsló) találtam egy ajtót, de azon nem lehet bemenni. Namármost mi a francot kell most csinálni?

    Ja és kaptam egy olyan küldit, hogy szenteljem újra fel az Innos oltárokat, és hogy valahol kapok egy térképet, ami elárulja, hogy hol vannak ezek az elátkozott oltárok.

    Mostanában a kétkezes harc fejlesztése 10 pont ráadásul az egykezes harcot is növeli, miért?
  • drakeX
    #5372
    Ja, a sárkányokat nem tudtam