21229
  • Braveheart
    #5746
    az előbb mondtátok, hogy a 44.03 az nem jó (az volt fent nekem is) erre felraktam a 43.45-öt, egy ideig ment is de most megint elkezdett szarakodni. 1 óra alatt kb 5-6szor lép ki, pedig szívesen játszanék mert tetszik a game, de nincs már ötletem hogy mit csináljak
  • M.A.D.
    #5745
    43.45??? 44.03 a minimum(szerintem).
  • M.A.D.
    #5744
    nálam is néha kivág desktopra. de, nem mindig. valamit állítani kell a detonator driver*-en
  • Braveheart
    #5743
    nem azért mondom de csalódtam a játékban, mert hiába jó a játékmenet ha mindig kifagy 10percenként, akármit csinálok
  • Hunnenkoenig
    #5740
    Mail ment.
  • CS@
    #5739
    A 18at nem tudom mennyi én csak 15el mentem chapter2be és az 60e ,úgyhogy szerintem nagyjából jól saccoltál úgy 80-90 körül van a 18.
  • neménvoltam
    #5738
    drakeX: Azt írtad, hogy kb. 15-16 rúnakő lehet a játékban. Az első fejezetben nem tudod hol lehet a legfontosabbakat megtalálni? vagy nincs erről valami térkép amin ezek rajta vannak?
  • Braveheart
    #5734
    már megint nem megy a gothic2 nem hiszem el. nincs hozzá patch?
  • Hunnenkoenig
    #5733
    Nem kötelezö bejarni!
    Lesz meg eleg küldetesed, ami vissza fog vezetni a szigetnek ERRE A FELERE.

    Hogy ti milyen türelmetlenek vagytok! Elöbb juss at a sziget MASIK FELERE es csinalj meg ott is mindent, aztan majd erdeklödj, bar addigra ugyis megtudod.
  • Braveheart
    #5732
    van egy kérdésem: Bospert, a vadászt hol lehet megtalálni? Kösz
  • Braveheart
    #5731
    Na úgy látszik hogy a 43.45-ös detonatorral megy, már csak nagyon ritkán fagy ki. Az első chapterben be kelll járni az egész szigetet? És van még másik sziget?
  • PhantomW
    #5730
    megkeresem én is Hokurn -t
  • PhantomW
    #5729
    van
  • drakeX
    #5728
    Van 90-es 1kezesed?
  • drakeX
    #5727
    Úgy rémlik, hogy igen, bár mondjuk én Hokurn-nál fejlesztettem.
  • PhantomW
    #5726
    Lee az ötödi fejezetben tud 1 kezes kardot fejleszteni mer csak két kezes jön be
  • drakeX
    #5725
    Egyébként íjásszal a legkönnyebb elintezni az orkokat a hágóban.
  • drakeX
    #5724
    18;-)
    De inkább próbálkozz Hunnenkoenig megoldásával, ahhoz bőven elég a szinted.
  • Hunnenkoenig
    #5723
    Ha atmentetek a hagon, akkor ne fussatok az orkok karjaiba, hanem baloldalt talaltok egy barlangot, azon keresztül menjetek es akkor az orkok felett juttok at a koloniaba egy sziklahidon keresztül. Ott talaltok valahol egy runat is!
  • drakeX
    #5721
    Nagur küldetését csináltad már? Ha nem, akkor beszélj Kardiffal, és keress nála 'speciális munkát' (ez információnak számít, tehát fizetned kell érte).
    Grimbald megöli a snappereket is, igen, viszont az xp-t sem te kapod.:)
    Ha megindulsz a troll felé futva, akkor pont addigra érsz a lábához, mire leengedi a karját.
  • drakeX
    #5719
    Nekem azzal, és sima DX9.0-val (4.09.0000.0900) tökéletesen megy a játék.
  • drakeX
    #5717
    Ez nagyon jó módszer lenne, ha nem kellene hozzá megölni (vagy Grimbalddal megöletni) a barlang felé vezető úton a Snappereket. Ha ezeket nem akarod/tudod megölni, akkor ez a Te módszered nem jó semmire. Ha viszont már meg tudod ölni őket, akkor az én módszerem jobb, és sokkal gyorsabb.
  • drakeX
    #5716
    Először simán meg kell áldanod (5000 arany), és csak utána áldhatod meg Innos Könnyével. Ja, és csak a Haradtól vett ércpengét lehet megáldani.
  • drakeX
    #5715
    Nagurral beszéltél már?
  • Braveheart
    #5710
    a 43.35-ös detonator az kb 9 mega, az enyém, a 44.03-as az meg majdnem 20. Mégis a 43.45-ös a jó szerintetek?
  • CS@
    #5709
    #5684
  • Braveheart
    #5708
    Ezt nem hiszem el, mindig kifagy a gothic 2, pedig nagyon szívesen játszanék vele. Térképet hol lehet venni?
  • PhantomW
    #5707
    köszi drakeX
  • CS@
    #5706
    A legrosszabb esetben is 6 próbából megcsinálható.
    A gáz meg nagy kaland addig visszamész a lépcsőn.
  • drakeX
    #5705
    ***SPOILER***






    bal fent: közép, jobb, bal
    bal lent: csak 1 kapcsoló
    jobb fent: közép, bal, jobb
    jobb lent: bal, közép, jobb
  • drakeX
    #5704
    Ott van a katlan szélén. Menj vissza a sárkánytól addig, ahol az ösvény kiér a hegyoldalra a szerpentinre, és ott fel tudsz menni balra a hegyre. Ott lesz a kincs (a katlanból is felmászhatsz, de így sokkal egyszerűbb).
  • drakeX
    #5703
    Megtanulod a kinyerését Gestath-tól, és visszamész a sárkányokhoz kinyerni belőlük.
  • drakeX
    #5702
    Kellene tudni, hogy ha szembe állsz az ajtóval, akkor ez a rész jobbra/balra/fent/lent van.
  • PhantomW
    #5701
    sárkányvért honan lehet szerezni? a 4 sárkányból nem szedtem ki elfelejtetem
  • PhantomW
    #5700
    tűzsárkányak hol vannak a cucai?
  • TheZsenyka
    #5696
    Segítség! Állok a várkapu előtt ami le van zárva és körbe van véve orkokkal. Nem engednek be. Rám se bagóznak. Hogy lehet bejutni?
  • Hunnenkoenig
    #5692
    Te egyebkent hollandiaban vagy?
  • Hunnenkoenig
    #5691
    belephetsz
  • Hunnenkoenig
    #5688
    Te valasztasz!
  • Hunnenkoenig
    #5686
    Ok, köszi!

    A polgarnöre, majd ranezek.
    Megnezem, mit tehetek a küldik ügyeben.

    Nem nagyon akarok összeviszza forditani a szövegben, mert akkor összekavarodok, kinek ment ki valami es kinek nem. Semmi ertelme, hogy többen forditsuk ugyanazt, igy en felülröl lefele forditok, a többieknek pedig alulrol felfele küldöm a szövegeket.

    Ez mar a DS-nel is bevalt.