21229
  • Randal
    #5635
    Sziasztok!

    zoozoo:

    Minden fullonm, 800*600*32, F1-gyel szeritnem elég korrektül elmegy, bár jobban örülnék minimum egy F2-F3-nak. Talán majd egy jobb konfigon.

  • Shaman
    #5634
    ! Sárkányvért hol lehet találni?? Én a sárkányokban,csak szívet találtam a chapter 4-ben. De most az 5-ben jó lenne az extra fegyvert kikovácsolni
  • CS@
    #5633
    Nem muszáj várnod csak leírtam ,hogy én ezért igyekszem az erővel.
  • CS@
    #5631
    Minden kérdésedre választ kapsz a fenti linken található guide-ban és végigjátszásban.
    Kezdetben mindig az erőt igyekeztem húzni mert ha eléri a 100at akkor mehetnek rá a potionok és egyebek.
  • Hunnenkoenig
    #5630
    Hat ez a szerepjatek lenyege. Egyszerre csak egy valasztasod van es az a te döntesed! Tudnod kell, hogy mi a fontos a TE szamodra!?

    Egyik döntes sem helytelen! A jateknak mas kimenete lesz, de nem lesz megoldhatatlan, vagy ilyesmi.

    Mint az eletben :-)
  • Hunnenkoenig
    #5628
    Ok, forditanivalok kimentek!
    En pedig nekiallok a hibajavitasnak es a magyar mondatok köze keveredett uj nemet szövegek leforditasanak :-)
  • PhantomW
    #5627
    ok thx
  • Shaman
    #5626
    sorry a folyóból BAL oldalon kell kijönni.
  • Shaman
    #5625
    Ahogy átmész Bányavölgybe,s lemézs a szerpentínen a folyóhoz,ha szemben állsz a folyóval akkor el kell kezdeni jobbra úszni,vagy követni a folyópartot. El fogsz menni egészen egy vízesésig,ott kijössz a jobb oldalon,s rögtön ott lesz egy barlangban.
  • Shaman
    #5624
    de
  • PhantomW
    #5623
    Hokurn barlangja nem tudj avalaki hol van?
  • Hunnenkoenig
    #5622
    Szoval akkor:

    Tudomasom szerint a jatekmentesek magyarra valnak, ha felrakod a magyaritast, de hat egyszerüen probaljatok ki es meglatjatok.

    Ma elkezdem kiküldözgetni az uj anyagokat!
    Csacsioff, küldök neked angolt, aztan meglatjuk, mennyire vagy jo! :-)

    Volt meg kerdes? Nem emlekszem....
    Bocs, ha nem tudok sürün benezni, dehat nem sok idöm van mostanaban...
  • lwb
    #5620
    észrevettétek, hogy az international verzió is tele van német szöveggel? pl. a quest lognál a már megtanult állatkinyerés mind németül van, vagy amikor találtam egy paladin spellt, akkor spell helyet zaubert írt ki, ami ua. csak németül.
  • zoozoo
    #5619
    Vazze.
    Vadásszunk együtt Bartokkal! Menjünk oda x helyre, mert ott sok vad van.Odamegyünk, beveti magát a farkasok közé és azok meg kinyírják... Ekkora balfaszt.
    Nélkülözhető Bartok vagy menjek visszább a játékban?
  • tibor16
    #5618
    Az előző üzit Hunnenkoenignek szántam....
  • tibor16
    #5617
    Aha, erre nem is gondoltam, -ezér engem is érdekel "Tehát ha meglesz a 100% akkor érdemes lesz egy teljesen új gamét indítani,vagy ha meglesz a teljes akkor a régi szövegek átíródnak?"
  • lwb
    #5616
    "ez egy kis időbe kerül, másba nem"
    már akinek. nekem sajnos 5 giga limitem van havonta, tehát nekem azért másba is kerülne. :(
  • CS@
    #5613
    Igen tudom ,hogy ez van ,de szóltam drakeX –nak ezzel kapcsban ,hogy vizsgálja meg ő is mert a rúnák és páncélok nálam sem maradtak meg.
    Egyetlen rúna marad nála amit ő is árul eredetileg.
    Bizonyos esetben(ha jobbat kap mint a sajátja) az is előfordulhat ,hogy CrossBow is eltűnik tőle.
    Ha esetleg a rúna nagyon hiányzik akkor talán próbálj egy korábbi mentést.
    Sengrath teszt : Save – eladni a dolgokat – majd újra megnézni ,hogy milye van és már itt elfog tűnni az ami később sem lesz meg(rúna,páncél).
  • neménvoltam
    #5612
    Üres rúnaköveket és anyagi komponenseket lehet venni varázslóknál a kolostorban? Ja, és mikortól lehet a rúnakészítést megtanulni?
  • Shaman
    #5611
    öööö De végigjátszásban az volt,hogy MINDENT el lehet neki adni,mert a hullájánál megtaláljuk. És meg is van mindenem kivéve ezt. (okes mondjuk teleport rúnákat nem adtam neki oda,mert az nekem is kellett,szal lehet hogy RÚNA kivételével bármit oda lehet neki adni). Mondjuk nem is volt igazán más rúnám,csak teleport meg gyógyítás. (talán még Holy light,de azt asszem késöbb szereztem)
  • Toomy_Xp
    #5610
    Köszi, akkor megnézem és remélem tetszeni fog mert, a g2-öt(és a G1-et is) már jópárszor kijátszottam, és vágyom már egy új hasonló nagy élményre.
  • CS@
    #5609
    Ha odaadtad Sengrath-nak ,annak sajna vége nem kapod vissza.
  • Shaman
    #5608
    Hogy fagy ki? Milyen hibaüzenettel?
  • Shaman
    #5607
    Jah mégegy kérdés,nekem volt gyógyítás rúnám,de az most valamiért nincs meg. Odaadhattam én azt valakinek??? Vagy elvehették Sengrathtól? Mivel mindenemet (páncél fegyver kivétel) eladtam neki a chapter 3 végén:-))) Hogy aztán a hullájától visszeszerezzem.
    Vagy láma módon eldobtam......?
    Jah amúgy egy tanács sokaknak. Óvakodjatok az ALT+Tab használatától,mert én dobtam már el így fegyverem:-))) Visszamentem a játékba,mászkáltam,s elsö szembejövö lénynél veszem észre hogy eltünt a kardom:-))))
  • Braveheart
    #5606
    én is így voltam vele, 2 napja szereztem meg és nagyon tetszik, bár még mindig nem tudtam megcsinálni hogy ne fagyjon ki 10 percenként
  • Shaman
    #5605
    DrakeX: Amúgy most már értem. Sokat haragudtam azokra,akik írták hol van ez meg az,mit kell itt meg ott csinálni,de ez csak addig tartott míg el nem kezdtem játszani.:-)))
    Merthogy utána nekem is jött a sok (néha láma) kérdés. Mert hiába tudom hogy xy-nak hol kéne lennie,ha egyszer elbújt:-)) Lásd Talbin aki felett vagy 30* elmentem,s nem vettem észre hol van,pedig tudtam hogy ott kéne lennie.:-)))
    Szal visszavonom amit anno lámákról mondtam,söt van egy-pár emberke aki a honlapon lévö német swf-es térképen sincs rajta.
  • neménvoltam
    #5604
    Üres rúnaköveket és anyagi komponenseket lehet venni varázslóknál a kolostorban? Ja, és kitől lehet a rúnakészítést megtanulni?
  • Shaman
    #5603
    Hunnenkoenig: felteszem a fordítást,s ha betöltök egy mentett állást akkor csak az lesz magyar ami azután történik,ugye? Amit korábban megcsináltam hiába van lefordítva angol marad igaz?
    Tehát ha meglesz a 100% akkor érdemes lesz egy teljesen új gamét indítani,vagy ha meglesz a teljes akkor a régi szövegek átíródnak?
  • Shaman
    #5602
    Jah amúgy valaki említette,hogy az angol verzióban is van német szöveg (most nem a fordításról beszélek,hanem sima angol). Én is találtam 1-et:-)))
    Tüzsakit mikor gyaktam,elöször pancser voltam,s megölt. Mikor visszatöltöttem,akkor a szöveg végén "END" helyett "ENDE" volt:-))))
  • CS@
    #5601
    Grafika-Jó ,Játékmenet-Jó ,Játszhatóság-Jó ,Feeling-Jó ,Minden egyéb-Jó.
    Remélem sokat segítettem.
  • Shaman
    #5599
    Mit is lehet erre mondani......
    Töltsd le és nézd meg. Az a baj,hogy én-és még sokan mások is eléggé szubjektív véleményt tudnánk adni,mivel imádjuk a játékot,tehát elfogultak lennénk. Vannak akiknek nem teccik ök meg másik irányba elfogultak.
    Szvsz: töltsd le az image fileokat és nézd meg magad. Ez max egy kis idöbe kerül másba nem. Jah és ha elsöre nem teccik ne tessék eldobni. Végigjátszást nézni kell,s minimum 3 órát játszani vele. Ha akkor sem tetszik akkor mehet kukába.
  • CS@
    #5598
    Képek alapján … Ezzel kapcsban nekem a Gothical pont ez a legnagyobb problémám ,hogy szinte 0a az élővilág „újraéledése”.
    Az első fejezetben megöltem szinte mindenkit (néhány csontvázat leszámítva) és chapterenként alig van új lény helyettük ,így általában mászkálhatok egy tök üres világban.
    Tőlem akár egyfolytában is jöhetnének újak sokkal többen és nem csak chapter váltásnál néhányan. Nekem pont emiatt tetszett a legjobban a Seekerek és az OrkWarlordok érkezése mert akkor újra volt egy kis élet (no nem sokáig:).
  • CS@
    #5597
    Marhaság ! Ennyi erővel hasonlíthatnád az LFS-t a GTA-hoz mert mindkettőben van autó és mindkettő jó játék ,még sincs semmi közük egymáshoz.
  • lwb
    #5596
    próbáld itt:
    http://iso-x.warez.hu/
    itt fent van hozzá minden kieg. is. tokkal vonóval így 4 cd, de csak akkor szedd le, ha van időd-hangulatos hónapokig szenvedni vele és egy picit ugatod az angolt. mert ez a játék időigényes.

    a tájak meg azért üresek, mert a valóságban egy mező nem hemzseg a romoktól meg szörnyektől. és mivel hatalmas a táj, bőven van hely mindennek.
  • Sanca
    #5595
    DC++ rol. Most nem tom feltenni mer megyek LAN partyra, de ha vasarnapig nincs meg szivesen felrakom. Amugy 1 cd-s csak. erre keress ra: dev-mrw1.bin . Ja sokkal uresebb a vilag, de ezt mar 2 kommentemben is leirtam, ezert is szebb, es elesebbek a texturak. De nehogy ilyen G2 szintu jatekmenetre szamits: )) En pl az ucso karimat vagy 5 oran keresztul terveztem:)
  • Hyder_work
    #5594
    de mondjuk a morro világa egy "hangyányit" nagyobb is

    viszont télleg nem lehet összehasonítani a kettőt

    én a morrowindel nem bírtam ennyit játszani. ennek valahogyan más a feelingje
  • Sanca
    #5593
    Akkor azert akarod te 1 kalap ala venni a 2 gamet, mivel nem ertesz Morrohoz. Morroban igenis van foszal, meghozza hosszabb mint a G2-be:))
  • Toomy_Xp
    #5592
    Egyébként Képek alapján elég üres a Morro világa. Már egy minusz pont. hehe
  • Toomy_Xp
    #5591
    Na mostmár mondja meg valaki, hogy honnan lehet leszedni a Morrowindet, mert megnézném magamnak, hogy tényleg olyan jó e.
  • drakeX
    #5589
    1. A Lurker (németben is Lurker, magyarban Lopakodó) megöléses küldetés (és még 1-2 másik ezen kívül) azért nincs benne a végigjátszásban, mert nem kerül bele a naplóba. Ez nem azt jelenti, hogy nem fogom beleírni, viszont majd csak a köv. végigjátszásnál, és csak a tippekbe.

    2. A Salandrilos küldetés benne van ('Hamisított bányarészvények'), de egyenlőre csak mágussal, mivel neki jóval hosszabb ez a küldetés. Zsoldossal még csak most megyek oda, Lovaggal pedig egyáltalán nem kapod meg ezt a küldetést. Ha Zsoldossal belekerül a naplóba, akkor beírom, ha nem, akkor nem (akkor megy a tippek közé).

    Általánosságban elmondható, hogy mivel alig több, mint két hete kezdtem el csinálni, még elég sokminden nincs benne (na jó, annyira azért nem sok). Van olyan küldetés is, amiről tudom, hogy ott van, azt is tudom, hogy bekerül a naplóba, és mégsem írtam bele, mert pl. csak egy karakterrel tudom a megoldását. Ezek folyamatosan bővülnek, amint a többi karival is odaérek. Zsoldossal a 3. fejezet elején járok, Lovaggak ugyanennek a végén, de mivel sokan elakadtak az ötödik és a hatodik fejezetben, inkább elkezdtem azokat megcsinálni, és csak utána térek vissza a többi kari küldetéseire.
    A naplóba nem kerülő küldetéseket nem fogom beírni a küldetések közé, ezeket a tippek közé fogom dobni amikor megírtam a végigjátszást.

    Mindenesetre ha találsz még valamit, akkor szólj, sőt, dobhatsz egy mailt is, ha van kedved:-)