21229
  • drakeX
    #5684
    A kikötőben Brahim árul térképeket.
  • zoozoo
    #5682
    Hogy ne itt beszéljük meg, leírom az ICQ-m, amin negyed óra múlva elérhető leszek. 122355220
  • zoozoo
    #5681
    Abit Bx6, rev2
  • Randal
    #5680
    Hogyhogy csak 2x-es az AGP-d?
    Le van tiltva neked is?
    Milyen alaplapod van?
  • zoozoo
    #5679
    Ahogy fejlődsz, úgy lesz könyebb és gyorsabb a mozgás. Érzékelni lehet a változást és a fejlődést :) Ez a jó benne.
  • zoozoo
    #5678
    Hmmm
    Én óvakodok a Dx9.0-től, mert nekem pl a Nascar 10-20 frammel kevesbb volt.
    De talán ez a játék már jobban kedveli.
    Nekem 43.xx van fent.
    Nortonos cuccokat én is lefuttatom.
    Nekem fut a Nav és a Sygate tűzfal.
    Tweak XP-ről azt sem tudom mi az :)
    1 gb virtuál mem, proci 1054, agp 2x.
    Régebbi driver azért rossz - állítólag -, mert a Dx9.0 nem tudja kihasználni.
    Bocs a többiektől az offért.
    Ezennel befejeztem :)
  • Randal
    #5677
    Nem zavarsz.
    DirectX 9.0
    43.00-ás Nvidia Driver.
    Én lefutattam rajta ezeket, mielőtt játszottam vele:
    Norton WinDoctor
    Norton DiskDoctor
    Esetleg még Speed Disk

    Tweak Xp-ből: Memóriafelszabadítás

    Adtam neki 1gb virtuális memóriát, bár nem használt semmit, legalábbis nem láttam.
    A procimat felhúztam 1000-re.
    A videókártya 220/500-on fut
    Az alaplap BIOSa meghackelve, ugyanis az ASUS alaplap letiltotta a 4x-es AGP-t a húzás miatt.

    g2-nél kikapcsolok minden szirszart ami nem kell.
    DC-t, ICQ-t, mindent

    Mondjuk lehet, hogy egy régebbi driver jobb lenne, ezt nemtom.
  • Randal
    #5676
    Miért kaptunk volna?
    mi már megszoktuk a G1-ben, és már szeretjük is, hisz ehhez a játékhoz ez a jó irányítás:)
  • zoozoo
    #5675
    Áhhhá. Lehet :)
    Mindenféle szilszart futtassak rajti? oké
    Mondjuk elárulhatnád, hogy milyen driver van fent neked és melyik dx :)
    És többé nem zavarlak. De komolyan :)
  • Stotoo
    #5674
    Ti nemkaptatok agyvérzést az irányítástól?
  • Randal
    #5673
    Hali!
    Minden fullon van.
    Nme tudom neked mi lehet a problémád.
    Talán egy kis windowskarbantartás segítene
  • zoozoo
    #5672
    Randal!
    Szóval a városban ez a frame teljesen természetes? :(
    Elmondod, hogy kb mire van állítva a két detail?
  • zoozoo
    #5671
    Nem válnak magyarrá.Csak az onnantól kezdődött bejegyzések. Nagyon jó, hogy már legalább a felét értem. Sokkal játszhatóbb.
    Megoldható, hogy a bejegyzések mind magyarok legyenek. (Új játékot kezdtem és németül volt az első bejegyzés)
    Egyéb észrevétel: Mindan városlakó neve: Polgárnő (még a fériaknak is :)
    Ennyi egyenlőre az észrevétel.
  • drakeX
    #5670
    Most mondjam azt, hogy én még mindig leülök a Master of Magic elé?
  • Randal
    #5669
    Tehát elcseszték:)
    Értem én, hogy sokba került volna egy új engine-t csinálni, de akkor is...egy ilyen jó gammát ezé elbaszni, nem mindenkinek van csúcsgépe, ha meg lesz, akko elővehetem a G2-t...de az már az Oldgames kategóriába fog akkor tartozni.
  • drakeX
    #5668
    Nem cseszték el, csak a régi engine miatt túl sok számolásigényes kerülő-megoldást voltak kénytelenek beiktatni.
  • drakeX
    #5667
    Ezt már én is írtam, igaz vagy egy héttel ezelőtt. Nem szívesen keresném meg, a lényeg hogy ez így van, és erről a külföldi fórumok is megerősítettek. Mondjuk ha r9700-ad van, és hozzá 3.4-es Catalysted, akkor megpróbálhatod kilőni a gothic.ini-ben a bugfixeket, és akkor állítólag gyorsabb. Én mondjuk ezt nem hiszem, de ha kipróbálod, és visszajelzel, akkor majd örülök jól
  • drakeX
    #5666
    Na akkor ott láttam:-)
    Mivel több név is ismerős volt a készítők közül az angol fórumról, megkérdeztem őket, és elküldték az eredeti .png képeket, hogy dolgozhatok azzal. Csak eddig inkább a végigjátszást írtam
  • PhantomW
    #5665
    f3-mal jó a városban az fps
  • Randal
    #5664
    SENKINEK NEM AZ! sajnos ez van. a fiúk elcseszték a kódolást, így a városban MINDEN konfigon ilyen a cuuc:(
  • PhantomW
    #5663
    megötem a jég sárkányt nagyobbra számítotam kb akkora mint PAFF :D
  • Hunnenkoenig
    #5661
    Drake, az a terkep fent van az oldalamon! Vagyis a link hozza.
    Ha az IE-ben ramesz a save as, vagy quicksave as, vagy save HTML, akkor le tudod menteni az egsz oldalt, amiben benne van a flash, meg a grafikak stb. Azt mar lehet buheralni!

    En is gondolkodtam, hogy megcsinalom, de aztan stresszesnek talaltam es lusta voltam annyi idöt raszanni...
  • drakeX
    #5660
  • drakeX
    #5658
    Van egy német térkép erről, de amíg nem fordítottam le, addig nem rakhatom ki sehová, viszont elfelejtettem a linket ahol először láttam (én a készítőktől megkaptam külön)...
  • drakeX
    #5657
    Goblinberry:
    1. Akil farmján a ház mellett, valahol azon a részen, ahol a hálószoba ajtaja van.
    2. A térkép közepén lévő fogadó és Onar farmja között az út mellett balra van egy goblinbarlang. A barlang szájánál van egy.
    3. Ugyanettől a fogadótól kicsit délre egy ligetben van még egy.
    4. Sagitta barlangjánál van egy.
    5. A Fekete Troll barlangjának a bejáratánál is van egy.

    Na, ennyi csak elég lesz
  • drakeX
    #5656
    Mindjárt keresek neked egyet...
  • drakeX
    #5655
    Mármint Moe-ra gondolsz? Nekem eddig mindig csak egyszer kellett megvernem, és utána fülét-farkát behúzta. 4 játékból 4szer így volt.
  • drakeX
    #5654
    de nem úgy van...
  • Randal
    #5652
    elméletileg, szeritnem, ha úgy van mint az 1-ben akkor talán Chapterenként újratermelődik...
  • drakeX
    #5649
    Honnan tudhattam volna?
  • drakeX
    #5648
    Ja, még valami. Az a 15-16 becsült szám, a legutóbbi végigjátszáskor csak 11-et tudtam szerezni, és ebben benne volt az a 4 is, amit küldetésért kapsz.
    Goblin csontvázat csak akkor éri meg megcsinálni, ha az első fejezetben meg akarsz ölni mindenkit (ugyanis a 3. fejezetben találsz egyet).
    Félelem rúnát kettőt is találsz, bár nem jó semmire.
    Könnyű sebek gyógyítása is van egy a hágót őrző orkoknál.
    A bányavölgy térképén van egy jégnyíl is, de ehhez csontvázakat kell megölni...
  • Shaman
    #5647
    Na már vagy 3 órája megcsináltam. A hullájuk nem tünik el,s ha Gestathnál megtanulom a vérkinyerést,akkor ki tudom szedni a hullájukból:-))) Hála Istennek nem kellett újranyomnom a fejezetet.
  • drakeX
    #5646
    Hmmm... Nem akarom elrontani a játékodat, de ezt a sárkányok megölése előtt kellett volna...
    Gestath tanítja a bányavölgyben, de csak a negyedik fejezettől (kérdezd a sárkányokról).
    A sárkányölő kardokhoz 5 sárkányvér kell, és 2 van minden sárkányban. Ez azt jelenti, hogy még a 6. fejezet két sárkányával (amiből az egyik a főellenfél) sem lesz meg az 5. Esetleg visszamehetsz a sárkányokhoz, elméletileg nem tűnik el a hullájuk, de gyakorlatilag ezt sosem néztem meg.
  • drakeX
    #5645
    Nem te kerülöd a rúnaköveket, hanem szimplán kevés van a játékban. A varázslatok, amiket ÉRDEMES megcsinálni (tehát a többit nem):
    1. szint: tűznyíl (ezt muszáj a küldi miatt), esetleg goblin csontváz
    2. szint: tűzlabda, jégnyíl
    3. szint: jégtömb
    4. szint: villámcsapás, esetleg élőhalottak megsemmisítése
    5. szint: -
    6. szint: tűzeső, szent lövedék, esetleg halállehellet, illetve halálhullám

    És ennél sokal több rúnakőre ne is nagyon számíts, nagyjából úgy 15-16 lehet, a 6. fejezetet leszámítva, ott még nem tudom.

    Innos szeme a Nap-körnél van, a térképen a Fekete Trolltól nyugatra. Ha leugrasz a Kolostornál a hídról, ahogy Jorgen mutatja, és felúszol a folyón az útig (ahol a Csavargó van), akkor már csak a hullákat kell követned.
  • drakeX
    #5644
    Tekintettel arra, hogy a naplóbejegyzések szövegét a játék közvetlenül beírja a mentett állásba, a már meglévő bejegyzések olyan nyelven maradnak, amilyen nyelven belekerültek.
  • drakeX
    #5643
    Egészen pontosan ezek a dolgok vannak németül a nemzetközi verzióban:
    - Vadász ismeretek
    - Ital receptek
    - Rúna receptek
    - Kovács ismeretek
  • drakeX
    #5642
    1. Nincs, és mégsem tök fölösleges az egykezesre hajtani, mert sok mindenben jobb, mint a kétkezes.

    2. Igen, és igen. Fejezetenként termelődnek állatok/növények/szörnyek, de mindig egy fix mennyiség, tehát ha azokat megölöd, akkor csak a közetkező fejezetben lesznek újak.
  • drakeX
    #5641
    1000+1 bocsi... CS@ már jelezte ezt, de még nem tudtam megnézni és kijavítani. Ha nagyon kell a rúna, akkor megszerezhetem neked a Marvin insert kódját, és azzal vissza tudod tenni.
  • Hmuda
    #5639
    Csak akar a fene fizetni. Akkor már inkább megveszem jogtisztán.
  • Hmuda
    #5637
    Szóval senki nem tud olyan oldalt ahol fent van az ISO? :(